Keresés

Részletes keresés

Gróf Úr Creative Commons License 2000.03.17 0 0 187
Hát, ha hirdetéssel lehet Titeket zaklatni:

IX. ker., Csarnok téri lakás (rálátás a Dunára, jó is az :-))) ), mintegy 124 nm, III. emelet, lift is van, ha valaki nem sportolni jár haza :-))), napos, világos, új állapotban eladó, irányár: 19.5 mFt. Beköltözés megbeszélés szerint, lehet hamar is, ha valakinek sürgős :-)))
Érdeklődni emilben vagy mobilon: 06-30-9-542-066

DEL-FIN Creative Commons License 2000.03.17 0 0 186
Egy kis látnivaló...
DEL-FIN Creative Commons License 2000.03.17 0 0 185
Akit érdekel, nemrég egy barátom megkért, hogy segítsek kiadni a következő ingatlant:

A ház hosszútávra kiadó (2-3 év). Budán található a villanegyedben, tömegközlekedési eszközzel könnyen megközelíthető.

A földszinten 40 nm áll rendelkezésre üzlethelység, iroda részére, közvetlenül utcai bejárattal.
A szint hátsó részén található a konyha és az étkező.

Magasföldszinten helyezkedik el a terasz, az előtér, az utcára néző (nappali) szoba (33 nm), majd ebből nyílik egy 20 nm (halo)szoba, fürdőszoba, WC, illetve van még egy 11 nm-es (kis)szoba.

Az Emeleten egy 20 nm-es szoba (+ fürdőszoba, WC) van és innen nyílik a padlastér.
A zárt udvar a kocsibejárón át is megközelíthető. A ingatlan belmagassága 3.2m.

A leendő bérlő a házat átalakíthatja! és átalakítási költséget lelakhatja!, bár ez alapvetően külön megállapodás tárgya. A ház ápr. 15-től beköltözhető.
A további részletekről érdeklődni a nappali órákban a +352 091 614363 telefonszámon érdemes.

gézakékazég Creative Commons License 2000.03.13 0 0 184
Sziasztok!

Hát még mindig keresek belső kerületi lakást (lehetőleg tégla, gázkonvektor vagy cirkó), elsősorban Pesten, kivéve VIII. ker. Ha valaki tud 7-8 miller körül, dobjon egy mailt, légyszi!

Köszi :)

cár Creative Commons License 2000.03.08 0 0 183
Lakást keresek!!!

A hely dél-Buda, közelebbről Albertfalva, Budafok, Budatétény és Nagytétény. Lehet panel vagy tégla, méret 50-55 nm, 4. emeletig preferált. Asszem erre van pénzem. Bolt, ovi, isi jó ha közel van, jó legyen a közlekedés, lepukkant környékek nem érdekelnek.
Április 3-a után tudom megnézni, megegyezés esetén fizetés május 31. után. Nagyrész kp., de van hitel is. Augusztus végén költöznék, de ha hamarabb fizetek, akkor hamarabb.
Ha ajánlatod van, küldj egy emilt!

oregmedve Creative Commons License 2000.03.07 0 0 182
XI. Fegyvernek utcában 45 nm-es, 1.5 szobás, világos, kertvárosra néző, részben felújitott panellakás eladó. Csendes, nyugodt környezet, jó közlekedés.
Ára: 7.000.000 Ft.
Zak Creative Commons License 2000.03.07 0 0 181
Na, hát eladósorba került a lakásunk... :-) Belsô-Óbuda, 70 m˛ panel, 3 szobás, a 4 emeleten van, délnyugatra néz. Normális a ház, tiszta is, (pl. nem genyás a lift...). Van vízóra, világos konyha, gardróbszoba, biztonsági rács, a háznak saját hôközpontja van (sz'al nem olyan állatnagy a távhô-számla), bölcsi, ovi, iskola, piac gyalog 3 percen belül van. 140e Ft / m˛...
Laci Creative Commons License 2000.03.07 0 0 180
Ha valakivel egy héten belül megállapodunk, akkor odaodam 11.5 millerért a házat minden plusz dologgal együtt (szerszámok, betonkeverő, kerti eszközök, 50 liter gázolaj egy hordóban :), , pótcsempék, stb.)
Előzmény: Laci (170)
Laci Creative Commons License 2000.03.03 0 0 179
max 13 sor? Lehet, hogy ez a gond tényleg.

Köszi

Előzmény: Höri (178)
Höri Creative Commons License 2000.03.03 0 0 178
Ha jön a HIX TIPP a címedre, akkor tényleg tag vagy. :-)
Hogy miért nem sikerült hirdetned, azt nem tudom, de néhány követelmény, amit a HIX etikettből (vagy Help?) szedtem össze:

-Hirdetés max. 13 sor lehet
-Két héten belül csak egyszer jelentetheted meg a hirdetést.
-Javasolt az ékezet-nélküli írás

Höri

Előzmény: Laci (177)
Laci Creative Commons License 2000.03.03 0 0 177
Megtettem mindezt. Mondjuk nem igazolt vissza, hogy tag vagyok, bár a maileket küldi.
Előzmény: Höri (176)
Höri Creative Commons License 2000.03.03 0 0 176
Azért nem tudtad megjelentetni a hirdetést a TIPP-ben, mert valószínűleg nem fejezted be a feliratkozást.
Az egész menete a következő:

1. Írsz egy levelet a subs-TIPP@hix.com címre
2. Kapsz egy levelet a mailboxod-ba, hogy REPLY-ozd ezt a levelet
3. REPLY-ozod
4. Érkezik egy levél, hogy előfizető lettél
5. Most már feladhatod a hírdetésedet.

Höri

Előzmény: Laci (172)
Laci Creative Commons License 2000.02.29 0 0 175
Nem lehet subjectben ékezet! -aszongya
Előzmény: Zak (174)
Zak Creative Commons License 2000.02.29 0 0 174
hát akkó nemtom micsinálok rosszul. :-( news.bme.hu [gondolom, tud feed-et... ;-) ], de az nekem még sose sikerült, hogy a subject elôtt benn legyen, hogy [Hirdetés]. Mekkpróbálom...
Előzmény: nobodybuilder (173)
nobodybuilder Creative Commons License 2000.02.29 0 0 173
máhogyne lehetne newsban hixhirdetni, én is úgy csinálom.

az egy másik kérdés, hogy az általad használt nyúzszerver gazdája lejátszotta-e a játszmát arról, hogy az ő szervere is lehessen nyúzfíd.

Előzmény: Zak (171)
Laci Creative Commons License 2000.02.29 0 0 172
Nem túl sok, hanem az a baja, hogy nem vagyok előfizetve, pedig mielőtt elküldtem előfizettem rá.

Azért próbáld már meg plíz.

Köszi,
Laci

Előzmény: Zak (171)
Zak Creative Commons License 2000.02.29 0 0 171
elküldhetem, de én nem vagyok elôfizetve, mert csak eltömíti a mailboxomat - newsgroupon keresztül olvasom a HIX-et, onnét meg nem lehet hirdetés feladni. Lehet, hogy túl sok sor lett a szöveg, az a baj. De azért megpróbálom ma este.
Előzmény: Laci (170)
Laci Creative Commons License 2000.02.29 0 0 170
Zak, nekem nem akarja elfogadni, pedig előfizettem a HIX-hirdetésre.

Megtennéd, hogy elküldöd nekem ezt?:

"Felul az ekezetes, alul az ekezet nelkuli verzio lathato:

ÉKEZETES:

Pomázon egy felújított lakóház (víz, villany, telefon van, gáz az utcában -bevezetése folyamatban), a ház 54 nm-es, két és fél szobás, és van hozzá egy kb 250 négyszögöles telek gyönyöru kilátással, és fiatal gyümölcsfákkal (a ház egy domb gerincen van, betonúttal, még busz is jár, igaz naponta ketto-három -de nyaranta több is asszem). A ház már lakható, de csak 95%-os készültségu (ereszt kell javítani, kertet rendezni, festeni, ilyenek -ha nem adjuk el addig, akkor hamarosan megcsináljuk).

Van még benne:
-cserépkályha (a lagolcsóbb futés, és még hangulatos is!) -ha bent lesz a gáz, vagy villannyal akar valaki fűteni, akkor ki lehet szedni persze
-fúrt kút
-zárt emészto
-garázsbeálló megoldható
-erkélyt lehet kiépíteni, az erkélyajtó mindenesetre már be van építve
-cirkó futés (gáz)
Az ára 12.5 millió irányárként.

érdeklődni: kalmarl@lnx.hu
(Kalmár Laci)

EKEZET NELKUL:

Pomazon egy felujitott lakohaz (viz, villany, telefon van, gaz az utcaban -bevezetése folyamatban), a haz 54 nm-es, ket és fel szobas, es van hozza egy kb 250 negyszogoles telek gyonyoru kilatassal, es fiatal gyumolcsfakkal (a haz egy domb gerincen van, betonuttal, meg busz is jar, igaz naponta ketto-harom -de nyaranta tobb is asszem). A haz mar lakhato, de csak 95%-os keszultsegu (ereszt kell javitani, kertet rendezni, festeni, ilyenek -ha nem adjuk el addig, akkor hamarosan megcsinaljuk).

Van meg benne:
-cserepkalyha (a lagolcsobb futes, es meg hangulatos is!) -ha bent lesz a gaz, vagy villannyal akar valaki futeni, akkor ki lehet szedni persze
-furt kut
-zart emeszto
-garazsbeallo megoldhato
-erkelyt lehet kiepiteni, az erkelyajto mindenesetre mar be van epitve
-cirko futes (gaz)
Az ara 12.5 millio iranyarkent.

erdeklodni: kalmarl@lnx.hu
(Kalmar Laci)"

Köszi szépen,
Laci

Előzmény: Zak (168)
Laci Creative Commons License 2000.02.29 0 0 169
A subjectbe nem kell írni semmit?
Előzmény: Zak (168)
Zak Creative Commons License 2000.02.29 0 0 168
Ja, tipp-hirdetes@hix.com a cím, a hirdetést ne ismételd meg két héten belül!
Előzmény: Laci (167)
Laci Creative Commons License 2000.02.29 0 0 167
Köszi, ezt már megtettem, igazából azt szeretném tudni, hogy hogyan lehet hirdetést feladni?
Előzmény: Zak (166)
Zak Creative Commons License 2000.02.29 0 0 166
subscribe.tipp@hix.com de asszem az összes információ megtalálható a www.hix.com -on.
Előzmény: Laci (165)
Laci Creative Commons License 2000.02.29 0 0 165
Kösz a tippet Zak. Oda hogy lehet feliratkozni?

Mondjuk a tetőtér nálunk sincs beépítve, és asszem betonnal nem is lehet, hanem csak faházat lehet ráhúzni (statikailag).
De jó kis 250 nöles kert van hozzá szőlővel, gyümölcsfákkal, és szép kilátás.

Előzmény: Zak (164)
Zak Creative Commons License 2000.02.29 0 0 164
Laci, az index apróhirdetéseit relative kevesen olvassák. Érdemesebb inkább a HIX Tipp-jébe felküldeni, annak sokkal nagyobb a publicitása.

Tegnap megnéztem egy házat Piliswöröschwáron (9M, 110 m˛ 17 éves, de ß@r a telek és a tetôtér abszolut nincs készen) meg egy másikat Pilischtschabán (140m˛ kockaház, 100 m˛ pince kis, de pofás telek, 10.8M) Utóbbi teccet nagyon, megnézem még alaposabban.

Előzmény: Laci (162)
Laci Creative Commons License 2000.02.28 0 0 163
felhozom, hasznos topic
Laci Creative Commons License 2000.02.28 0 0 162
Az index apróban 12.5 irányárért adtam fel (mondjuk ott nem jelentkezett senki akkor sem, amikor asszem 5 millerért feladtam egy vár aljában levő 40 m2-esre hirdetést -hála Istennek, mert persze jóval többért adtam el).

De tegnap kimentem, és megnéztem, és nem értettem, hogy hogy lehet egy ilyen kis házért és ráadásul még a felújítás nincs is kész -ennyit elkérni.

Ha valakit érdekel, szóljon, megnézzük. Lehet, hogy ma feladom az Expresszben is...

Előzmény: Zak (160)
greeencat Creative Commons License 2000.02.28 0 0 161

Sziasztok!

Az egyik barátnőm lakást keres.
Max. 6 millióért valami kis garzont. Budán lenne jó a XI. vagy III vagy XXII. kerületben. Pesten meg a normálisabb kerületekben (XIII, vagy József Attila ltp. XIV.).
Nem tud valaki ilyesmi eladó lakást? Ha igen, lécci emil...
Előre is köszi!

Zak Creative Commons License 2000.02.28 0 0 160
10 M-ért biztos, hogy el tudod adni, sôt, megkockáztatom, talán érdemes lenne 11 M-ért meghirdetni. Bár fene tudja; utóbbi idôben (értsd 2-3 hónap) elôfordult, hogy az irányárnál többet kínáltak egy lakásért.
Előzmény: Laci (156)
Höri Creative Commons License 2000.02.28 0 0 159
Csodák? Azok vannak. Én is hiszek bennük. :-))
De a budapesti lakáspiacon egyik ismerősömnél sem akarnak csodát tenni. Pedig két ismerősöm is lakást keres, és ők is ugyanolyan tapasztalatokról számoltak be, mint amit mi éltünk át. :-((

Előzmény: Laci (158)
Laci Creative Commons License 2000.02.28 0 0 158
Ja, és vannak még csodák! :)
Előzmény: Höri (155)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!