Keresés

Részletes keresés

pROx Creative Commons License 2001.05.24 0 0 452
A Raritiest már nem lehet kapni, kazettán meg főleg nem. A POP kazettát meg lehet rendelni a www.hangasz.hu címen.
A The Lonely Boys album nektek megvan? Én most szereztem be, hihetetlenül szuper!!!! Főleg az "Apple In The Mud", szerintem ez az egyik legjobb szám, amit Per Gessle valaha is írt.
Turnéval kapcsolatban: még mindig nincs tisztázva, hogy az ősszel pontosan melyik városokba mennek el, csak néhány helyszín és időpont biztos. Amennyiben nem figyelne be Budapest, akkor a TDR-en már szervezgetjük a bécsi utat. Minden ötletet várunk! http://www.dailyroxette.com/smalltalk/thread.php3?id=3271

(OFF: Az MSZP-t én nem tartom politikai erőnek. Hajrá Fidesz! Amúgy a LTYH már-már valami párthimnusz náluk. Jó ízlés, mindenesetre...)

Leea Creative Commons License 2001.05.23 0 0 451
A PoP nekem Cd-n van, és az "újrakiadott" változat.
Előzmény: karma police (450)
karma police Creative Commons License 2001.05.23 0 0 450
Rarities

nem tudom, de nekem is nagyon kene, raadasul feltetlenuleredetiben es kaziban
igy vagyok a PoP-el is

Előzmény: scooter-x (443)
Leea Creative Commons License 2001.05.23 0 0 449
Tényleg jó az új DM album. Ezzel egyetértek.

Jupiter calling megvan, de kazin, meg a Blue umbrella és a társai is. De csak kazin.

Előzmény: ifj. Kiss_László (448)
ifj. Kiss_László Creative Commons License 2001.05.23 0 0 448
Jó, akkor az elvont visszavonva. Ettől függetlenül nagyon jó az új DM.

Köszönöm a helyesbítést a Marie-albumra vonatkozólag. Nem tanultam svédül, egy kicsit sem... :-(

Gessle-maxi: Engem főleg az albumon meg nem jelent dalok érdekelnének (Jupiter Calling...).

Előzmény: Leea (447)
Leea Creative Commons License 2001.05.23 0 0 447
Apropó, megvan valakinek a Gessle-szólónak valamelyik maxija?
Igen, nekem a "Do you wanna be my baby?"-é megvan (lehet, hogy a többié is, de az csak kazin).

Bocs, hogy beleszólok, de a Ständiga resan az "Az állandó utazás"-t jelent szó szerint. Csak azért merészelem ezt kijelenteni, mert tanultam egy picit svédül. Nekem megvan még az "i en tid som vĺr" is Marie szólói közül. (Meg a "Het vind", de azt kicsit begyürte a magnóm:-(((()

Mi bajod az új DM albummal? Szerintem egyáltalán nem elvont.

Előzmény: ifj. Kiss_László (446)
ifj. Kiss_László Creative Commons License 2001.05.23 0 0 446
Halihó!

MOst bukkantam a topicra.

Nekem tetszik az új album, jobb, mint a Have a Nice Day. Az túl lassú. Szerintem a Room Service
legjobb dala a "Fool" és a "Real Sugar". Ez utóbbi lesz az új klip és maxi.

Korábban vita volt itt a tuc-tuc stílusú Roxette-dalokról. Eleinte én is a falnak mentem a "Stars"tól, igazán akkor tetszett meg, amikor a maxin is megjelent feltuningol változatot meghallottam (Ha jól emléxem, B. Tóth Laca nyomatta a Pophátizsákjában). Annak a dalnak sodra, lelke, van, és nagyon jó a szövege!

Ha az albumaikat összeszedem, akkor a kedvenc a Crash! Boom! Bang! és a Tourism. Ezek kifejezetten rock-albumok. S ha ide lehet még venni a Gessle szólóalbumot is... Az a csúcs. Főleg a "Stupid" és a "Kix".
Apropó, megvan valakinek a Gessle-szólónak valamelyik maxija?

Marie szólói közül az 1992-es szólóalbum van meg (A végtelen utazás), amelyről a kedvencem a "Mellan somar och höst".

Mit hallgatok még Roxetten kívül?
Mostanában az új Depeche Mode-albumot (nagyon jó, bár eléggé elvont és befordult), Björköt, Koncz Zsuzsát, LGT-t, Ákost, régi Neotont.

MarK Creative Commons License 2001.05.22 0 0 445
Ha most hirtelenjében jól számoltam, akkor 6 stúdióalbumuk volt (Induljon a Banzai, A Jel, 1984, A pillanat emlékműve, Elmondatott, Jóslat). Ehhez jön még 1-2 live, compillation, stb.

Ja és igazad van, nincs más lehetőség... :))

Előzmény: scooter-x (443)
Csilla Creative Commons License 2001.05.22 0 0 444
Sajna nem tudom hány lemeze jelent meg a Bonanzának, de nálam is a Valami véget ért a tuti befutó tőlük :-))
Előzmény: scooter-x (443)
scooter-x Creative Commons License 2001.05.22 0 0 443
Sziasztok!
Nem tud valaki egy címet ahol esetleg meg lehetne rendelni a Rarities-t, ez sajnos nincs meg, és eddig még meghozatni sem sikerült.
off
A FIDESZ-re nem a Roxette miatt szavazok, ez csak vicc volt, de van szerintetek más lehetőség? A vörösek eleve kiesnek, a parasztok háborúznak,...
Halgass a szivedre,szavazz a FIDESZ-re.

Csilla!
A Bonanza, Ákos és A-ha sajnos kimaradt az én felsorolásomból pedig ezeket is gyakran hallgatom.
Nem tudod véletlenül, hogy a Bonanza Banzai hány albumot jelentetett meg, az abszolút kedvencem a "Valami véget ér".
on
Mégegyszer: Ha valaki tud mo-i koncertről legyen szíves értesíteni.
emil:scooter-x@freemail.hu
üdv, scooter.

Leea Creative Commons License 2001.05.20 0 0 442
Igen, erről hallottam. De az előző turnén is mondták, hogy jönnek Pestre. Azóta sem értek ide.... Sajnos....
Előzmény: w00dy (441)
w00dy Creative Commons License 2001.05.20 0 0 441
Hát igen, a régi szép idők... hol van már 1990? egyébként úgy olvastam, hogy most a szegedi kongresszuson is erre gyülekeztek a tagok...

amit eddig tudunk a koncertekről az annyi, hogy lesz európai turné, és Per az egyik német(osztrák) chatben megemlítette, hogy nov.1. Innsbruck, nov.2. Bécs (stadthalle).... habár ezeknek szerintem még nem kellene hinni...

w00dy

Előzmény: Leea (440)
Leea Creative Commons License 2001.05.20 0 0 440
Halihó!
A FIDESZ-ről és a Listen to your heart-ról: Valóban a '90-es választásokon volt ez a "reklámszámuk" a "Hallgass a szívedre, szavazz a FIDESZ-re" szlogennel. Viszont én úgy tudom, nem kértek erre engedélyt, mert amikor Pert megkérdezték, hogy tud-e róla, kiderült, hogy egyáltalán nem tudott erről semmit.
Az albumról csak annyit: majdnem megdobtam a hátast, amikor megláttam at árát. Jóval drágább, mint az Exciter. Úgyhogy inkább felírattam, a borítót meg leszínesfénymásoltattam (szép magyar szó:-)))).
pROx: nem tudod, Pestre megint nem jönnek?
pROx Creative Commons License 2001.05.19 0 0 439
LESZ ROOM SERVICE TURNÉ!!!!!
Nagyon bírnám, ha eljönnének Magyarországra is, aminek szerintem elég jó esélye van, tekintettel arra, hogy a szomszédos Ausztriában 2 koncertet is adnak.
Ha megy a hegy nem megy Mohamedhez... elvégre Bécs nincs olyan messze...
Trixy Creative Commons License 2001.05.18 0 0 438
MarK: nem sajnos. Anyagi körülményeim most nem engedik, de mindenképpen sort (pénzt) kerítek rá!
Előzmény: MarK (429)
karma police Creative Commons License 2001.05.17 0 0 437
azt tudom
Előzmény: pROx (436)
pROx Creative Commons License 2001.05.16 0 0 436
Majd nyitok egy e-boltot :-)
ÉS KIZÁRÓLAG JOGTISZTA SZOFTVEREKET HASZNÁLOK! (Tényleg.)
karma police Creative Commons License 2001.05.16 0 0 435
ja, ez engem is erdekelne
nekem azt mondta, mostanaban nem nagyon, mert a BSA elobb-utobb meglatogatja a kolijukat
Előzmény: IST (434)
IST Creative Commons License 2001.05.16 0 0 434
Szia!
Örülünk, hogy te is ránktaláltál. Megnéztem a honlapodat, egyszerűen király. A gondom csak azzal van, hogy ezt a rengeteg anyagot nem tudom letölteni (idő/hely/sebesség). Nem lehetne megoldani, hogy cd-n megkapjam ami érdekel?
Kösz!
Előzmény: pROx (433)
pROx Creative Commons License 2001.05.15 0 0 433
Sziasztok!

Pietro vagyok, én csinálom a www.pietroxette.com oldalt. Idáig nem is tudtam, hogy van Roxette téma az indexen. Eddig csak a csarmi által említett DailyRoxette/SmallTalk fórumba írtam, oda elég rendszeresen. Azért örülök, hogy itt is vannak Roxette rajongók :-)
Sok újat nem tudok itt mondani, a TDR-en vagyok inkább.
Ja, aki a ritkaságokat szereti, annak van itt egy kis ínyencség: feltettem mp3-ban egy nagyon király Roxette megamixet. Mindegyik szám nagyon igényesen van megszerkesztve, együtt egy 70-valahány perces megamixet ad ki a 36 szám. A megamix 3 részből áll, a részekben a számok egybefolynak. Nagyon jól hangzik, akinek van rá lehetősége, töltse le!
A cím: http://planeta.terra.com.br/arte/intmix1/
Amúgy a fent említett honlapomon van egy "LIVE!" rész is, ahonnan letölthető a teljes kölni koncert (relatíve nagyon jó minőségben), illetve a barcelonai koncert is (ez egy kicsit gyengébb).
Jó szórakozást :-))

karma police Creative Commons License 2001.05.15 0 0 432
en sem szavazok rajuk...
tenyleg, hogy van ez? vajon a FIDESZ engedelyt kert ra?
de ez mar regi dolog, a 90-es valasztasokon volt
Előzmény: IST (428)
karma police Creative Commons License 2001.05.15 0 0 431
pedig ez a legjobb szam az albumon...
Előzmény: Leea (426)
Csilla Creative Commons License 2001.05.15 0 0 430
Sziasztok!
Meg vagyok csak eléggé el vagyok havazva.
Na lássuk én mit hallgatok még a Roxetten kivül: DM, Smokie, BeeGees, Beatles, ABBA, Bonanza, Ákos, Rod Stewart, Mike Oldfield, Bonie Tyler, Demjén, Dire Straits, Madonna, Anie Lenox, Elton John, Eric Clapton, REM, AHA, és még sok régi zenét hallgatok (ennyi jut most eszembe), a mostani nem igazán vonz.
Előzmény: scooter-x (427)
MarK Creative Commons License 2001.05.15 0 0 429
Én is rájuk szavazok, de nem a Roxette miatt... :)
Trixy, remélem az Exciter-t is megvetted! :))
Előzmény: scooter-x (427)
IST Creative Commons License 2001.05.15 0 0 428
És rajt lesz a TCOTH klippje is, az eredeti, vágatlan verzió!

A Fidesz meg tényleg Roxette-es, egy kollégám is azzal jött, amikor hoztam cd-t hallgatni, hogy: Na már megint Fidesz zenét hallgatunk?

OFF
Spec én nem fogok rájuk szavazni.
ON

Előzmény: Leea (426)
scooter-x Creative Commons License 2001.05.15 0 0 427
A topicalapító mostanában elég passzív, nem?
Mi van veled Csilla?

Ha lesz M.O-i koncert nekem is feltétlenül szóljatok.
emil: scooter-x@freemail.hu

Ja, a "Listen to your heart" mikor lett a FIDESZ zenéje? Szinte minden rendezvényükön ezt a számot játsszák. Lehet ezért nyerték meg a legutóbbi választásokat,mert ment mindenki Roxette-t hallgatni! Én jövőre is rájuk szavazok, márcsak a Roxette miatt is.

Sziasztok!

Leea Creative Commons License 2001.05.14 0 0 426
Most olvastam: Júni 18-án jelenik meg az új maxi, a Real Sugar. (Hát a választással ismét nem vagyok nagyon kiegyezve....)
karma police Creative Commons License 2001.05.11 0 0 425
en ugy tudom, hogy lesz turne
forras: dailyroxette
Előzmény: Leea (424)
Leea Creative Commons License 2001.05.10 0 0 424
Nemrég még azt olvastam, hogy a rajongók "fűzhetik a fejüket", hogy menjenek koncertturnéra. De már nem emlékszem, hogy hol/hogyan. Egyelőre viszont még nem történt visszajelzés az eredményről.
Előzmény: Trixy (423)
Trixy Creative Commons License 2001.05.10 0 0 423
Na kedveskéim: most indulok a Westend cici centerbe, és megveszem az új albumot! Hétfőn jövök a beszámolóval!
Tud vki vmiféle koncert turnéról? Naggggyon érdekelne!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!