Keresés

Részletes keresés

keszegg Creative Commons License 2006.10.03 0 0 260

 

Sziasztok!!

 

Tud valaki mondani valamit a Hotel Melia El Mouradi Palm Marina-ról? Mi a párommal október 17-én utazunk, bár még az indulási időpontot sem tudjuk. Nagyon izgulunk, mert ez lessz az első Tunéziai nyaralásunk.  Ha van jótanács szivesen fogadom :)

 

Köszönöm!!!!

.laca. Creative Commons License 2006.10.02 0 0 259

bbary!

Ha még nem késő, és nem reggeli géppel mentek, írd mire vagy kíváncsi, pénteken jöttem haza onnan! még délelőtt tudok válaszolni!

Előzmény: bbary (257)
márti40 Creative Commons License 2006.09.29 0 0 258

Sziasztok!

Volt már valaki Sousséban a Hotel Panorámában? Ha igen írjon nekem pár sort róla! Előre is köszönöm. Márti

bbary Creative Commons License 2006.09.29 0 0 257

Szia!

 

Mi kedden megyünk nászútra Monastirba és a Skanes El Hanaban leszünk elszállásolva!

Hát elég vegyes véleményeket hallottam, úgyhogy arra kérnélek, hogy röviden

írd le személyes tapasztalataidat, még akkor is ha nem túl biztató, legalább

felkészülünk a legrosszabbra!

 

Előre is köszi!

 

És ha vannak képek annak is örülnénk!

t gary Creative Commons License 2006.09.24 0 0 256

sziasztok!

 

pár napja érkeztünk vissza a Monastirból. A Skanes el Hana **** ban voltunk elszállásolva!

 

ha vkit érdekelnek részletek, vagy képek, a szállodáról, jelezze, szívesen kifelytem véleményem.

 

üdv.

chriss20 Creative Commons License 2006.09.14 0 0 255
El Hana Beach-ben voltunk barátommal egy hete. Nekem nagyon tetszett a hely, a kiszolgálás, a dolgozók munkája első osztályú volt. Imádják a magyarokat, kis pénz ellenében gyönyörű 5. emelti tengerre néző szobát kaptunk.
Arabokkal voltunk tevgelni, ugyanaz a program, mint a magyar idegenvezetőkkel, csak sokkal olcsóbb.

Karthago - Tunis - Sidi Bou Said kihagyhatatlan. A szálloda pálmafás kertje lenyűgöző, délutántól estig zene a nagy medence mellett, este animációs programok, élő zene a teraszon. Koktélbárban frissen facsart narancslé, a tenger illata ... mennyei volt.

A bazárban alkudni, alkudni, alkudni!!!

Infók, képek dögivel, bárki bármivel kapcsolatban kereshet:

rihanna230@gmail.com
Motivation Creative Commons License 2006.09.06 0 0 254

Az imént elírtam a webcímet!

Nem .hu, hanem .net.

Tehát helyesen:

www.amirpalace.net

;)

Itt hallgathatjátok meg az interjúkat.

Motivation Creative Commons License 2006.09.06 0 0 253
Szijasztok!

Érdekesség póruljárt utasoknak:

A tegnapi napon sugározták a Magyar Rádió Petőfi adóján a Terep-Járó című utazási magazinműsort, mely ez alkalommal többek között foglalkozott a póruljárt utasokkal, és azzal, hogy ilyen esetekben mit tehetnek.

A műsorban a Magyar Utazásszervezők és Utazásközvetítők Szövetségének szóvivője, Dr. Simon Sándor Úr is nyilatkozott, s mondott okos dolgokat melyekre érdemes odafigyelni. Az említett műsor a Magyar Rádió Hangtárán túl meghallgatható a www.amirpalace.hu weboldalról is, a PUBLIKÁCIÓK menüpontban. Csak klikkelni kell.

Működik a www.amirpalace.hu weboldal fóruma is. Amennyiben van a témához kapcsolódó hozzászólnivalótok, egyéb mondandótok, vagy tapasztalatotok, amely más utazó hasznára is válhat, akkor egyszerű regisztráció után ott is megoszthatjátok.

Szép napot mindenkinek!
pemecs Creative Commons License 2006.09.01 0 0 252

Sziasztok!

 

Djerba is Tunéziához tartozik, és mi 30-án jöttünk haza onnan, méghozzá a Sidi Mansour Resort****-ból!

Ajánlani tudom!

Ha érdekel, nézzétek meg a beszámolómat a "Djerba" c. topicban, és ha van kérdés, írjatok! : )

Cs.Gizi Creative Commons License 2006.08.29 0 0 251
Szióka!

Bár nem tőlem kérdezted de a Best Reisennel ha jól emlékszem.

Gizus
Előzmény: ritkaa (250)
ritkaa Creative Commons License 2006.08.29 0 0 250

Szia, szeretnem megkerdezni, hogy melyik utazasi irodaval voltatok?

koszi

Előzmény: vincentvangogh (225)
w.ullrichfun Creative Commons License 2006.08.24 0 0 249

Sol El Mouradi Skanes Beach :))

 Ha csak napozni, strandolni, sportolgatni, bulizni mentek, talán elég 1 hét, de nem biztos ....

 Ha érdekel a Szahara, El Jem, Tunisz, Karthágó, Kairouan, stb + még a tengerpartot és a szállodát is élvezni szeretnéd, min. 2 hét kellene ...

 Elképesztően jól éreztük magunkat, visszamennénk jövőre :)

Szerintünk megvolt a ****-os színvonal, sőt !

Kaja hibátlan, kicsit nem árt szelektálni, de ez sztem egyénileg változó, négyünk közül senkinek nem volt gyomorpanasza. Recepciósnak 5€ csúsztatva érkezéskor, tuti szoba(igaz 3 ágyat találtunk benne elsőre, de gyorsan pótolták)

 Személyzet teljesen korrekt, az animátorok pedig - köztük 4 magyar fiatal - hihetetlen milyen sokat tettek azért, h jól érezzük magunkat ! :))

 Sikerült is, idejét sem tudom, mikor sikerült ennyire ellazulnom 1 hétre .. :)

 

jbanyus Creative Commons License 2006.08.22 0 0 248

Sziasztok!

El Hana Beachről valaki valamit? Mostanában?

AsheA Creative Commons License 2006.08.21 0 0 247

A szállodában semmi problémád nem lesz, szerintem se aggódj, mi péntekn jöttünk haza, a mi csoportunkban is voltak lányok magukban.

Nappal a városban sem lesz gond, a bazárba ne menj egyedül, és este ne egyedül sétálj. De ezeket az ember nőként egymaga más országokban se nagyon teszi. :-)

 

Mi meg csendben irigykedünk, h mész. ;-)

 

A.

Előzmény: adrienX (242)
bogyó10 Creative Commons License 2006.08.20 0 0 246

 

 

  szia én voltam a barátnőmmel ketten soussban nagyon jól éreztük magunkat!Ha kérdésed van írj privire szívesen válaszolok   kicsimazsola@citromail.hu

Előzmény: adrienX (242)
pemecs Creative Commons License 2006.08.18 0 0 245
Tavaly voltunk Tunéziában és idén Djerbára megyünk! : )
Előzmény: adrienX (244)
adrienX Creative Commons License 2006.08.18 0 0 244

Szia,

Köszi a biztatást. Te mostanság voltál avagy fogsz még kimenni?

 

Előzmény: pemecs (243)
pemecs Creative Commons License 2006.08.17 0 0 243

Én is hasonló cipőben járok, de ne aggódj, kellő határozottsággal le lehet őket szerelni. Persze azért tundi kell, hogy az arabok teljesen más természetű emberek, mint amihez hozzászoktunk, sokkal közvetlenebbek.

Pl. ha a medinában az árusok nemcsak a nőkre, de a férfiakra is tapadnak - üzletet látnak mindenkiben.

A szállodában biztos nem lesz problémád, de ha határozott vagy, és a helyén tudod kezelni őket, a városban sem történhet semmi! Este egyedül ne menj ki, legyen veled vki, de gondolom amúgy sem egyedül sétálnál...

 

A lányeg, hogy ne azt várd, ami itthon van, hanem próbáld megismerni őket, szokásaikat, szükséged lesz némi szemlélet-váltásra, mert az övék teljesen eltér az ittenitől! Tunéziában - és más idegen országokban is - az a szép, hogy más!

 

Fogadj el egy jótanácsot: ha jól akarod magad érezni, akkor ne akadj fel azokon a dolgokon, amiket furcsának vélsz, inkább élvezd ezeket a dolgokat!!! :-)))))))

 

Szerintem nem lesz gáz, sőt!!!!!!!!!!!! : )))))

Előzmény: adrienX (242)
adrienX Creative Commons License 2006.08.17 0 0 242

Help!!

Én kissé meg vagyok ijedve, mert egyedül megyek ki a Neckermannal
egy hét múlva Monastir Skanes-be a Hotel Sahara Beach-be.
Az ijedtségem oka pusztán annyi, hogy azt hallottam az arabok nagyon
rámenősek és zaklatják a nőket.. ráadásul szőke vagyok.
Mennyire leszek biztonságban a szálloda területén?
Ki biztos hogy nem fogok menni a városba (max. fakultativ csoporttal,
ha valaki értem jön ).

Előzmény: Pokesz777 (226)
honey7 Creative Commons License 2006.08.16 0 0 241

Sziasztok!

 

Szerintem Orient Palace! Nagyon jó szálloda :)

t gary Creative Commons License 2006.08.15 0 0 240

szia!

 

köszi a sok infót!

 

amikor írtad, h a sör ára "!" egyből a klaviatúrára néztem... :)

 

remélem hamar eltelik ez a 3 hét...

 

---nincs néhány képed a hotel belsejéből?---

 

még 1* köszi!

 

tgary

Előzmény: Cs.Gizi (238)
Pokesz777 Creative Commons License 2006.08.15 0 0 239
Szia simita!

Van hűtő a szobában! Az én szobámban a hűtő ajtaját lenyomtam és kinyílt, a másikban rögtön mellettünk kulcs kellett a recepcióról.
Utólag eszembe jutott, hogy voltunk még egy kiránduláson. Aquapark- kicsi, kevés csúzda, régi, zsúfolt, sok ember. Ennyi, de a mellette lévő tengerpart gyönyörű:-P. Ebéd jó.
Vmi Frigiua park, GYÖNYÖRŰ. Megéri aquaparkozni érte:-P.
:-D
Előzmény: simita (237)
Cs.Gizi Creative Commons License 2006.08.15 0 0 238
Helló!
A start utazás fórumon találtam ezt a hozzászólást, szerintem mivel a cím is szerepel a hozzászóláson szerintem érdeklődjél azon :)

Név: Apple E-mail: shannen15@freemail.hu Dátum: 2006.08.10 20:29
válasz kérdésére
Sziasztok :) Mi is nemrég értünk haza,nagyon jó tapasztalatokkal,bár mi már 2. éve ugyanabba a szállodába járunk :) (Skanes el Hana****) Valószínűleg jövőre is ide megyek barátokkal. :) Emő,ismerősömék voltak a Dino Club-ban szintén két pici gyerekkel,az egyik azt hiszem 1 éves volt a másik pedig 3 :) Nagyon jól érezték magukat,tetszett nekik :)
Gizus
Előzmény: t gary (230)
simita Creative Commons License 2006.08.15 0 0 237

Szia Pokesz !

Egy kérdésem lenne !

Hűtőszekrény van a szobákban?

Ha alapból nincs, akkor lehet "bérelni" ?

 

Köszönöm a választ !

 

Előzmény: Pokesz777 (226)
Cs.Gizi Creative Commons License 2006.08.15 0 0 236
Szióka !

Az kimaradt az előző hozzászólásomból, hogy mi nem az El Hana hotelben voltunk, hanem a bolthoz közelebb eső Ruspina 4*-os hotelben, amit mint szálloda szívesen ajánlok, bár mi nem a bungalló részben voltunk elszállásolva erről nincs tapasztalatom.

Természetesen a sör ára 4 TND nem pedig ! :)) .
Előzmény: t gary (233)
Cs.Gizi Creative Commons License 2006.08.15 0 0 235
Szia!

Úgy látom Skanes Monastirba mentek.
Ha konkrétan a szállodában nem oldod meg a kajálást, vagy itthonról vitt szalámi :)), arra ne számíts, hogy Skanes Monastirban találsz kajázdát mert csak a boltok mellett van valami étterem szórakozó hely féle :(.
A többiért be kell taxizni Sousseba vagy Monastirba 5-9TND, vagy buszozni kb. 30-40 perc 0.510-0.630 TND.
Sajnos ezt a fórumon nekünk senki nem jelőlte mikor befizettünk a szállodára Skanes Monastirba. :)

Bár mi simán megoldottuk az ebédelést lévén nem először utaztunk és 16 éves fiuval.

Nálunk be lehetet fizetni ebédre ami ha jól emlékszem 15 TND volt személyenként, lehet számolni 1TND 165 Ft kb.
Ha hozzászámolod az ital fogyasztást ami pl. egy kávé 2TND, egy korsó sör !tnd, vacsoránál 09 l vít 1.8 TND, boltban 1,5 l coca, boga saját zöld spart minőség, fanta narancs sokkal édesebb mint nálunk 1,4TND, pizza 5TND-től fölfele, hirtelen ennyi jutott eszembe.

Gizus
Előzmény: t gary (230)
Motivation Creative Commons License 2006.08.14 0 0 234

Amir Palace állandó lakói:

 

 

 

 

t gary Creative Commons License 2006.08.14 0 0 233

köszi!

 

akkor valszeg nem fogok erőlködni az ottani AI-t befizetni helyben, hanem megoldjuk majd a kajálást itt-ott.

 

(bár két kisgyerekkel leszünk...)

 

na majd meglátjuk

 

széntabletta lesz nálunk! :)

Előzmény: lklara (231)
Motivation Creative Commons License 2006.08.14 0 0 232

Tunézia - de melyik szálloda? Szerintem bármelyik. Én minden hotelről csupa jót hallottam. Csak egyről nem. Ott magam is jártam. Életem legrosszabb nyaralását köszönhetem a hotelnak és személyzetének. Ez az AMIR PALACE. Felejtsétek L.

 

 

lklara Creative Commons License 2006.08.14 0 0 231

szia

nem tanácsolom, hogy automatából vegyél ki pénzt, mert igen magas a kezelési költsége, inkább itthontról vigyél eurot.

 

aránylag olcsón lehet kint kajálni a városban, olcsóbb mint itthon (legalábbis 2005-ben igy volt). vannak büfék is, ahol fillérekért lehet enni.

 

üdv

klara

Előzmény: t gary (230)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!