|
|
|
|
FZsolt964
2017.08.09
|
|
-1 0
612
|
Sziasztok!
Igaz, hogy a címben Holdfotózás szerepel, azonban szeretném megkérdezni, hogy a Tejúttól jobbra az Androméda látszik?

Köszönöm hogy megnézted.
Zsolt |
havasesoesett
2017.05.05
|
|
-1 0
596
|
Az előző kép MTO 10.5/1100 de gyakorlatilag kezelhetetlen.
Egy 5.6/500 is iszonyat kényelmetlen...
A markolaton élességállításos 5,6/400-as Novoflex már nem rossz, de egy 6.3/500-as tükrős. |
Előzmény: ŐZ... (594)
|
KozO
2017.04.23
|
|
0 2
591
|
Nemzetközi űrállomás

Canon 1D Mark II EF800mm f/5.6L IS USM +1.4x III ƒ/8.0 1120.0 mm 1/1600 ISO400
(nem saját kép) |
Előzmény: tempel (590)
|
KozO
2017.03.01
|
|
0 0
585
|
Ma esti


MTO 3M-5CA 500mm f/8 orosz tükörobjektív |
tempel
2017.02.11
|
|
0 0
584
|
Sziasztok. Részleges holdfogyatkozás volt az éjszaka.
Az első még fogyatkozás előtt, a másik a részleges idején.
 
Üdv: B |
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|