Keresés

Részletes keresés

P. Barbi Creative Commons License 2009.02.28 0 0 612
Sziasztok!
Én lassan két éve csináltattam Debrecenben a szemöldököm. Tegnap voltam újra csináltatni, mert már kicsit kikopott illetve világosabbat csináltattam, mint korábban. Nekem nagyon tetszik még mindig. Ha valaki Debrecen környékén keres jó kozmetikust, akkor e-mailben tudok ajánlani.
Eve Tatto Creative Commons License 2009.02.23 0 0 611
Vagy valahol máshol be tudom szerezni???
Mert ha gond akkor nem téged nyaggatlak...
Előzmény: Tiffany2006 (608)
Eve Tatto Creative Commons License 2009.02.23 0 0 610
Szia!
Köszi!:-)
De ha ilyen nehéz beszerezni akkor lehet hogy kéne több is.
Azt az akkori anyagi helyzetem fogja eldönteni.:-)
Tudom fárasztó vagyok de úgy mégis mikor????:-)
1hét? 2 hét?
Már alig van....
:-)))
Előzmény: Tiffany2006 (608)
lédibörd2 Creative Commons License 2009.02.23 0 0 609
Szia, küldtem...
Előzmény: Törölt nick (607)
Tiffany2006 Creative Commons License 2009.02.22 0 0 608
Szia! Bocs de még nem érkezett, rögtön szólok ha van. Az ár marad neked. Üdv!
Előzmény: Eve Tatto (605)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.21 0 0 607
szia! tudnál fotót küldeni nekem, hogy milyen lett a szemöldököd? Köszi
Előzmény: lédibörd2 (553)
hamucic Creative Commons License 2009.02.21 0 0 606

Szia ligustrum,

 

 

rosszul emlékszem , Te nem Bián dolgoztál?

 

Kicsit közelebb lenne itt helyben.

 

Előre is köszönöm a választ.

Eve Tatto Creative Commons License 2009.02.20 0 0 605
Szia!
Hogy állsz az emlával?Sikerült beszerezni?
Üdv
Előzmény: Tiffany2006 (598)
$ummerGirl Creative Commons License 2009.01.28 0 0 604
Okés :)
Előzmény: lédibörd2 (603)
lédibörd2 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 603

Szia,

Látod erre mondják, hogy kicsi a világ, és szerintem ez is egy "jel",hogy nyugodtan bízd rá magad, én továbbra is esküszöm az ő munkájára, szaktudására..:-))

 

Ha majd kész leszel,feltétlenül küldjél képet a gmail-re!!

Előzmény: $ummerGirl (601)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.28 0 0 602
Szia! Megírnád nekem hol csináltattad(ha Bp) és mibe fájt. Köszi
Előzmény: Edina_91 (549)
$ummerGirl Creative Commons License 2009.01.26 0 0 601
Szijja :)

Emlékszel küldtél nekem képeket a szemöldöködről, én meg próbáltam megkeresni a csajt neten, aki csinálta neked!
Kiderült, hogy százezer éve amikor az unokanővéremhez jártam fodrászhoz, ott dolgozott a Kriszti és ismerem is (csak valamiért a nevére nem emlékeztem korábban) Az unokanővéremnek ő csinálta a szemhéját alul-felül és a szemöldökét is, és már azóta őt kerestem, mert már régen is profi volt.
Pont ezen a hétvégén találkoztam az unokatesómmal és nagyon megörültem, amikor kiderült, hogy ő is arról a lányról beszél akiről te is írtál korábban és élőben is láttam a munkáját!
Szóval kicsi a világ :) Úgyhogy megyek hozzá vmikor én is!
Előzmény: lédibörd2 (553)
Eve Tatto Creative Commons License 2009.01.26 0 0 600
Szia!
Köszönöm jól vagyok, remélem Te is.
Hát elég sürgős lenne!Mikor érkezne meg?Ne haragudj hogy ilyen későn szólok.
Csak egy másik meló helyen is dolgoznék ahol azt mondják nagy forgalmam lesz és erre szeretnék felkészülni.
Az ár ugyan az lenne?
Előre is köszike :-)
Üdv
Előzmény: Tiffany2006 (598)
lédibörd2 Creative Commons License 2009.01.25 0 0 599

Szia,

 

Az 563-as hsz-emben van az e-mail címem, oda írj, mert onnan küldök fotót, ide nem szívesen teszek fel. Vagy add meg a tiédet, és küldök oda pár képet, illetve megadom Kriszti számát.

Előzmény: jookri (596)
Tiffany2006 Creative Commons License 2009.01.24 0 0 598
Szia! Tényleg régen jártál erre felé, remélem jól vagy! Jelenleg sajna nincs, de fogok rendelni. Mikorra kellene?
Előzmény: Eve Tatto (595)
ligustrum Creative Commons License 2009.01.23 0 0 597

Sziasztok!

 

Néhány hete beszéltem a kamarával, és ott is azt mondták, hogy mindenképpen kell a kozmetikusi végzettség a tetováláshoz, és csak  oklevéllel együtt végezhetőa  tetoválás. :-(

Előzmény: Eve Tatto (595)
jookri Creative Commons License 2009.01.23 0 0 596

Szia!

Meg tudnád adni Péter Kriszti elérhetőségét? Már Én is sok jót hallottam róla, amiket írtál csak megerősített abban, hogy hozzá menjek. Hát még ha képeket is küldenél, hogy milyen lett a Te szemöldököd....

Előzmény: lédibörd2 (571)
Eve Tatto Creative Commons License 2009.01.22 0 0 595
Sziasztok!

Először is Boldog új Évet.Elég rég jártam erre!
Tiff hozzád lenne kérdésem hogy emla még beszerezhető nálad?

Ja és egy kicsit lejjebb olvastam hogy "kell e kozmetikus végzettség ahhoz hogy valaki tetoválhasson?"
Nos én azt hallottam hogy kell hozzá a kozmetikus végzettség, hogy pontosan miért azt nem tudom, talán azért mert a bőr réteget sokkal jobban megtanulod mint csak egy tanfolyamon.Szóval nem tom de ezt hallottam.

Üdv mindenkinek
Tiffany2006 Creative Commons License 2009.01.19 0 0 594
Akkor is azt ajánlom, hogy először világosabb színnel csináltasd, amilyenre gondoltál, aztán ha nem tetszik, akkor sötétebbel korrigáltasd. És meglátod, tetoválva sokkal szebb lesz, mint ceruzával kirajzolva! Szia!
Előzmény: $ummerGirl (593)
$ummerGirl Creative Commons License 2009.01.18 0 0 593
Igen,magamnak telibe rajzoltam, mert két helyen is azt mondták korábban, hogy csak satír technikával lehetne a szemöldökömet kitetoválni, mert elég ritka, és a vonala sincs meg rendesen és nem szimmetrikus a kettő.
Előzmény: Tiffany2006 (592)
Tiffany2006 Creative Commons License 2009.01.18 0 0 592
Szia! Először megpróbálhatod azzal a színnel, amit szeretnél, aztán a korrekciónál még lehet sötétíteni, ha nem tetszik. Ha van szemöldök szőröd akkor viszont mindenképpen a szálas technikát ajánlom és nem a satírozottat, az sokkal természetesebb és szebb. (Gondolom telibe rajzoltad ki magadnak és azért nem tetszett.)
Előzmény: $ummerGirl (591)
$ummerGirl Creative Commons License 2009.01.15 0 0 591
Tetoválóslányok, egy kérdés

Szőke a hajam, de a szemöldököm színe az ugye az eredeti hajamhoz igazodik, ami világosbarna. Most viszonylag vékony a szemöldököm, ezért el is megy rajta a világosbarna, de ki szeretném tetováltatni, de ezt a színt vastagabba nem tudom elképzelni. Kipróbáltam már, hogy ezzel a színnel átrajzoltam arra a formára ami tetszik, de nem jött be. Világosabbal lehet tetoválni mint az eredeti szemöldökszín, vagy hülyén néz ki?
kaktuszkaaa Creative Commons License 2009.01.14 0 0 590
Szia Ligustrum!

Gondolom, dolgoztál is utánuk párszor, vagy hallottál jó pár rossz visszajelzést.
Látom, te régóta "gyűröd" az ipart ( te is tetoválsz) hát ha valaki, ti láthattok siralmas dolgokat:))
Bár csak ne kellene " profinak " lennem a tapasztalatok terén... sajnos bedőltem nekik elsőre és így SofTap-áldozat lettem:)))
ligustrum Creative Commons License 2009.01.13 0 0 589

Nagyon profi vagy! :-)

(Én mint kozmetikus is ugyanezt gondolom.)

Előzmény: kaktuszkaaa (586)
ligustrum Creative Commons License 2009.01.13 0 0 588

Szia,

Köszönöm szépen, majd szólok!

Előzmény: Tiffany2006 (583)
erichtho Creative Commons License 2009.01.13 0 0 587

szia!

engem érdekelnének a képek a Te szemoldokodrol...szeretnék csináltatni, viszont a formával vagyok nagy bajban, nagyon tetszenek azok a vékonyak, bár magamnak még nemigen probáltam festeni, elég amatőr vagyok a sminkelésben...esetleg ad valami sablonokat, vagy ő megtudná mondani nekem hogy milyen állna jol?

a képeket kuldd légyszi az erichtho@freemail.hu - cimre! elore is koszi

Előzmény: kaktuszkaaa (576)
kaktuszkaaa Creative Commons License 2009.01.13 0 0 586
Szia Évi !

Ebbe a kérdésben is be tudok számolni a személyes tapasztalataimról.

sajnos a lehető legrosszabb véleményem van róla - de hangsúlyozom, csak a saját élményeim alapján.

Ez egy kézi " gép"- ránézésre is gagyi. Olyan, mint egy golyóstoll, amelynek a végét nyomogatva szúródik a tű a bőrödbe. lassú, mivel nem gép adja az impulzusokat, hanem a kozmetikus keze.
Hosszú ideig tartott és borzalmasan fájt. Ehhez képest a LTL maga az élvezet .
Utána úgy feldagadtam, hogy szinte torz voltam. Villamoson kellett utaznom utána ( ezt Pesten csinálták a " központi szalonjukban") ne tudd meg milyen utam volt így. Mindenki engem bámult a háromszorosára dagadt szememet, számat. ( A mostani LTL-után 1 órával már a boltban jártam)
Durva hegesedés volt, durva varrattal, a gyógyulása is hosszadalmasabb volt.
Miután lejött a varr, látszott, hogy nagyon hiányos és asszimetrikus lett mind a szám, mind a szemöldököm. A kozmetikus által ajánlott szín sem vált be, elütött a számtól, olyan volt, mint egy több éves, lekopott tetoválás. Még korrekciót bevállaltam náluk, ami szintén nem sok javulást hozott. Fél év múlva már ez is látványosan megkopott, a szemöldököm kivörösödött. Folyamatosan rajzolnom kellett ceruzával a számat is és a szemöldökömet is mert annyira borzalmas volt.

A honlapjuk csábító, de ha engem kérdezel egy szó sem igaz belőle.
Jót röhögtem pár hónapja...
Találtam egy honlapot, valami ezzel témával kapcsolatos konferenciáról, ahol ez a cég tartott előadást: az elrontott tetoválások javításáról:)))))) Ez aztán az önbizalom.
Döbbenetes.

Na szóval ide végképp ne.

üdv : kaktusz
Jeva Jevanovics Creative Commons License 2009.01.13 0 0 585
Sziasztok! Tudja valaki, milyen az a sof tap módszer?
ligustrum Creative Commons License 2009.01.12 0 0 584
Igen
Előzmény: Jeva Jevanovics (581)
Tiffany2006 Creative Commons License 2009.01.12 0 0 583
Még azt elfelejtettem megírni, hogy nagyon sok munkát meg tudsz vele csinálni, mert nagyon kevés kell belőle. Ez egy gélszerű anyag és jól elkenhető a bőrfelületen. Üdv.
Előzmény: ligustrum (575)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!