Keresés

Részletes keresés

Inda1127 Creative Commons License 2012.02.17 0 0 23530
Szia andi265!
Mi decemberben ilyennel utaztunk Bécsből, semmi gond nem volt. De fapados járatokon is elfogadták. Ez egy bevett szokás mostanában..., nyugodtan nyomtasd ki és indúlhatsz!
Előzmény: andi265 (23529)
andi265 Creative Commons License 2012.02.17 0 0 23529

Lenne egy kérdésem: utazott már valaki e-mailen átküldött voucher-el?? Ilyet még nem hallottam. nekünk ilyet akar küldeni az utazási iroda, de nekem ez fura.

vagy csak én nem hallottam még ilyenről?

Azért ez nem túl megbízható, bárki felmutathat ilyet....nem?

Mauritius25 Creative Commons License 2012.02.17 0 0 23528
Sziasztok Cheese es Ozik!

Hogy utaztatok? Milyen volt a hidroplan? Hogy tetszik a szigetetek? Nalunk a Royalon het agra sut a nap, szerintem megalapozatlan volt az aggodalmunk az idojarast illetoen. Bizom benne hogy meg sokaig kitart ez az ido. Nagyon kellemesen erezzuk magunkat, nem tulzok ha azt mondom ez eddigi legszebb nyaralasunk. Most megyek es bevetem magam az ocean habjaiba. Bocsasatok neg hogy ekezetek nelkul irok de a telefonomrol csatlakoztam most. Cheese es Ozik es mindazok akik most Maldivon vannak erezetek magatokat legalabb olyan csodasan mint mi!
Udv.: Mau :-)
Kriszta666 Creative Commons License 2012.02.16 0 0 23527

Szia mumududu!

 

Többféle szabadidős program is van Sun-on, pl. sportolási lehetőségek (a kosárlabdától a fallabdán át egészen a snooker-ig), van vízisport centrum katamaránnal, üvegfenekű hajóval, kajakkal és szörffel. Emellett van a búvárközpont, én voltam velük a manta pontnál, és láttunk 6 óriás mantát is. Végül, de nem utolsó sorban vannak a szervezett programok: a szomszédos helyiek által lakott sziget meglátogatása, utazás más hotelszigetekre, Robinson-feeling: amikor egy kis lakatlan szigetre tesznek ki, és az egyetlen, amin részt vettem: a Reef explorer, amikor is kivisznek hajóval egy gyönyörű korallzátonyhoz, és ott a csodaszép látványban gyönyörködhetsz 2 órán át. Nekem az nagyon tetszett.

 

Remélem, segítettem.

 

Kriszta

Előzmény: mumududu (23497)
Cheese Creative Commons License 2012.02.16 0 0 23526
Utibeszamoloban tuti te nyersz, mert en ilyenre alkalmatlan vagyok. Talan majd kepekkel revanst tudok venni. ;)

Helyszini beszamolokat viszont nem kuldok, mert Filitheyon nincs free net: 5$/h vagy 100$/het, es annyira nem vagyok netfuggo.
Az ido szep, max fatyolfelhok vannak.
Előzmény: Mauritius25 (23525)
Mauritius25 Creative Commons License 2012.02.16 0 0 23525

Sziasztok!

 

Ma végre volt alkalmam kipróbálni a  masszázst az SPA központban. Mikor megérkeztünk az SPA recepciójára két kedves Indonéz lány fogadott bennünket, oda kísértek egy kanapéhoz és leültünk, ezután megkérdezték hogy melyik masszázs választjuk, mi mindketten a teljes relaxációs testmasszázst választottuk. Néhány perc múlva visszajöttek egy tálcával rajta egy-egy frissítő itallal és hideg illatos törülközővel, csodás illata volt a liliom fahéj vanília egyvelege. Miután elfogyasztottuk az italt és felfrissítettük magunkat a törülközőkkel végig vezettek bennünket a létesítményen, ezután az öltőzőbe kísértek ahol elő volt készítve számunkra egy pálmalevelekből készített papucs és egy köntös. Miután átöltöztünk az egyik masszázs terembe invitáltak minket, ami szintén fantasztikus volt. Körbenéztem és valóban csodálatos hely, amint megjövök töltök fel képeket róla. Ezután leültettek egy székre és illatos vízzel megmosták és megtörölték a lábunkat, azután felfektettek a masszázs ágyra hassal lefelé, a fejünket egy e célra kialakított nyílásba helyeztük és a földön egy kerámia tál volt illóolajos vízzel és rajta különböző színes virágok úszkáltak. Megkezdődött a csoda… az indonéz lány először a hátsó fél test masszázsával kezdte, majd a túloldalt és megfordulva ugyanúgy. Fantasztikus érzés volt, bár először mikor a combomnak nekiesett azt gondoltam hogy kiharapom a liliomot a kerámia tál közepéből :-) úgy fájt, de néhány mozdulattal annyira fellazította az izmaimat, hogy már el tudtam lazulni teljesen és ekkor figyeltem fel a madarak csicsergésére, a vízesés csobogására és mindez összeolvadt a harmonikus zenével és a kellemes finom illattal ami a helyet belengte. A legjobban az a szakasz tetszet, mikor a mellemtől kiindulva a felsőkaromtól át a vállaimon keresztül a nyakam hátsó részén át a fejemig masszírozott, ebbe szinte bele borzongtam, nagyon kellemes volt. Mikor véget ért a masszázs, a vízeséssel szembe lévő félig nyitott nappaliba kísértek és felszolgáltak még egy finom zöldteát. Miután megittuk, átöltöztünk és kifele menet az SPA menedzsere fogadott minket és megkérdezte hogy milyennek találtuk a masszázst. Hát erre csak azt lehetett válaszolni hogy Fantasztikus! Kedves Bandos, örülök hogy hallgattam rád és kipróbáltuk az itteni masszázst, csodálatos volt, már sok helyen voltam masszíroztatni, de nálam ez viszi a Pálmát. :-)

 

Bandos Creative Commons License 2012.02.16 0 0 23524

Szia Mau!

 

Köszi a beszámolót! Semmi gond a hosszával, csak így tovább!

Sznori szempontjából még a másik oldalon, a medence előtti partszakasz is nagyon klassz!

A kirándulások közül érdemes kipróbálni az egész napos, 3 szigetes Island Hopping-ot. Óriási élmény! Elvisz egy helyi lakott szigetre is, egy hotelszigetre is (alighanem most is Reethi Beach), és egy fantasztikus lakatlan szigetre is, ahol gyönyörű, érintetlen a part, száp a reef, dús a növényzet, és ahol egy csodás grill ebédet készít Nektek a dhoni személyzete. Általában 8-12 főt visznek csak egyszerre, így igazi Robinson érzés lesz a lakatlan szigeten.

 

További jó pihenést, és gyönyörű élményeket!

 

Bandos

Előzmény: Mauritius25 (23522)
Cheese Creative Commons License 2012.02.16 0 0 23523
Klassz!
Mi is kaptunk tőlük az utazáshoz vízalatti gépet, majd összehasonlíthatjuk a képeinket. :)
Előzmény: Mauritius25 (23522)
Mauritius25 Creative Commons License 2012.02.16 0 0 23522

Kedves Miyoko!

 

A hidroplán út kb. 40perces volt, először Royalon szálltunk le mi és még egy Svájci pár. Ezután még két szigetre ment tovább Sonevafushira és még egy másik szigetre aminek nem tudom a nevét. Szeretnék Bandos kihagyott kérdéseire is válaszolni: Kedves Bandos, ma végre megkaptuk a saját Beach villánkat a 188-ast, egyszerűen Pazar… fantasztikus mint a felszereltsége, mint pedig az elhelyezkedése, így utólag azt mondanám, hogy sok olyan apró részletben is eltér a Garden villától, amit eddig nem tapasztaltam meg és ezért nem tudtam, de hamarosan kitérek a részletekre. Ma végre volt alkalmam kipróbálni a nyitott zuhanyzót, egyszerűen mesés… miközben zuhanyoztam felnézve a botanikus kertre emlékeztető pálmákat és banyán fákat figyeltem és közben hallgattam a madarak énekét és a gyümölcsevő denevérek ugatását (mármint ha azok ők voltak) :-) egyszer csak megpillantottam a szemem sarkából egy repülő pincsi kutya méretű denevért ahogy rászállt egy pálma lelógó ágára és engem fikszirozott. Az idő továbbra is csodás a Royalon, ma este volt egy kisebb felhőátvonulás de csapadék nem esett. Most miközben írom ezt a beszámolót hallgatom az óceán moraját, nagyon megnyugtató érzés, ez például a Garden villában nem hallható, és mivel nem rendelkezik nyitott zuhanyzóval így a fent említett élmény is elmaradt. A fürdőszoba a Beach villában gazdagabb felszereltségű, pl. a kinti zuhanyon kívül van egy fürdőkád is, és a wc mellett található egy bidé ami nem volt a Garden villában. A pipere kellékek is exkluzívabbak, mint az előbbiben. Továbbá saját két napozó ággyal rendelkezik Pazar kilátással az óceánra. Mint már említettem a körbesétálás a sziget körül már az első napon megvolt, viszont a snorkellingre csak ma kerítettem sort, miután átköltöztünk. Amint azt már valószínű a többi beszámolóból is tudjátok, vagy a képek alapján a Royal Islandet egy kőgát veszi körül, aminek kb. 80%-a csak apály idején látható. Ezen kőgát sziget felöli oldalán a strand fürdésre kiválóan alkalmas (gyönyörű kristálytiszta türkizkék víz lagúnákkal és inkább homokos mint korálos vagyis nem nagyon van korál csak kisebb törmelékek), viszont a 188-as villa előtti szakaszon van egy kis korál szírt ami körül rengeteg kis fekete fehér csíkos hal úszkál. Ma itt fürödtem és reggelinél kértem az étterembe halaknak való kenyeret, amivel kb. 40-50 halat sikerült magamhoz csalogatni ezek közül voltak már kárász vagy kisebb ponty méretű halak is. Szabályosan a kezemből ettek és mikor elfogyott a kenyér akkor sem mentek el, elkezdtem arrébb úszni és képzeljétek el jöttek utánam :-)  A kőgáton túl viszont fantasztikus lehetőségek nyílnak meg snorkelingre. A sziget déli oldalánál található stégen kell kimenni és egy lépcső vezet le az óceánba. Magammal vittem azt a víz alatti fényképező gépet is amit az Araamu travel biztosított számunkra az út időtartalmára. Mikor alámerültem egy mesebeli világ tárult elém. A különbözőknél különbözőbb színes halak jöttek oda hozzám, találkoztam egy papagáj hallal is ami kb 70cm lehetett lila zöld és vörös színekben pompázott. Ezenkívül még nagyon sok fajta és színű hallal találkoztam de sajnos a nevüket nem tudom. Itt is nagyon szép korálok voltak, de a szlovén pár aki a mi villánkban lakott azt mondta hogy ha pont a villa előtt átmegyek a kőgát túloldalára ott még színesebb korálokat láthatok, ezt majd holnap fogom megnézni. Lehet, hogy vannak ennél gazdagabb víz alatti élővilággal rendelkező szigetek, de számomra már ez is lélegzetelállító volt. Megkérdeztem a kirándulásokat, de Sonevafushira nem szerveznek kirándulást szerintem ez csak a ti kiváltságotok volt Bandos.  Jelenleg amik vannak az a Lakatlan sziget túra 160$-ért a két horgásztúra nagy 400$ kicsi talán 70$. Snorkelling kirándulás 28$, és még rengeteg vízi sport eszközt is lehet bérelni van pl. Jet Ski is 30min 300$. Az étkezés illetően mi félpanzióra fizetünk be, de egyen talán nem bántuk meg mivel nap közben nem is nagyon vagyunk éhesek, a reggeli reggel 7-30tól 10-00ig tart és a vacsora pedig este19-30tól 21-00ig, de ez az európai időszámítás szerint délután kb. 16-00ra esik, ami egy késői ebédnek is felfogható. Mind a reggeli mint pedig a vacsora bőséges és változatos, így nem maradtunk éhesek :-) Úgy gondolom itt fontos megemlítenem hogy a reggelinél a gyümölcslé és a kávé teát tartalmazza a félpanzió, viszont a vacsorához elfogyasztott bármely italt felszámolják. Továbbra is úgy gondolom hogy a Royal Islanden nem érdemes az AI-t befizetni, mivel aránytalanul drága. Persze ha valakinek nem számít a pénz kényelmi szempontból jó lehet hogy nem kell számolgatni hogy már hányadik koktélnél járunk :-) A pincérünk Latheef, nagyon kedves és mindig mosojog. Az Spa központot ma megnéztem, mikor odaértem egy kedves talán thai lány fogadott és megkérdeztem hogy be szabad e menni körülnézni, mire ő beinvitált és körbevezetett megmutatta a különböző masszás típusokat és a helyeket ahol elvégzik őket, csodálatos hely. Holnap délelőtt megyünk és kipróbáljuk a masszások valamelyikét. Képzeljétek el ma meglátogattam a sportcentrum előtti Jákó papagájt is, elég vadócnak tűnt de lehet azért mert még nem ismer, mikor közeledtem hozzá felborzolta a tollait, és a csőrével fenyegetőzőt, de mint utólag visszaemlékeztem, épp akkor zavartam meg amikor szotyizot. :-) Nem baj holnap ismét megpróbálom de ezúttal viszek neki tökmagot, direkt neki hoztam otthonról. Remélem értékelni fogja és hagyja magát megsimogatni. :-) Na már megint elragadtattam magam… mikor nekiállok egy ilyen élménybeszámolónak magam sem veszem észre hogy már a második oldalt írom :-)

 

Előzmény: miyoko (23516)
Cheese Creative Commons License 2012.02.16 0 0 23521
Maléban felhős, napos az idő, 3 órat kell várjunk a légitaxira.
ozik Creative Commons License 2012.02.15 0 0 23520

Sziasztok!

Jó utat Nektek! Mi is perceken belűl indulunk és irány a Paradicsom!

ozik

Előzmény: Cheese (23519)
Cheese Creative Commons License 2012.02.15 0 0 23519
Mar most valtozatos idonk van - otthonrol havazasban indultunk, most becsekkeles utan viszont mar sut a nap.
Bizom benne, hogy ez jo omen. :)
Előzmény: Cheese (23517)
catharina81 Creative Commons License 2012.02.15 0 0 23518

Sziasztok!

 

Mi végül e mellett a sziget mellett öntöttünk: http://olhuvelimaldives.com/island/island.php

 

Ismeri valaki esetleg? A Meiers irodán keresztül foglaltuk le, egész véletlenül. (Szerintem valaki visszamondta, mert csak egy időpont és egyetlen opció volt.) Így lett vízi bungaló félpanzióval.

 

Remélem a most kint lévőknek az ijesztgetések ellenére szép idejük van, és később sem romlik el. Mi 23-án, azaz jövő csütörtökön indulunk! :)

 

Külföld, hány hetesen utaztál, ha nem túl indiszkrét? Jól bírtad? Repülőn sem volt gond?

Cheese Creative Commons License 2012.02.15 0 0 23517

Persze hogy az lesz. Most éppen felhős, de mire odaérunk addigra éppen továbbmegy, úgyhogy szép változatos időnk lesz.

Én az időjárást a Wunderground-on szoktam nézni, ott (Maléra) azt jósolja, hogy igazából csak pénteken-szombaton van 40% esélye a föntről jövő víznek, aztán újra csak szép idő lehet.

 

Nekünk volt egy kellemes meglepetésünk. Tegnap küldte ki nekünk futárral az Araamu a vouchereket. Ugye visszafelé finoman fogalmazva nem az ideális a dohai csatlakozása a Qatarnak, mert este 10 után érkezünk, és csak délelőtt van gép Bp-re. Nos, kaptunk olyan vouchert, hogy kivisznek a városba, és vendégül látnak egy szállodában. Úgyhogy nem lesz 10 órás időtöltésünk a dohai reptéren. :)

 

Mivel délután indulunk, így most nem is írok többet, mert lassan elkezdünk csomagolni. Az ott lévőknek és az indulóknak életre szóló élményeket kívánok!

 

Előzmény: ozik (23512)
miyoko Creative Commons License 2012.02.15 0 0 23516

 

Szia Mauritius

Ilyen élménybeszámolóból olyan nincs, hogy túl sok! Csak írjál mindent részletesen és nekünk olyan mintha ott lennénk. Nagy élvezettel olvassuk. Mennyi ideig repültetek a hidroplánnal?Gyönyörü időt kívánok nektek és érezzétek csodásan magatokat!!!!

Üdv:

Mio

Előzmény: Mauritius25 (23513)
Cheese Creative Commons License 2012.02.15 0 0 23515

Klassz, további szép élményeket kívánok nektek!

Előzmény: Mauritius25 (23513)
Mauritius25 Creative Commons License 2012.02.15 0 0 23514

Szia Ozik!

 

Ne izguljatok, az idő fantasztikus, én tegnap már le is égtem... :-) Nektek is nagyon jó utat kívánunk holnapra, és bízom benne hogy amit a neten láttunk időjárást az csak megalapozatlan ilyesztegetés, mert egyentalán nem úgy néz ki hogy esni akarna, és ha ebből lenne is eső legfeljebb 10min, ami még frissitő is.

 

Üdv.: Mau

Előzmény: ozik (23512)
Mauritius25 Creative Commons License 2012.02.15 0 0 23513

Sziasztok!

 

Ott tartottam, hogy a hidroplán egy felejthetetlen élmény volt számomra, azt sem tudtam hova kapkodjam a fejem, hol jobb oldalról fotóztam és kameráztam hol pedig balról. Csodálatos érzés volt mikor felszálltunk és elénk tárultak a hófehér kis szigetek a buja növényzetükkel és körülötte a színpompás türkizkék sok árnyalatával játszó óceán. Ahogy magasabbra szálltunk kirajzolódtak az atollok gyöngyfüzér szerű alakja. Mikor már közeledtünk a Baa-atollhoz csúnya gomoly felhők kezdtek gyülekezni, de mire a szigetekhez értünk már nyomuk sem volt, és a Royal Islandről is sikerült szép képet készítenem miközben a hidroplán tett két kört a sziget körül mielőtt leszállt egy kb. 5*5m-es stég elé, ott egy úgynevezett dhoni (motoros csónak) várt ránk ami továbbvitt a szigetre. A személyzet nagyon kedves volt, már a dhonin adtak egy illatos hideg törülközőt amivel fel tudtuk magunkat kicsit frissiteni, ezután a recepcióhoz kísértek bennünket ahol egy friss kókusz lével kedveskedtek. Az volt a poén mikor megérkeztünk akkor tudatosult csak bennem hogy Valentin nap van :-) ahogy körülnéztünk mindenhol a „Happy Valentines day” felírat díszelgett körbe szívecskés lufikkal és rózsákkal. Az étterem is hasonlóan volt a mai napon díszítve.  A recepciós srác odajött hozzánk és azt mondta hogy nagyon sajnálja de a sziget tele van és nincs szabad Beach villájuk jelenleg, de holnap felszabadul egy Beach villa a sziget legszebb partszakaszán 188 úgyhogy csak holnap foglalhatjuk el végleges szállásunkat addig is ideiglenesen egy Garden villaban lettünk elhelyezve, ezért kárpótlásul mindketten kapunk egy Spa masszást. Megmondom őszintén nem is bánom a dolgot, mert így legalább ezt a szállás kategóriát is látom, és lesz összehasonlítási alapom. Mielőtt bárki azt gondolná hogy a Garden villa egy lepusztult szállás, meg kell hogy mondjam nagyon kényelmes tágas és szép új bútorokkal van felszerelve, annyibban különbözik a Beach villától, hogy itt nem nyitott a zuhanyzó, talán egy kicsivel kisebb de nem biztos, a falak nincsenek lambériázva, fehérre meszeltek, és kb.15m-rel vannak a Beach villák mögött, ennyivel távolabb a parttól. Erről is teszek fel képet később. Ezt csak azért írom, ha valaki el szeretne jönni a Royal Islandre és nem teheti meg hogy megfizesse a Beach Villát és nem annyira fontos neki hogy kilátása legyen az óceánra privát napozóággyal akkor ez is egy lehetőség. Kedves Bandos, ma már körbe is jártam a szigetet, mert nagyon kíváncsi voltam, hogy hol is van a 188-as villa, közben sikerült is jól leégnem az arcomon és a nyakamon. A te jóvoltodból már körülbelül tudtam hogy merre is keressem, és mikor megláttam valóban most ez a legjobb partszakasz. Mikor megérkeztünk szóltam a recepciósnak, hogy amennyiben lehetséges a 155-165ös villák valamelyikét kérjük, de mikor megnéztem a partszakaszt apály idején jelenleg jobbnak találtam a 180 utániakat, mivel az előbb említettek esetében az óceán nagyon aláásta a partot, és körülményes és nehéz lemenni a partra. Apály idején a víz térd és mell közé ér, nagyon kellemes ilyenkor a lubickolás és a halakat is jobban látni, bár mikor körülmentem a szigeten a vízbe, csak itt a 180-190 tartó szakaszon találkoztam eddig halakkal. Ezek kb. keszeg és kicsivel nagyobb méretűek voltak, de nagyon jó érzés volt velük együtt úszkálni, bár azt a 50cm-es távolságot mindig tartották. :-) Beszéltem néhány emberrel a szigeten, többségük Olasz Német és volt egy szlovén pár is. Az ő villájukba költözünk holnap, magyarokkal viszont nem találkoztam. Azt mondták hogy a kőgáton túl nagyon szép az élővilág, ahová egy stégről lehet lemenni, ezt én holnap ki is próbálom, de édesanyám nem meri, mivel nem annyira biztos úszó. Javasoltak itt egy sznorizós kirándulást is amiről azt mondták hogy fantasztikus, volt már valaki ilyenen? Megéri elmenni? Valóban annyival jobb mint a Házi zátony? Egyelőre ennyi, mert  már így is hosszúra sikerült, és még a végén ezért nem fogjátok elolvasni. :-) Üdv.: Mau

 

ozik Creative Commons License 2012.02.14 0 0 23512

Szia Mau!

 

Nagyon jó pihit nektek! Holnap megyünk mi is! Remélem szép időnk lesz!

ozik

Előzmény: Mauritius25 (23510)
pipacs21 Creative Commons License 2012.02.14 0 0 23511

Sziasztok,

 

Volt valaki mostanában Kureduról manta kiránduláson? Azt szeretném tudni, hogy a hajó kikötött ebédidőben egy lakatlan szigeten, vagy a "ladikon" készült az ebéd?

Mauritius25 Creative Commons License 2012.02.14 0 0 23510
Szia Bandos!

Mar tul is vagyunk az elso vacsoran, az etelek valoban fantasztikusak a Royalon mint minosegre mint pedig valasztekra :-) A hidroplan ut egy felejthetetlen elmeny, amit hazaerketesunk utan fenykepekkel is illusztralok. Bocsasatok meg Lemerul a telom holnap folyt kov. Udv Mau
Előzmény: Bandos (23509)
Bandos Creative Commons License 2012.02.14 0 0 23509

Szia Mau!

 

Üdv a Royal-on! Érezzétek nagyon jól magatokat!

 

Milyen az első benyomás? Melyik bungit kaptátok? Hogy tetszik a nyitott fűrdúszoba, és a kinti zuhany?

Megvolt már az első séta, sznori?

Milyen az idő? Lobbiztatok már a recepción egy Sonevafushi kiruccanás érdekében?

Félpanzióra, vagy teljes panzióra fizettetek be?

A Spa központot ki ne hagyjátok, még ha nem masszíroztattok, akkor is be lehet menni körülnézni. Fantsztikus! Persze a masszázst is érdemes kipróbálni.

Várjuk a helyszíni élménybeszámolót!

 

Mindenki maldívra, aki teheti!

 

Bandos

Előzmény: Mauritius25 (23508)
Mauritius25 Creative Commons License 2012.02.14 0 0 23508
Sziasztok!

Most erkeztunk meg Maleba jelenleg a Royal vip varoszobajaban vagyunk. Mikor leszalt a gep megmondom oszinten kisse lehangolodtam amikor a vastag felhoretegen repultunk at de mire leszaltunk nagy meleg es paras levego fogadott benunket es a felhok mar nem is latszodtak. Most indulunk a hidroplanra. Folyt kov... Udv Mau
Wed Creative Commons License 2012.02.13 0 0 23507

Sziasztok, 

a SUN-on melyik partszakasznál érdemes a bungit kérni ( persze , ha lehet)? Többen írták, hogy az SD szobák esetében a 201-210 vagy a 120-140 számozásúak előtt a legszebb a part. Akik most voltatok,  mi a vélemény?

Köszi: Wed

Cheese Creative Commons License 2012.02.13 0 0 23506

Ma derült képet rakok fel. :)

Persze látszik hogy alakulnak még felhőzetek, de éppen ebből következik, hogy ki van zárva az, hogy tartósan essen. Ha pedig egyszer-egyszer esik, azt nagyon nem bánom. Nekem a trópusokhoz a zuhé is hozzátartozik, a vízben pedig úgyis nedves lesz az ember előbb-utóbb.

 

Előzmény: ozik (23500)
Zsiráf 2525 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 23505

Szia!

 

Egy szigetet írtál, mi a többi?

Előzmény: wdl (23504)
wdl Creative Commons License 2012.02.13 0 0 23504

Sziasztok!

 

Volt már valaki közületek ezen szigetek valamelyikén? Ajánlanátok? Biyadhoo Island, Nord Male Atoll

 

Köszönöm

csel78 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 23503

Szia Mau!

 

Köszönöm az infót! Egész jól állunk akkor még 2 fürdőrucit berakhatok :) Nászutunkon csak napsütés lehet semmi másra nem készülünk.

 

Mau már ott lehettek a paradicsomban Érezzétek jól magatokat!!

 

napsütéses napokat :))

ozik Creative Commons License 2012.02.13 0 0 23502

Szia Mau!

 

Nagyon jó utat és jó időt Nektek! Érezzétek nagyon jól magatokat!

ozik

Előzmény: Mauritius25 (23501)
Mauritius25 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 23501

Szia csel78!

 

Ha hidroplánnal mentek a feladott 20kg a kézi 5kg lehet fejenként! A túlsulyért fizetni kell úgy tudom 2$/kg!

Én épp most keltem, hamarosan indulunk hisz Szombathely egy kicsit odébb van Budapestről és az utak sem valami tiszták.

Mindenkinek aki most készül jó csomagolást, aki kint van nagyon kellemes időt, aki pedig a későbbiekben utazik azoknak kitartást szeretnék kívánni, és hogy Bandos jelmondatával éljek "Mindenki maldivra, aki teheti!" 

Igen, és amint megérkezünk küldöm az időjárás jelentést :-) 

Üdv.: Mau

 

Előzmény: csel78 (23492)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!