Keresés

Részletes keresés

Bosco Creative Commons License 2007.09.09 0 0 30
hja értem :) annyira arra figyeltem, hogy oldja majd meg Stohl... :)
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (28)
holdkelte Creative Commons License 2007.09.09 0 0 29

szerintem egyelőre az sem rossz pont, hogy a közszolgálati televízió próbál olyasmit csinálni, amire igény van, (mert, ha minden igazi, a fél ország állandóan sorozatokon lóg) és ezt úgy próbálja, hogy ne valami idétlen probléma legyen a megoldandó, ne teljesen elvont legyen a történet, megpróbál botcsinálták helyett igazi színészekkel operálni.

igen, magyarországi élet szaga van. kis örs, rossz körélmények, sok meló, kevés fizetés. minden stimmel.

később meg biztos lesz funkciója annak is, amiről ma még nem nyilvánvaló, miért van.

Előzmény: Bosco (24)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.09.09 0 0 28

A szalonna azért kellett, mert vakizni akart, hogy a nagy kommandós majd megmutatja itt a surmóknak, hogyan fékez meg egy fenevadat egy darab szalonnával. Csak a sutyerákok naponta találkoznak ilyen piti esetekkel, és nem bonyolították túl a dolgot, hanem megoldották okosban egy macskával.

Előzmény: Bosco (27)
Bosco Creative Commons License 2007.09.09 0 0 27
Ebben egyetértünk. Bár azért amikor megkérdezte a kolléga, h minek kell a szalonna, és Bordás"Gondoltam bekapok valamit"-tel válaszolt, azért szvsz ezt próbálta sugallni :) Én sem értettem, h végül minek kellett, vhogy az egész zavaros volt.
Viszont ahogy utána magába roskadva ült a lépcsőn, az mindent elmondott "jó ég, hova kerültem"
Előzmény: Törölt nick (21)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.09.09 0 0 26

Pontosan. Az csak a Baywatchban van, hogy a világ összes bűnözője egy 10 kilóméteres tengerparton biztosan megfordul egy évadon belül.

Ez Angyalföld, ahol a nagymuter elájul a folyosón, a korcs kutyája meg nem engedi be az orvosokat, és egy ilyen esetre kihívják a yardot.

Előzmény: Bosco (19)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 25
a 24-ben az osztottképernyőnek az általad is említett fontos szerepe volt. itt csak divat.
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (20)
Bosco Creative Commons License 2007.09.09 0 0 24
Az a baj, h semmilyen funkciója nincs egyelőre.
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (20)
holdkelte Creative Commons License 2007.09.09 0 0 23
említették csak. a szereposztásban meg bennevan.
Előzmény: Bosco (17)
Traider Creative Commons License 2007.09.09 0 0 22
Nem is olyan gáz a sori, mint gondoltam.
Viszont tövig rágtam a körmeim az izgalomtól, mikor a darab szalonnával meg a kiscica bevetésével leszerelték azt a dühöngő vérebet! Büszkék lehetünk rendőreink találékonyságára, ilyen még Jack Bauer-nek sem jutott volna eszébe!
Remélem hasonló izgalmakkal szolgálnak még, mert akkor már nem is fog érdekelni a "24" :)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 21
pont ezért mondom, hogy ez szatírába való. ha dzsonmeklén lemegy egy kisvárosba és ez az "esemény", akkor utána nem ül fapofával magába roskadva, hanem azt mondja: ez után még rágyújtani sem érdemes. tehát jelezni kell a nézőnek, hogy a szallonázást félvállról megoldja a stól. ráadásul a szalonna nem is kellett a végén.
Előzmény: Bosco (19)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.09.09 0 0 20

Amiről te beszélsz nagyon komolyra vétel gyanánt, az pontosan a Kisváros féle propagandaszagú szakmai keménykedés, izmozás, ahol a dramaturg valami főosztályvezető lehetett, és az egész olyan, mint egy rossz jugó fekete-fehér partizánfilm színesben.

Az osztott képernyőről meg csak annyit, hogy mi ezzel a gond? Hogy korszerű és videoklipekben is használják? Na bumm, hasonlít a 24-re. És akkor innentől kezdve egy sorozatban se használhatják? Egyébként a 24-ben többnyire azért csinálták az osztott képernyőt, hogy a több szálon futó eseményeket érzékeltessék, és belenézhessünk, abban az időpontban hol tartanak. Itt ilyen funkciója egylőre nincsen.

Előzmény: Törölt nick (18)
Bosco Creative Commons License 2007.09.09 0 0 19
Pedig az "Esemény van" nagyon is szándékos írói húzás volt.

Itt EZ az esemény, ide került Bordás, aki eddig kommandósokat képzett ki (ha jól emlékszem)
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 18
Én meg pont ezért fogtam. vagyis azért, mert nagyon komolyan vették. ilyen az ország, akkor csináljanak egy dilizsaruk féle szatírát. amikor az "esemény van!" felkiáltás elhangzott, azt hittem, hogy kifutott a kávé. és szerintem ez is izgalmasabb lett volna, mint az osztottképernyős zsírszalonna.
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (12)
Bosco Creative Commons License 2007.09.09 0 0 17
Hollósi ma még nem volt ugye? Vagy vak vagyok?
Előzmény: holdkelte (16)
holdkelte Creative Commons License 2007.09.09 0 0 16

értékelendő, hogy nem stúdióban forgatnak, ahol a szobáknak csak örökké leredőnyözött ablakai vannak, hanem igazi épületekben. nem egy kamerával vették a jelenteket, tehát nincs a nézőnek olyan érzése, hogy egy jelent felvételekor talán az együtt szereplő két színész nincs is egyszerre jelen...

hollósi frigyes nem főrendőr, hanem kálmán bá', a takarító az örsön.

stohl pedig egyáltalán nem rossz színész, sőt. még akkor is, ha az utóbbi években nem a színészi teljesítményeiről lehet elsősorban hallani.

Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.09.09 0 0 15
Azért mekkora menő dolog már, hogy Angyalföld (!!!) is van olyan sötét hely, hogy bűnügyi sorozatra érdemes, nem csak mindig a nyócker. ;)  
Előzmény: Alpári Gnác (11)
Alpári Gnác Creative Commons License 2007.09.09 0 0 14

És az nem elég?

 

De majd lesz valami nagy-nagy rejtély, ami végigvonul, stb...

Előzmény: Bosco (13)
Bosco Creative Commons License 2007.09.09 0 0 13
Szerintem az osztott képernyőn és a mozgó kamerán kívül semmi 24 nincs benne...
Előzmény: Alpári Gnác (11)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.09.09 0 0 12

Naná. Az a tutifrankó, hogy ennek az első résznek nem volt egy pillanat sem, amikor fogtam volna a fejemet, hogy hát ez azért vérciki, hol élnek ezek? Másrészt igen, ilyen egy magyar rendőrőrs: lepukkant örs, de a Compaq gépen fut a Windows meg az Aknakereső, 20 éves Videoton Star Color tévé a főnök szobájában, rejtvényfejtő rendőrkolléga, aki pultnál zabálja a tejfölös kenyeret, túlbuzgó, csíra járőrök. Harmadrész ügyeltek a szakmai részletekre, fegyverszobában szakszerű fegyverleadás, nem lecsapjuk a főnök asztalára a colt-ot.  

 

Előzmény: Oticaar (9)
Alpári Gnác Creative Commons License 2007.09.09 0 0 11

Hogy nagyon menő, az erős túlzás szerintem, de valóban vállalható, ami annak tükrében, hogy mennyire rühellem már a Buci képét, nagy szó:)

 

Mondjuk persze 24-koppintás, dehát ezt mondták is előre...

Előzmény: Transylvanianmixedgrill (7)
dapriest Creative Commons License 2007.09.09 0 0 10
Ez szerintem egy nagy szar volt
Oticaar Creative Commons License 2007.09.09 0 0 9
Bízom benne, hogy a megmondóemberek megmondják itten a tutifrankót.
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.09.09 0 0 8
Mondjuk, hogy hüljön. Te nem szoktad?
Előzmény: tercsifercsikataklára (4)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.09.09 0 0 7

Ez eddig nagyon menő, nekem nagyon tetszett. Simán vállalható sorozat, nem is tudom mikor mondtam ilyet.

Bosco Creative Commons License 2007.09.09 0 0 6
Nem volt ez olyan rossz.

Én örülnék, ha sikeres és jó lenne végre egy magyar drámasorozat.
holdkelte Creative Commons License 2007.09.09 0 0 5

tejszín...? :)

 

egyébként pedig gonoszok vagytok. még jóformán el sem kezdődött, és máris szar...

Előzmény: tercsifercsikataklára (4)
tercsifercsikataklára Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4
Ha cukor nélkül issza Buci a kávét Jordán irodájában, akkor miért kavarja meg?
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 3
hü ez a kézikamera, mindjárt lehányom magam
Vajk Creative Commons License 2007.04.24 0 0 2
hollósi is bteszi a buci által már régen betett kaput. Biztos rendőrfőnököt fog játszani:)

Kár az elcsépelt szereposztásért, akár még jó is lehetne...
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.24 0 0 1
Amúgymeg igen örömteli dolog lenne, ha a krimi fogalmát nem kevernék bele a Kisváros-féle viccekbe.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!