Keresés

Részletes keresés

RnD Creative Commons License 2019.09.07 -1 0 180

Félre ne érts: szerintem is rossz a helyzet, és valamit feltétlenül tenni kellene h ez javuljon. Mármint hogy élőben on-line követhető legyen minél több NBI-es bajnoki meccs.

Előzmény: Pacsker08 (177)
RnD Creative Commons License 2019.09.07 -1 1 179

'Ahogy lentebb írták' az egyetlen komment, nem több és azt sem tudod h ki írta.

Ezzel szemben tény hogy 1) kevés NBI-es klub közvetít hazai meccseket on-line (bár ennek a költségei ma már minimálisak) és 2) ha kérdezed őket, a nézőszámra hivatkoznak. Ők vannak pozícóban. Mi itt kitalálhatjuk h ez nem így van, de ettől még semmi nem fog változni.

Előzmény: codi1993 (176)
codi1993 Creative Commons License 2019.09.07 0 0 178

+1

Előzmény: Pacsker08 (177)
Pacsker08 Creative Commons License 2019.09.07 0 0 177

És szerintem alapvetően nem jól gondolják. Így is elég szűk réteghez jut el a női kézilabda, de így, hogy még kevesebb a "találkozási" lehetőség (mert bizony, akár egy közvetítés alatti élő chat is érhet valamit), ez tovább szűkül. 

Ráadásul a handball.hu, a legtöbbeket összefogó fórum is megszűnt. 

Persze lehet, hogy ezt csak én látom problémának, de nyilván három nappal később már nem fogom megnézni a Dunaújváros - Érd meccset az eredmény és a statok ismeretében, csak ha nagyon-nagyon sok szabadidőm van. 

Előzmény: RnD (175)
codi1993 Creative Commons License 2019.09.07 0 1 176

Ahogy lentebb is írták aki ki akar menni az úgy is kifog. 

Amíg a klubbuk így gondolkodnak nem várható előrelépés. Egy normális összefoglaló műsor se ártana minden meccsről képi anyaggal 5 percben megbeszélni a meccsen történteket. Mert ami most van az kb annyit és mint ha felmegyek az mksz oldalára sőt még annyit sem.

Előzmény: RnD (175)
RnD Creative Commons License 2019.09.07 -2 1 175

Érdekes, én több 'klubközeli' ismerősömmel is beszéltem (különböző klubokról van szó) és ők bizony azt mondták hogy azért nem közvetítenek hazai meccseket on-line mert akkor nem lesz elég néző. Szóval az NBI-es klubok ezt bizony így gondolják, nem máshogy.

Előzmény: Igazság80 (174)
Igazság80 Creative Commons License 2019.09.07 -1 0 174

Szerintem minimális hatása van egy közvetítésnek a jegyeladásra, aki ki akar és tud (módjában áll) menni, az úgyis kimegy, 

egész más is az élmény ugye, az esetlegesen Gyulán élő FTC és Győr szurkolók meg amúgy is nagyon ritkán tennék a tiszteletüket a helyszínen érthető okokból.

Számomra kissé elképesztő, hogy a világ jelenleg leginkább előre rangsorolt bajnokságában egy BL győztes és EHF győztes címvédők csatáját ilyen csak félmegoldással közvetít a hazai sportmédia tömkelege, pedig szerintem épp egy bőséges kiterjedt közvetítés hozhatna még potenciális nézőket a csarnokokba, mert így csak a fanatikusabbak nézik az itt-ott felbukkanó adásokat,de új nézőt aligha vonz be, inkább az elé tálalt NB2 focinak hívott valamit fogja sasolni...

Előzmény: Pacsker08 (173)
Pacsker08 Creative Commons License 2019.09.07 0 0 173

Írtam egy hosszabb hozzászólást is, de nem jelent meg. 

Lényeg: szerintetek mennyire tudatos, hogy megfordulóban van a trend a kézilabdameccsek közvetítésével kapcsolatban? Egyre több csapat streamelt a saját mecseikről (átvéve a cunder.hu szerepét), idén pedig alig maradt 1-2, aki közvetít. Létezik, hogy a jegyeladásból származó bevételek (vélt) kiesése miatt döntenek egyre többen a közvetítések mellőzése mellett? 

Azért az MKSZ-en visszanézve nem ugyanaz. 

maedros Creative Commons License 2019.09.07 -1 0 172

Sajnos, nincs első osztályú női kézi csapat a városomban, így csak a video megosztókon és tévében látom a világ legerősebb bajnokságát, játékosait. Szeretem az izgalmas találkozókat, ezért a nagy trió: Győr, Siófok, Fradi meccseiből csak az egymás ellenieket nézem, a többi csapat ellen csak akkor van némi izgalom, ha a „nagyok” gyengén játszanak. Viszont az első fordulóban az Alba: Móvár meccs, vagy a  Loki: Alba nagyon tetszett, szerintem, ezek inkább jelzik a bajnokság színvonalát, mint a sztárcsapatok „gázolásai” . Ezért várom az mksz oldalán a Móvár: Vác meccsről a videót is, mert, ahogy olvastam: remek, küzdős, végig izgalmas volt. Szerintem a Debrecen – ha idén még nem is – de belátható időn belül az Érd helyébe fog lépni. Az elmúlt két évben a legjobban igazoltak – a „kőgazdag” klubokat nem számítva -:  rutinos kiválóságokat (Bulath, Triffa), a legjobb korban lévő válogatottakat (Kovács Anna, Karsten, Oguntoye), és nagy tehetségeket a junioroktól (Arany, Vámos), ezek a játékosok a már meglévő erős kerethez csatlakozva (és egy  jó edzővel) még sokra vihetik. De például az Alba fiatal csapatában is van fantázia, bár a sok távozó (a brazil és a két orosz stabil kezdők voltak az elmúlt idényben), sérült és „szülési szabira” ment játékos miatt idén még nehéz szezon elé néznek. (A Váciakat nem megbántva, őket az idei évben várom előkelő helyre, de ha a legjobbjaikat - Kácsor, Kuczora - és a kölcsönjátékosokat – most épp Lakatos – elviszik tőlük, nehéz szezonjaik lesznek. Tavaly már egy játékos, Kuczora súlyos sérülése is rögtön visszavetette az eredményességet…) Úgy tűnik, a Kisvárda a középmezőnyből lejjebb fog csúszni, a Dunaújváros biztosan, de lehet, a Móvár is meg fogja őket előzni. 

G-T15 Creative Commons License 2019.09.02 0 0 171

Így múlik el ez idő a játékosok és az emlékezések felett. Mónyi 90 %-ban talpról volt eredményes és ez elment itthon. Sok látni nem akaró jv-nél is. Ha ebből meccsenként van 1-2 és viszont, akkor jó. Ha pedig nem akkor problema jv-nek és játékosnak is. Ennyi.

Előzmény: van_Persil (144)
RnD Creative Commons License 2019.09.01 0 0 170

Roberts legalább elmondta h mi megy Érden. Signaté is. De kérdezz meg bárkit aki képben van, hasonlókat fog mondani.

Előzmény: Tonio 2.0 (166)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2019.09.01 -1 0 169

Igen, de azért a Fradiban általában hangsúlyosabb a szélsőjáték.

Előzmény: Csuloktata (168)
Csuloktata Creative Commons License 2019.09.01 0 2 168

Kb annyi labdát kaptak mint a Fradiban a szélsők az Érd ellen.

Előzmény: Tonio 2.0 (167)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2019.09.01 -1 0 167

A győri balszélsők szokásos formában...

Görbe 1/3 szélről, 1/2 hetesből, a másik kettő labdát sem kap (ennek is van oka azért, és nem csak a kevés játékidő...), Puhalák 0/1, Fodor 0/1

Persze ez egyelőre belefér nekik.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2019.09.01 -1 0 166

Szerintem meg ez a Roberts-, Vranjes-féle mentalitás rendkívül káros.

Idejön, felveszi a zsét, majd utólag kígyót-békát kiabál. Grat.

Előzmény: RnD (165)
RnD Creative Commons License 2019.09.01 0 0 165

Ne is védd Edinát, mert már régen kiderült h fogalmad nincs hogy mi megy Érden.

Előzmény: objektív3 (164)
objektív3 Creative Commons License 2019.09.01 -1 0 164

Nem akarom védeni Edinát, de Roberts nagyon kímélte itt magát, pihengetett, épülgetett, fokozatosan rákészült a VB-re, felvette a nagy pénzeket, és le se... az Érdet és Edinát, aztán még neki állt feljebb.

Előzmény: Maharani84 (150)
solozo Creative Commons License 2019.09.01 -1 0 163

Azért tudta belőni azt a Csibe, mert az Ofika rákiabált, hogy Få den jævla ballen sammen!

Előzmény: RnD (161)
hatosfalat Creative Commons License 2019.09.01 0 0 162

Az érdekes, hogy az év egyik legnagyobb rangadójáról nincs fenn stat az MKSZ oldalán. Remélem legalább utólag felrakják.

RnD Creative Commons License 2019.09.01 0 0 161

Mivel a három győri balszélső közül kettő labdát sem kapott, és így nehéz ezen a poszton teljesíteni. (Puhalák az egész első félidőben egyszer lőhetett kapura, Fodor Csenge az utsó tíz percben szintén.) Egyedül Görbének volt több helyzete, de ő meg hozta a szokásos 'formáját'.

Mondjuk Csibe a túlsó oldalon szintén fent volt már jó ideje, de passzra hiába várt. Aztán a végén lőtt egy fontos gólt egy kipattanó labdából.

Előzmény: Maharani84 (160)
Maharani84 Creative Commons License 2019.09.01 0 0 160

A három győri balszélső közül konkrétan egy sem volt, aki legalább közepes teljesítményt hozott volna.

Előzmény: van_Persil (158)
hatosfalat Creative Commons License 2019.09.01 0 1 159

Megint terhes valaki? 

Előzmény: RnD (153)
van_Persil Creative Commons License 2019.09.01 -3 1 158

Görbicz légkalapáccsal rombolja a saját szobrát megint.

van_Persil Creative Commons License 2019.09.01 -3 1 157

Aoustinnál kevés nagyképübb játékos van, tán csak Herrem, de utóbbi legalább jó játékos...

van_Persil Creative Commons License 2019.09.01 0 1 156

Minden magyar bírópáros ilyen gyenge, vagy csak ez a két ipse?

Taliga007 Creative Commons License 2019.09.01 0 0 155

Nyilván van az a pénz..., majd a vébé alatt pihen :) 

Előzmény: hatosfalat (146)
RnD Creative Commons License 2019.09.01 -1 0 154

Jovovic nem játszott a Bcsaba ellen. Bouti Fruzsi viszont klassz volt nagyon. VÉGRE nem cserélte őt (mindig) védekezésben GyL és így mindenféle gyors akciókat is láthattunk tőle. Az egyik a hatosról oldalra adott gólpasszából meg a forduló gólját lőtte Sirián (azt hiszem).

RnD Creative Commons License 2019.09.01 -2 0 153

...sőt: egy bajnoki meccs a huszonhatból.

Lesznek itt még 'fejlemények':)

Előzmény: RnD (152)
RnD Creative Commons License 2019.09.01 -3 0 152

'A mai meccs után nem értem minek kellett az Érdnek Termány....'

Egy bajnoki meccs volt eddig a tizenhatból. Nem gondolod h kicsit túl korán jutottál erre a következtetésre...?

Előzmény: hatosfalat (145)
hatosfalat Creative Commons License 2019.09.01 0 0 151

Vukajlovicsnak az újvárosi szpíker szerint vakbélműtétje volt, ehhez képest tegnap már nevezték (igaz nem játszott).

Kukely a végén kapott 10 percet, igen bátran játszott.

Újvárosban viszont Jovovity nem játszott sztem, Koronczai meg nevezve sem volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!