Keresés

Részletes keresés

Real013 Creative Commons License 2021.10.04 0 0 5149

Ez elég jól hangzik, köszi az infót! :)

Előzmény: Yelloman (5148)
Yelloman Creative Commons License 2021.10.04 -1 1 5148

9-re mentem 20-25-en álltak sorban , de 3 pénztárban profin pörög a dolog! Kb 2 perc s kész volt !

gratula a szervezésért!

Real013 Creative Commons License 2021.10.04 -1 1 5147

Ha valaki esetleg volt BL-bérletet venni, írja meg legyen szíves, hogy miként halad a sor/mennyien vannak. Délután mennék, csak hogy tudjam, kb. mire számítsak. Beugorjak előtte a kisboltba hideg élelemért, meg ilyesmi... :D

Real013 Creative Commons License 2021.10.04 0 4 5146
Előzmény: matt999 (5145)
matt999 Creative Commons License 2021.10.04 0 1 5145

Tudja valaki, hol lehet online visszanézni a meccset? Ha igen, linket küldenétek! Köszi!

Real013 Creative Commons License 2021.10.04 -2 2 5144

Körmend elleni meccs a tévé közvetítés miatt 15:45-re került át szombaton!

 

 

Ugyanitt: remélem felavatjuk a híres-neves új parkettát egy idegenbeli győzelemmel...:)

CrazyBasket Creative Commons License 2021.10.03 0 1 5143
Falcobb Creative Commons License 2021.10.03 0 2 5142

Engem pont ez az üres helyzetes szituáció bosszant a legjobban. Minden meccsen minimum 2-3 totál üres dobása lett volna, és mi inkább belevezetjük a labdát a betömörült védelembe.

Pont azokban a szituációkban nem kapja meg a labdát amikor az ő embere is bent védekezik, és nagyon kis százalékban jöttek be azok a betöréseink. Szóval nem sok pontot venne el a többiektől. 

Előzmény: falco Man (5135)
falco Man Creative Commons License 2021.10.03 0 0 5141

Lehet, hogy luxus ezért légióst tartani, de nem fogsz nála tudni jobbat hozni ár/érték arányban, aki elvállalja a hasonló (szinte nulla támadásbeli szerepet) kiegészítő játékos státuszt. 

Előzmény: Törölt nick (5136)
bio22 Creative Commons License 2021.10.03 -1 5 5140

Na ezzel viszont nagyon óvatos lennék a helyedben 😉, de te tudod🤣

Előzmény: Amíg a hat húr kitart (5132)
PHX Valley Creative Commons License 2021.10.03 -5 12 5139

Fene tudja. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy összehordja a szemetet a szél...

Előzmény: Vulcan0 (5138)
Vulcan0 Creative Commons License 2021.10.03 -5 11 5138

Valamit, amúgy kurva jól csinálhatunk ha mostanában egyre többet jönnek ide a többi csapat szurkolói... 

CrazyBasket Creative Commons License 2021.10.03 -6 20 5137

Törölt nick Creative Commons License 2021.10.03 -4 3 5136

Ok hogy tegnap volt 4 faultja amiből 2-3 tok szívás volt de én sem

latom nála azt a szuper vedekezest, amikor elkezdte Subotic rajta az 1-1-t abból kiharcolt fault lett

Gyenge oldalon zseniálisan segit az fix, de azért erre legiost tartani luxus… Ami biztos hogy hatalmas potencial de nem jön ki belőle eddig… 

Zozoval nem könnyű jatszani az fix, mert nem egy pass first játékos még ha nem is onzo, de vele ossze kell szokni Clarknak

Előzmény: falco Man (5135)
falco Man Creative Commons License 2021.10.03 -1 2 5135

Ezzel az a baj megint, hogyha Clark is hozna 8-10 pontot, azzal valaki mástól veszel el több dobast. Persze nyilván abban igazad van, hogy többször meg kellene találni, mert tenyleg sokszor bántóan üres helyzetekben sem adjuk neki oda a labdát. Ami egy idő után egy olyan játékosnál is motiváció vesztest fog eredményezni, aki tudja magáról, hogy nem első számú opció lesz támadásban.

 

Meglatjuk majd, hosszú a szezon, ha tényleg a későbbiekben nem fog ez működni, akkor ilyen szintű és karakterű játékosok vannak a piacon, de nem hinnem, hogy érdemi előrelépést jelentene egy csere.

Előzmény: Törölt nick (5128)
Törölt nick Creative Commons License 2021.10.03 -6 2 5134

Arról aztán a többi csapat tehet hogy az Albat a nyomkovetos meg a Simon ilyen balfaszul vezeti ugye? 3 válogatott és 4-5 légiós rakhato össze ott, egyelore latjuk hogy sikerült megspekelve a jó edzovalasztassal…  Term ez is miattunk van a szoveccseg csapata miatt

Előzmény: Amíg a hat húr kitart (5133)
Amíg a hat húr kitart Creative Commons License 2021.10.03 -4 4 5133

Milyen 5 jó légiósa van a kurva compnak bazz ? :D ( 4 van ) Annyira fogalmatlan vagy . Mulalicot már most utálják hisz most se dobott kosarat . Na ezért nem beszéltem veled kosárlabdáról , mert a saját szemüvegeden kívül mást nem látsz ....

Előzmény: Törölt nick (5124)
Amíg a hat húr kitart Creative Commons License 2021.10.03 -3 0 5132

Nem eszköz,ember.

Előzmény: bio22 (5106)
fibonacci011235 Creative Commons License 2021.10.03 -4 2 5131

En megertem, hogy vege a nyarnak es szomoru vagy mert nem nezheted a fiatal fiucskak felsitestet, de lassan meg kellene fogadnod az orvosod tanacsait, mert tipikus peldaja vagy annak, hogy hogy nem szabad megoregedni.

Előzmény: Törölt nick (5129)
Amíg a hat húr kitart Creative Commons License 2021.10.03 -3 0 5130

A témára valamit , vagy csak a mellékduma ?

Előzmény: buccke02 (5098)
Törölt nick Creative Commons License 2021.10.03 -4 3 5129

A Te szegénységi bizonyítványis ha ahelyett hogy a haverokkal innal szórakoznal a telod nyomkodod… Nagyon komoly bajod lehet ha kor alapján ítélsz embereket, főleg egy fórumon ahol ha akarom lehetek 30-40-60 is. 
Kis butus sokadszor alazod magad porra és nekünk ehhez soha semmit nem kell tenni:-)

Előzmény: fibonacci011235 (5126)
Törölt nick Creative Commons License 2021.10.03 -2 2 5128

Ebben valóban igazad van, mert Reddicet (még ha sérülése után is) és Andersont is sztárjátékosnak igazoltuk, Clarkot pedig amolyan "jó munkásember" szerepre hoztuk. Ezért inkább úgy fogalmaznék - és akkor ezek szerint ebben most nem értünk egyet -, hogy az eddigiek alapján attól is messze áll, amiért érkezett, mert egy légiós kiegészítő embertől is többet várok. Neki azon a szinten kellene teljesíteni, mint Baracnak és Somogyinak, mert abban talán már egyetértünk, hogy ennek a három játékosnak nagyjából ugyanaz a szerepe a csapatban. De ahogy írtam a szakmai stáb biztosan türelmes lesz, aztán az majd eldől, hogy Marvin tud e két fokkal emelni a jelenlegi teljesítményén (és teszem hozzá, hogy ez valóban nem csak rajta múlik).

Előzmény: falco Man (5127)
falco Man Creative Commons License 2021.10.03 -1 2 5127

Nagyon jó írás, Clarkkal kapcsolatban viszont nem értek egyet most. Szerintem nem áll fennt sem Reddic, sem Anderson jelenség. Előbbi sérülésből érkezett az első szezonjában, utána lendült bele szépen fokozatosan, de ott is voltak nála már hozzáállásbeli problémák. A második szezonjában pedig a BL-en kívül totálisan beleszart az egész bajnokságba, annyira vigyázott magára, hogy nyáron komolyabb csapatba és bajnokságba tudjon igazolni nagyobb pénzért. Ez nem hasonlít eddig Marvin Falcos útjára.

 

Anderson esetéhez sem hasonlítanám, mert ugye amíg nem sérült meg teljesen más szinten játszott, mint a felépülése után. Főleg a Bajnokok ligáját említve elsősorban. Ez sem Marvin útja, mert nem sérült meg nálunk hosszabb időre, majd tért vissza jóval gyengébben.

 

 

Clarkot kiegészítő szerepre hoztuk, azt pedig pontokon kívül igazából hozza, ennél csak jobb lehet. Financiálisan sem közelíti meg Andersont és Reddicet, de ugye utóbbiak vezérnek lettek hozva, csak Kyan a sérülései miatt bukott ebbe bele, Reddic meg a hozzállása miatt. Szerintem mindhárom eset teljesen más.

 

 

Előzmény: Törölt nick (5125)
fibonacci011235 Creative Commons License 2021.10.03 -5 2 5126

Jajj nagyon gyenge beszolas volt. Kepzeld apuek vettek telefont nekem augusztusban a 18. szulinapomra es arrol irtam, hisz van rajta internet.

 

Kurvara ven trotty lehetsz, hogy szitokszokent hasznalod a fiatalt.

 

 

Előzmény: Törölt nick (5123)
Törölt nick Creative Commons License 2021.10.03 -5 4 5125

Gratulálok a csapatnak a győzelemhez, és az eddigi hibátlan mérleghez.

 

A tegnapi mérkőzés azért már egy másik kategória volt a korábbiakhoz képest, de erre szerintem már a csapat, a szakvezetés, és a szurkolók is vágytak. Nem játszottunk jól, de a Szolnok is biztosan tud ennél jobban , akik egyébként idén is erős csapatot alkotnak, és biztosan ők lesznek az egyik konkurensünk.

 

A centerposzton most már semmilyen fölényünk nem volt, sőt szerintem ott most alul is maradtunk, de persze a Subotic-Cakarun duó egy nagyon komoly páros , és előbbi játékost bármikor elfogadnám nálunk is. Talán a mai meccsen volt először, amikor a Golomán-Keller duót nem együtt cserélte le Konakov, mert eddig ez így történt, és ment be helyettük a Clark-Barac duó, hanem most csak Borist hozta be elsőként. Úgy látszik egy erős ellenféllel szemben - ahol főleg a magas posztok a kiemelkedőek - már nem párban fognak történni a cserék 4-5 poszton.

 

Somogyi Ádám nagyszerű igazolás volt, de én ezt írtam is többször nyáron, hogy rendben lesz ő, bár sokan kételkedtek itt ebben. Arra mondjuk számítani lehet, hogy a dobásszázaléka hosszú távon nem lesz ilyen jó, mint amit eddig láthattunk tőle, de összességében nagyon rendben van a srác, főleg a kiemelkedő védekezése okán. Két dolgot megjegyeznék vele kapcsolatban. Az egyik, hogy bár nyilván az U23-as szabály miatt komoly előnyünk van vele, de amikor pályán van én ezt szerencsére el is felejtem, mert a produkciója annál sokkal jobb, mint általában egy 21 éves játékosé (és itt teszem hozzá, hogy szomorú, hogy ebben a korosztályban nincsen Ádámhoz hasonló minőségben 15-20 másik magyar játékos). A másik pedig, hogy azt gondolom mindenki ilyen légióst gondolt volna, ha nem érkezik Somogyi, aki védekezésben teszi a dolgát, és mellette van benne 6-10 pont, és mégis a háttérben tud maradni a személyiségét illetően.

 

Baracnak gratulálok a heti teljesítményéért, mert látva az eddigi Clarkot féltem tőle, hogy ők ketten együtt kevesek lehetnek a komolyabb céljainkért. Viszont most Borist illetően megnyugodtam, mert a döntő után újra egy ilyen komoly csapat ellen megint jól teljesített, és részemről ennyi elég is tőle. Ha így folytatja, mint az utóbbi két meccsen, akkor rendben lesz ő a csapat számára.

 

Egy győztes meccs után (és eddig ugye csak ilyen volt szerencsére) lehet nem szerencsés negatív dolgokról is írni, ezért inkább úgy fogalmaznék, hogy Clarkkal kapcsolatban az eddigi teljesítményét veszem górcső alá. Nyilván kétféleképpen lehet gondolkodni látva az ő játékát. Az egyik, hogy nem nagyon jönnek össze a dolgok neki, de ennél sokkal jobb lesz (Reddic-jelenség), a másik pedig, hogy nem lesz képes hosszabb távon sem komolyabb produktumra, hiába reménykedünk ebben (Anderson-jelenség). Ebbe a vitába most nem is szeretnék belemenni, ezt mindenki majd eldönti, hogyan látja vele kapcsolatban a jövőt. Amit viszont el lehet mondani , hogy sajnos az eddigiek alapján nem Falco-szintű játékos. Egy a szerencse, hogy Andersonhoz hasonlóan nála sincsen olyan jelenség, hogy akar hozni egy bizonyos pontszámot, és akkor el kezd dobálózni össze vissza, vagy eszetlen betöréseket kell tőle folyamatosan látnunk, mert erről nincsen szó. Viszont nagyon feltűnően nincsenek kijátszva rá figurák, magyarán "dobatva" sincsen, és ez biztosan nem lehet számára jó érzés. Pedig nem kellene sok neki, mivel az eddigi két európai év alapján 35% felett triplázik, így meccsenként két bedobott tripla , meg egy dupla (vagy két büntető) és neki ez elég is lenne, egy 8-10 ponttal ő már bőven elégedett lenne, és nyilván a többi feladatát is sokkal nagyobb örömmel végezné el. Többen írták, hogy védekezésben teljesen rendben van. Nos elmondom, hogy sajnos ott sem. Már a felkészülési mérkőzéseken látszódott - és a bajnokikon ez továbbra is így van - , hogy minden meccsen közelében lesz az öt faultnak. Sajnos szinte minden egyes labdás emberrel szembeni megmozdulása fault, ez pedig nem azt mutatja, hogy védőoldalon rendben lenne. Nem tudom mi lesz vele a továbbiakban, bár a szakmai stábtól szerintem egészen biztosan megkapja a további esélyt arra, hogy jobban megtalálja a helyét a csapatban (de írhatnám úgyis, hogy az edzők jobban megtalálják a helyét a csapatban), és ez mindaddig így lesz, amíg a csapat sikeresen fog szerepelni (nyilván nem az első vereségre gondolok), vagyis úgymond elevickélhet a pályán , mint volt ez Anderson esetében is.

 

Féltünk, hogy nem lesz idén tripladobónk, és bár a játékunk valóban nem is erre épül, de azt örömmel látom, hogy Benke és Váradi is jól dobják eddig a távoliakat (pedig utóbbinak nem annyira ez az erőssége), Perl Zoli pedig tegnap bedobta az idei első tripláját, így talán ő is belelendül majd ebben is, mert az elmúlt két évben sokat fejlődött a távoli dobásokban.

 

Továbbra is érdekelne, hogy Kovács Benedek kézsérülése mikorra jön rendbe, és mikor várható az újbóli játéka?

 

Szerdán indul a Bajnokok Ligája, és ismét európai sztárcsapatok érkeznek az Arénába, és ilyenkor sajnálja az ember, hogy mindösszesen három együttes látogat majd Szombathelyre. Persze már rögtön az első meccsen tehetünk azért, hogy ez a három minimum négy legyen majd, hiszen a harmadik hely elérése ezzel járna. Ahogy írtam a múltkor az AEK Athén ma játssza első idei tétmérkőzését, még hozzá az Euroligás Olympiakosz otthonában 15.30-as kezdéssel. Szerintem egyébként a szerdai meccsnek már rögtön óriási jelentősége lehet, mert egy bravúr esetén lehet, hogy már "csak" itthon kellene legyőznünk a Rigát a play-in helyért. Talán jó is, hogy a görögök ma játszanak először hazájuk bajnokságában, és az is, hogy az első fordulóban hozzánk látogatnak. Nyilván piszok nehéz derbi vár a csapatunkra, de én bízom bennük, hogy szoros meccset tudnak játszani az elmúlt idény görög harmadik (! ) helyezettje ellen.

 

Ha már szóba került Vojvoda jelenlegi helyzete és a jövőképe, akkor vele kapcsolatban is elmondanám mit gondolok. Bár csak MNK-s szóbeszéd, hogy vajon miért nem játszott a legutóbbi Alba-meccsen, de ettől függetlenül is úgy gondolom, hogy bármennyire is szuper és szimpatikus játékos Dávid, sem a Falcoba, sem a Szolnokba nem lenne rá most szükség. Előbbinél azért nem, mert Zozó vezéregyéniséggé vált, és bár egy csapatban nem gond , ha több is van ilyen, de ez a jelenség egy azon poszton nem egészséges, márpedig ő és Voja is színtiszta "2-es". A Szolnoknál pedig Badzim játékát érintené az ő leigazolása, ráadásul ott amúgy is rengetegen vannak az alacsony posztokon, szóval csodálkoznék, ha oda menne (persze mindezeket most csak feltételesen írom, mintha komolyan venném a pletykákat). Amelyik csapatnak viszont szüksége lehetne rá az a Paks, és amennyiben a költségvetés nem csökkent ott jelentősen, akkor keretnek is kellene rá lennie (Lóránt helyett). Szerintem amúgy marad Fehérváron, hiszen nem emlékszem olyanra, hogy egy komoly magyar játékos szezon közben csapatot váltott volna úgy, hogy anyagilag minden rendben volt a csapatánál.

 

Szóval jövő héten két újabb nagy meccs vár a csapatra, és egyértelműen a BL lesz a fontosabb, mert ott sokkal kevesebb javítási lehetőség marad, míg a bajnokság még csak most kezdődött, és teljesen mindegy, hogy a Körmend lesz az ellenfél. Szóval minden energiát az AEK ellen összepontosítani.

Törölt nick Creative Commons License 2021.10.03 -2 2 5124

Ez annyira gyenge duma… 5 jo legiossal edzővel Vojvodaval, Pongoval, Lukaccsal nehogy annyira szar legyen egy Alba, vagy ott a Deac, Ti is jók vagytok és mi nem fogunk pihenni készülni 2x 1 hónapot Ti meg igen…

Előzmény: dell. (5121)
Törölt nick Creative Commons License 2021.10.03 -3 3 5123

És meccs után a buszon vagy kocsiban egybol a fórumra tévedtél tegnap ilyen fiatalon? Nincs senki aki beszélgessen Veled mi? 

Előzmény: fibonacci011235 (5122)
fibonacci011235 Creative Commons License 2021.10.03 -4 2 5122

Ott voltam ratyikám.

Előzmény: Törölt nick (5120)
dell. Creative Commons License 2021.10.03 -3 2 5121

Elég nagy szégyen lenne ha ilyen kerettel nem húznátok be a negyediket! Éppen ezért írtam,hogy nincs szüksége a Falconak Benczurokra és Cilikékre.

Előzmény: splity24 (5119)
Törölt nick Creative Commons License 2021.10.03 -2 2 5120

Ennél több nem jut eszedbe soha…lassan eltakarodik a sok bohoc aki a tv előtt vagy meccset sem nezve jobban tud mindent ami történt ezert foglalkozzunk fontosabb dolgokkal…

 

Van pár dolog amin javítani lehetne és kell is

Beleptetes: siralmas ujra tavaly két kapun is necces volt bejutni most a vip-nek sajtónak fenn van tartva a 2 kapubol egy. Esélytelen bejutni időben. Vigyek vissza a vipet és sajtot a sportolói bejárathoz és bejutunk idoben

Bufe: végre normális személyzet van, lehet kartyaval fizetni de első korben legyen több kartyas terminál vagy legyen arena kártya amivel kizárólag lehet fizetni és jobban halad plusz ami meg fontosabb az üdítők tetejere legyen valami tető. Tudom hogy nem lehet muanyag már de a McDonald’s is megoldotta. Főként gyerekek isszák az üdítőt és nincs hely letenni normalisan. Szinte mindenhol látni hogy a kiomlott italokban taposnak az emberek a fel meccsen… Kérje meg vki erre a büfés ceget hogy javítsák 

 

Előzmény: fibonacci011235 (5118)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!