Keresés

Részletes keresés

cool72 Creative Commons License 2020.12.20 0 0 1811

Sziasztok! 38-éves pasi vagyok ismerkedni szeretnék Kecskemét kkr. Csak privátba köszönőm!

Forroha Creative Commons License 2020.11.26 0 0 1810

Egy kedves nővel vagy Párral ismerkednénk barátság céljából. 44/46 éves, női/férfi Pár vagyunk Budapestről. Szeretünk utazni és kirándulni is. Email: ttbudapest@gmail.com

jayjay1981 Creative Commons License 2020.11.22 0 0 1809

Sziasztok! 39 éves vagyok, szekszárdi.  Szívesen ismerkednék Tolna-megye és környékéről.  :)

E-mail címem: juditjaksa1981@gmail.com

johnny 2077 Creative Commons License 2020.11.12 0 0 1808

Szia,

 

Tudtommal publikusra van állítva az email címem. Ha küldesz egy levelet, akkor ott tudjuk folytatni privátban.

Szerintem ez a leggyorsabb megoldás.

 

Üdv,

Előzmény: WayneBurke (1807)
WayneBurke Creative Commons License 2020.11.11 0 1 1807

Szia,

 

Hasonló cipőben járok.

 

32 éves vagyok, Budapesten élek és szeretnék olyan személyt, akivel együtt tudok programokat szervezni.

 

Film és sorozatrajongó vagyok, szeretem a sportokat és szívesen túrázok, jövök megyek ide-oda, amennyiben épp ahhoz van kedvem.

Amennyiben érdekel az a lehetőség, hogy megismerjük egymást, akkor írj.

 

Üdv,

A.

 

 

Előzmény: johnny 2077 (1805)
Cili77 Creative Commons License 2020.10.31 0 1 1806

Sziasztok!

 

43 éves nő vagyok.

Budakalászon élek és egy barátot keresek...és férfi barátot. 

Nem,nem szexpartnert. 

Hanem akivel jókat lehet beszélgetni,csavarogni,csak úgy el lenni.

Szeretem a filmeket, igazából minden érdekel...na jó,a kvantumfizikához nem tudok hozzá szólni. Vannak hülye dolgaim, de kinek nincsen???

Ha van kedved írj...nagycili7708@gmail.com. 

Szép estét Nektek!!!

johnny 2077 Creative Commons License 2020.10.30 0 0 1805

Sziasztok!

 

Én egy lassan 30 éves, már jó ideje Budapesten élő srác vagyok és hasonló cipőben járok. Nem hittem volna, hogy az index fórumon fogok majd keresgélni, de sosem lehet tudni hol lehet új barátokra lelni.

 

Korban nagyjából hozzám közelállókat keresek nemtől függetlenül barátkozás és közös programok (beszélgetni, iszogatni, kirándulni, közös sportolás...) céljából.

 

Introvertként sosem ment túl könnyedén az ismerkedés, akár barát akár társkeresés terén. A gimiben és egyetemen megismert barátok szépen lassan elkoptak, és munka mellett nem lett könnyebb új kapcsolatokat építeni.

 

Nagy film és sorozat rajongó vagyok, újabban rákaptam a külföldi podcastekre, hangoskönyvekre, emellett nagy kutyabarát vagyok és szeretem az aktívabb programokat is... csak egyedül nehezebben veszem rá magam a kimozdulásra.

 

Remélem a következő évet sikerül több baráttal és kevesebb Coviddal tölteni.

 

Aki szeretne ismerkedni, írjon :)

juditxxxx Creative Commons License 2020.10.29 0 0 1804

71 éves budapesti nő vagyok.Budapesti sétéhoz barátokat keresek.Jó humor, vidámság várlak

Lora12 Creative Commons License 2020.10.06 0 0 1803

Sziasztok

 Mi egy 40/45 éves házaspár vagyunk, Budapest mellett lakunk, szeretünk kirándulni, pecázni, sütögetni, wellnessezni, borozgatni és mindent ami jó :)

 

Sajnos barátaink külföldre költöztek, illetve a rohanó életvitel és a sok munka mellett sokan nem tudnak időt szakítani a kikapcsolódásra, ezért barátokat keresünk akik szintén szeretnének kikapcsolódni, jókat beszélgetni vagy kirándulni.

Ha hasonló cipőben jársz, írj bátran a lora12amali@gmail.com e-mail címre.

dominika26 Creative Commons License 2020.09.27 0 2 1802

Sziasztok!

 

41 éves nő vagyok, és barátokat keresek Budapesten. A barátnőim többsége vidéken lakik, így itt eléggé egyedül érzem magam mostanában. 

Szeretek kirándulni, vagy csak beülni egy kávéra. Ha valaki szeretne, a dominika26@gmail.com címen elér. :)

József Galla Creative Commons License 2020.09.24 0 0 1801

Üdv! 40-50-es egyedülálló "nem molett" hölggyel ismerkedne,44/190/77/kéksz,bh,sportosan vékony alkatú pestmegyei/Aszód-Bag mellett/fiú,tartós,alkalmi baráti,és testi kapcsolatra,nem szolgáltatás jelleggel!

Bp-Gödöllő-Pécel-Isaszeg-Aszód-Hatvan- kke.

Ui:Autóm sajnos jelenleg nincs,tömegközlekedem,ha ez nem probléma.

Szeretek beülni,kellemes hangulatos sörözőkbe,illetve kedvelem Budapesten a táncos,zenés helyeket,mint pl:Széchényi kertvendéglő,Stefánia Palota,Láng Műv Ház,Ady Műv Ház,Remix Dance Klub,de sok rock,metál koncerten is megfordultam már.

Tel:20-667-4687. Pusz a hölgyeknek!

Forroha Creative Commons License 2020.09.11 0 0 1800

Sziasztok!

Egy aranyos Nővel vagy Párral ismerkednénk barátság céljából.

44/46 éves, kedves női/férfi Pár vagyunk Budapestről.

Szeretünk kirándulni és utazni is. Wellnessbe is sokat járunk (fürdő, szauna).

Email: ttbudapest@gmail.com

hiper fizikus Creative Commons License 2020.09.07 0 0 1799

Mi az érdeklődési köröd ? Milyen a jellemed ?

Én ugyan nem vagyok lány, de nőbarát .

Előzmény: Pandika88 (1798)
Pandika88 Creative Commons License 2020.09.07 0 2 1798

Sziasztok! :)
28 éves lány vagyok, Miskolc mellett lakok. Barátnőket keresek! Ha te is hasonló cipőben jársz, és szeretnél megismerni írj nyugodtan erre az e-mail címre: a.panda0808@gmail.com

hiper fizikus Creative Commons License 2020.09.07 0 0 1797

egy reprezentatív fotót is kérünk

Előzmény: Szofi 46 (1796)
Szofi 46 Creative Commons License 2020.09.07 0 1 1796

Sziasztok most lettem 50 éves és a barátok teljesen eltűntek mellőlem. Ezért keresek olyat akivel jókat lehet beszélgetni esetleg néha találkozni valahova beülni. Email: karicsszofia@citromail.hu

Csatáriné Kalmár Zita Creative Commons License 2020.08.25 0 1 1795

Szia. Azt sem tudom, hogy keresel-e még barátot, azt sem tudom, hogy meg kapod e még az üzenetemet. 

 

Előzmény: Laszlo Hoffmann (1774)
CraStLov Creative Commons License 2020.08.24 0 0 1794

Kedves Anett, 

 

az e-maile-címem publikus, nyugodtan írj rám! :)

 

Külföldön élek, így a "kikopott" barátok esetét nagyon is jól ismerem! :)

 

Legyen szép napod!

Előzmény: Anett0912 (1792)
Marianna965 Creative Commons License 2020.08.17 0 0 1793

https://www.facebook.com/groups/4460027564009166/ Próbáljátok meg programok is vannak.

Anett0912 Creative Commons License 2020.08.14 0 0 1792

Sziasztok!

Anett vagyok jövőhónapban leszek 30 éves, és Nagykőrösön élek.

Barátokat keresek akikkel lehet dumcsizni, közös programokat tervezni :) Sajnos az évek során eléggé elkoptak a barátnők.

 

Foreld Creative Commons License 2020.08.12 0 0 1791

Sziasztok párommal aug.22 től balatonfüreden leszünk egy hetet és keresnénk olyan párt vagy lányt akivel lehetne közösen kirándulni programokat csinálni és szimpátia esetén benne lennének másban is 😋 mi egy 22f24l fiatalos kíváncsi pár vagyunk sokmindenre nyitottak ha többet szeretnél tudni és még 35 alatt vagy/tok akkor írj a szami98@citromail.hu címre és ismerjük meg egymást :)

Sofía95 Creative Commons License 2020.08.01 0 0 1790

Szia Pearlina!

Én szegedi vagyok és én is hasonlóképpen jellemezném magam.

Lenne kedved beszélgetni?:)
Ha igen akkor itt az email címem: zsofi0608@gmail.com 

 

Üdv Zsófi

Előzmény: Pearlina (1784)
Melaa-d. Creative Commons License 2020.07.29 0 0 1789

Szia, írtam neked :) 

Előzmény: Szasza_friends (1788)
Szasza_friends Creative Commons License 2020.07.19 0 0 1788

Sziasztok,

 

Szasza vagyok 33 éves, Budapesten élek és olyan barátnőket keresek, akikkel el tudnék járni koncertekre, bulizni. Természetesen egyéb programok is szóba jöhetnek, akár egy túrázás a közeli hegyekben, akár egy beülős, beszélgetős sétálós délutáni program.

Kb 25-40 körüli lányok jelentkezését várom, de igazából nem a kor számít, hanem, hogy hasonló érdeklődésű legyél, szeresd a pörgést és a bulizást. :)

 

Zenében leginkább a pop, dance, house, R&B zenéket kedvelem, de szívesen járok 90-2000 évek zenéit játszó retró bulikba is.

 

Ha már te is voltál olyan helyzetben, hogy nagyon nagyon szerettél volna elmenni egy buliba, de nem volt kivel, akkor mindenképpen írj. Átérzem a helyzetet, sajnos én is szembesültem már ezzel a problémával, de hiszem, hogy vannak hozzám hasonló érdeklődésű lányok, akikkel összebarátkozhatunk és megoldhatjuk ezt a problémát. :D

 

Email címem: sz_friends@freemail.hu

 

Köszi ha írsz,

Szasza

 

Vikike20 Creative Commons License 2020.07.11 0 0 1787

Sziasztok!

Viki vagyok, 20 éves kedves, magányos lány. Ismerkednék fiúkkal és lányokkal barátkozás és szabadidő eltöltése céljából. 🙂

Email:  kovacs.a.viktoria@protonmail.com

mono678 Creative Commons License 2020.07.07 0 0 1786

Sziasztok!

50 éves nő vagyok Budapesten dolgozom gyermekim rokonaim ide kötnek. Szolnok megyében élek.Érdekel zene,utazás,színház,múzeum.Szeretem a természetességet.

Sok minden érdekel.Keresem hasonló korú érdeklődésű barátnőmet. baratno50@gmail.com

Jolifin Creative Commons License 2020.07.03 0 0 1785

Sziasztok
Már régóta figyelem a csoportot,sok emailt küldtem már el de sajnos nagyon minimális sikerrel mert válasz alig alig érkezett.
Ezért gondoltam megváltoztatom a ,,taktikám," és regisztrálok hátha így eljutok ahhoz az emberhez akit én keresek de lehet így 40 évesen már ne kergessen az ember hiú ábrándokat hogy barátnőre leljen.
Látom hogy vannak akik többször is írnak kereső postot és azt is hogy gyakran változtatnak felhasználó nevet😅 aminek nemtudom mi értelme remélem nekem elsőre sikerül.

Magamról most itt nem irnék kis novellát,röviden 40 éves vagyok és barátkozni szeretnék,sajnos a legjobb barátnőmet elvesztettem nagypn beteg volt és azóta nincs senkim a családomon kivül .Nagyon hiányzik hogy újra valakibe bizhassak,akit ha eszembe jut felhivhassak és megkérdezzem hogy van,és persze közös programokat is tudjunk szervezni.
A legjobb Budapest lenne de Fejérmegyében is sokat mozgok ,kérem csak az írjon akinek van ideje is,és nem okoz gondot egy telefonbeszélgetés vagy találkozó :) nem online chatpartnert keresek

Az email címem ahol elérsz : jolifinxxx@gmail.com

 

Pearlina Creative Commons License 2020.07.02 0 1 1784

Sziasztok!

 

Én is barátokat keresek. 22 éves vagyok, Szeged mellett élek :)

 

 

Életvidám, pozitív embernek tartom magam. Imádok beszélgetni egy kávé fölött, az élet nagy és kevésbé nagy dolgairól. 

Nagyon szívesen beszélgetnék akár telefonon is.:)

 

 

 

prox1 Creative Commons License 2020.06.29 -1 0 1782

Szia szépfiú. Jani vagyok. Randizunk?

Előzmény: Summer2019 (1779)
Summer2019 Creative Commons License 2020.06.29 0 0 1779

Sziasztok :)

 

Budapesten és Fehérváron keresek barátnőket :)

Hétköznap Budapestn vagyok, a Corvin közelében, hétvégeken általában Fehérváron :) 

 

Életvidám, beszélgetni, kimozdulni szerető barátnőt keresek, a többség családos, vagy elment külföldre, keveset érnek rá, én viszont szeretek kiülni egy italra, kirándulni, hétvégeken nyáron Balcsin lenni :)

 

Multinál dolgozom, igy én is hozzám hasonló, nappal dolgozó barátnőket keresek 30-46 év között :)

 

Ha úgy érzed, érdemes lenne irni, jelentkezz!

 

az email cimem:

m.doranew@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!