Keresés

Részletes keresés

Buksi Creative Commons License 1999.09.02 0 0 28
Még van egy átjárhatósági vizsgálatom, és csak utánna derül ki, hogy a lombikbébi program, vagy valami más jön.

Mivel még nem volt ilyenem, így nem tudom, mit jelent az ICSI, stimulációs időszak?

ttoomm Creative Commons License 1999.09.02 0 0 27
Tekintettel arra, hogy az orvosi technológiák is egyre jobbak (ICSI, lézer, 2-3 majd már az 5 napos beültetés is általános) az esély egyre nagyobb.

A program hossza kb. 6 hét (~4 hét stimulációs időszak + "ki-"+beültetés + 1-2 hét pihenő).
Buksi Creative Commons License 1999.09.02 0 0 26
GRATULÁLOK! GRATULÁLOK!! GRATULÁLOK!!!

Igazán mondom, hogy őszintén örülök a sikereteknek. Amióta tudom, hogy ez nekünk nem megy simán, sokkal jobban örülök minden újabb jóhírnek,legyen az család, barát, ismerős, topictárs, stb.

ttoomm Creative Commons License 1999.09.02 0 0 25
Mi a Budaiba járunk kb. két éve.
Háromszor csináltuk végig az egész tortúrát, negyedszerre sikerült.
Nagy lelkierő kell hozzá, de azt hiszem megéri.
A nejem a hetedik hónapban van.Novemberre kislányt várunk.
Buksi Creative Commons License 1999.09.02 0 0 24
Egy-egy beültetés az elejétől a végéig mennyi időbe telik?? Arra gondolok, lehet, hogy nem fogalmaztam túl jól, hogy amikor azt mondja a doki, hogy lombikbébi program, utána mi történik?
Buksi Creative Commons License 1999.09.02 0 0 22
Szia Borka!

Köszönöm,hogy válaszoltál. A e-mail címem az adatok között megvan. Írj nyugodtan. A nyár elején voltam én is egy vizsgálatsorozaton, és megmondom Neked őszintén, nagyon kivoltam a végére. Most pedig "nyári szünet" volt.

borka Creative Commons License 1999.09.02 0 0 21
Buksi!
Én még nagyon az elején vagyok - mármint ha ezt lehet így mondani, mert már fél éve járok mindenféle vizsgálatra -, de már most kivagyok idegileg....az igazság az, hogy nem akarom ezt ilyen nyilvánosan elmondani, majd emilben a többit....
Buksi Creative Commons License 1999.09.02 0 0 20
Sziasztok! Kellemes délelőttöt mindenkinek.

Igazán sajnálom, hogy ilyen rosszak a statisztikák. Igen valószínű, hogy hamarosan részt veszek a lombikbébi programban (még hátra van egy vizsgálat), így egy kicsit lelomboz az ilyesmi.

Borka! Hová lettél?? Ha nem tartod túl tolakodónak, azt javasolnám,hogy ne tévesszük egymást szemelől. Te hová jársz? Hol tartasz? Min vagy túl és mi van előtted?

Üdv: Buksi

Törölt nick Creative Commons License 1999.09.01 0 0 18
KEdves Wagner úr!

Én a Budaira írtam az agyongyógyszerezést. A Kaáliról annyit mondtam, hogy egy kaptafára veszik a nőket gyógyszer szempontjából. Lehet, hogy nem adnak sokat, de mindenkinek ugyanúgy. LEgalábbis az elején.

gezah Creative Commons License 1999.09.01 0 0 17
Engen az érdekelne, hogyan lehet a meddőséget előidézni? Férfiaknál?
juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 16
És a vizsgálat után nem mondtak semmilyen gyógymódot? Ezt nem értem. Akkor meg mitől tanácsadás?

juci Creative Commons License 1999.09.01 0 0 14
Genetikai Tanácsadónál nem voltatok még a Bolgárkerék u. 3-ban?

Buksi Creative Commons License 1999.09.01 0 0 13
Az I. Női Kilinikán idő szempontjából katasztrófális a helyzet. Volt olyan nap, hogy odarendeltek 10 órára és délután 2-kor jutottam be a dokihoz. Persze sűrűn elnézést kért amiért ott kellett ülnünk 4 órát, de neki az osztályát is menedzselnie.
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.01 0 0 10
Sziasztok!

Én speciel nem ajánlanám annyira a Kaálit. Inkább a Budai Meddőségi Centrumot, vagy még inkább a Dél-Pesti Kórházat. A Kaáliban gyógyszerezés szempontjából kissé egy kaptafára kezelnek, a Budairól meg már több mindenkitől azt hallottam, hogy agyon gyógyszereznek. Néha fölöslegesen.

nori Creative Commons License 1999.09.01 0 0 9
Milyen a Budai Meddőségi Centrum? dr. Konc János és egy biológusnő a vezetője
Buksi Creative Commons License 1999.09.01 0 0 8
Budapesten élek, de a Klinikára járok.
A hitem a dolog sikerében sajnos elég hullámzó. Most például lelkes vagyok hiszen egy új dolog következik.
borka Creative Commons License 1999.09.01 0 0 7
Buksi!
Én is....:-((
Buksi Creative Commons License 1999.09.01 0 0 5
Bocsánat az előző egy soros benyögésért, a többi valahogy lemaradt.

Kezdem mégegyszer.

Ne haragudjatok, hogy beleszólok a topicotokba, de én úgy tűnik, hogy most állok ez előtt a feladat előtt.

Buksi Creative Commons License 1999.09.01 0 0 4
A női nemet képviselem.
Törölt nick Creative Commons License 1999.08.31 0 0 2
Olvas bele a Szülés, terhesség topicba. Ott írtam le az esetemet, de ettől függetlenül szívesen válaszolok a kérdéseidre.
Törölt nick Creative Commons License 1999.08.31 0 0 0
Én a Dél-PEsti Jahn Ferenc kórházra és az ottani főorvosra, dr. Forgács Vincére esküszöm. A több intézményről pl. kifejezett rémtörténeteket hallottam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!