Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.27 0 0 173
:-)))

Üdv. neked és a humornak, ami - Hál' az Urnak - örök, és viselhetővé teszi a savnya valóságot.
Előzmény: WYW (172)
WYW Creative Commons License 2008.11.27 0 0 172
A jobbosoknak külön szavazó helyiséget kellene kijelölni, csak jobbos bizottsági tagokkal.

Persze egy bukta után kiderülne menten, hogy azok bújtatott komcsik voltak.
Előzmény: Hayloft Ezekiel (171)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2008.11.27 0 0 171
szerintem te vigyél saját szavazófülkét is :)
Előzmény: Törölt nick (151)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2008.11.27 0 0 170

aki ugyebár végül is okosabbnak bizonyult az egész jobboldalnál? hát nem egy dicsőség...

 

bár én ha mszp lennék, nem fizetnék neki mégegyszer, ellenetek pénzkidobás :)

 

vagy maga roni fogja kikeverni a láthatatlan tintát, amivel előre kitölti a még le sem gyártott szavazólapokat 38% mszp arányban, majd mindenki helyett be is dobja, hőkezeli, majd jöhet az újraszámlálás :)

 

majmok vagytok :)

Előzmény: Törölt nick (169)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.26 0 0 169
Megint jön a Ronnie Werber ?
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.26 0 0 167
Emlékszem kölyökkorunkban sokat kártyáztunk a kisbátyámmal.
Ha nyertem, azt mondta csaltam, ha veszitettem, rendkivül büszkén mondta,hogy egy lány ilyen okos játékban nyilvánvalóan nem nyerhet.

Nekem ez jut eszembe az ilyen eszementen szánalmaska feltételezésre,mint választási csalás.
A legédesebb az volt, amikor() a Fidesz rendezte a választást, és csalásra hivatkozott.

A világ egyik csodája ez a hivatkozás, meg az is, hogy a fidesz-hivek ezt el is hitték.

Ha nem itt élnék, jót röhögtem volna rajta.
De ekkora sületlenség ma sem kacagtat.

Előzmény: Törölt nick (6)
toloba Creative Commons License 2008.11.26 0 0 166
Még pláne: Budapesten a maszop utolérte fideszkét...
Előzmény: Törölt nick (158)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.26 0 0 165
Akik ezt rebesgetik, célszerűen keressék fel az OPNI új, Pestszentlőrincen megnyílt egységét, ahol nagyszerű, személyre szabott ellátás van, ami garantálja rövid időn belül a rehabilitálást újra a normálisok közé. Mai rádióhír szerint meg van úres hely!
Előzmény: tbando (164)
tbando Creative Commons License 2008.11.26 0 0 164
Na ja. Jobber körökben már régóta rebesgetik, hogy a Jobbik a szocik kreálmánya.
Előzmény: Törölt nick (111)
Derek Creative Commons License 2008.11.25 0 0 162

"Utulien barátom, te pógári család sarja lehetsz,"

 

Parasztgyerek? Zalaban a pogar az parasztot jelent ,a polgar az a nadragos aember

Előzmény: Törölt nick (140)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.25 0 0 158

A Századvég szerint a fix fidesz-szavazók aránya 25 %. A kormányt változatlanul hagyni akarók aránya a legtöbb, 43 %, a többi aki kormányváltást, új választásokat, nagykoalíciót stb....akar, ennél rendre kevesebb.

Hogyan akarnak akkor nyerni a fideszlúzerek, kérdezem. Pláne 2/3-dal?

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.25 0 0 157
Miért nem mer? Folyamatban van valami fenyegetés, zsarolás?
Előzmény: Törölt nick (152)
ninive_8 Creative Commons License 2008.11.25 0 0 156

én mindig saját tollal ikszelek?

az gáz?

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.25 0 0 155
He-he. Majd rend elnek olyan pap irt, amelyik mindenhó zsíros, csak maszopkarikáná nemaz, aztán azon a zsíron csűszni fogg a gojód, nem tucc írni csak a maszopre.
Előzmény: Törölt nick (151)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.25 0 0 154
Ettől aztán 2oo2 óta - akaratán kivül - hülyére nyeri magát.
Előzmény: Törölt nick (152)
deep_throat Creative Commons License 2008.11.25 0 0 150

Ja, nehogy már a fideszke legyen a hibás, hogy egy nyamvadt választást se tud rendesen megnyerni:-DDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Törölt nick (149)
deep_throat Creative Commons License 2008.11.25 0 0 148
És punktum. civistroll megmondta:-DDDDDDDD
Előzmény: Törölt nick (146)
deep_throat Creative Commons License 2008.11.25 0 0 145
Na látod, akkor ma se éltél hiába....
Előzmény: Törölt nick (142)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.25 0 0 144
Ezek a csúnya ballibek elcsalják a 2010-es választásokat is.

Jajjj jajjj, mi lesz szegény jobbosokkal?!

A végén még reaktiválják Pintér országos főkapitányt is,hogy szervezze a választásokat, tudjátok,mint 2oo2-ben.

Istenem, de nehéz itt néha normálisnak maradni.
Előzmény: Törölt nick (142)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.25 0 0 140
Ezer korlátozó tényező van,de kettőt nevesitek:

- alulszocializált családba születik,

- alulszocializált országban nevelkedik.

És a politikiai porhintés,nem annak a párszázezer, na jó: legyek nagyvonalúbb, kb, l milla gondolkodó lénynek szól (egyik oldalról sem!).

Utulien barátom, te pógári család sarja lehetsz,ha azt hiszed, hogy a falu végén is könyvtár közepére születik az istenadta kölök.

Rejtő után szabadon: igaz,hogy nem mindenki bicskával jön a világra, de a többség azért igen.
Üdv.
Előzmény: Törölt nick (139)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.25 0 0 138
Ez tényleg humoros:-)),de annyit azért célszerü tudni,

hogy ez a kampánycsend,meg mifene, csak szerényebb képeségü európai országokban divik.

Nálunk pl. a magyar ember a történelemben istentelenül bebaszott,kurjongatott - bár fogalma nem volt,hogy mit, inkább csak annak,aki több kört fizetett -, ezért még ma is azt hiszi a nagyérdemü, és a méginkább nagyérdemü politikai elit,hogy a kampánycsend bármire is jó.

Én pl. 2o éve hiányolom - amikor azt mondták, hogy a létezö kapitalizmus jobb mint a létező szocializmus -, mégsem jutott senkinek (egyetlen kormánynak sem) eszébe,hogy talán a népet meg is kellene tanitani a kapitaliuzmusban létezés alapfogalmaira.

Miért nem tették?

A fene se tudja,de nekem gyanus,hogy a derék politikai elitünk összes oldala ugy gondolta/gondolja, a ma létező mély,meg izé-magyar oldalakat is beleértve -, hogy a tájékozatlanság nekik kedvezhet.

Egy biztos:

a nagyérdemünek egyáltalán nem kedvez.

Ettől ilyen az egyik, a másik,meg az ixedik oldal lelkes, de rendkivül alultájékozott hive is.



Előzmény: Törölt nick (133)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.25 0 0 137
Hülye vagyok a pénzügyekhez, de ugy emlékszem,hogy a 70-es években azért szüntették meg az aranyalapu pénzrendszert, hogy az l932-33-as világválsághoz hasonló problémákat kivédjék.

Ez eddig sikerült,szerintem most is meguszhatjuk.

Viszont az ember, mint olyan, a saját hülyeséségét soha nem uszhatja meg, de ennek alig van köze a pénzrendszerhez.

Ez ugyanis pénzfüggetlen kockázat,, amit nem lehet sem az aranyalapu, sem pl,. a tengeri kagyló-alapu pénzrendszerrel kiváltani.
Előzmény: Dua (134)
syllus Creative Commons License 2008.11.25 0 0 136

Szilvássy pribékjei "Ezt Orbán Viktor küldi!" kiáltások kíséretében Molotov-koktélokkal felgyújtják a szavazóköröket, ahol hő hatására eltűnnek a szavazatok, a szavazóbiztosok, az éppen ott tartózkodó szavazók, továbbá K. Bence 6/b osztályos tanuló rajza az erdei taplógombáról

 

Orbán Viktor 24 perces ultimátumot ad a Kormánynak, hogy mondjon le és csökkentse a jegybanki alapkamatot, majd ennek letelte után naggyűlést hív össze a Magyar Televízió üszkös romjainál és arra kér mindenkit, hogy hozzon magával még egy fákylát.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (133)
Tafkó Birgut Creative Commons License 2008.11.25 0 0 135

Csalásra készülnek? Na, és? Majd gyönnek az ügyvédek, oszt jó napot...

;-)

Dua Creative Commons License 2008.11.25 0 0 134
Erre semmi szükség.

2010-ben válság már annyira súlyos lesz, hogy a válság miatt határozatlan időre el kell majd halasztani a választásokat. Gyurcsány mint a következő legalább 10 évben is magyar miniszterelnök marad.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.25 0 0 133

Bemegy a néni a fülkébe, aki hő hatására láthatatlanná válik ...."

 

Bemegy a fülke a nénihez, aki nyilvántartott pártszimpatizáns létére még du. 5-kor sem ment szavazni, meggyőzi (a fülke a nénit), hogy szavazzon, majd hő hatására láthatatlanná változtatja az üzenetküldő szavazatszámláló bizottsági tag sms-ét... vagy hogy is...  

Előzmény: Törölt nick (131)
zsolti05 Creative Commons License 2008.11.25 0 0 132
:))))))))))))))))))
Előzmény: méregkeverő (129)
méregkeverő Creative Commons License 2008.11.25 0 0 129

"Bemegy a néni a fülkébe, behúzza azikszet a Fideszhez a tollal, mely hő hatására láthatatlanná válik, erre rögtön 5 %-ig szdsz-re, 38%-ig mszp-re javítják "

 

Szerintem ezen mondat szerint a toll válik láthatatlanná!

 

:-)))

 

Az iksz ebben a mondatban válna láthatatlanná:

"Bemegy a néni a fülkébe, behúzza a tollal a Fideszhez azikszet, mely hő hatására láthatatlanná válik, erre rögtön 5 %-ig szdsz-re, 38%-ig mszp-re javítják"

 

:-))

 

A néni láthatatlanná válása:

"Bemegy a néni, aki hő hatására láthatatlanná válik, a fülkébe...."

 

Előzmény: syrius (124)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.25 0 0 128
kis településeken, ahol kevés a számláló, ott X-nének a ballibsik

paraszt falvakban rendere a fidesz ss győzedelmeskedik:D
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.25 0 0 127
Ez valami kommandós tinta:D átúszik az szdesz möszöp karikába:D
Előzmény: syrius (124)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!