Keresés

Részletes keresés

shiraz2 Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82601
shiraz2 Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82600

biztos voltam benne.

már hiányolom a mondásokat.

Előzmény: Hepci (82597)
Hepci Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82599

Lehet, hogy nem is a Viktort köllene leváltani, hanem ezt az egész fideszes médiabagázst a Bayer Zsóttól a Huth Gergelyen és a Gajdics Ottón át a hírtévés idegesítő punciig elküldeni egy kamcsatkai uránbányába dolgozni (a csajok meg ott szopnák őket, hogy legyen nekik is valami jó), és máris jobban éreznénk magunkat. :DDD

Előzmény: kifli (82598)
kifli Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82598

Véleményünk sok tekintetben egyezik. Kicsit már unalmasak ezek a segnyaló arcok:D

Előzmény: Hepci (82592)
Hepci Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82597

Rám mindig számíthatsz.

Ha kéred, időnként lesz indián mondás is.

Előzmény: shiraz2 (82596)
shiraz2 Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82596

köszönöm, hogy mostmár tudom mit csinálok

Előzmény: Hepci (82594)
kifli Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82595

egyébként a (polgári) bíróág előtt is általában két ügyvéd van. és igencsak mást mondanak. azért, mert a másik olalon van valaki, attól még nem lesz egyből zugügyvéd is. ettől még lehet ellenszenves a dumája:)

Előzmény: BZoltan (82588)
Hepci Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82594

Ha nem veszed a fáradságot, hogy differenciálj, álmagasságba emelkedtél.

Előzmény: shiraz2 (82589)
shiraz2 Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82593

eleget olvastam a 444 polcikkeit, ezért sokkal okossabban döntöttem. ettől még olvasok néhány érdekes cikket ott, de nem politikait.

én nem akarlak meggyőzni semmiről Zoli. nem kérlek, h szedd össze magad stb. nem komolytalanozom le a kijelentéseidet. 

respect each other

Előzmény: BZoltan (82585)
Hepci Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82592

Van másik oldal, csak az egyik oldal már k. régóta kormányon van, ezért ilyen furcsák a viszonyok.

A jelenlegi kormánysajtó erkölcsileg semmivel nem rosszabb, mint a naptévés arcok voltak anno, csak baromi fárasztó már 10 éve ugyanezeket az irgalmatlanul jellemtelen, mélykeresztény, kretén, OV seggében élő péniszfejeket nézni-hallgatni, meg az olyan "szakértőket" és álkutatókat, mint Lomnici Zoltán és társai.

Ehhez képest már egy kevés Kálmán Olga vagy Mélykúti Ilona simán felüdülést jelentene. :)

kifli Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82591

ja persze, csak neked lehet igazad, csak a te véleményed helyes. ne légy már olyan kérlek, mint a 444:D

kicsit olyan komcsis ez az bigottság

mielött megvádonál: NEM vagyok laposföld/888/Origó/fideszOVhívő. csak csípi a szemem az egyoldalú magasbbrendűség, a  mivéleményünk lehet csak igaz ha te mondod az csak komolytalanfakenews lehet csak feeling. .

BZoltan Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82590

Klikkelj rá azokra a cikkekre amiket írtam... főleg az elsőre.

Döbbenet, hogy ilyenről egyáltalán beszélni kell. Figyusz, most olvastam el a Dezső András könyvét Ő évek óta tolta az Indexen a magyar szervezett bűnözés feltárását. Hol a túrósban láttál te egyáltalán hasonló tényfeltárást a retkes propagandagyártól?  Ki az a lakájmédiából aki Urfi Péterhez hasonlóan göngyölítette fel a magyarországi pedofil botrányokat?

Komolyan, annyira gáz, hogy olyan szellemi teljesítményt nem tudsz elismerni amihez hasonlót valamiért az udvari sajtó százmilliárdokból sem tudott felmutatni.

Nem arról van szó, hogy libsi vagy nemzeti vagy balos versus jobbos. Mi a szar balos/jobbos egy-egy ilyen több éves munkát igénylő tényfeltáró riportmunkában?

Előzmény: kifli (82587)
shiraz2 Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82589

???

Előzmény: Hepci (82583)
BZoltan Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82588

Kifli, nincs olyan, hogy "a másik irány" .... Azt várod el, hogy ha tartunk egy beszélgetést a jogtudományokról akkor oda meghívjunk egy hamisított papírokkal zugügyvédkedő sarlatánt is? A kiegyensúlyozott vita érdekében? Vagy amikor kovid a téma akkor legyen ott Gődény, mert ő a másik oldal???

Nebaszmáföl :) De komolyan... a FoxNews az nem hírcsatorna, hanem a kretén altright faszfejeknek a propaganda szemete. Ha nincsen több időd akkor annyit szánjál rá, hogy megnézed a The Loudest Voice filmet. Egyrészt dokumentumfilm hitelességű és szórakoztató.

Ne legyünk már hülyék, de tényleg. Magyar viszonyok között sem klikkelek egy Origo, 888, prostisrácok meg hasonló szennyre. Egyszerűen mert pontosan tudható, hogy nem igaz egy szó sem abban amit írnak.

Mondom... a politikai propaganda nem a másik oldal, hanem egy átverés. A szabad sajtó az nem a porpaganda másik oldala. 

Előzmény: kifli (82586)
kifli Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82587

én a 444-et azért szeretem, mert vicces, néha nevetni is tudok rajta. 

Előzmény: BZoltan (82585)
kifli Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82586

észre sem vettem, hogy foxnews volt, csak úgy kaptam a linket. de látom ti sem a hírrel törődtök, hanem a forrással és meg vagytok lepődve/sértődve, ha valaki ezt teszi másik irányból...

Előzmény: van_Persil (82578)
BZoltan Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82585

Ha nem jutsz tovább a főcímeknél akkor lényegében nem tudod, hogy mi van a 444-en.

Mutatok egy példát... ezt. Még csak hasonló teljesítményt sem látni egyik másik újságnál sem. Ha nem látod például ezen cikk (sorozat) mögött az újságírói teljesítményt akkor neked valami nagyon kimaradt. De ezen munka nélkül halvány fingod sem lenne a budapesti parkolási ügyekről.  Úgy, hogy közben csináltak egy 444 jó hely Magyarországon kiadványt amihez még csak hasonlóval sem próbálkozott senki. De Tusványosról sem hozott le annyi és olyan alapos riportot mint a 444. De külpolitikában sem futott neki egyetlen lap sem olyan témáknak mint ez.

Szóval nemár... de most komolyan, szedjük már össze magunkat. Okés nem kell szeretni, de elismerni az újságírói teljesítményt ettől még illene.

Az pedig, hogy "a polsajtó egyformán nevetséges minden oldalon." egy komolytalan kijelentés. Nincs másik oldal... az amit te másik oldalnak tartasz az egy politikai párt és egy politikai elit nettó propagandája a te és az én pénzemből. Kurva drágán és kurva szarul.  A maffiakormány politikai terméke az, hogy a politikai ellenfelének a szabad sajtót jelöli meg...a Habony-Rogán műhely kitalálta, hogy a kormányt valamilyen módon nemzeti-jobboldalinak állítja be és ezért minden vele kritikus véleményt csulóból baloldaliznak meg libsiznek. Ez egy kamu szembenállás... a 444 nem baloldali és nem is liberális. Simán csak sajtó. De a putyini-erdogáni-orbáni narratíva az, hogy mindenki aki merészeli őket kritizálni az sorosügynök, libsibolsi...Ami mondjuk nevetséges fasság.

Előzmény: shiraz2 (82581)
lazaridi Creative Commons License 2020.12.07 0 1 82584

OK

A SAP 2018-as Olaszrizling az egy jó bor, vagy 4-5 napig kortyolgattam, stabil, tartalmas, olyan manulás, barackod és ásványos. 6-7 pont

Előzmény: BZoltan (82577)
Hepci Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82583

Ha kellően magasról nézed, a Mátra és az Alföld egyforma.

Csak ennek semmi értelme.

Lásd: minden cigány lop, minden zsidó kapzsi, minden borkereskedő egy szardarab.

Előzmény: shiraz2 (82581)
shiraz2 Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82582

már bocs de ennyit erővel a CNN az hiteles? Zucker főnökkel az élen? meghallgattad a konf beszélgetéseit?

Előzmény: van_Persil (82578)
shiraz2 Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82581

teljesen komolyan írtam. én elfogadom, ha másnak ez máshogy van. 

a 444 főcímei nekem elegek egy jóízű mosolygásra. a 888-at kis sem nyitom

semmi bajom azzal ha aki libsi, konzi vagy komcsi. személyes probléma. de a polsajtó egyformán nevetséges minden oldalon.

Előzmény: BZoltan (82576)
Hepci Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82580

Kemenczés Olaszrizling 2019

A Kemenczés Borház rendszeresen a legjobb mátraiak közé tartozó olaszrizlinget készít felvásárolt (Abasár) szőlőből. Ez a darab kevésbé koncentrált, mint a 2016-os volt, de nem is olyan aromaszegény-tompa, mint a 2018-as. Szép virágos illat, közepes koncentráció, decens kesernye, viszonylag magas alkohol, amit elbír a test. A savak nem olyan zizegősek, mint néhány észak-balatoni ultraklasszis darabnál, de az árát bőven megéri.

5+ pont, 1600 Ft (pincénél)

Hepci Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82579

A túlkompenzálás (Magyar Hang) abból látszik, hogy tetszik a páromnak, aki már 25 évvel ezelőtt is azt gondolta, hogy OV egy rém.

Ez mára igaz lett, de 25 éve még szerintem nem volt igaz, vagy nem volt látványos.

De mindegy, azért vesszük - támogatom őket, ha nem is tetszik teljesen. Ha már nincs teljesen kedvemre való felület, inkább ezt olvasom, mint a közpénzből gyűlöletet gargalizáló péniszfejeket vagy az őskomcsikat.

Előzmény: BZoltan (82575)
van_Persil Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82578

A foxnews meg a hiteles tájékoztatás... outfoxing megvan? (amikor egy hírmüsorban elöször csak kérdésként fogalmaznak meg valamit valakiröl, majd késöbb szép lassan tényként kezdik állítani, pl. John Kerryröl az egyik Fox munkatárs megkérdezte a másikat egy müsorban, hogy ennek a Kerrynek olyan franciás feje van, nem? Ebböl aztán késöbb az lett, hogy Kerry idegenszívü, nem elég hazafi.)

Előzmény: kifli (82563)
BZoltan Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82577

Na és akkor részemről téma lecsukva :) Térjünk vissza a borok világába :)

BZoltan Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82576

"a 444 számomra pont annyira hihető mint a 888"

Ezt nyilván te is poénnak szántad... annak viszont szar. 

Azt elhiszem, hogy nem szimpatikus a 444 stílusa és nem bírod a gonzó újságírást. De erősen kétlem, hogy akár egyetlen példát tudnál akár te vagy más mutatni arra, hogy tudatosan hazudnának. Ellentétben a közpénz százmilliárdokból tolt kesmás és megközmédiát ahonnan 7/24-ben folyik a vegytiszta 100% hazugság.

Lehet nem szeretni a 444-et meg a Telexet és a 24.hu-t. Lehet azt mondani, hogy túl balos meg túl libsi... dehogy annyira hitelesek mint a náci, demagóg, seggnyaló média az azért komolytalan.

Előzmény: shiraz2 (82569)
BZoltan Creative Commons License 2020.12.07 0 0 82575

Mégegyszer mondom, hogy a 444 nem az operatív veszteséget finanszírozza a folyamatos tőkebevonással, hanem a növekedését.  Nagyon nem mindegy.

Hogy a piac a ami formájában el tudja-e tartani egy 444-et az majd kiderül. Valamiből csak behúztak tavaly 542 millió forintot. A feladat ezt felskálázni 700 millióra. Idén ez nyilván nem sikerül, de nem a Soros és nem is a NER miatt. Ha jó tartalmat tolnak.

A 444 jelenleg a 10. legtöbb olvasóval (400k) rendelkező tartalomszolgáltató úgy, hogy az Index után a második legtöbb időt töltik ott az olvasók. De az Indexnél ugye beleszámolják a fórumot is, ami nagyon magas átlagot hoz. Szóval pusztán a tartalom messze a legtovább a 444-en köti le az olvasókat. De érdekes, hogy a Telex 370k olvasóval még ebben is ráver a 444-re. A Telex olvasói átlagosan 9 percet olvasgatnak ameddig az Indexet 8:44 percig.

A Magyar Hangnál én nem tudom mit értesz te Orbán fóbiának. Én semmi ilyent nem látok a Magyar Hang cikkeiben. Hogy van mit kompenzálniuk az fix. Kompenzáljanak is... Gondolom sokkoló volt nekik a NER kegyéből kiesve realizálni a rögvalóságot és rájönni, hogy mivel jár a szabadság.

Előzmény: Hepci (82571)
kifli Creative Commons License 2020.12.06 0 0 82574

elsőre azt olvastam, hogy lefejezteJ ózsef Attila néhány befejezetlen költeményét :D

Előzmény: Hepci (82573)
Hepci Creative Commons License 2020.12.06 0 0 82573

Az is kemény lenne, ha egy mai cikk mellé odatenne az ember elolvasni egy G-nap előtti viktoriánus szonettet ugyanattól az arctól. Szerencsére az emberek emlékezete rövid: sokszor már szerdán nem emlékeznek rá, kit cumizott le VV Penelopé kedden a villában. :)

Én a Csontosnak bírtam a munkásságát, amikor még dunai horgásztörténeteket írt. Aztán ilyen közéleti újságíró lett szerencsétlenből a Nemzetnél és savanyújóskáskodott a tévében. Legvégül befejezte József Attila néhány befejezetlen költeményét... ezt valószínűleg jobb lett volna, ha JA teszi.

Előzmény: kifli (82572)
kifli Creative Commons License 2020.12.06 0 0 82572

kemények. Szerető Szabolcs pl osztálytársam volt:)

Előzmény: Hepci (82571)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!