Keresés

Részletes keresés

NagyonI Creative Commons License 2004.12.23 0 0 344

Kerub!! Teljesen felizgattál...!! Akkor mosmár csetelnem kell?? Sose szokok...

V agy valami nemesebb célra is lyó ez az izé????

Előzmény: kerub (341)
Boszorka Creative Commons License 2004.12.23 0 0 343

Pirike,

 

ne beszélj butaságokat! Mi az, hogy elmenni?? és a cinkék most mit csinálnának? A tél már csak ilyen depis időszak. Én is felemelt gyógyszerrel tűröm csak. Szerencsémre mániás nem vagyok mint nagyon, csak olyan simán depis.

 

Nem hiszem el, hogy ha komolyan akarod nem tudod elterelni a gondolataidat erről a buta ünnepről. Semmi más nem bánatosíthatja el az embert, csak ez az ünnep. Én direkt örülök, hogy nem nagyon vagyok járóképes, így sehova nem kell mennem ünnepi alkalomból. Azért holnap ha nem esik, mégis bevisznek a városba fényeket nézni este későn, mikor már mindenki otthon szuszog jólakottan. Aztán majd jövök és elmesélem mit láttam. Persze csak ha száraz idő lesz. Szóval sírás + ünnep törölve, várjuk a tavaszt és örülünk az egyre világosabb napoknak.

Előzmény: pirine (331)
ceteris Creative Commons License 2004.12.23 0 0 342

Pirike!

 

Én lüke!!! megvan az emil címed, elküldöüm a rénszarvasokat, onnan mentheted. ill. tovább küldheted.

Bizonyára van egyszerűbb módja is, de.....

 

Tényleg ne keseregj!!! Annyi ember a szívébe fogadott!!! Inkább Rád irígykedek.....:)

Előzmény: pirine (333)
kerub Creative Commons License 2004.12.23 0 0 341

Evic'ka!

 

Ha idáig eljutottál az ICQ terén akkor innen lehet letölteni a csevegőt. (ICQ Chat)

Az MSN -nél jobb.

http://www.icq.com/download/

 

Ez az AOL-t is kezeli és lehet beszélgetni microfon és fülhallgató segítségével.

 

 

 

Előzmény: NagyonI (339)
NagyonI Creative Commons License 2004.12.23 0 0 340

Pirike! Most olvastalak csak vissza!!

kétségbe vagyok zuhanva... Ne viccelődj!!

Te olyan bölcs vagy: tudnod kell, hogy semmi sem kerek... Ha tudnád, hogy hányszor vágyom egy kis magányra.... Aztán ha egy kicsit megadatiok, máris rosszul érzem magam a bőrömben.

 

Megkérdezzem Krémest, hogy nincs-é egy tesókája??? Mehetne hozzád virgonckodni....

 

Méz!! Krémes sokkal fiatalabb!! Bár nem szoktam látni, de asszem....És egybehangzó állításom szerint hímnemű... Míg Rémes asszem nőből van....

 

Pirike ne szomorítsd el a szívünket!! A szívem egyébként is ott van egy kicsit nálad... Nézd csak meg  !!!!    Ugye nem vérzik???? Ne hagyd::((((

 

 

Előzmény: pirine (331)
NagyonI Creative Commons License 2004.12.23 0 0 339

http://www.icq.com/friendship/pages/browse_page_16959.php

 

Ezt a nálam okosabb tudja csak... én csajk a linket menteném-- ez nem eccerű kép... Ez a gift?? Nekem bent van a kedvencekben. Annyiszor játszom le, amennyiszer nem is akarom. És annak küldöm el, akit szeretek:::)))

Előzmény: pirine (333)
ceteris Creative Commons License 2004.12.23 0 0 338

Ide külddddd!!!

 

ceteris51@freemail.hu!!!!

 

Előzmény: ceteris (337)
ceteris Creative Commons License 2004.12.23 0 0 337

Pirikém!!

 

Ezek közül egyik sem!

Mentés: save

 

Mentés másképpen: save as

 

Elküldöm emailben, onnan tovább tudod küldeni, ill. hallgatni, menteni. Te meg írd meg légyszi az e-mail címedet, mert a freemailba nem tudom konvertáni az Outlookból, és csak a nevedet írja ki!!! Nem értem!!!

Előzmény: pirine (333)
ceteris Creative Commons License 2004.12.23 0 0 336

Boszi!!

 

Ha megjelenik a zenedoboz, akkor alul van egy hegyesszögű izé, amit ha balra húzol az egérrel, akkor halkul!

Előzmény: Boszorka (315)
mézontófű Creative Commons License 2004.12.23 0 0 335

Pirike,

 

feladom. A kicsi képet le tudtam menteni, de ezt nem...

:-(((

Előzmény: pirine (333)
mézontófű Creative Commons License 2004.12.23 0 0 334

Pirike drága,

 

nyáron elmenni MAJD sétálni kell.

Már itt szövöm titkos terveimet, hogy megyek majd Komárom felé, ha Öregméz nyugdíjba jön a tavasz tájt, s erre miket is írsz ide.

 

Irgum....

Előzmény: pirine (331)
pirine Creative Commons License 2004.12.23 0 0 333

 

Mézontó ,    NagyonI   !!!

 

http://www.icq.com/friendship/pages/browse_page_7944.php

 

Legyetek   szívesek   ,     idekattintani,   jobb   egérrel   megnézni   amit   az   előbb   kérdeztem.   Ide   nem   magyarul   jön   a   beírás.   De   én   ezt   okvetlen   szeretném   ellopni!   Segítsetek !

mézontófű Creative Commons License 2004.12.23 0 0 332

A másikba is feltettem, mert apropója volt.

Nézd csak, szerintem őt kéne alkalmaznod főállásban, nem? Szerintem ő a Krémes manó (troll, ahogyan Boszi mondani fogja):

 

 

Troll
Előzmény: NagyonI (328)
pirine Creative Commons License 2004.12.23 0 0 331

De   jó,   hogy   még   te   is   jössz   az   ünnepeken   is !   Boszi   is   biztosan   néha   benéz.  Mézontóm,   olyan   fáradt   leszel,   lesz   még   erőd   ránk   is?

 

NagyonI  !   Nekem   is   alighanem   kellene    az  a   gyógyír !  

Pont   így   vagyok !   Annyira   tudok   örülni,   repkedek,   fűnek,fának    dicsekszem,   aztán   egy   kis   felhő  és   már   úgy   szeretnék   elmenni....   úgy   tudok   sírni   órákon   át.   Minden   rossz   eszembe   jut !   Milyen   jó   lett   volna    olyan   boldog   szívvel   elmenni   nyáron! 

Előzmény: mézontófű (330)
mézontófű Creative Commons License 2004.12.23 0 0 330

Drága Pirike!

Nekem nincsen olyan jó írókám, mint Nagyon-nak, (de van mááááááás, nem?), de jövök ám én is holnap, 2 kanaszta között, amikor jól elvertük a gyerekeket és Öregméz visszaviszi a nagynénit.

 

Jut eszembe: létezik, hogy jól emlékszem Anyu elbeszélésére, hogy náluk Szenteste csak alma, dió és fokhagyma volt...

Miért?

Másnap pedig zabakaja, hiszen disznóvágás az volt.

Tudsz ilyenről?

Előzmény: pirine (324)
NagyonI Creative Commons License 2004.12.23 0 0 329
Kihagytam a tejfölt: naná, hogy kell bele!! Anyikám szerint: az jár hozzá....
Előzmény: mézontófű (327)
NagyonI Creative Commons License 2004.12.23 0 0 328

Nem vicc, pirine, még csak magamnak mondtam meg, én valszeg mániás depis vagyok...Eccer fent, eccer lent.. De mér tart a lent tovább???

 

Néha úgy érzem, az őrzőangyalaim egyike egy csupa móka, kedves kis manó. a másik- mert azért ez is vigyáz rám: egy rém gonosz kis rém. Engem azért bír, de mindenki mást el akar űzni mellőlem...

Rettenetesen féltékeny, ha Krémes (a kedves manó) van velem, akkor Rémes duzzog, úgy tesz, mintha nem is létezne, de ha eljő az ő ideje, jaj neked környezetem!!!!

 

Na kinek vannak ilyen őrangyalai? Vagy őrördög?? Lehet, hogy csak Krémes angyal, Rémes pedig krampuszka???

Előzmény: pirine (324)
mézontófű Creative Commons License 2004.12.23 0 0 327

:DDDDD

Közös iskola!!!!!!!!!! A hagymáskrumplival nem, de egyébként 1az1-ben!!!!!

Én néha ( na, nem néha) csinálok 6-8 litert, s a jánnyal azt esszük, még hidegen is isteni. Tejföllel.Én anélkül.

 És milyen kevés kalória!

Jaj, ez olyan jó volt.

Előzmény: NagyonI (326)
NagyonI Creative Commons License 2004.12.23 0 0 326

1-2 kanál olajon (a káp mennyiségétől függ) megdinsztelek apróra vágott hagymát. Ezt megszórom liszttel, majd amikor a lisz már kicsit színesedik, pirospaprikát szórok rá, s ezt gyorsan felöntöm kéáposztalével. Ha túl savanyú a káposzta, akkor több, ha nem akkor kevesebb vizet teszek hozzá. + nehány babérlevél. Teszek bele káposztát is, de nem sokat.

Főzöm... főzöm... ha már úgy gondolom, hogy hamarosan kész van, teszek bele karikára vágott nem csípős kolbászt. Ezt drága mama (anyum) meg ne tudja, mert ugye szenteste nem iűvaló húst enni. Mi is csak a kolbászból eszünk, de az az igazság, hogy igen nagyot lódít a levesen:::)))

 

A leveshez hagymás törtkrumplit készítünk (nővérem is ezt eszik). A tálaláskor a tányér egyik felében van a krumpli, a másik felére tesszük a űlevest. Nem összecsócsálni... Fijú kisgyerekkorában nem szerette a káplevest, én: nem gond, csinálok húslevest is. Ő: az milyen karácsony? Húslevessel...??? Na nem...

 

Mi nagyon szeretjük.... Sajnos itt nem lehet káposztalét kapni, ezért tavaly meg előtte OTTHONRÓL hoztam, most meg Ittlány bevitt SZhelyre..

 

Meg itt ponty sincs.... Pedig a leves után mi rántott pontyot eszünk kr. salátával... Nagy segítség volt, hogy Ittlány csinálja a lehetetlen receptemből a beijgliket...

Előzmény: mézontófű (323)
pirine Creative Commons License 2004.12.23 0 0 325

 

Örülök,   hogy   te   is   eteted   madarainkat !   Kaptam   pár  kg   szotyolát,   de   nagyon   szemetes,   azt   csak   a  kerti   etetőben   adhatom,   ide   az   ablakba   tovább   is   zöldségesnél    veszem.    Most   4 kg-ot   vettem     600  kemény  Ft-ért,   talán   elég   lesz   a   karácsonyi   ünnepekben.   Szerencsémre   kaptam   a   vezetőségtől     10 ezer   forint   jutalmat   a   kertben   végzett    munkámért,    így    megnyugodtam,   lesz   nekik   a   télen   eleség.

 

Hogy   ették   a   diót,   amíg     még   nem   lehetett   szotyit   adni !    Fura   ízlésük   van,   csak   a  cinkék,   csúszkák   járnak   a   dióra   néha,   de   őket  is   jobban   vonzza    most    a   napraforgó.   Gömböket   is   akasztottam   a   kertbe

 

Csak   már   jönne   a   tavasz  !   UUUUUuuutálom   a  telet ! ! ! Az   ilyen    fekete,   sáros,   nedves,   ködös   időt!   Huuu !

Előzmény: NagyonI (320)
pirine Creative Commons License 2004.12.23 0 0 324
Látod,  ettől   elment   a   szomorúságom !   Csak   néha   nézz   be   az   ünnepek   alatt   is,   amikor   már  bevetted   azt   a  jó   gyógyszert!   Olyan   szórakoztatóan   tudsz   írni,   hogy   kisüt   a  nap   ebben   a   lyukban   is.
Előzmény: NagyonI (317)
mézontófű Creative Commons License 2004.12.23 0 0 323

Hopp, hopp! Kápleves? Az nálunk szilveszter! És mindig! És korhelyes a Nagyitól.

Hogy csinálod? Nem lennék meglepve, ha egyformán...

Előzmény: NagyonI (321)
kerub Creative Commons License 2004.12.23 0 0 322

Boszi!

 

A SAJÁTGÉP alá lépj be , ott keresd a HANGOK BESZÉD ÉS AUDIOESZKÖZÖKET . 

 

Ott állítható a hangerő...

Előzmény: Boszorka (315)
NagyonI Creative Commons License 2004.12.23 0 0 321

2005-ben megtanulok írni meg olvasni. ::))

 

Káplevest akartam írni, ami nálunk a hagyományos- 98 éve tudok róla a családban- káposzta leves. Olyan korhelyleves szerű....

Előzmény: Boszorka (319)
NagyonI Creative Commons License 2004.12.23 0 0 320

Pirike jelentem, nálunk a madarak nem fognak éhezni. Kapnak egy rakás szotyit, gömböket, amiket ki lehet aggatni, meg diót....

 

Ez jó hír neked?

Boszorka Creative Commons License 2004.12.23 0 0 319
Nálam szólt ezerrel! Mi az a Képleves???
Előzmény: NagyonI (318)
NagyonI Creative Commons License 2004.12.23 0 0 318

megint cetnek a cats

 

merhogy az elébb mér nem szólott, azt nem tom. Ha most se nem akkor nem próbálkozom tovább... Megyek főzni a képlevest....

NagyonI Creative Commons License 2004.12.23 0 0 317

Tanácsok rettenetzöld szovjet kerékpáron száguldozóknak:

 

1. Ne szarakodj a lezárásával, nem kell a bringa a kutyának sem

 

2. Ne próbálj integetni a baLról előző buszban ülő ismerősödnek, miközben jobb kezed a fenekednél hátul tartja az elemlámpát , hogy jobban lássanak..

 

3. Ha vittél kesztyűt, vidd el a párját is, mert a másik kezed is odafagyhat a kormányhoz

 

4. Ha megtalálod a kesztyűdet, ne tedd a boltban vásároltak alá, mert akkor minek vitted el...

 

5.Ha nincs kit szidnod se csüggedj, mert aki ilyen bringával közlekedik, az nem kell, hogy szégyellje, ha magában beszél, s az egész utca hallja...

 

6. A lakás kulcsát se a cucc alá rejtsd!! Mert: a) hazaérve ki kell pakolnod mindent az utca kövezetére, hogy megtaláld..

b) ha nem találod, ne csöngess, mert ez már Férj kulcsa volt, a tiedet délelőtt elhánytad már.......

 

 

Boszorka Creative Commons License 2004.12.23 0 0 316

Szerintem egyik se, mert a mentés másként az save .... valami, ha látnám rájönnék, de itt semmit se látok ami "save" lenne.

 

 

Előzmény: pirine (312)
Boszorka Creative Commons License 2004.12.23 0 0 315
Nahát! Azért ennyire hülye nem vagyok. Én azt szeretném tudni, hogy hol találom meg, mentem el, rakom be, szóval mindent és azt is egyszerre szokás szerint türelmetlenűl. Na meg az is jó lenne, ha tudnám hol lehet a hangszórót halkabbra állítani, mert amióta ADSL van bömböl a drága és nincs rajta gomb. Kdezsoe hallod????
Előzmény: ceteris (310)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!