Keresés

Részletes keresés

big l Creative Commons License 2000.10.15 0 0 270
ManUtdFan hogy a picsáb@ csinálod ezeket ? :)
Légyszives írd le vagy küld el e-mailen .
Az e-mail címem : pinkbull@mail.datanet.hu
Csak azért írom le mert másnak az emil címén vagyok regisztrálva ( Ez az én emil címem ! )
Előzmény: ManUtdFan (269)
Gabo_d Creative Commons License 2000.10.15 0 0 266
Vagy arra,hogy ne cikizzem,mert Arsenal fan?
En csak zrikalom,nem bantom...Nem ugyanaz.
Emlekszek en,hogy O is poenkodott mar az MU-val,es az is vicces volt.Ha ez nem az akkor szoljatok!!!!:-)))))))

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2000.10.15 0 0 265
Ezt nem ertem ManUtdFan!
Vagy arra celzol,hogy angolt sem tudnak adni?????
Akkor jooooo:-))))))))

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2000.10.15 0 0 263
big I!

Persze hogy nincs,mert nem tudtok hat embert adni
az angol valogatottba:-))))))))

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Előzmény: big l (261)
big l Creative Commons License 2000.10.15 0 0 261
Szép volt fiúk !!!!!!!!!
Remélem ManUtd - Arsenal külön meccs nincs ( mint az Angol válogatottban ManUtd-Pool meccs )
Gabo_d Creative Commons License 2000.10.06 0 0 256
Azt beszelik,hogy komoly gondok vannak Yorkie-val.
Tudjatok volt mostanaban az a kis osszetuzese Ferguson-nal,mikor nem kerult csapatba,aztan hazament relaxalni.
Olyanokat is hallottam,hogy Fergie el akarta mar adni a szezon elott kulfoldre,de nem ment,es mas angol klubnak nem adja.
A formahanyatlasa miatt is aggodnak,de szerintem egy-ket golt kene vele rugatni,es minden a regi lenne.
Ha tenyleg igaz,hogy nem kivanatos Yorke,vagyis nem lenne katasztrofa Sir A.F. szamara,ha menne,akkor igen szomoru vagyok.Amiota nalunk van minden megtett a klubert,a triplazasban nagy szerepe van,es remelem a csapat is ugy erzi,hogy O mar bizonyitott.Oriasi szemetseg lenne vele szemben eladni,megerdemli a tutelmet,es a lehetoseget.
Dwight az en szememben mar Voros Ordog,nem csak egy srac a Villa-bol,aki ideugrott Manchesterbe egy-ket szezonra.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Lajoskám_d Creative Commons License 2000.10.04 0 0 255
ManUtdFan!

Légyszi válaszolj a Körmend oldalon,nagyon fontos (nekünk körmendieknek)!

Vas!

Előzmény: ManUtdFan (254)
szombat szabadnap Creative Commons License 2000.10.03 0 0 253
Mu gratula ügyes vagy hogy tudsz színes (és nagy betűket) írni. Utálom a MU-t. Köcsög angolok, teléjes idióta az a nemzet. Én ugyan új vagyok, de átolvastam pár topicot és te tényleg egy idióta vagy, egy fölösleges kis sejt. Kicsi köcsög egy nudlu gyurka, egy hurka béla, egy farok torony.

szsz

Jay-X Creative Commons License 2000.10.03 0 0 251
ÍGÉREM UTOLJÁRA!!!!
Sajnálom, hogy ennek a jobb sorsra érdemes csapatnak ilyen szurkolói vannak, de hát a nagy számok törvénye ugyebár... De azt tisztázni kéne hogy TE voltál előbb a körmendi honlapon, TE kezdted ezt az egészet, TE hoztad a szokásos pesti színvonalat (tisztelet a kivételnek!), TE vádaskodsz minden alap nélkül, TE érzed magad felsőbbrendűnek attól hogy nagyvárosban laksz, TE nem vagy méltó arra hogy Sir Alex Ferguson nevét a szádra vedd! Látom jobb szórakozásod nincs , csak itt nyomulni egész nap, de inkább maradj meg mgadnak! ÉS NE IZGULJ NEM ÍROK TÖBBET, MERT NEM TUDOK MINDIG LEERESZKEDNI A SZELLEMI SZÍNVONALADRA!!!
big l Creative Commons License 2000.10.02 0 0 247
Összesitésben jobbak vagytok :(

HEAD TO HEAD
ARSENAL Vs. MANCHESTER U

P W D L F A
178 68 38 72 261 264

Won Drawn Lost
38% 21% 40%

HAJRÁ ARSENAL !!!!!!!!!
BAJNOK CSAPAT !!!!!!!!!

:)

big l Creative Commons License 2000.10.02 0 0 246

Bocsi :))

Jay-X Creative Commons License 2000.10.02 0 0 245
MUF!
Kezd égő lenni a MU, a srácok már azt se tudják, hogy hova tegyék a pénzüket, a csapat meg szar! Válts át egy olyan csapatra amit igenis lehet szeretni, a kosárlabdába meg ne dumálj bele!
Egyébként meg nem az én honlapom, de mindegy.

Ui.: SÁKC- Körmend 70-77

big l Creative Commons License 2000.10.01 0 0 244
Hát legyen is meg minden esélyetek , különben nehéz helyzetbe kerültök .
Előzmény: ManUtdFan (243)
big l Creative Commons License 2000.10.01 0 0 242
Lehet hogy igazad van :)

De akkor is rongyá kell tépni a PSV-t mint egy angol pitbull :))

Előzmény: ManUtdFan (241)
big l Creative Commons License 2000.10.01 0 0 240
Hát azt a " tucat " gólt amit a PSV tol kaptatok .
Mennyi volt annak a vége : PSV - ManUtd = 3-1 ?
Én erre a meccsre gondoltam !
Nem a mai Arsenal - ManUtd meccsre gondoltam !
Előzmény: ManUtdFan (239)
big l Creative Commons License 2000.10.01 0 0 238
ManUtdFan emlékszel hogy mit írtál az Arsenal topicba ?
Idézem : " Vasárnap pedig minden bizonnyal igazságos eredmény fog születni, tehát:Nyerni fog a jobbik, vagyis mi! " hát nem lett igazad.
Ezt nem azért írtam le hogy bunkóskodjak csak most nagyon jó kedvem van és gondoltam föl idézem mit is írtál akkor .De gondolom téged az se zavar ha az Arsenál nyert mert angol csapat az Arsenal is :)
Hát igen nektek lessz mit törleszteni a PSV ellen .Remélem hazai pályán vissza adjátok nekik azt a tucat gólt amit kaptatok :)
Ahogy az Arsenal lepicsázta a köcsög Laziót úgy nektek is ell kell bánni a Holland " fűves " bandával .
Előzmény: ManUtdFan (236)
huszabi Creative Commons License 2000.10.01 0 0 235
ARSENAL-MANU:1-0
(31.min)
Henry
Mirrmurr Creative Commons License 2000.10.01 0 0 233
Hopp!

A mai NS-ban van egy cikk a UPC Sport1-ről. Abban leírják, hogy a jövő hétvégén élő adásban, helyszíni közvetítéssel (á lá Gundel Taki) adják az Angol-Német VB-selejtező mérkőzést. Az eszem megáll! A másik meccs az Olasz-Román, érdekességként nem rossz. Angol bajnoki összefoglaló is lesz. Hm-hm...

Hajrá, MU!

__Tibi Creative Commons License 2000.10.01 0 0 232
Jól beszélsz, Kick2.
A különbség, hogy neked eredeti hanggal:-(
Előzmény: huszabi (231)
huszabi Creative Commons License 2000.10.01 0 0 231
És akkor ma 16.55-kor a nagy derbi!
Premiere KICK 2 live!!
ManUFan!!
A spanyol meccsek nem unalmasak!Hidd el!
Mirrmurr Creative Commons License 2000.09.30 0 0 228
Gondolhatod, nekem is az első kérdéseim egyike volt, hogy lesz-e angol mérkőzés a Sporton, de kiábrándítottak egyből. Aszonták, maj' később tervezik. Az a szívás, hogy ahol lakunk, nincs kábeltévé. A Sport1 kéne, de a UPC elég húzós árat képez. A másik kérdés, hogy a BL-ből milyen meccseket választanak, mert nehogy ők is lúzerkedjenek!
Ti előfizettek? Ha igen, majd várom a beszámolódat. A többit majd e-mail-ben.

Hajrá, MU!

Mirrmurr Creative Commons License 2000.09.30 0 0 226
Megkaptam, OK. Ha van konkrétum, akkor minden érdekel, de addig csak a tervezgetés marad. Most megyek is a manutd.com-ra, megnézem a kínálatot, már rég láttam.

Off
Az a szerencsétlen M1 mikor ad már valami normális BL meccset? Égetik magukat ilyen meccsekkel, hogy Leverkursen-Lisszabon. Az Arsenal még elment, a Barca-Leeds uncsi volt a 4-0 ellenére. Jó lenne a MU-Kijev, mi?

Hajrá, MU!
Hajrá, Loki!

Előzmény: ManUtdFan (225)
Mirrmurr Creative Commons License 2000.09.30 0 0 224
Skacok!

Zokni: valóban interneten rendeltem két párat (1 fekete, 1 fehér) még tavaly, a BL-döntő (MU-Bayern:-)) után. Plusz bögre és póló. Sajna azóta a font árfolyama felszökött, mint a talajvíz, és némiképp kiábrándító árakkal kell szembenéznem.
Turismo: többször is gondoltam rá, hogy kilátogassak egy MU meccsre. Édsapámmal felvetettük, hogy mi lenne, ha csapnánk egy pár napos látogatást Angliában, egybekötve egy focimeccsel, de sajna nem lett belőle semmi - egyelőre. Álmom egy MU-Liverpool találka. Természetesen előtte kiadós MU MegaStore látogatás, magyar pénztárcának megfelelő (azaz diétás) vásárlás, a fényképező meg hadd járjon kimerülésig.
Egyszer talán részem lesz benne...

Hajrá, MU!

Gabo_d Creative Commons License 2000.09.29 0 0 222
:-))))))))))))
Nagy baki!A regi levelet copyztam at veletlen neked,mert a jobol elkuldtem egyet a masik cimedre,es aztan nem akartam a cimmel szarozni,hanem kitorolni a szoveget,es copy,aztan elkuldeni.Vagy valami ilyesmi volt a tervem.:-))

Uj level ment!

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2000.09.29 0 0 220
ment
Gabo_d Creative Commons License 2000.09.29 0 0 217
Hogy nem gondolkoztam-e?De meg mennyit.Tul sokat is.Egy meccs az Old Trafford-on maga lenne a beteljesult alom.
Elmondom,hogy en eddigi terveim(alom szinten) hogyan neznek ki:(persze minden csak a rendelkezesre allo penztol fugg)
En nem a meccs napjan erkeznek meg,hanem elotte minimum 1 nappal.Tehat lehetoseg lenne egy edzest is meglatogatni,fotozas,kamera,alairasok...
Jegy akkor mar a zsebben lenne termeszetesen.
Valahol aludni este,ami lenyegtelen milyen korulmenyek,mert egesz nap maszkalnek Manchesterben,fel napot eltoltenek a MU Megastore-ban.Masnap egesz nap hangolnek a meccsre,tobb oraval a kezdes elott ott lennek,hogy lassam a tobbi drukkert,aramlani veluk a stadion fele(foto+kamera meg mindig akcioban).Nem is folytatom,mert csak fajditom minden MU drukker szivet.

Az anyagiakat illetoen:nem hiszem,hogy kijonne 40-bol.Attol is fugg mivel utazik az ember.Busz vagy kocsi.Tehat kell buszjegy,vagy benzinpenz.A kompon fizetni,ha autoval mesz.Akkor jegyek+szallas+kaja+pia+pia+pia.Komolyan,ha mar ott vagyok,akkor bemozdulok az ejszakaba,foleg egy gyoztes meccs estejen.
A busz benne van huszonvalahany ezer forintban oda-vissza Londonig,per fo.
Lehet,hogy megvan 40-bol,sot...SOT!!!!

Par perc mulva lovok neked egy e-mailt!

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

u.i.:ha mennek,akkor termeszetesen a minnel tobb nap,annal jobb elv lepne eletbe,meg sajna az annal tobb money is

Gabo_d Creative Commons License 2000.09.29 0 0 215
Mintha remlene valami zokni ugyben,de beugrott egy MU sapka is a Kecskemeti Repulonapokrol.Azer`kosz a gyors valaszt.

Sracok!
Ti mit tudtok a PSV meccsen lezajlott Beckham kopesrol.En olvastam a neten,hogy David azt nyilatkozta,hogy O nem kopte le M.Merket!!!???

Ja,a mai sportban Sir A.F.:a PSV elleni meccset alarendeltuk a szezon egyik legfontosabb meccsenek,az Arsenal elleninek.

Ha mar a sport relikviaknal tartunk,megkaptam a 98-ban kiadott UNITED factfile cimu konyvet Angliabol.Az ev minden honapja kielemezve,rengetek sztori,info a multbol,rekordok,regi edzokrol leiras,MUFC Trivia Quiz.......Egy alom a konyv.A stilusa nem kepes,hanem egy kepmentes,kisalaku,amolyan mindenttudo kiskonyv.(na nem olyan nagyon picike)

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2000.09.29 0 0 213
Mirrmurr!

Nem tudom mennyire indiszkret a kerdes(:-)),de a labadon feszulo MU zoknit hol,es mennyiert vetted?

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Mirrmurr Creative Commons License 2000.09.29 0 0 210
Bocs, de én Ł100 millára emlékszem, a soccernet.com-on olvastam. Most hirtelen nem tudok visszakeresni, de mindegy. Nekem még egyelőre marad az Umbro pólóm, Nike-t ráérek beszerezni. Most is pl. MU zokni feszül a lábamon, jó meleg, kellemes:-)

Hajrá, MU!

Előzmény: ManUtdFan (206)
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.09.29 0 0 205
Ráadásul a Nike cuccok többnyire drágábbak, míg az Umbro(legalábbis az én tapasztalataim szerint) sokkal elérhetőbb árban van. Meg cserélhetik le így a United stadionban a székeket is...:-)))
Előzmény: Mirrmurr (204)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!