Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

TCSA Creative Commons License 2001.02.22 0 0 29
UGYE?
ZEMA Creative Commons License 2001.02.21 0 0 28
Tcsa,
Vision-okat én is szereltem de már 2-3 éve.
XVIII.ker Egressy G. 35.-ben vettem öket.kérdezd meg hátha tudnak róla valamit mondani,egy telefont meg ér. Számuk:295-3031

Üdv.,Zema

U.i. A piranha szot kine ejtsd mégegyszer, mert rosszul leszek!!!

Előzmény: TCSA (27)
TCSA Creative Commons License 2001.02.21 0 0 27
Azt tudja-e valaki hogy a vision riasztókat gyártják-e még egyáltalán, és ha igen, ki az importőr? Régebben sokat szereltem és imádom ezeket, soha egyet sem hoztak vissza.
(bezzeg a piranha)
JOSI Creative Commons License 2001.02.21 0 0 26
Ismer valaki AUTOSONIK vagy TEXALARM riasztót?
Mit tudnak, milyenek - nekem ezeket ajánloták, de a neten sehol semmi róluk. Hátha valaki használja itt közölünk.
Köszi

Josi

ZEMA Creative Commons License 2001.02.19 0 0 25
Ami elektromos az el is romlik(hála az istennek).A hondám kb. 2 hétig volt nyitva mikor megdöglöt a centrál vezérlö.
Előzmény: NesQuick (24)
NesQuick Creative Commons License 2001.02.19 0 0 24
Kösz, ZEMA.
(Az benn a humor, hogy pont azért találták ki, hogy ne kelljen körüljárni...)
Előzmény: ZEMA (23)
ZEMA Creative Commons License 2001.02.18 0 0 23
Nesquick:

Ha hátsó ajtóról van szó, sehonnan se fogod észre venni ,mert általában 2 vezetékes centrálm. van.
Ha elsö ajtonál (5vezetékes) van a hiba :visszanyit a centrál(ha központi egysége van v. gyári). De ha csak 2 ötlábu relével a riasztó vezérli ,akkor se veszed észre.

Néha nem árt körbeszaladni megrángatni a kilincseket.

ZEMA

Előzmény: NesQuick (22)
NesQuick Creative Commons License 2001.02.18 0 0 22
Lehet, hogy nagy hülyeséget kérdezek:
Adott egy központi zárral kombinált riasztó. Honnan tudom meg vagy veszem észre, ha például a jobb hátsó ajtó zárja elromlik és esetleg nem zár be?
stevie wonder Creative Commons License 2001.02.14 0 0 21
Valakinek van tapasztalata a Pandant rendszerrel? Kerem jelentkezzen.
Clarvoyant Creative Commons License 2001.02.13 0 0 20
Sziasztok,

Valaki a Bosch Bloctronic-rol tud arat mondani, legalabb nagysagrendet?

Koszi,

Clarvo

ZEMA Creative Commons License 2001.02.13 0 0 19
Zsiri

Szerintem a márkaszervizek nincsenek riasztó javitásra beállva...ők csak cserélnek.Ugy tudom a Piranha kivonult a piacról, de lehet hogy van 1-2 emberke aki foglalkozik vele , én már cirka 5 éve nem szereltem...

16v

Általában a vissza pittyenés valamelyik szektor kiiktatását jelzi(motortér kapcs. nyitva v. csomagtartó,mozgásérzékelö...)
Lehet hogy csak ütésérzékelő van benne(ez csak dinamikus koccra jelez, hintára v. emelésre nem)...Az emelés érzékelő higanyos rendszerű , alapbol sosincs benne, csak kérésre(kb.8rugo).
Flex:Gyanus volt!!!

Csá csumi, Zema

Flex Creative Commons License 2001.02.13 0 0 18
Zema,

beszeltem a szervizzel. Allitolag ezt a kutyut a GT Hungary forgalmazza, az olasz G Tech ceg gyartja, es annyira egyszeru hogy nincs mit programozni rajta. Az hogy nem mukodott az valoszinuleg valami learnyekolas miatt lehetett, mert ezzel a riasztoval semmi problemajuk nem volt eddig, es remelhetoleg nekem sem lesz ezentul :) Szoval leiras nincs, elvileg nem is kell, remelem nem hagy cserben ezentul.

Előzmény: ZEMA (13)
Zsiri Creative Commons License 2001.02.13 0 0 17
Háj ZEMA!

Gyári Piranha egy Stiftben.
Másfél éves korában vettem(1 éve) és nagyjábol utána kezdte a partizánkodást. Már más is mondta az elhangolódást. Szerinted ezt csak a márkaszervízben orvosolják, vagy egy jobb riasztós is segíthet rajta? Én nem igazán értek hozzá. (a pót távir. meg a biztonság kedvéért rossz)

A távirányítóra nem fordítottam nagy hangsúlyt, így elofordult, hogy elejtettem.

Ha van valami jó szereldéd, vagy tudsz megoldást, akkor szólj!

Köszi!
Zsiri

Előzmény: ZEMA (14)
16V Creative Commons License 2001.02.13 0 0 16
ZEMA:

Köszi a választ, de kérdeznék valamit a riasztóval kapcsolatban. /META/

Ha beriasztom, lezárja a központizárat is, és néha nem mindig pittyeg kettőt, nem tudom mi az oka, mert nem mindíg csinálja. Azt mondták, hogyha a belső világítás még ég amikor beriasztom, akkor csinálja, de már előfordult, hogy akkor nem csinálta és ha már kialudt a lámpa akkor igen, szóval ezt nem értem mi ebben a logika.
A másik, hogy akárhogy megmozgatom a kocsit emelgetjük két oldalról, nem szólal meg a riasztó, de ha kinyitóm az ajtót akkor igen, ez normális? Nem kéne érzékenyebbre állítani, mert az emelésérzékelőnek ilyenkor szerintem jeleznie kéne.
Köszi előreis.
16V

Flex Creative Commons License 2001.02.13 0 0 15
Zema,

gyanitom hogy akkor nem Vision 2000 van a gepemben. Volt valami kavar mert a markakereskedes ezt irta fel az arajanlatban, de aztan megbetegedett a villamossagi szakemberuk es egy kulso ceghez vittek el az autot ahol beszereltek a riasztot. Ettol meg lehet Vision 2000, de azt hiszem az lesz a legjobb ha ezt telefonon ledumalom veluk es egy olajcserevel egybekotve megkerem hogy nezzenek utana.

Előzmény: ZEMA (13)
ZEMA Creative Commons License 2001.02.12 0 0 14
16 V:

Nem is lesz vele gondod, EZT a riasztot az olaszok jól összerakták...Jó riasztó de kicsit drága.

Zsiri:

Ha mindig ilyen volt hozzá kell szoknod, ha csak mostanában gyengült akkor elhangolodott(leesett?).Ha hangolható a tápkapcs. lehet rajta segiten, ha nem akkor távkapcs. csere(Nincs pót?)

Tipus?

Zema

ZEMA Creative Commons License 2001.02.12 0 0 13
Szevasztok!
Flex:

Vision 1900-ashoz van csak leirásom...De ez a G-tech Felirat sehogy nem jön a képbe, még az se találkozott ilyenel aki régebben forgalmazta a Visiont-t...

ZEMA

Előzmény: Flex (11)
Zsiri Creative Commons License 2001.02.12 0 0 12
Plííz help míí!

A riasztóm új elemmel is csak max. 4-5 méterrol hajlandó kinyitni a kocsit. Mi lehet a gond?

Zsiri

Flex Creative Commons License 2001.02.12 0 0 11
Zema,

koszi hogy ennyire foglalkozol a dologgal :)

Sajnos nem tudom hogy milyen a riaszto. A het vegeig annyit tudtam rola hogy van egy taviranyitoja es hogy sosincs vele semmi gond. Aztan hetvegen a hifit szereltem es akkor talaltam meg a biztositektabla mogott a G Tech jelzesu fekete 10*10-es muanyag lapos dobozt, egy vastag csatlakozo volt belekotve, abbol egy csomo vezetek jott ki. A dobozon talaltam meg egy 4 kapcsolobol allo DIP kapcsolosort.

Ennyi amit mondani tudok rola. A motorterben van egy 12 V Electrinic Siren feliratu szirena, de sajna nem tudom hogy a Focus-hoz tartozik vagy a riasztohoz.

Előzmény: ZEMA (9)
16V Creative Commons License 2001.02.12 0 0 10
Hello!

Nekem Meta riasztom van, es Punto II-m.
Allitolag ez a gyari Fiat riaszto, de kulon szerelik be. Mit tudtok rola, meg semmi gondom nem volt vele?

ZEMA Creative Commons License 2001.02.11 0 0 9
Flex:

A riasztód kompact(tehát egy doboz a motortérben ,rajta 10-15 vezeték,benne sziréna és minden) vegy belsö egységes(kinn külön sziréna benn a riasztó)?

Zema

Előzmény: Flex (5)
NesQuick Creative Commons License 2001.02.11 0 0 8
Kösz, ZEMA, megnyugtattál. (Ajándékba adta egyebek közt a szalon.)
Előzmény: ZEMA (7)
ZEMA Creative Commons License 2001.02.11 0 0 7
Nesquick:
a LASERLINE tulajdonképpen a GAMMA riasztó utodja és egy elég megbizható darab...Nekem gondom nem volt vele...Csak a távirányitóban kell az elemet gyakran cserélni(persze függ az elemtöl és használattól) Márkaszervize a Villányi uton van.

Porter & Dobcsi: a GT riasztó nemtartozik a legmegbizhatobb riasztok közé(pedig nem olcsó).Gyakori hibája a távkapcsolo és a központ nem komunikál...A központ elfelejti a kodját>>>ujra kell kodolni...(Szerviz:Csépány és tsa X.k Lavotta u.30 06309488419)-Remélem még jó a cim mert a névjegykártya 2éves...
Flex:Hétfő utána nézek a vision2000-nek már 3 éve is van annak ,hogy szereltem...talán van még irásos anyagom ha ki nem dobtam....
Gabriel:ha a MEGEALARM egyezik a MEGA riasztóval és a tipus meg tudod adni szerzek leirást...
Na Csá..ZEMA(effenberg@freestart.hu)

NesQuick Creative Commons License 2001.02.10 0 0 6
Üdv.
Nekem most szerelnek be valami Laserline nevezetű riasztót, központi zárra kötve. Többet nem tudok róla, nem ismerem a riasztókat. Mit érdemes tudnom róla, segítsetek! Köszönöm.
Flex Creative Commons License 2001.02.10 0 0 5
Bar sullyedt a topic, nem nyitok ujat, igy is aktualis a temam: keresek valakit akinek olyan riasztoja van mint nekem. Az eladasi lapon a Vision 2000 nev szerepel, a fekete szogletes taviranytjan a G Tech, magan a riaszton pedig a G Tech Line felirat.
Aki a magaera ismer kerem kuldjon leirast hozza mert nincs kedvem elmenni a vilag vegere a markakereskedesbe ujra.
Porter Creative Commons License 2000.08.25 0 0 4
Masfel eve amikor megvettem a Xsara-mat, draga penzert meg a markaszervizben beszereltek egy GT Alarm riasztot (a szerviz ajanlotta), ami taviranyitassal nyitja a kozponti zarat is.
Az a rohadek azota 4-szer ment tonkre, meghozza mindig a legszarabb szituacioban: a bezart kocsit nem lehetett tobbe kinyitni. Eppen ezert most mar 10 masodperc alatt tudom hatastalanitani a sajat kocsim riasztojat, de egyre jobban kezdem felkurni az agyam rajta, mert - mivel nem gyari a cucc - minden egyes alkalommal az ottani markaszervizbe kell visszavinnem, ami soha nem esik utba.

Volt valaki masnak hasonlo tapasztalata ezzel a szemetladaval?

TOMcat Creative Commons License 2000.08.07 0 0 3
Sziasztok!

Help me please!!!

EUROKAR V2.3 elnevezésű riasztóról kellene nekem leírás.
Esetleg valami web-lap???

Ha valaki tud segítsen.

TOMcat

Előzmény: gabriel_ (2)
gabriel_ Creative Commons License 2000.06.16 0 0 2
Azzal momentan nem megyek sokra :)
Nem szeretnem kicsereltetni a riasztomat, mert alapvetoen nincs kulonosebb problema vele, lehet hogy csak nem ismerem. :)
Előzmény: CaddyLacee (1)
CaddyLacee Creative Commons License 2000.06.16 0 0 1
Én csak reklámozom magunkat.
A mi cégünk többek között nagyon jó minőségű olasz riasztókat árul, és szerelünk be. Mellesleg központizár, elektromos ablakemelő, és mindenféle autóhifi kedvező áron, magas minőségi szinten kapható nálunk, amit be is szerelünk.
Amúgy a Megalarmot nem ismerem.
Bővebb információ, esetleg ha valéakit érdekel riasztó, autóhifi, stb...
240-84-62 Cosmicar Kft. Bakó Gábort keressétek bizalommal!

Lacee

Előzmény: gabriel_ (-)
Dobcsi Creative Commons License 2000.06.15 0 0 0
Nekem GT riaszt0m van. Van ilyen még valakinek? :)

Előzmény: gabriel_ (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!