Keresés

Részletes keresés

big l Creative Commons License 2000.10.19 0 0 307
Mikor lessz ez a meccs ? :)


Bocsi a nagy képért !!!!!

Mirrmurr Creative Commons License 2000.10.19 0 0 306
Asszem, 2+5 font a csomagolási és a postaköltség, ha jól emlékszem. Tehát megéri többet rendelni, fajlagosan olcsóbb:-)

Hajrá, MU!

Előzmény: Gabo_d (305)
Gabo_d Creative Commons License 2000.10.19 0 0 305
Ma direkt nem jottem fel a netre,lehalkitottam Knezy-t,ha bemondta az erdemenyket,nehogy megtudjam mi lett a meccs vege.Ejfelig pszichesen keszultem az osszefoglalora.Silvestre amator megmozdulasanal asszem elhalok,azt hittem mar alig van 10 perc a meccsbol.Yorke golja kulcsfontossagu volt,mar ami a hosszu eredmenytelenseggel jaro lelki akadalyokat illeti.Huzos lesz a csoportmeccsek vege,de biztos vagyok,hogy csoportelsokent tovabbmegyunk.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

u.i.:ja valaki mondja mar meg nekem,hogy,ha a manutd.com-rol 10fontert(angol&MUFC zaszlo MU cimerrel) rendelnek valamit,az mennyi lesz nekem a vegen???

msrj Creative Commons License 2000.10.19 0 0 298
Szép volt Manchester United. Máris vezetnek a tabellán, én megmondtam.

Üdv:msrj

big l Creative Commons License 2000.10.18 0 0 296
Ilyenkor mért nem basz le egyet Beckham ? :)

big l Creative Commons License 2000.10.18 0 0 293
Úgye tudjátok hogy ma este Manchester Utd-PSV meccs lessz a BL G csoportjában !
És igen csak nyerni kéne , mert ha a Dinamo Kijev mondjuk Bodnár góljával nyer az Anderlecht ellen akkor nehéz lessz tovább jutni a csoportból .

Szerintem ManUtd-PSV = 3-1 lessz .

Gabo_d Creative Commons License 2000.10.18 0 0 292
Hat errol en semmit sem hallottam...eddig.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2000.10.15 0 0 288
Mi volt az a hulyeseg az NS-ben,hogy nem beszel egymassal Teddy es Cole mar ket eve,egy Bolton elleni helyzet miatt????!!!!!
A BL donto utan egyutt furodtek a medenceben es a trofeaval kozosen jaccadoztak.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

big l Creative Commons License 2000.10.15 0 0 281
ManUtdFan és ha több színbol akarom akkor annyiszor kell a szin nevét beírni ?
big l Creative Commons License 2000.10.15 0 0 279
Nem is olyan rossz :)

Király vagy !

big l Creative Commons License 2000.10.15 0 0 273
Meg van !!!!!!!!!!!!
Most akkor próóóóóóba :)
Előzmény: ManUtdFan (272)
big l Creative Commons License 2000.10.15 0 0 270
ManUtdFan hogy a picsáb@ csinálod ezeket ? :)
Légyszives írd le vagy küld el e-mailen .
Az e-mail címem : pinkbull@mail.datanet.hu
Csak azért írom le mert másnak az emil címén vagyok regisztrálva ( Ez az én emil címem ! )
Előzmény: ManUtdFan (269)
Gabo_d Creative Commons License 2000.10.15 0 0 266
Vagy arra,hogy ne cikizzem,mert Arsenal fan?
En csak zrikalom,nem bantom...Nem ugyanaz.
Emlekszek en,hogy O is poenkodott mar az MU-val,es az is vicces volt.Ha ez nem az akkor szoljatok!!!!:-)))))))

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2000.10.15 0 0 265
Ezt nem ertem ManUtdFan!
Vagy arra celzol,hogy angolt sem tudnak adni?????
Akkor jooooo:-))))))))

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2000.10.15 0 0 263
big I!

Persze hogy nincs,mert nem tudtok hat embert adni
az angol valogatottba:-))))))))

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Előzmény: big l (261)
big l Creative Commons License 2000.10.15 0 0 261
Szép volt fiúk !!!!!!!!!
Remélem ManUtd - Arsenal külön meccs nincs ( mint az Angol válogatottban ManUtd-Pool meccs )
Gabo_d Creative Commons License 2000.10.06 0 0 256
Azt beszelik,hogy komoly gondok vannak Yorkie-val.
Tudjatok volt mostanaban az a kis osszetuzese Ferguson-nal,mikor nem kerult csapatba,aztan hazament relaxalni.
Olyanokat is hallottam,hogy Fergie el akarta mar adni a szezon elott kulfoldre,de nem ment,es mas angol klubnak nem adja.
A formahanyatlasa miatt is aggodnak,de szerintem egy-ket golt kene vele rugatni,es minden a regi lenne.
Ha tenyleg igaz,hogy nem kivanatos Yorke,vagyis nem lenne katasztrofa Sir A.F. szamara,ha menne,akkor igen szomoru vagyok.Amiota nalunk van minden megtett a klubert,a triplazasban nagy szerepe van,es remelem a csapat is ugy erzi,hogy O mar bizonyitott.Oriasi szemetseg lenne vele szemben eladni,megerdemli a tutelmet,es a lehetoseget.
Dwight az en szememben mar Voros Ordog,nem csak egy srac a Villa-bol,aki ideugrott Manchesterbe egy-ket szezonra.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Lajoskám_d Creative Commons License 2000.10.04 0 0 255
ManUtdFan!

Légyszi válaszolj a Körmend oldalon,nagyon fontos (nekünk körmendieknek)!

Vas!

Előzmény: ManUtdFan (254)
szombat szabadnap Creative Commons License 2000.10.03 0 0 253
Mu gratula ügyes vagy hogy tudsz színes (és nagy betűket) írni. Utálom a MU-t. Köcsög angolok, teléjes idióta az a nemzet. Én ugyan új vagyok, de átolvastam pár topicot és te tényleg egy idióta vagy, egy fölösleges kis sejt. Kicsi köcsög egy nudlu gyurka, egy hurka béla, egy farok torony.

szsz

Jay-X Creative Commons License 2000.10.03 0 0 251
ÍGÉREM UTOLJÁRA!!!!
Sajnálom, hogy ennek a jobb sorsra érdemes csapatnak ilyen szurkolói vannak, de hát a nagy számok törvénye ugyebár... De azt tisztázni kéne hogy TE voltál előbb a körmendi honlapon, TE kezdted ezt az egészet, TE hoztad a szokásos pesti színvonalat (tisztelet a kivételnek!), TE vádaskodsz minden alap nélkül, TE érzed magad felsőbbrendűnek attól hogy nagyvárosban laksz, TE nem vagy méltó arra hogy Sir Alex Ferguson nevét a szádra vedd! Látom jobb szórakozásod nincs , csak itt nyomulni egész nap, de inkább maradj meg mgadnak! ÉS NE IZGULJ NEM ÍROK TÖBBET, MERT NEM TUDOK MINDIG LEERESZKEDNI A SZELLEMI SZÍNVONALADRA!!!
big l Creative Commons License 2000.10.02 0 0 247
Összesitésben jobbak vagytok :(

HEAD TO HEAD
ARSENAL Vs. MANCHESTER U

P W D L F A
178 68 38 72 261 264

Won Drawn Lost
38% 21% 40%

HAJRÁ ARSENAL !!!!!!!!!
BAJNOK CSAPAT !!!!!!!!!

:)

big l Creative Commons License 2000.10.02 0 0 246

Bocsi :))

Jay-X Creative Commons License 2000.10.02 0 0 245
MUF!
Kezd égő lenni a MU, a srácok már azt se tudják, hogy hova tegyék a pénzüket, a csapat meg szar! Válts át egy olyan csapatra amit igenis lehet szeretni, a kosárlabdába meg ne dumálj bele!
Egyébként meg nem az én honlapom, de mindegy.

Ui.: SÁKC- Körmend 70-77

big l Creative Commons License 2000.10.01 0 0 244
Hát legyen is meg minden esélyetek , különben nehéz helyzetbe kerültök .
Előzmény: ManUtdFan (243)
big l Creative Commons License 2000.10.01 0 0 242
Lehet hogy igazad van :)

De akkor is rongyá kell tépni a PSV-t mint egy angol pitbull :))

Előzmény: ManUtdFan (241)
big l Creative Commons License 2000.10.01 0 0 240
Hát azt a " tucat " gólt amit a PSV tol kaptatok .
Mennyi volt annak a vége : PSV - ManUtd = 3-1 ?
Én erre a meccsre gondoltam !
Nem a mai Arsenal - ManUtd meccsre gondoltam !
Előzmény: ManUtdFan (239)
big l Creative Commons License 2000.10.01 0 0 238
ManUtdFan emlékszel hogy mit írtál az Arsenal topicba ?
Idézem : " Vasárnap pedig minden bizonnyal igazságos eredmény fog születni, tehát:Nyerni fog a jobbik, vagyis mi! " hát nem lett igazad.
Ezt nem azért írtam le hogy bunkóskodjak csak most nagyon jó kedvem van és gondoltam föl idézem mit is írtál akkor .De gondolom téged az se zavar ha az Arsenál nyert mert angol csapat az Arsenal is :)
Hát igen nektek lessz mit törleszteni a PSV ellen .Remélem hazai pályán vissza adjátok nekik azt a tucat gólt amit kaptatok :)
Ahogy az Arsenal lepicsázta a köcsög Laziót úgy nektek is ell kell bánni a Holland " fűves " bandával .
Előzmény: ManUtdFan (236)
huszabi Creative Commons License 2000.10.01 0 0 235
ARSENAL-MANU:1-0
(31.min)
Henry
Mirrmurr Creative Commons License 2000.10.01 0 0 233
Hopp!

A mai NS-ban van egy cikk a UPC Sport1-ről. Abban leírják, hogy a jövő hétvégén élő adásban, helyszíni közvetítéssel (á lá Gundel Taki) adják az Angol-Német VB-selejtező mérkőzést. Az eszem megáll! A másik meccs az Olasz-Román, érdekességként nem rossz. Angol bajnoki összefoglaló is lesz. Hm-hm...

Hajrá, MU!

__Tibi Creative Commons License 2000.10.01 0 0 232
Jól beszélsz, Kick2.
A különbség, hogy neked eredeti hanggal:-(
Előzmény: huszabi (231)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!