Keresés

Részletes keresés

szilvasgomboc Creative Commons License 2001.08.02 0 0 8857
mICK és Trilla, fel a fejjel, kitartás!! Meg fog gyógyulni, mert meg kell gyógyulnia! Nagyon szorítunk mindhármótoknak.
simine Creative Commons License 2001.08.02 0 0 8856
Kedves mICK!

En nagyon bizom benne, hogy minden rendben lesz. Kozel egy eve hasonlokat eltunk at edesanyammal (rossz diagnozis, majd kesve vegul jo, mutet, szovodmenyek, fertozesek, utokezelesek) mindig mikor azt hittuk mar minden OK akkor megint jott valami, de lassan kilabalt mindenbol. Ha Neki volt hozza ereje, akkor a Nandi szervezete is legyur mindent higgyetek el, bizzatok benne. Ilyenkor, mikor van valami visszaeses az borzaszto erzes, de elobb vagy utobb rendben lesz minden. Szoritok Nektek!
simine

simine Creative Commons License 2001.08.02 0 0 8854
Kedves Trilla, mICK!

Tiszta szivembol orulok, hogy ez a gyonyoru Nandi baba jobban van:)

simine

b0bita Creative Commons License 2001.08.02 0 0 8853
Kedves trilla, mICK!!!!

Én is csak azt tudom mondani, hogy mindig ide nézek be először, hátha van valamilyen új (természetesen) jó hír Rólatok! Továbbra is kitartás, gratulálok Nektek és a kisfiatoknak!! Tényleg hősök vagytok!!!

ex-fellegh

elli Creative Commons License 2001.08.01 0 0 8852
Kedves Trilla, mICK!
Bár nem nagyon szóltam még eddig a topichoz, de az utóbbi időben nekem is ez az első hely, amit felkeresek. Örülök, hogy Nándi jobban van, s drukkolok, a továbbiakban is minden rendben legyen vele és csak jó híreket írhassatok!
quizas Creative Commons License 2001.08.01 0 0 8851
Sziasztok!

Nagyon örülök a jó híreknek Nándiról.

Én is csatlakozom: KisBulcsúnak jót tett a tejszaporító kúra, eleget hízott, a doktornő szerint scak így tovább. Huhh!

Rganc, Cincóka: :-))

quizas

rgranc Creative Commons License 2001.08.01 0 0 8850
Gratulálunk mICK, azt hiszem, itt mindenki szívből örül, hogy Nándi jobban van!
Nagyon-nagyon gyors gyógyulást kívánunk neki, és mindhármatoknak együtt sok-sok örömteli, boldog napot!
Sica Creative Commons License 2001.08.01 0 0 8849
mICK,
nagyon örülök, és további gyors gyógyulást Nándikának!!!!! És sok-sok finom anyatejcsit!
Cincoka Creative Commons License 2001.08.01 0 0 8847
Quizas, nagyon aranyos a babócád! Már most szeret lovagolni?:-)
Cinc.
Cincoka Creative Commons License 2001.08.01 0 0 8846
Hurrá,hurrá!
Csak igy tovább a jó hirekkel. Én is mindig ide nézek be először.
Na,drukk továbbra is.
Sica Creative Commons License 2001.08.01 0 0 8845
Trilla, mICK,

nagyon örülök a jó híreknek! Én is azt nézem állandóan, hogy van-e valami hír felőletek!

nik Creative Commons License 2001.07.31 0 0 8844
Sziasztok!

mICK:
Leragadnak a szemeim az álmosságtól, csak azért kapcsoltam be a netet, hogy megtudjam a fejleményeket Nándikáról!!!! Nagyon sok erőt kívánok Neki a mielőbbi gyógyuláshoz!!!
Nik

Előzmény: Törölt nick (8843)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.31 0 0 8843
Sziasztok!

mICK:
Dehogy unjuk. Mindennap először idenézek, hogy van-e valami új fejlemény. Sőt a párom is rendszeresen érdeklődik utánatok:-)))

Piglet

Mrs. Diablo Creative Commons License 2001.07.31 0 0 8842
Jaj, dehogy! Ez az első, amit megnézek minden nap, hogy milyen hírek vannak Nándiról.
Mrs. Diablo Creative Commons License 2001.07.31 0 0 8840
Kedves Trilla, mICK és Nándi!

Nagyon sokat gondolunk rátok, és kívánunk mielőbbi gyógyulást Nándinak. És köszönjük, hogy minden nap beszámoltok az állapotáról!

Diablo család

ar0mo Creative Commons License 2001.07.31 0 0 8839
:))))))))))))))))))))))))))))))))

Gabeszka Creative Commons License 2001.07.31 0 0 8837
Félig OFF:

Létrehoztam a "KISTESÓK" c. topicot, mert nekem mióta megvan a 2. (már lassan 1 éve), folyamatosan rengeteg kérdésem van. Hátha segítünk egymáson...

Gabeszka

Gabeszka Creative Commons License 2001.07.31 0 0 8836
Kis drága Nándi baba, édesen szunyókál... Az alvás segít, gyógyít, nagyon szurkolok!!!
G.
rgranc Creative Commons License 2001.07.31 0 0 8835
quizas: a harmadik képen az a kung-fus beállás nagyon jóóóóóó! :)))
Előzmény: quizas (8834)
quizas Creative Commons License 2001.07.31 0 0 8834
Kedves Trillaés miCK!

Először is további drukkok Nándinak.

A képekkel kapcsolatban: ha minden igaz, Estee- segítségével láthatóak lesznek - ha mégsem, küldöm őket.


quizas

Lencsi Creative Commons License 2001.07.30 0 0 8833
Kedves Cincoka
Küldök egy mélt.
Lencsi
Előzmény: Cincoka (8818)
Lencsi Creative Commons License 2001.07.30 0 0 8832
Kedves mICK
Nándi annyira tündérien alszik, az ember el sem hiszi, hogy beteg. Remélem minden rendben lesz a belső varratokkal.
Lencsi
Sica Creative Commons License 2001.07.30 0 0 8831
Kedves Trilla, mICK, Nándi!

Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Remélem azok a belső varratok tényleg jól tartanak és most már hamarosan végetér ez az egész!

ar0mo Creative Commons License 2001.07.30 0 0 8830
Kedves Trilla, miCK!

Csodaszep a kisfiatok! Gratula!

Minden jot kivanunk nektek, legfokepp, hogy minel elobb kapjatok vissza a mar egeszseges Nandit!

aromo

genetta Creative Commons License 2001.07.30 0 0 8827
Nándi gyönyörű, édes baba, szuperül végig fogja csinálni az egészet!!!!
Előttetek, szülők előtt pedig le a kalappal, meglátjátok, minden rendbe jön!
quizas Creative Commons License 2001.07.30 0 0 8826
Sziasztok!

Gyönyörű ez a Nándi-baba! És mi van a zöld folyadékkal? Ugye nincs komoly baj a varratokkal?

Mosómasa,
Képzelem az egyheti adagot :-). Nálunk naponta inkább kétszer, mint egyszer van, és ha formában van, az egy is ki tud csorogni (át is tértünk a midi pelenkára).

Van pár képem Kisbulcsúról (jpg), föl tudná tenni valaki ide?

quizas

mosomasa Creative Commons License 2001.07.30 0 0 8825
Megint én vagyok. :-)
Quizas,
a folyékonyabb széklet azért jön nehezebben, mert a folyékony széklet nem gyakorol nyomást a bélfalakra, így a bélperisztaltika is gyakran csak akkor indul be, amikor a belek teljesen telítettek salakanyaggal. Ezért lehet hasfájós egy csecsemő, mert ugye bent van a kaki, ki nem jön, hiába nyomja, igazából inger sincs.
Nekünk másjellegű a gondunk. Ferkó hetente egyszer produkál székletet, de azt mondta a doktornő és védőnő is, hogy anyatejes babánál ez normális. Az első hetekben napi három is volt, most meg hétnaponta egy, de akkor aztán jön az egész heti adag :-))

mosomasa

Előzmény: quizas (8822)
mosomasa Creative Commons License 2001.07.30 0 0 8824
mICK,
Nagyon édes a kis Nándi!
Továbbra is sok kitartást kívánok és Nándinak gyors gyógyulást.

mosomasa

quizas Creative Commons License 2001.07.29 0 0 8822
Sziasztok!

Köszönöm a sok bíztatást. Én sem vagyok a tápszer híve, ha van tej. De azért ma, hogy gyakrabban megszoptattam, képes volt enni - igaz, néha nem túl sokat, de innivalónak jó volt -, és szép világosakat pisilni. És mintha jobb lenne a kedve is. :-)
Azt én sem bánom, ha nem lesz túl nagy, így is épp eleget emelgetjük. Mondtam is az apjának, minek neked ezek után a súlyzó? Pedig még nincs 6 kiló sem.

Viszont az biztos, hogy a kakálással lesznek gondok: mikor kevesebbet eszik, könnyen kijön belőle és sűrűbb, viszont mikor sokat, akkor folyékony és nagyon erőlködik. Szerintem fordítva lenne a logikus, de ez van.

Cincoka,
Kösz az infót a könyvről.

quizas

mosomasa Creative Commons License 2001.07.29 0 0 8821
Én még a szülésem óta nem írtam ide. Bevallom őszintén a topicot is csak pár napja volt időm először olvasni.

A mi kisfiunk Ferkó már lassacskán három hónapos lesz és egy igazi vasgyúró.
Az etetés az érdekesen zajlik nálunk, ugyanis a nagy súlya ellenére bizony, gyakran kétóránként szopik...Én igény szerint szoptatok, mert abból indulok ki, hogy én sem szeretem, ha akkor kell ennem, amikor nem vagyok éhes. Lehet, hogy ez az álláspont nem jó, de nekünk azért úgy tűnik beválik, csak hát gyakrabban éhezik meg a szentem.

MsME,
Az Aludj jól gyermekem c. könyv módszerei kb. hány hónapos kortól vethetők be?

Trilla, mICK, Nándi,
nagyon sok erőt, kitartást kívánok és rengeteget gondolunk rátok mi is.

mosomasa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!