|
|
Törölt nick
2019.01.01
|
|
-1 0
252
|
Az én látogatásaimat nem befolyásolja. Az én ottlétemet nem teszi kétségessé. Nem dolgozni megyünk.
Az utódok lassan 8 és 7 éve lesznek kinnt, angol állapolgár unokával mi bajuk lehet?
Akkor most mit is akartál ezzel mondani?
A brexitet meg azért várd ki, hogyan végződik!
|
Előzmény: Alf,a hím (249)
|
Mr. Limburger
2019.01.01
|
|
-1 1
251
|
Néztem az ATV-n a Sas Kabarét. Olcsó, tehetségtelen, mükedvelö, ripacskodás.
Hova lett a Szilveszteri Kabaré?
Bilicsi, Kellér, Rátonyi, Kazal, Alfonzó, Brachfeld Szikfrid, Latabárok, Feleky...
És akkor együtt útáltuk a rendszert, az oroszokat.
Most ahány ház, annyi párt.
Könnyú dolga van Orbánnak.
A nemzeti összefogásból egy korcs fasisztoid rendszer lett. Ez a mai népakarat.
Mi jöhet még?
Koronázás? |
panthera nera
2019.01.01
|
|
0 1
248
|
"Az usa is nagyon csendesen tűrte a ceu-s patkánykodást."
Meg is tapsolta.
Csak mert a CEU nem Princeton, nem Harward nem Yale és még csak nem is a Columbia.
Csak Trump ellenfelét támogató milliárdos "magánegyeteme".
"lesznek komolyabb "tüntik"."
Ha a szakszervezetekre megint rátelepzik a lsoer ellenzéketek, nemcsak mindent szétbasz, de legalább mindenkit jol megröhögtet. |
Előzmény: Törölt nick (246)
|
Törölt nick
2019.01.01
|
|
-1 0
246
|
2019-ről nem sok szó esett eddig.
Persze.előre bemondani a tutit senki se fogja, nehogy szabadkoznia kelljen.
Mit várok 19-től?
Az az érzésem, h bepottyanik egy nagyobb tockos az €-tól.
Az usa is nagyon csendesen tűrte a ceu-s patkánykodást.
Kis tétben fogadnék rá, h itthon is lesznek komolyabb "tüntik".
|
költekező
2019.01.01
|
|
-1 0
243
|
Mi 1 házban nézünk 2 tvt.
Az Öreg még nem is hallotta, hogy Mészáros a leggazdagabb magyar.
Ennyire számít ki mit néz:) |
Előzmény: Ebrodo (223)
|
Ebrodo
2019.01.01
|
|
-2 0
228
|
Gondolom a Fidesz sem fogja abbahagyni a hazudozást, patkányozást, Sorosozást, migránsozást.
Szoval van okunk tüntetni. Adtok rá okot.
|
Előzmény: Ugrik.Borbála (202)
|
Ebrodo
2019.01.01
|
|
-2 0
223
|
Mert az RTL a legnézettebb "ELLENZÉKI" csatorna.
Aki rá van függve az M1-re, azt a célközönséget nem lehet RTL-el elérni.
Mit nem értesz? Nem túl bonyi! |
Előzmény: Törölt nick (146)
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|