Keresés

Részletes keresés

best sunday dress Creative Commons License 2003.01.27 0 0 89
hmmm. nekem a mozilla -klipper kapcsolat szépen megy, illetve néha kódlap bajocskák vannak, de ezt leszámítva jó. mozz1.2.1 és fluxbox 0.1.14, meg a 3.0.1 kde klippere. egyszóval nincs ötletem...

izé, létezik, hogy az 1.2-es mozilla a genya iframét is végrehajtja? index nyitón az a kis kék tévészerű bizbaz, ami balról jobbra beúszik, az a forrás szerint iframe. hol lehet ezt kikapcsolni?

Előzmény: kpl (88)
kpl Creative Commons License 2003.01.27 0 0 88
Helló!

Kérdésem lenne: hogyan lehet rávenni a mozillát (1.2.1) hogy a klipper vágólapján lévő dolgokat elfogadja? A mailbox.hu-ban írt levélbe akartam copypastázni egy szöveget, de nem hagyta, a beszúrás lehetőség nem élt.
Blackbox alatt történt, Kate-val írtam, a Kwrite-ba sikerült áttenni, ebből gondolom hogy a mozilla lehet a ludas. Vagy én, mert eltekergettem benne valamit :-(

kpl

kiskresz Creative Commons License 2003.01.15 0 0 87
Van benne hang, de nem használtam közben a hangkártyát.
Előzmény: crockl (86)
crockl Creative Commons License 2003.01.15 0 0 86
hmhm, van abban flash-ben hang? Es te hasznalod a hangkartyat kozbe massal?
Előzmény: kiskresz (85)
kiskresz Creative Commons License 2003.01.15 0 0 85
Shockwave Flash 6.0 r69
Előzmény: crockl (84)
crockl Creative Commons License 2003.01.14 0 0 84
hanyas flash?
Előzmény: kiskresz (83)
kiskresz Creative Commons License 2003.01.14 0 0 83
Mandrake 8.2. Ha elindítom az installert, akkor a $HOME/.mozilla/plugins-ba rakja magát. Az about:plugins szépen fel is hozza, de aztán, ha megnyitok vele egy flash-t, akkor szó nélkül elszáll.
Előzmény: crockl (81)
best sunday dress Creative Commons License 2003.01.14 0 0 82
na még annyit, hogy a pinball jar file-ban van egy jó kis readme, amelyik az install egy viszonylag egyszerű módját adja meg, ami akkor is nagyon jó, ha nincsen install.js:

Successful theme installation requires that "software installation" and JavaScript for the browser component are enabled during the installation process. These options can be toggled in the "Advanced" group of the preferences panel: "Scripts & Plugins" and "Software Installation".

The JAR-file method is the more secure method and is easily integrated into a webpage. Installation from an online webpage is the preferred method for most users. To use this method, the web author adds a JavaScript call to the page. The function "InstallTrigger.installChrome" takes three arguments: A constant indicating that the file is a theme, the absolute or relative URL of the theme file and the name of the theme as it will appear in the confirmation dialog. To install this theme from the same folder as the webpage, you would use a link similar to this:

<a href="javascript:InstallTrigger.installChrome(InstallTrigger.SKIN, 'pinball_1.0.6_1.2.1.jar', 'Pinball v1.0.6 for Mozilla 1.2.1')">Install Pinball v1.0.6 for Mozilla 1.2</a>

én 1.2.1-en próbáltam és nagyon szépen megy

crockl Creative Commons License 2003.01.13 0 0 81
siman, mi a problem?
Előzmény: kiskresz (80)
kiskresz Creative Commons License 2003.01.13 0 0 80
Sikerült vkinek beüzemelni a 6-os flash playert Mozilla 1.2.1-hez?

KisKresz

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.13 0 0 79
Szervusztok!

Apro megjegyzés.

Pinball skin RULLAH! ;-)

amanibhavam Creative Commons License 2003.01.13 0 0 78
minden mozillahívőnek ajánlom a phoenixet, sztem érdemes kipróbálni
crockl Creative Commons License 2003.01.13 0 0 77
Van itt jopar cuccaz:)) Hatha erdekel valakit:
http://wmlbrowser.mozdev.org/ -> wml-t is tudunk mar nezegetni mozilla-bol :)
http://livehttpheaders.mozdev.org/ -> kuul
best sunday dress Creative Commons License 2003.01.13 0 0 76
kösssz, működik, orbit retro, pinball és a gray modern is lejött szépen, mindegyik tetszik
Előzmény: crockl (73)
Strong Bad Creative Commons License 2003.01.10 0 0 75
Orbit 3+1 rulabb. :-)
Előzmény: crockl (73)
crockl Creative Commons License 2003.01.10 0 0 74
Amugy:)

user_pref("nglayout.initialpaint.delay", 0);
http://forums.gentoo.org/viewtopic.php?t=29226

crockl Creative Commons License 2003.01.10 0 0 73
View->Apply theme->Get New Themes
Igazabol a http://themes.mozdev.org/ mostmar a hivatalos gyujtohely. Itt kivalasztod ami tetszik neked: (nekem a pinball :), az rula) es letoltod a file-t, tehat nem install es nem sima click, hanem save as. Majd ha lejott, ott ahol akarod, File -> Open -> izeke.jar vagy izeke.xpi megnyit es mar kerdezi is hogy install? :))
Egyes theme-nel talan volt mar, hogy nem volt install.js a jar-ba, akkor csinalni kell 1et :) Nem nagy ordongoseg, ha megnezel egy masik filet.
Előzmény: best sunday dress (72)
best sunday dress Creative Commons License 2003.01.10 0 0 72
véletlenül egy image info megtekintésekor rátenyereltem a "block images from this server" menüre (mozz.1.1, bár ennek talán nincs jelentősége), ami egy nagyon vicces szolgáltatás, mert tényleg letiltja onnantól kezdve az adott site-ról a képek betöltését, ez nagyon tetszik nekem! amúgy a preferencies / privacy & secu / images / manage images permission alatt lehet szabályozni

viszont egy kérdés is, honnan és hogyan lehet mozilla témákat letölteni, amelyiket másik gépen is tudok telepíteni?

ggaabboo Creative Commons License 2002.12.18 0 0 71
Sziasztok!

Egy jó kis oldalt találtam, ahol van magyar helyesírás ellenőrző mozillához linuxra és windowsra.
MozillaCafe oldalon találhatóak. Egy új oldal, nekem működik is, bár a hüje szót nem javítja hülyére:)
Egyenlőre csak win2000 alatt tudtam kipróbálni.

Üdv: Gabó

crockl Creative Commons License 2002.12.12 0 0 70
hm, nem kommentelnem, akinek valamilyen problemaja van es erdekli a megoldas, vagy hogy mi lehet nala a hiba oka, join #java itt eme forumon.
Előzmény: lip (69)
lip Creative Commons License 2002.12.12 0 0 69
Nem platformfüggetlen ez a nyelv?
Hehe, de :))
Sun alatt is ugyanilyen szar :)
Előzmény: malfa (67)
malfa Creative Commons License 2002.12.11 0 0 68
...igaz, a XUL.izét is töröltem.
malfa Creative Commons License 2002.12.11 0 0 67
Nekem is kilépegetett, mint a huzat. De hihetetlen módon a Netscape is attól kezdve, meg persze a fenn lévő másik Mozilla is. (Mandrake9-ről van szó.) Itt olvastam, hogy valaki a java-t okolja. Az új Mozilla /user/local/mozilla/plugins/java2 tartalmát felülírattam a Netscape hasonló nevű könyvtárának tartalmával. (Persze lehet, hogy a link megváltoztatása elég lett volna.) Azóta gond egy szál se.
Megjegyzés: ezek a java ügyek amúgy is az idegeimre mennek, CIB ebank használata külön tudomány. Ráadásul változó a dolog. Miért ilyen macerás ez Linux alatt? Nem platformfüggetlen ez a nyelv?
lip Creative Commons License 2002.12.11 0 0 66
Debian SID alatt van, és a divájsz használtban van... Viszont a dsp elvileg = none.
Előzmény: crockl (64)
crockl Creative Commons License 2002.12.11 0 0 65
Ja, legalabb csendbe legyen ha mar ott van:)
Előzmény: NevemTeve (62)
crockl Creative Commons License 2002.12.11 0 0 64
Pedig enis tapasztaltam hogy javitottak:) Neked mandrake alatt jon ez elo? Es kozbe hasznalod a sound device-t?
Előzmény: lip (63)
lip Creative Commons License 2002.12.11 0 0 63
A 6-osba mar javitottak elvileg ezt a hang-al osszeakado szarsagot
De közben meg nem :-(
6-ossal is ugyanúgy kilép.
Előzmény: crockl (61)
NevemTeve Creative Commons License 2002.12.11 0 0 62
Meg az kellene, hogy a kreten reklam zeneljen is ;)
Mint mondtam junkbuster az en baratom
Előzmény: crockl (61)
crockl Creative Commons License 2002.12.11 0 0 61
Sajna az 5-os linux-os flash player bugos, es nem a mozilla bugos. A 6-osba mar javitottak elvileg ezt a hang-al osszeakado szarsagot. Szal szedd le a 6-os beta playert.
Előzmény: NevemTeve (60)
NevemTeve Creative Commons License 2002.12.11 0 0 60
about:plugins

File name: libflashplayer.so
Shockwave Flash 5.0 r48

Előzmény: lip (59)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!