Keresés

Részletes keresés

Mumu Creative Commons License 2000.06.04 0 0 289
Nagyon jo realdoko,a topic ertelme ez a demithizalas,a gorcs e feloldasa es a nyilt valalasa a jonak es veresegnek egyarant,semmi gorcs,semmi teljesitmenykenyszer.
Engedd meg hogy igy szarazon is gratulaljak szuletesnapodra es kivanjam azt amit mar egy par napja ABSENTNAK,ugyanazt mint magamnak:harmoniat,szeretetett ,kis oromoket ,egesszeget.Olel Mumu-.
realdoko Creative Commons License 2000.06.04 0 0 288
Elmesélek valamit, de előre megjegyzem, most így jól vagyok.
Szóval ugye írtam tegnap örömködve, hogy fogytam. No szóval este meg voltam hívva óriási vacsira meg ivászatra az Alcatras nevű remek helyre születésbnapom alkalmából. És mit tettem, én, aki fogyókúrázik? (És aki reggel látta, hogy fogyott...)
Bezabáltam steak-et, sajtlevest, ittam arany tequliát, ezüst tequilát, ittam B52 koktélt, ír sört, alig bírtam hazamászni, röhögtem és teljesen rosszul voltam, mivel a fogyókúra alatt királyul összeszűkült gyomrom képtelen volt megbírkózni azzal az elképesztő kaja és alkohol keverékkel, amivel nekitámadtam. (Ráaádsul amúgy sem bírom a tömény italokat.) Hát elképesztő volt ez az éjszaka.
Azonban még előtte tudtam, hogy vagy végigszenvedem, hogy nem, köszi, nem kérek, ti csak egyetek, igyatok, tudom, hogy engem ünnepelünk, drágák vagytok DE NEM KÉREK SEMMIT, csak egy kis salit meg egy cola light-ot, vagy pedig lazaaaaaaaaaaaa.
Ez utóbbit választottam, döntésemmel tökéletesen meg vagyok elégedve. Ma lénapot tartok (lehet, holnap is), ma nem álltam mérlegre, holnap se fogok, még egy ideig próbálok nem, levek után vissza a jól mexokott fogyókúrába.
Asszem eljutotottam életemben először arra a pontra, hogy nem vagyok egy merő görcs ezzel az egésszel kapcsolatban. Na mit szóltok?
Nagyon nem tetszett?
TEQUILAAAAAAAAAAA
Mumu Creative Commons License 2000.06.03 0 0 287
Eleinte minden percben meg kell szenvedni,harcolni kell Magadal.de ez olyan mint minden probaratetel.A legnagyobb gyozelem a sajatmagad felett(?!)
Waratah Creative Commons License 2000.06.03 0 0 286
Én eddig még mindíg csak arról hallottam, hogy szenved az ember(lánya). A tegnap este nekem sem volt egy boldogság, és mondjuk úgy hogy természetesenek vettem a dolgot. De hogy ma a közértben úgy tudtam megfogni a csokit, hogy nem reszketett meg a kezem és a csokievés látványa sem kavart fel, hát ez azért túlzás.
Előzmény: Mumu (285)
Mumu Creative Commons License 2000.06.03 0 0 285
Dehogy vagy beteg,kedves Waratah,ilyen reakciot ismerek:a valodi lefogyoke.Csak gyanusan hamar alt be a reakcio,de lehet hogy Te ennyire erzekeny vagy.
Waratah Creative Commons License 2000.06.03 0 0 284
A teganapi este valahogy túlélve, kilengés és bűnözés nélkül. Ma pedig visszaállt a lelikibékém, és nem érzem szenvedésnek. Néztem a csokit, amit a fiam evett, és még csak nem is kivántam meg. NEM VAGYOK ÉN BETEG?
Mumu Creative Commons License 2000.06.03 0 0 283
Na latod realdoko,a sikerelmeny.De azert remelem kibirtad legalabb nagyjabbol a vacsorat.Vigyazz ,ilyenkor is lehet enni de salatat,nem kenyeret,hust szabad szoszok nelkul.Semmi edeseget.
Aztan ebbol nem hizol ha nem eszel ipari menyiseget.
Es masnap konzekvensen tovabb.

u.i.A veresegeket is tessek bevallani ha vannak,mert ezzel magadal szemben maradsz hiteles.Mert egy tanu mindig van:az te vagy.
Most gratulalok.

realdoko Creative Commons License 2000.06.03 0 0 282
Ma ismételten ráálttam a mérlegre. FOGYTAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Annyira boldog vagyok, olyan leírhatatlanul boldog vagyok, olyan elképesztően jó érzés, ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.
És pont ma este hívtak megvacsizni, ma próbálok nem enni semmi, atyaisten, PONT MA, ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh, FOGYTAM FOGYTAM FOGYTAM! :-)))))))))))))))))))))))))))))))
Yesssssssssssssssssssssss.
Bírjátok ki, ezért az érzésért megéri.
Mumu Creative Commons License 2000.06.02 0 0 281
Tipikusan a valodi fogyokurasok helyzete.En is az utcan messzirol szagulom a vendeglok etlapjat.MOST MUTASD MEG KI VAGY.Ha most elerteszted oda a harom szep nap fogyas.Ezert ajanlok egy nagyon gyorsan vegrehajtando kis setat.Ha nem nagy a vernyomasod es a gyomrod birja egy fekete kave is elmegy es ha van otthon egy citromot meg edesked akkor egy limonade.Druckolok.
Waratah Creative Commons License 2000.06.02 0 0 280
Jelentes most azért kapcsolatm be a gépet hogy ne egyek. Teljesen világos hogy lelki alapon van ehetenékem, azt mondják "üres fészek szindróma". Mind a két ebadta kölyök elhúzott itthonról. És rögtön rámtört az éhség. Már eltünt többrendbéli paradicsom, ubi, egy nagy marék meggy, pocakom mint a duda de csak a konyhán jár az agyam. Remélem most hogy ezt leírtam túlvagyok a nehezén.
iceberg Creative Commons License 2000.06.02 0 0 279
Hehe,ezt a trükköt én is alkalmazom,apró darabokra vágom,mert úgy többnek tűnik.:))
Néha bejön,néha nem,vagyis a gyomromat nem tudom mindig becsapni azzal,ha jobban szétterítem az ételt.
Ps.:A sörgyárak rajtam sem fognak meggazdagodni:))
Előzmény: Waratah (278)
Waratah Creative Commons License 2000.06.02 0 0 278
Látod én nem komplikálok. Eleve 3 (jó nagy) paradicsommal indítottam, szecskára, rá sajt reszel (mert úgy többnek is látszik, meg úgy egyenletesen jut mindenhova) és 1 db kefír az egészre rája. Szóval nem apróztam el a folyamtaot, belapátoltam, és rögtöm úgy érzetem, hogy meg se tudok mozdulni.

Hála a magasságosnak, egy gyengém NINCS, és az a sör. (és társai)

Előzmény: iceberg (277)
iceberg Creative Commons License 2000.06.02 0 0 277
Aha,most megvagy!
Szóval te szoktad a kosaramba tett söröket megszámolni?:))
(De az sörök alatt lapuló vodkát,remélem nem vetted észre?)

Najó,én is bevallom,hogy tegnap csak 1-2 paradicsomot terveztem vacsizni,de aztán féltem,
hogy égni fog a gyomrom,így hát szeltem egy kis magos kenyeret.
Később eszembe jutott,hogy a kenyérke így egyedül talán magányosan érezné magát,ezért
törtem hozzá egy darabka sajtot.Hosszas (na jó,nem volt olyan hosszú!) latolgatás után úgy
döntöttem,hogy azt a aprócska sajtmaradékot már igazán kár lenne visszacsomagolni,
aggódtam is,hogy másnapra megromlik,meg csak a helyet foglalja a hűtőben,így hát inkább kárba menjen,mint pocsékba!! felkiáltással azt is bekaptam.

Elég lett volna az a 6 sör is,nem?:))

Előzmény: Waratah (275)
Mumu Creative Commons License 2000.06.02 0 0 276
Isteni ez az alma benyomas es a gyanuk..foleg attol aki eladja az almat,jo.
Ez az euforia,a jo erzes ez tipikus a sikeres fogyokuranak,.Azok akik eheznek,fogadfalombol vagy sztrajkbol mondjak hoghay kb.3-4 nap elfogja az embert egy orom erzese.mwegtisztul a bele,gyomra ,kiurul a sok salak(bocsanat )es az ember boldog.A hus utalata is mar jegyzett dolog.Jo uton vagyí.
.Ha kulso eros befolyas nem fordit meg(es ne forditson meg) akkor nem csak arra a par kilora eleg.Lehet epitenni ra egy elelmezesi elkepzelest.De ehhez kell a teljes osszinteseg(a kilora ertem).En a kedves tarsamat ellentetben igenis arra vennelek ra hogy merd magad.Persze szamits azzal hogy egyre kevesebb dekat fogysz,mert a ravasz szervezet is lep-De ez a orom megmarad,a frisseseg es a siker tudata.
Waratah Creative Commons License 2000.06.02 0 0 275
Aki MINDEN este vesz 6 üveg sört arra mér nem csodálkoznak rá?
Előzmény: realdoko (274)
realdoko Creative Commons License 2000.06.02 0 0 274
Van egy éjjel-nappali zöldséges a közelünkben. Mindig tőle szoktam almát venni. Múltkor a fickó enyhe gyanakvással megkérdezte:
- Te minden éjjel benyomsz két almát?
Waratah Creative Commons License 2000.06.02 0 0 273
Most csak cseri van a készleten:) de hazafelé veszek epret is.
Előzmény: realdoko (272)
realdoko Creative Commons License 2000.06.02 0 0 272
Waratah! Ha most ez így megy neked (nagyon jónak tűnik, amiket írsz), akkor ne is mérd magad, ameddig csak bírod. Kellemes lesz pár hét múlva ráállni a mérlegre, most meg legalább nem keseríted el magad vele. Ne hagyd abba!

És adj egy kis epret.

Waratah Creative Commons License 2000.06.02 0 0 271
Lehet, hogy ez a kezdeti lelkesedésem, de most még szinte élvezem is! Úgy döntöttem, hogy gyümölcszöldségből annyit eszek amennyi csak megkívántatik.(kalóriák beszorzása még nem történt meg, de hát a paradicsom az majdhogynem minusz:))és egyszerűen fizikai képtelenség lenne annyi kilónyit magamba tömni, hogy kalóriában sok legyen). Így iszonyatos mi pénzt elköltök primőrre, de nagyon jól érzem magam. Pulyamellel, sovány sajttal, kb napi 4 db nullás tejjel. Érdekes, hogy az édesség utáni borzalmas vágyam pl eperrel tökéletesen kioltható, vagy eperturmix (édesítővel, ha nagyon muszáj). További meglepetésem, hogy a pulykát úgy tukmálom magamba, azzal a tudattal, hogy köll a fehérje, de nem kívánom a húst. Lehet hogy vegi lettem hirtelen? De akkor meg több sajtot, olajos magvat kéne ennem, azok meg nagyon zsírosak.
Ha a sarki boltban lesz készleten valami elfogadható áron, ma szobabringa beszerzése történik.
A mérlegre még nem mertem felállni. Bár most nem is érzem lényegesnek. Közérzetem jó, szoknyám egy picit lötyög,
realdoko Creative Commons License 2000.06.02 0 0 270
Drága Lalla!
Elkéstem, már jobban vagy. :-]
NEHOGY KÉTSÉGBE ESS ILYENKOR, egy nap alatt nem lehet visszahízni, nyugalom, kitartás, etc.

Fáj a torkom, nem vagyok jól, nem bírok elmenni edzésre, pedig lenne kedvem. Nem enni akarok, csak lefeküdni és aludni pár hónapig. Nem jó. Ez nem jó. Most nem.

lalla Creative Commons License 2000.06.02 0 0 269
Kedves Waratah!
Csak remélni tudom, hogy hallotad azt a marha nagy dübörgést, amikor a kavicsok legördültek a szívemről. Most már rendben vagyok együttérző, megváltó, feloldozó, soroljam még?:-)))))))))) szavaidnak köszönhetően. Hétvégére vettem zöldségeket, majd csinálok valami sk salátát ezekből meg csirkemellből és azt eszegetem.
Hát akkor harcra, hétvégére fel, pusztuljatok kilók!
Üdv mindenkinek hétfőig!
lalla:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((())))))))))))))))))))))))))))))))

/az a ((( csak véletlenül csúszott be/

Előzmény: Waratah (267)
Mumu Creative Commons License 2000.06.02 0 0 268
Kedves kisleanyaim,mert ugye azt sejtem hogy korul vagyok veve fiatal szepekkel akik meg szebbek szeretnenek lenni a mai izles szerint(Hja azzok a jo rubensi idok...azokat nem kaptuk el..).
Waratah megertette mire jo itt az osszionteseg.
Annyit szeretnek megjegyezni:hizni eteltol szoktunk(ugye milyen okos) es poedig a sok kaloriastol,itt nincs apellata,aki sok kalorias etelt eszik az nem hiaba hizott meg es nem fogy.El vele,barmilyen trukel.
a kaloriakrol pedig illik valamit is tudni,nem feltevesben hanem utana jarni.
-Az is evidens hogy nem csak egy mento akciorol van szo,hanem az etkezes felfogasaroöl,azzon kellene valtoztatni ha a hizas nagyaranyu.Elobb fogyni aztan a szabalyokat tovabb betartani.
A kilengesek emberi gyarlosagok,kompenzaciok(a szeratinos csokolade kulonosen mert a szeratin altal orom erzest produkal) amiket aztan ghelyre kell es lehet tenni.
A megtorpansak a kurahoz tartoznak,nem kell feladni panikba esni.
A mozgas mindenkepen a fogyashoz tartozik.
űA tobbszor meg kevesebbet eves is jobb mint az egyszer sok.A tartositokrol amiket a leveses kockakba,keszetelekbe talalunk szinten hizlalnak(glutamin miatt)
En is kotelezoen jelentem eleg nehezen elert eredmenyemet(mar irtam hogy miert ilyen nehez)egy kilo,tehat meg mindia az elszornyulteto 116,3 kg.Elore honleanyok!
Waratah Creative Commons License 2000.06.02 0 0 267
Na most nehogy feladd egy megingás miatt! Egyébként is e meggyet egyszerűen húzd ki a bűnlajstromról, mért lenne az gond??? gyümi, és kész. A kukoricapehely sem olyan vészes, ó csak azt az oldalst tudnám feledni!!!.
Fel a fejjel.
Előzmény: lalla (266)
lalla Creative Commons License 2000.06.02 0 0 266
SOS olvtársak!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tegnap teljesen meginogtam. Napközben még ment a szokásos zöldség, gyümölcs sovány akarmik egyveleg, de este nem tudtam ellenállni a jó zsíros sült oldalasnak meg a krumlipürének. A fenébe. :-((((((((((((
Ráadásul fél tíz felé már majd kijukadt a gyomrom és begyömöszöltem vagy két marék kukoricapelyhet, de előtte még kimentem a kertbe és lelegeltem az elérhető magasságban lévő összes meggyet és cseresznyét. Rohadtul éreztem magam evés közben, de mégis ettem, mit ettem, zabáltam azt a piszok kukoricapelyhet. Szóval most lelkizek itt magamban. Már 4 kilót fogytam, de most úgy érzem magam, mint aki valami gyilkosságot vagy mit követett el.
A lékúra nekem is jó volna, de tudom, hogy a hétvégén tutira nem megy a dolog, mert vár az otthoni munka, tudjátok az a szokásos mosásfőzéstakarításgyerekistápolás program.
Utálom magam!!!!!!!!!

lalla (letargia):-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

dohosa Creative Commons License 2000.06.02 0 0 265
Igazad van a lékura eredménye a szep bör. De mikor elkezd tisztulni,akkor rendesen ki szokott rügyezni egy hétre.
Ha valaki szép bört szeretne, tudom javasolni a napi 3 liter ásványvizet.
Előzmény: realdoko (264)
realdoko Creative Commons License 2000.06.01 0 0 264
Héhé!
Lisette: én se fogyok egy grammot se, nem szabad mérlegre állni, és érezd azt, hogy király vagy, az idő a te kezedre játszik. Mindenképpen. A paradicsomlé tökéletes, én ilyenkor csak azt szoktam inni, de ha van módod répalevet inni (elég drága sajnos) vagy bármi mást, akkor az is jó.
Cukros lé értelmetlen. :-( Mindenképp 100%-os a jó, elég drága, de három napról van szó, úgyhogy ki lehet köhögni.
És kedves Dohosa, egy nagyon jót mondtál és egy nagyon hülyeséget is. A nagyon jó, és fontos, hogy megemlítetted, a lékúra alatt éppenhogy NEM javallt a mozgás, ilyenkor nyugalom kell, ez tisztító folyamat, ilyenkor lassú az ember, majdhogynem kábé, és hát energiának igencsak híján. Ait azonban a pattanásokról mondasz, az elképesztő, éppen az ellenkezője az igaz. Én a kamaszkori pattanásos időszakban néha csak ezért szántam rá magam erre a kúrára, mert DÖBBENETESEN helyrehozta a bőrömet, de tényleg annyira látványosan, hogy hihetetlen volt. A méreganyagok távoznak, a pattanások a zsíros, olajos, fűszeres kaják miatt vannak főként. A mérgek nem úgy távoznak, hogy a bőr pórusai kinyílnak és kiokádják. :-) Hála az égnek. Nem, a bőr fasza lesz utána, igenis lehet tőle fogyni is, de elenyészően keveset (azonban TÉNYLEG lemegy egy kilo), természetesen NEM ez a lényeg az egészben, a súlyveszteség itt mellékes tényező.
Utána az ember pillekönnyű, életerős, szép, etc.
Ej, mindez olyan csodálatos, miért nem bírom rászánni magam? Hehe.
Waratah Creative Commons License 2000.06.01 0 0 263
Tápanyagtáblázatok
http://www.hazipatika.com/tools/energia/?f=1

és
http://www.hazipatika.com/tools/energia/?f=2

Waratah Creative Commons License 2000.06.01 0 0 262
Lékúra= igazi friss gyümölcsből zöldségből nyert lé!!!!
Előzmény: Lisette (260)
dohosa Creative Commons License 2000.06.01 0 0 261
Hozzá szeretném tenni, hogy a 3 napos lékuránál ajánlatos kerülni a fizikai megterhelést (söt még a munkába járást is) mert nagyon lelassitja és legyengiti az embert. Egyébként fogyni nem lehet töle. Sok kaloriát kell bevinni csak lé formájában. Plusz javasolt mellé glauber sót enni,hogy megkönnyitse a salakanyagok és mérgek távozását.
Egyesek szerint nagyszerü kiegyészitése a léböjtnek a hidro-colon terápia (végbél öblités) ki-ki szabad választása szerint.
De a negyedik nap tényleg lepke sulyunak és életerövel telinek érzi magát az ember.
Lehet számitani pattanásosodásra is, ugyanis az arcboron keresztul is távoznak a salakok.
Előzmény: realdoko (259)
Lisette Creative Commons License 2000.06.01 0 0 260
Immár egy hete jól viselem az önsanyargatást. Csak délben eszem, napközben sok folyadékot iszom. Ennek ellenére semmi változás. Mármint számszerűen vagy kilókban mérhető módon. Lassan felkopik az állam, de úgy látszik, hogy a semmiért. Mit csinálok rosszul? Biztos a mozgás hiányzik...

Lehet, hogy ki kellene próbálni ezt a lékúrát. Most van egy gyümilé, amit nagyon szeretek, a Sió multiplussz sárgarépa-alma-narancs ízű. Azt nem tudom, hogy mennyi a gyümölcstartalma, de valószínűleg van benne cukor. 100%-osban csak a HohesC-t szeretem. Zöldséglevet pedig lehet, hogy képtelen lennék inni. A paradicsomlé megfelel erre a célra?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!