Keresés

Részletes keresés

Wed Creative Commons License 2012.03.21 0 0 23588

Sziasztok,

sajnos már mi is visszajöttünk Sunról. Először is köszönet Mindenkinek a sok infóért, ami sokat segített. Sun tényleg egy csoda, s már értjük, hogy miről írtatok, amikor azt mondtátok, aki egyszer Maldívot megismerte, az mindig vissza akar menni... :-)

Nem nagy sziget , na jó Maldív viszonylatban igen, - mégis rengeteg felfedeznivaló van. Mi minden nap jöttünk-mentünk. Persze a saját strand az pótolhatatlan. Szuper dolog, amikor reggel az óceán hangjára , pálmafás, bokros partodra lépsz ki a bungiból. Delux vagy SuperDelux? Szerintem érdemes SD bungit foglalni, mert a part szebb ezeken a részeken, főleg a 140-es bungik előtt szép a part. A 140-101 részen is ok, csak itt már kicsit meredekebb  a part, s elég sok "homokzsák" funkciójú hatalmas zsák maradványa töri meg a homokos part szépségét. A delux bungik a sziget másik oldalán vannak, a többsége esetében sziklás, sziklapados a közvetlen part. Ja, és a SD bungiknál nyitott zuhanyzó is van! nem gondoltam volna, hogy ilyen élmény lehet... A kaja pedig fergeteges, a pincérek kedvesek. Mi teljes panzióra fizettünk be, de teljesen felesleges. A SD bungikhoz naponta 1,5 L ásványvíz/ fő és tea és kávé "ellátmány" is tartozik. Van vízforraló is. Szóval aki szereti a hasát, annak is elég a FP. 

Ha van kérdésetek, szívesek segítek  - most már én is tudok:-)

Üdv: Wed

mumududu Creative Commons License 2012.03.21 0 0 23587
Szia Bixi 3!
Sajnos nekünk letelt és most a Dubai repülötéren állok a sorban hogy beengedjenek. 3 napot itt töltünk! Nektek is szép szabadságot kivánunk! Èlvezzètek az életet! Üdv Mumu
Előzmény: Bixi3 (23586)
Bixi3 Creative Commons License 2012.03.20 0 0 23586
Szia! Igen gyönyörű volt ma a tenger, a férjemék szinte végig sznorizták az egyik oldalt, pedig nem kis sziget! Valóban igényes hely minden szempontból, van itt olyan pár, akik már harmadszor vannak. Mi egy holland családdal barátkoztunk össze, ők is nagyon elégedettek, jól érzik magukat. Szinte "átlátni" innen Hozzátok... Jó nyaralást kívánok Nektek, azt mondják az idő szép marad, nem lesz még kisebb eső sem! Isteni az óceán!
Előzmény: mumududu (23585)
mumududu Creative Commons License 2012.03.20 0 0 23585
Szia B..
Bocs de most a telefonról irok és itt kicsik a betük! A tenger ma gyönyörü volt, tükör sima, még a riffnél is nagyon picit hullámzott csak! Snorkelozni voltunk és láttam két nagy Napoleon halat ( többek között) . Nagyon élveztem! Nektek is gyönyörü stankt kivánok. Lux Sziget fantasztikusan gyönyörü Design-os. Van egy alkalmazott Chat barátom ott, de én nem tudtam megfizetni olyan drága hely! Sajna! Írj beszámolót és küldj képeket hogy milyen volt ok? Légyszives!
Üdv Mumu
Előzmény: Bixi3 (23584)
Bixi3 Creative Commons License 2012.03.20 0 0 23584
Szia Mumududu! Akkor nagyon közel vagyunk Hozzátok, mi a Lux*Maldives szigeten vagyunk. Tegnap egy kiránduláson el is hajóztunk a Sun mellett. Szerintem itt sincs most rajtunk kívül más magyar. Az idő remek, semmi panaszunk nem lehet.
Gyönyörű a szigetünk, kiváló az ellátás is. Nagyon sok hasznos infót szereztem a fórumon keresztül én is, ezért tervezek majd egy néhány soros beszámolót otthonról.
Előzmény: mumududu (23582)
Mauritius25 Creative Commons License 2012.03.20 0 0 23583

Szia Mumu!

 

Nagyon szépen köszönjük a helyi beszámolót! Remélem sok szép képet is készítesz és megosztod velünk, érdekel Sun Island is... mivel úgy volt ha a Royalra nem lett volna hely akkor Sunra mentünk volna, és ki tudja még, mit hoz még a jövő...:-) További nagyon kellemes nyaralást és csodálatos időt kívánok nektek. Mikor megjöttök várjuk a képeket ;-) 

Üdv: Mau

Előzmény: mumududu (23582)
mumududu Creative Commons License 2012.03.19 0 0 23582
Sziasztok,
Én éppen Sun Islandon vagyok, csak egy házaspárt hallottam magyarul beszélni! Nagyon párás meleg van, felhötlen az ég, és iszonyúan éget a nap( az 50-es krém ellenére is) . A föszezonnak már vége közeledik, csak 600 an vagyunk itt a szigeten! Minden paradicsomian szép. Naponta vannak esküvök kagylókürttel stb...( föleg orosz ajkùaknak)! Az ennivalò tényleg kiváló, panaszunk még eddig semmire nem volt. Teknös kivételével már mindent láttunk, de még holnap is megyünk a riff-re ki. Sok ruha tényleg nem kell, zokni cipö csak az utazáshoz. Viszont fürdönadrágok, papucsok( több) elönyösek, ha az ember nem abba akar enni menni, amiben elötte a strandon volt! Késö este senki sem mer kimenni a házikója elé fürödni és gyönyörködni abban a csillagos éjben amit a kevés fény miatt itt lehet làtni. GYÖNYÖRÜ! Nem kell messze bemenni, hanem a kellemes vizben 1-2 méterre lehet a csillagokat csodálni! Próbáljátok ki!
Üdv Mumu
Előzmény: Mauritius25 (23579)
BodiZ Creative Commons License 2012.03.17 0 0 23581
Kedves jázmin66!
Araamu :) csak, hogy pontos legyen :) Nem csak Maldìv (az csak a kedvenc), hanem bármi, ami egzotikus. Ahogy szoktam mondani mindegyik úti cél nagyon szép, de Maldìv az Maldív :)
Előzmény: jázmin66 (23580)
jázmin66 Creative Commons License 2012.03.16 0 0 23580

 

  Sziasztok !

 

Már több mint egy éve olvasom a fórumot, próbálok "okosodni", cél a MALDÍV ...:-))))

 

Tudom vannak páran akik már többször voltak, és úgy tapasztaltam 2 utazási irodát favorizálnak jópáran Maldív-ügyben. Az egyik az Aramu ha jól emlékszem és van még egy...

 

 Kéedésem az lenne, hogy Kenyában volt e már közületek vki, ill. ezekre az utazási irodákra "rálehet-e bízni szafaris Kenya szervezést ( megbízhatóság, kedvező anyagiak, stb...) vagy Ők inkább Maldívra "szakosodtak", és Kenya tekintetében inkább mást kellene keresnünk?

 Nyilván többet-jobbat nyújtanak az olyan irodák akik rendszeresen bonyolítják ezeket az utakat, ellentétben azzal ahol jó ha néha 1 ilyen előfordul.

 

 Szóval biztos értitek hol akartam " kilyukadni" :-))), így minden hozzászólást, segítséget, ötletet szivesen veszek.

 

ja, hugom készül júliusban, neki szeretnék segíteni...

Mauritius25 Creative Commons License 2012.03.16 0 0 23579

Sziasztok!

 

Nagyon leállt a fórum az utóbbi időben, senki nem érkezett meg mostanában, vagy nem készülődik?

Szia Cheese, nagyon várom már a Filitheyos beach képeket, gondolom azok is olyan csodálatosak mint a vizalatiak.

Hogy bucsuzoul Bandos jelmondatával éljek: "Mindenki maldívra, aki teheti!" és várjuk a beszámolókat, képeket és persze kérdéseket ha vannak.


Üdv mindenkinek: Mau

enalim Creative Commons License 2012.03.08 0 0 23578

Sziasztok!

 

Kandoomaról van valakinek tapasztalata? Egy részletes beszámolónak örülnék és némi segítségnek, hogy hová érdemes szobát kérni.

Köszi

Kriszta666 Creative Commons License 2012.03.07 0 0 23577

Helló Cheese!

 

Szuper-hyperjók a képeid. Ha nem titok, érdekelne, milyen masinával készítetted őket. A párom szúrta ki: a cápának miért hiányzik a hátuszonya?? Sérülés miatt? Vagy photoshop? (:

 

Üdv: K.

Előzmény: Cheese (23570)
pipacs21 Creative Commons License 2012.03.05 0 0 23576

Kuredura kb. óránként megy a hidroplán transzfer. Iszok egy jó kávét a privát váróban és már indultok is a szigetre. A repülőút emlékeim szerint 35-40 perc.

Előzmény: léria64 (23574)
moonwalkr Creative Commons License 2012.03.05 0 0 23575

Szia léria64!

 

Bőröndügyben 2 jótanács:

- Ferihegyen, amikor becsekkolsz, mondd a pultnál, hogy a csomagokat Maléig szeretnéd feladni (bár vélhetően meg is fogja kérdezni a check-in-es), így biztos, hogy nem kell foglalkoznod vele Dohában

- Érdemes úgy csomagolni, hogy a kézipoggyászba teszel egy váltás fehérneműt, nyári cuccot (rövid gatyát, pólót, stb.) és egy fürdőruhát. Ha véletlenül mégse jön meg a csomag, akkor se kell hosszúnadrágban, pulóverben szteppelni és vágyakozva nézni a vizet, mert nem tudsz fürödni sem.

 

A Qataról idén csak jót olvastam, a rövid átszállási idők sem voltak problémásak:)

 

A csodálatos nyaralásban pedig biztos lehetsz :))))

Előzmény: léria64 (23574)
léria64 Creative Commons License 2012.03.04 0 0 23574

Szia Mau,

nagyon köszönöm megnyugtató válaszod a csomagokkal kapcsolatban.Igy akkor nagyon kényelmes a repülő váltás ( remélem nem fog elkallódni a koffer).Megigértem a férjemnek megpróbálok kézipogyászba csomagolni,de meggondolatlan igéret volt.Számomra ez lehetetlen.Nagyon izgulok és várom,régi álmom teljesülését.50 dolcsival puszban vagyok ez is jó hír.Érzem ez egy csodálatos nyaralás lessz....

mégegyszer köszönöm,láttam a képeid.....csodálatos,fantasztikus....

 

üdv.léria64.

Előzmény: Mauritius25 (23573)
Mauritius25 Creative Commons License 2012.03.04 0 0 23573
Szia leria64!

Igaz en nem Andi vagyok, de remelem tolem is fogadsz valaszokat. Mi nemreg jottunk meg Royalrol, es Qatarral mentunk ugyanigy. Ne izguljatok a masfel ora az atszallasra elegendo, mivel a feladott csomagotokkal Dohaba nem kell foglalkozni azt csak Maleba fogjatok felvenni. A 25dollar kilepesi illeteket februar 1-vel el is toroltek ugyhogy nyugodtan koltsetek el masra ezt a penzt. A tobbi kerdesedre sajnos nem tudok valaszolni mert Kuredun meg nem voltunk de biztos csodalatos sziget az is mint a tobbi viszont sok jot hallottam rola. Udv Mau
Előzmény: léria64 (23572)
léria64 Creative Commons License 2012.03.04 0 0 23572

Szia Andi,

április 12-ől a Kureduban vagyunk,10 remélem csodálatos napot.Valahol olvastam oda készültök,vagy voltatok.Tudnál pár infóval segiteni.Mi Pestről utazunk Qatar járattal,Dohán csak 1 óra 20 perc

percünk van átszállásra,remélem ez elegendő hogy a csomagot is felvegyük és csekkeljük az új járatot Maleig.Malén beutazáskor vagy kiutazáskor kell fizetni a 25 dollárt.A resorttal megvoltatok elégedve,mi beach villát fizetünk be.Ja igen és milyen sürün van transzfer a reptérről a szigetre.Először megyünk a szigetekre ezért sok a kérdésem.

Előre is köszönöm

üdv,léria64

Előzmény: andi265 (23531)
Mauritius25 Creative Commons License 2012.03.04 0 0 23571
Szia Cheese!

Koszonom a kepeket, valoban gyonyoruek! Azert latszik, hogy Filitheyonak meg mindig gazdagabb a viz allatti elovilaga. En pl. A Royalon nem talalkoztam azzal a hallal sem amelyiknek feher pottyos a hasa pedig nagyon szerettem volna latni ilyet is. Ha tudnal meg felrakni nehany beach kepet azt is nagyon megkoszonom. Udv.: Mau ;-)
Előzmény: Cheese (23570)
Cheese Creative Commons License 2012.03.03 0 0 23570

Mostanra jutottam el odáig hogy kiválogassam a vízalatti képeket, úgyhogy beteszek néhány mutatványszámot.

 

  

  

  

Előzmény: Mauritius25 (23567)
Cheese Creative Commons License 2012.03.01 0 0 23569

Az időjárás pont olyan maradt mint volt: jellemzően napos, időnként fátyolfelhőkkel. Én ugyan szerettem volna egy vihart, de sajnos nekünk nem jutott belőle.

 

Igen, csináltam víz alatti képeket is. (Kicsit el is bénáztam, mert beállítottam a gépet és nem figyeltem, hogy nem jegyezte meg. Úgyhogy vígan fényképeztem vele, a gép hátoldalán lévő egérmozin még nem volt gáz, monitoron már igen.) Szerintem hétvégén tudok feltenni belőlük, mert szokás szerint a szabadság után az ember rögtön a munka leghűségesebb jellemzőjével találkozik, márminthogy azzal, hogy a munka az olyan, hogy megvár. :)

 

Nem, innen nézve az adó az más. Konkrétan pl. egy üdítő (2dl) árára ki volt írva hogy 4$, a lap alján pedig az, hogy +10% service charge és +6% GST (Government Sales Tax). Bár ez utóbbi még tényleg kedvező, hiszen én -mint világlátott ember- már láttam olyan helyet, ahol ez 27%.

A borravaló stimmel, én a végén adtam 10$-t a szobafiúnak és 15$-t a pincérünknek, mert megérdemelték. Filitheyon kizárólag fizetős víz van, ami nem 1,5 liter hanem csak 1 az ára pedig úgy alakul, hogy 3,5$ (a fél literes 2,5$) +10% service charge +6% GST, azaz összesen 4,08$-ba kerül. Képeket majd szépen sorban felteszek, csak az idő a szűk keresztmetszet.

 

 

 

Előzmény: Mauritius25 (23567)
mumududu Creative Commons License 2012.03.01 0 0 23568

Sziasztok!

Kérdezném hogy jön valaki március 14.-i indulással Sun Islandra? Ha igen akkor küldjön egy rövid mailt!

Köszi Mumu

Mauritius25 Creative Commons License 2012.03.01 0 0 23567

Szia Cheese!

Először is köszönöm a beszámolót, és a szép képeket, mint tudod először nekünk is Filitheyo volt az álomsziget, de már nem volt rá hely így kellett egy másikat választani, és az itteni vélemények alapján eset a választásunk Royalra. Mint a beszámolómban is említettem fantasztikus volt, de ezért is érdekel nagyon Filitheyo! Örülök, hogy ti is rendben hazaértetek! Miután eljöttünk hogy alakult az időjárás? Nekünk az egész ott létünk alatt csak egy másfél órás viharunk volt, épp csak megmutatta magát hogy lefotózhassam :-) Meg szeretném kérdezni, hogy esetleg készítettél e víz alatti képeket? Jó lenne összehasonlítani őket a Royal házi zátonyával, de Filitheyonak biztos sokkal gazdagabb a víz alatti világa. Én pl. nem találkoztam sem polippal, sem pedig teknőssel, egy kis szirti cápát láttam de épp nem volt nálam a kamerám, úgyhogy azt sajnos nem tudtam lencse végre kapni. :-( A borravaló témához talán annyit fűznék hozzá, szerintem a felszámított én inkább adónak nevezném összeget nem a pincérek illetve szobalányok kapják, ez valóban gerinctelen hogy így vázolják, másképp állna hozzá az ember ha már eleve a feltüntetett ár tartalmazná ezt az összeget és nem azt mondják hogy ezt még hozzászámoljuk. Én személy szerint minden nap ott hagytam az ágyon 1dollárt, és mikor összefutottam a  szobafiúval mindig mosolygott és nagyon kedves volt, a maga módján próbálta meghálálni ezt a  gesztust, mindig több kávét teát és tejport töltött a kis kosárkába mint ami különben járt volna, és szép alakzatokat formált édesanyám hálóingjéből. A Royalon különben egy ilyen üveg víz járt a szobához amit említettél, nálatok ezért külön kellett fizetni? Mi a vacsorához kértünk mindig egy másfeles vizet az 3,6dollár+adó volt. A pincérünknek pedig csak a végén adtam 20dollár borravalót de végig nagyon kedves volt és elintézte hogy az éttermi tó mellett kapjunk asztalt, mert alapból nem oda kaptuk. Már nagyon várom a további képeket!

Üdv.: Mau

 

Mauritius25 Creative Commons License 2012.03.01 0 0 23566

Kedves Schíel!

Nagyon örülök, hogy tetszenek a képeim. Sajnos én már a helyszíni vizsgálatot nem tudom elvégezni, de engem is meglepett amit láttam, viszont a sziget többi részén szép volt a part. A két csücskén található lagúna is fotózásra csábít. Úgy gondolom, hogy mint a beszámolómban is említettem dagály idején a körgát kb. 80%-a nem látható, ezáltal ezeken a szakaszokon az áramlatok, hullámok átjutnak a kőgát sziget felőli oldalára és mivel most itt nagyobbak lehettek az áramlatok ez lebontotta ezt a partszakaszt.

Üdv.: Mau

 

Cheese Creative Commons License 2012.02.29 0 0 23565

Nem akarlak váratni, úgyhogy itt van egy gyors beszámoló, azaz:

 

FILITHEYO

 

Nagyon szép, szerintem még éppen jó méretű sziget, gyönyörű pálmafás-dzsungeles növényzettel. A bungik is szépek, tiszták, jól felszereltek. Mi a déli part kellős közepén voltunk, a 15-ös számú Deluxe villában, remek pálmafás partszakasszal. Ebből az egyedül álló villatípusból 15db van (7-22). Nyugodtan választható bármelyik, mindegyik előtt szép és jó a part akár napozásról, pancsolásról, úszásról vagy sznorizásról legyen is szó.

A sziget délnyugati csücskénél lévő Water villákról (23-38) nincs konkrétabb infóm, engem itt nem vonzott ez a megoldás (csak a tengerre van rálátás, nincs nyitott fürdőszobája, nem tudom van-e üvegpadlója).

Filitheyo északi és keleti partján vannak a Superior bungallók (39-126), melyek ikerházjellegűek (azért nem ezt választottuk, mert egy esetlegesen vehemensebb szomszéd eléggé rányomhatja a bélyegét a nyaralásra). Itt viszont már nagyon nagy különbségek vannak: szép partja a 39-108 közöttieknek van. A 109-112 már határeset, 113-tól pedig csak kb. 75% kedvezménnyel fizetnék be (azaz szerintem vállalhatatlanok). 

Attól továbbra sem kell tartani, hogy a snorkelezők nem lesz mit nézzenek: rengeteg a hal. Szerintem a legjobb sznorizós helyek a 15-ös villa előtt bemenve (Exit2-3) és a 90-es bungik előtt bemenve (Exit6-5) vannak. Mindenhol sok hal van, én bohóchalakkal csak a Superior bungallók előtt találkoztam, ráját, cápát, teknőst és polipot pedig a Deluxe villák előtti részen láttam. A víz tiszta volt, de szubjektíven sok volt benne a lebegő szemcse (ez valószínűleg áramlatfüggő). A korallok élőek, de jellemzően barnásak, kevés a színes.

Étterem: a választék jó, a pincérek nagyon kedvesek. Nagyobbrészt indiai jellegű kaják vannak, de mindig van szusi ill. egyéb is. Jó a konyha, mindig találtunk finomat, bár szerintem túl "európaiasan" fűszerezik az indiai kajákat. A desszertek remekek, a gyümölcsválaszték is jó. Mi félpanzión voltunk (itthon sem eszünk 3× illetve ritkán fogyasztunk alkoholt, úgyhogy bőven elég volt), a reggeli választék is nagyon jó, ebédet sosem próbáltunk.

Sportolási lehetőségek: nagyon jól felszerelt nagy konditerem van, én láttam! ;) Bármilyen vízi jellegű tevékenység is végezhető: búvárbázis van, illetve a vízi központban bérelhető szörf, katamarán, kajak, oktatásra is van lehetőség.

Kirándulások: lehetőség van "bennszülött" szigetet nézni, valamint félnapos vagy egésznapos snorkel kirándulásra is. Mi a 3-as számú félnapos sznorizásra fizettünk be (US$ 30.00 +16%), amelynek állomásai Barakuda, Cathedral és Bodu Beru. Sajnos csak ugyanazokkal találkoztunk mint akiket a szigetnél mindig lehet látni, úgyhogy ez nem érte meg.

 

Összességében: ha valaki nem a 100+ számú superior bungiba megy, akkor nem lehet mellényúlni. Kellemes sziget, nyugodtan ajánlható pároknak (van 6db nászutas ház) és családoknak is.

Ami leginkább tetszett: növényzet a szigeten, halak.

Ami legkevésbé tetszett: gusztustalan lehúzásnak éreztem a helyi víz (csatos üvegbe helyben palackozott Filitheyo water, 1 literes) árát, ugyanis 4$-t kérnek el érte. Érdekesnek találtam azt is, hogy ajánlják a borravalózást, de mindenre rátesznek 10% "service charge"-ot - ez így akkor most hogy?

 

Ami a lehető legszubjektívebb értékítéletemet illeti, ezt talán azzal a kérdéssel lehetne megválaszolni, hogy ha ugyanannyit kellene fizetni, ki melyik szigetet választaná? Nos, nekem nincs nagy öszzehasonlítási alapom, mert csak egyetlen másik szigeten voltam, Hakurán. De ha feltennék a kérdést, hogy Hakura vagy Filtheyo, akkor én Hakurát választanám.

 

Képekkel majd még később jövök (illetve természetesen bármilyen kérdésre szívesen válaszolok).

Addig is itt van 3 kép: Hajnal a partrészünkről, kilátás a villánk teraszáról, illetve superior part.

 

  

Előzmény: Bandos (23563)
csel78 Creative Commons License 2012.02.29 0 0 23564

Sziasztok!

 

Mi is megérkeztünk a nászútról Summer island Nort atol. Isteni volt tényleg ide még vissza kell menni.

A superior bungik 210-230 jók nagyon. Teljesen új részleg. Nekünk az út nagyon fárasztó volt, de megérte.

Nálunk is volt cápa, rája kicsi nagyhal gyönyörűek. Fotóztunk mi is papagályt zöldeket gyönyörűek. Denevér is édes pofa.

Naplemente napfelkelte ja és a legjobb delfinek sikerült végre nagyon nagy esemény.

 

Egész idő alatt egy délután volt fátyolfelhős,de az pont a második napunkon még jól is esett.

 

Aki még nem ment el induljon gyönyörű!!!

Bandos Creative Commons License 2012.02.28 0 0 23563

Sziasztok,

 

Mi október végén a Royal-on a 163-asban voltunk, és az a partszakasz akkor is nagyon klassz volt (mint korábban is mindig). Most meg is néztem a fényképeinket újra, hogy a 140-160 között mi volt a helyzet, de nem volt így alámosva a part, mint Mau képein. Viszont kb. a 135 és 167 közötti villák előtt nincsen körgát (ami mondjuk a "kilátás" miatt pozitív), így itt az áramlás is jobban alakíthatja a partot.

 

Egyébként minden szigeten, akár néhány héten belül is teljesen megváltozhat a part képe az áramlatok miatt, és az is lehet, hogy további néhány hét múlva meg "visszaváltozik".

 

Legjobb példa erre Filitheyo, ahol korábban (2006) a medence előtt volt a legszélesebb, a legjobb, és a legszebb a homokpad, majd utána ez teljesen eltűnt, és a medencét alámosta a tenger. Érdemes visszaolvasni Magic11 idevonatkozó beszámolóit. Viszont egy olyan partszakasz (kb. a 90-110-es villák között), ahol korábban szinte nem is volt part, ott legutóbb (2011 jan.) rendkívül széles, és nagyon klassz fehérhomokos partszakasz alakult ki.

 

Nagyon várom Cheese Filitheyo-s beszámolóját, hogy most mi a helyzet ott, melyik partszakasz a legjobb, és melyik kevésbé. (És persze várjuk az egyéb élményeket is!)

 

Bandos

Előzmény: Schíel (23562)
Schíel Creative Commons License 2012.02.28 0 0 23562

Szia Mauritius25!

Nagyszerű képeket prezentáltál! A vízes képek különösen elnyerték a tetszésemet! A 140-160 közötti partszakasz néhány éve még a legjobb rész volt és teljesen meglepett a mostani állapot. Vajon a körgát miatt van ez így vagy valami más az oka, jó lenne kivizsgálni a helyszínen!!
Köszi!

Előzmény: Mauritius25 (23560)
Cheese Creative Commons License 2012.02.26 0 0 23561
Sziasztok!

Sajnos kitettek a szurunket Filitheyorol, most Malebn varjuk az indulast. Alszunk egyet Dohaban, aztan holnap jovunk haza.

Elozetesen annyit, hogy vegig szep idonk volt (na jo, elso ejjel esett picit). Remelem oziknak is hasonlo lett!
Mauritius25 Creative Commons License 2012.02.25 0 0 23560

Sziasztok!

 

Nagyön örülök, hogy tetszenek a képeim, tegnap elfelejtettem feltölteni a kb. 140-160ig tartó partszakasz jelenlegi képeit, ha valaki a Royalra megy jobb ezt a részt elkerülni!

 

Üdv.: Mau         

kohsamui Creative Commons License 2012.02.25 0 0 23559

Szia Miyoko!

Nem titok,csak itt nem akartam említeni.

Dominika:)

Van ott is gyönyörű part és a Karib-tenger színei....

Féltem,hogy csalódás lesz Maldív után,de nagyon tetszett minden.

Maldív-Dominika most már kétfelé vágyom.

Előzmény: miyoko (23558)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!