Keresés

Részletes keresés

Beer-ci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 286
Miért? Meglátta???
VAgy megkapta?, vagy megtanult hajózni?
Előzmény: hakapeci (285)
hakapeci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 285
Beer-ci ! meglássuk bár a hírek szerint szigorítások várhatók , pl bevezetik a számítógépes teszetet sajnos ... de majd úgy járunk mint a vakember---haka
Előzmény: Beer-ci (283)
Beer-ci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 284
NA most megsértődtél a borotválkozás miatt? :))))))))))
Ugyan. Csak a nick nevem Beer-ci. Az igazi Berci. De a sört szeretem. Leszek én a pitty szesztestvére, vagy a tied is szivesen, de azért annyira nagy alkesz nem vagyok.
Előzmény: szőrmók (282)
Beer-ci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 283
Haka!
A túrán esetleg kimaradó pénzből létrehozunk egy oktatási alapot.
Abból szponzoráljuk akiknek nincs belvízi jogsija.
Természetesen a szervezet majd leírja az adóalapból...:))))
Előzmény: hakapeci (280)
szőrmók Creative Commons License 2008.02.07 0 0 282
Ahogy én olvasgattam a topikokat Pityy Ur  málnaszőrt legalább40 éve nem ivott .Max kevert az unokáknak . Szerintem Beer-ci vel minimum szesztestvérek lesznek !   szőrmók
Előzmény: hakapeci (281)
hakapeci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 281
hahó!


"csak ez a Pityy ne kavarja a málnaszőrt mindig::))"

lessz neki a jeanneau-val mit kavarni , tisztíthatja, takaríthatja, tankolhatja, hajthatja parkolhatja, horgonyozhatja sólyázhatja, sóhajtozhatna ha neki ilyen lenne! de örömmel adom neki oda, remélem öröme is lessz benne--haka



Előzmény: ede111 (278)
hakapeci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 280
szeva !ősszel szerveztem egy tanfolyamot, közhírré tettem de senki nem reagálta le, sőt már nemtom ki még fikázta is hogy sok az ára, vitorlás- motoros egyben azt hiszem 110 e ft volt emlékeim szerint ebben benne volt minden, vitorlás bérlés a balatonon motoros bérlésa balatonon
a vízsgára. stb stb stb  idegen helyről akik jöttek senki nem bukott meg--haka
Előzmény: ede111 (278)
Beer-ci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 279
Vízi-síkon egy kicsit más:
Épp 3 hete nyitottam a topikot. Hogy mennyire pörög azt az bizonyítja, hogy ha így megy tovább egy év alatt eléri azt a hozzászólásszámot, amit a " motorcsónakos" 7 év alatt, vagy a "keleti" 3 év alatt elért.
Nem szeretnék versenyezni velük. Egyszerűen örülök hogy amit kitaláltunk, az ennyire jó visszhangra talált.

Köszi MINDENKINEK!!!
Beer-ci
ede111 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 278
Hahóóó!
Én nagyon vinném (szem) a Jupitert, csak ez a Pityy ne kavarja a málnaszőrt mindig::))
A belvizi jogsi engem is érdekelne, csak meg kéne szerezni, itt felénk nem igen van rá lehetőség, majd a sör mellett egyeztessünk. üdv,,,ede
Előzmény: hakapeci (269)
ede111 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 277
Egy művész veszett meg benned!!::))
Nem kell tovább gondolkozni, ez tökéletesen megfelel. üdv,,,,,,,,ede
Előzmény: Beer-ci (268)
hakapeci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 276
idézek!

"Egy síkon mozgunk!-naná vízsíkon milyen érdekes!--haka
Előzmény: Beer-ci (274)
Beer-ci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 275
Köszi a meghívást. Elmegyek az ország túloldalára is hogy megismerhessek bárkit aki jön túrázni.
Én a Tiszakécskei thermálfürdőbe járok wellneselni , azt tudom javasolni. Olcsó, korrekt, családias, és a szállások sem drágák.
De részemről lehet bármelyik Pesti söröző is.
Előzmény: hakapeci (271)
Beer-ci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 274
Egy síkon mozgunk!
Merthogy tervezem hogy mindenki kap egy túlméretes pólót, amin rajta lesz majd a végleges logó, valamint mindenki nick neve-akinek nincs majd csinálunk- na meg a keresztneve amelyen szólítható.
Már csak azért is, mert nem szeretném ha a harmadik borotválkozás nélküli nap után valaki megkérdezné tőlem: Mi van szőrmók? Levágtad a széljelzőt? :))))
Előzmény: hakapeci (270)
hakapeci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 273
hali!  szőrmók ! köszike akkor Te már be vagy azonosítva.remélem jössz!-- üdv haka
Előzmény: szőrmók (272)
szőrmók Creative Commons License 2008.02.07 0 0 272
Hali haka ! Mondjuk ha én megyek( sajnos bizonytalan)  elég csak rámnézned  máris tudod: na ez a szőrmók. A pofalemezem nő vagy 20cm  na de a hátamon is van vagy 5 cm.
Előzmény: hakapeci (270)
hakapeci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 271
Beer-ci ! más! a pityy szervez valamit még én sem tudom mit konkrétan, de azt már személyesen mondtam neki, hogy tavaly ő fizetett, az idén csak úgy megyek ha én fizetek (olyan mint a vetésforgó), namármost ha valami lessz akkor mivel én fizetem a bírságot ezen jogommal visszaélve meghívlak erre a még kitudja bulira... időben értesítelek itt a topicon. ez itt lessz pesten nagy valószínűséggel de rendezhetjük valami egy -két napos vellnes környezetben is ha tudsz ilyen helyet ( melegvizes uszoda stb) akkor oda is mehetünk--üdv haka
Előzmény: Beer-ci (265)
hakapeci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 270
szeva nekem teccik! 2db kell majd, de lehet három hajó is megy a részemről mert egy haveromnak elintéztem a belvizi jogsit, és nekiadtam egy 470-es vitorlást... namármost ráteszi a bocimotoromként fungáló tomos 4-est és jöhet vele, de ez még összefügg az általam az előőbb vázolt helyzettel is, nyakba akasztós névkártyával nem kéne a társaságot felszerelni?  én speciál hadilábon álok a nevekkel, és nem szeretnék zavarba jönni...űdv --haka
Előzmény: Beer-ci (268)
hakapeci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 269
kedves  ede111!  ha tudnám hogy hányan megyünk akkor már kb jeleztem volna, de nem tudom , az általad is már talán ismert barátném még nem tudja hogy tud e vagy inkább akar e jönni, mert az ilyen nomád körülményekhez nincs szokva( angol kir.nő álltal elism. szárm.) ezek a dolgok kimaradtak az éltéből eddig. amúgy rendes csaj, másikat meg nem akarok hozni....namost ha jön akkor kettesben jövünk ,ha nem akkor 10 személyes a ladik....pityy-nek jön a neje??? ez is kérdés mert abban a hajóban is van férőhely bőven... na ezek a nyitott dolgok eddig üdv--haka
Előzmény: ede111 (267)
Beer-ci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 268
Pihentetésül:

Kértem hogy ha valaki szeret rajzolni,tervezni, akkor próbáljon a túrának egy logót készíteni. Na eddig egy sem érkezett. Sajna nem értek a rajzoló progikhoz, de megpróbáltam egyet gányolni.
Szóval három T-ből áll a hajó ami a Tiszai Topik Túra rövidítése, meg a dátum.

Ha nem akarjátok hogy ilyen ronda legyen, akkor küldjetek már valamit:))))))
ede111 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 267
Szép egy darab!!!
Hányan jöttök vele a túrára.
Már az esetleges bekéredzkedés miatt, látod, permanenesen fenyeget ez a Pityy al-matróz :::)))
Pedig a Jupiter benzinnel megy nem papirral, de képes mozgósitani a NATO-t is:::)))
üdv,,,,,,,,,,,,,ede
Előzmény: hakapeci (261)
109ha300 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 266

Azaz!!

 

Egy nyitott autó. csőváz, műanyag kaszni..

Keresek majd képet..

 

Csabi

Előzmény: doktor4 (262)
Beer-ci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 265
Ez egy nagggyon okos, nemes és fair gondolat. Biztos elkél majd a segítség is.
Ha mindenki részéről ilyen lesz a hozzáállás akkor 100 % jó buli lesz. Köszi.

Más. Pitty: Most már másodszor olvasom hogy terveztek valami sörözést, meg Edét is meghívnátok. Én szívesen csatlakoznék egy ilyenhez, mert így rögtön három leendő túratársat is megismerhetnék.
Előzmény: hakapeci (258)
hakapeci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 264
szeva pittyy! okés a dolog lényege.



"(Oszt még ő akar engem lefokozni, engem, aki már fenékgátat is majdnem gázolt a Dunán)!! :-)))"


na ezen jót kacagtam (így három ser után) én már el is felejtettem a dolgot.üdv haka
Előzmény: pityy palko (263)
pityy palko Creative Commons License 2008.02.07 0 0 263

Bölcs Bátyám, Hakapeci!

Amúgy is aktuális egy szolíd sörözés, no meg valami finom vacsora, ahol megbeszélhetnénk a részleteket. Szerintem jó ötlet, hogy kicsit előbb lemenni és szokni a hajózást. A kicsit már vénülő, de okos ötleteiről ismert sós vizi hajóst is meghívnám. :-))

Hétvégén kozultálok ede111-el, mert neki is nagy esze van ám, csak belföldi kisgéphajó vezetői engedélye nincs!:-)

(Oszt még ő akar engem lefokozni, engem, aki már fenékgátat is majdnem gázolt a Dunán)!! :-)))

Előzmény: hakapeci (258)
doktor4 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 262
Amiröl én beszélek az egy nyitott versenyauto és sok "csatát vivot " a Toth féle BMW Toj -al . üdv doktor4
Előzmény: 109ha300 (256)
hakapeci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 261
így néz ki az adrián a kikötőben--marina agana--
Előzmény: hakapeci (260)
hakapeci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 260
én ezzel megyek!
Előzmény: hakapeci (259)
hakapeci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 259
sója=sólya   bocsika
Előzmény: hakapeci (258)
hakapeci Creative Commons License 2008.02.07 0 0 258
hali! én mivel tervem szerint viszem pityynek a jeanneaut meg magamnak a 2655öst már előző nap lemennék és akár vízre is tennénk a bárkákat hogy ne kelljen a remélhető 
"tömegben" ezekkel a nagy"dögökkel" kinlódni, aaztán így tudunk segíteni másoknak is a
sójázásban...(pityy gondold végig!)--üdv haka
109ha300 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 257
Mondjuk hogy előtte kié volt... azt nemtom....
Előzmény: 109ha300 (256)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!