Keresés

Részletes keresés

Gabo_d Creative Commons License 2000.09.29 0 0 217
Hogy nem gondolkoztam-e?De meg mennyit.Tul sokat is.Egy meccs az Old Trafford-on maga lenne a beteljesult alom.
Elmondom,hogy en eddigi terveim(alom szinten) hogyan neznek ki:(persze minden csak a rendelkezesre allo penztol fugg)
En nem a meccs napjan erkeznek meg,hanem elotte minimum 1 nappal.Tehat lehetoseg lenne egy edzest is meglatogatni,fotozas,kamera,alairasok...
Jegy akkor mar a zsebben lenne termeszetesen.
Valahol aludni este,ami lenyegtelen milyen korulmenyek,mert egesz nap maszkalnek Manchesterben,fel napot eltoltenek a MU Megastore-ban.Masnap egesz nap hangolnek a meccsre,tobb oraval a kezdes elott ott lennek,hogy lassam a tobbi drukkert,aramlani veluk a stadion fele(foto+kamera meg mindig akcioban).Nem is folytatom,mert csak fajditom minden MU drukker szivet.

Az anyagiakat illetoen:nem hiszem,hogy kijonne 40-bol.Attol is fugg mivel utazik az ember.Busz vagy kocsi.Tehat kell buszjegy,vagy benzinpenz.A kompon fizetni,ha autoval mesz.Akkor jegyek+szallas+kaja+pia+pia+pia.Komolyan,ha mar ott vagyok,akkor bemozdulok az ejszakaba,foleg egy gyoztes meccs estejen.
A busz benne van huszonvalahany ezer forintban oda-vissza Londonig,per fo.
Lehet,hogy megvan 40-bol,sot...SOT!!!!

Par perc mulva lovok neked egy e-mailt!

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

u.i.:ha mennek,akkor termeszetesen a minnel tobb nap,annal jobb elv lepne eletbe,meg sajna az annal tobb money is

Gabo_d Creative Commons License 2000.09.29 0 0 215
Mintha remlene valami zokni ugyben,de beugrott egy MU sapka is a Kecskemeti Repulonapokrol.Azer`kosz a gyors valaszt.

Sracok!
Ti mit tudtok a PSV meccsen lezajlott Beckham kopesrol.En olvastam a neten,hogy David azt nyilatkozta,hogy O nem kopte le M.Merket!!!???

Ja,a mai sportban Sir A.F.:a PSV elleni meccset alarendeltuk a szezon egyik legfontosabb meccsenek,az Arsenal elleninek.

Ha mar a sport relikviaknal tartunk,megkaptam a 98-ban kiadott UNITED factfile cimu konyvet Angliabol.Az ev minden honapja kielemezve,rengetek sztori,info a multbol,rekordok,regi edzokrol leiras,MUFC Trivia Quiz.......Egy alom a konyv.A stilusa nem kepes,hanem egy kepmentes,kisalaku,amolyan mindenttudo kiskonyv.(na nem olyan nagyon picike)

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2000.09.29 0 0 213
Mirrmurr!

Nem tudom mennyire indiszkret a kerdes(:-)),de a labadon feszulo MU zoknit hol,es mennyiert vetted?

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Mirrmurr Creative Commons License 2000.09.29 0 0 210
Bocs, de én Ł100 millára emlékszem, a soccernet.com-on olvastam. Most hirtelen nem tudok visszakeresni, de mindegy. Nekem még egyelőre marad az Umbro pólóm, Nike-t ráérek beszerezni. Most is pl. MU zokni feszül a lábamon, jó meleg, kellemes:-)

Hajrá, MU!

Előzmény: ManUtdFan (206)
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.09.29 0 0 205
Ráadásul a Nike cuccok többnyire drágábbak, míg az Umbro(legalábbis az én tapasztalataim szerint) sokkal elérhetőbb árban van. Meg cserélhetik le így a United stadionban a székeket is...:-)))
Előzmény: Mirrmurr (204)
Mirrmurr Creative Commons License 2000.09.29 0 0 204
Én is bánnám, ha az Umbrot levedlené a MunUtd. is. Különösebb bajom nincs a Nike-val, hacsak az nem, hogy elég gusztustalan küllemű cuccaik vannak:-) Ez a Geo Merlin pl. egy förmedvény, idétlen a mintázata. A Mitre lasztik sem ragadták meg a fantáziámat, én amúgy is Adidas-buzi vagyok, nekem az Adidas labdák tetszenek legjobban (eltekintve a klasszikus fekete-fehér hatszöges lasztiktól, annál királyabb nincs; ©Budapesti Kézműipari Vállalat gödi gyára).
Visszatérve a MU-hoz, szerintem elég csábítóan hangzik a Ł100 millió ahhoz, hogy "az ember haja korpásodjon", vagyis nehéz neki nemet mondani. A szövetség Umbro melletti kiállása dícséretes, de a klub más.
Mindegy, reménykedjünk!

Hajrá, MU!

Gabo_d Creative Commons License 2000.09.29 0 0 203
Szerintem fognak.Marmint NEM-et mondani.Az mar sok lenne,ha a SHARP utan az UMBRO is menne.Tudom,hogy voltak adidas garniturai mar a United-nek,de azert az Umbro az alap.Tudom,hogy nem tul preciz a parhuzamom,de ha Murdoch-nak nemet mondtak,akkor most sem biztos,hogy meghajolnak a nagy penz elott.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

huszabi Creative Commons License 2000.09.28 0 0 201
Az Arsenal teljes csapattal játszott a Lazio ellen.Nyertek is.
Előzmény: Gabo_d (198)
Mirrmurr Creative Commons License 2000.09.28 0 0 200
Bocs, hülyén fogalmaztam:

"brazil válogatottal kötött rekordösszegű szerződés rekordját" = brazil válogatottal kötött szerződés rekordját.

Hajrá, MU!

Előzmény: Mirrmurr (199)
Mirrmurr Creative Commons License 2000.09.28 0 0 199
Egy hír a MU-val kapcsolatban (hogy jó-e vagy sem, mindenki döntse el maga).
A Nike 2002-től - mikor is lejár a MU és az Umbro megállapodása - szponzorálni kívánja a Manchester United csapatát, az üzlet 100 millió fontos nagyságú lehet, ami világrekord lenne, átadva a múltnak a brazil válogatottal kötött rekordösszegű szerződés rekordját. Ugyanakkor Fergie-nek úgymond nagyköveti állást ajánlott az amerikai sportszergyár, lévén a mester visszavonulását tervezi 2002-től.
A végleges megállapodás hónapokon belül megszületik.

Hajrá, ManUtd.!

Gabo_d Creative Commons License 2000.09.27 0 0 198
Keano!

Nem ertesz egyet azzal,hogy ugy erzem Fergie elszamitotta magat.Ok.
En igy gondolom:Minimum egy pontert mentunk oda,ez nem jott be de nagyon.Azt hitte a mester,hogy a PSV ellen a masodik sor is hozni tudja magat.Nem tudta.Nos,ha igy is tovabb jutunk,es elpaholjuk az Arsenalt,akkor azt modhatjuk utolag:Ez igen,Sir Alex megint megcsinalta.De,ha elbukjuk mar most a BL-t,akkor nagyon beszoptuk.Ezzel csak azt akarom mondani,hogy a vegkifejlet fele kozeledve lehet iteletet hozni Ferguson felett,ami meg odebb van.

Csak hogy meg erthetobb legyen:a BL dontoben ugy megkavarta a lapokat,hogy azt sem tudta a csapat,hogy hol van.Aztan behozta a Teddy-t,es Solksjaer-t,es MEGNYERTUK a dontot.
DE,mi van,ha nem lovunk ket golt?Akkor kapott volna Ferguson a csapat megkeverese miatt.

Szoval maradjunk annyiban,hogy Fergie nalunk sokkal elorebb tervez,ugyanis muszaj valahogy kihuzni azt az atkozott hosszu szezont,es ehhez kell a korforgasos rendszer.

A kapuskerdeshez:Bozza tenyleg hozta mar magat parszor,de en eddig Rai-ban is biztam.A masodik gol elkerulheto lett volna.DE en a vedelmet hibaztatom egyertelmuen.Ket meccs hat gol.Azert sok.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

big l Creative Commons License 2000.09.27 0 0 197
Nagyon nem sajnálom a Manchestert mert biztos vagyok benne hogy simán tovább lépnek .Csak azt nem értem hogy miért pihentették a star játékosokat ?
Én döntetlent tippeltem de éreztem hogy hazai pályán jó a PSV .
Hétvégén nyerjen a jobbik Arsenal - Manchester UTD.

UI: Remélem ma nyer az ARSENAL a Lazió ellen !!

TomVeil Creative Commons License 2000.09.27 0 0 193

Manchester rulez :P

he he he he he he he he he he

:))))))))))))))))

francisdrake1 Creative Commons License 2000.09.27 0 0 191
Fiúk, ez bizony szívás
Cannonball Creative Commons License 2000.09.27 0 0 189
Hi vörösök!

Hat eleg gyaszos eredmeny született tegnap!

De ahogy latom Sir Ferguson a vasarnapi derbyre tartalekolt, ugyanugy ahogy ma Mr.Arsen/al/ fogja tenni!

De sebaj!

A Lazio akkor is megy a levesbe!

Hetvegen meg gyözzön a jobbik!

Hajra ANGOLOK!

Ui: De legalabb a Leeds megalazta a török ci...okat!

Gabo_d Creative Commons License 2000.09.27 0 0 187
Szerintem Sir Alex nagyon eltaktikazta magat.Giggsy-t,es Becks-et nagyon nem akarta jatszatni.Tartalekosak voltunk,igy azert nem megy a BL-ben.Persze,ha igy gyozunk,akkor nagy taktikai huzas lett volna,mar ami a korforgasos-kezdo-rendszert illeti,mert pihenten mehettunk volna az Arsenalnak.Mondjuk igy is pihentek lesznek Giggsek,csak ugye harom pont az eluszott.

Azert be kell latni,hogy kene egy-ket olyan jatekos,akik ellensulyozni tudjak a stabil kezdok hianyat.Silvestre is elment gyufaert a harmadik golnal.

Egy kozhellyel zarnam:A kovetkezo meccsre kell koncentralni.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

sixx69 Creative Commons License 2000.09.27 0 0 186
Uraim!

Vagy ket honapja emlegettem, hogy a manure mint csapat, nem funkcional. Nincsenek megfelelo helyettesek a sztarok moge, nincs igazan minosegi csere, es a vedelem mint olyan, nem letezik ebben az allapotaban.
Slur Fergie jobban tette volna, ha mezonyjatekosokra kolti a penzt, mint a kopasz franciara...Greening, Brown, Silvestre, Butt, P.Neville...ezek a jatekosok egy normalis csapatnal meg padon sem ulnek.

YNWA!

Előzmény: ManUtdFan (185)
huszabi Creative Commons License 2000.09.26 0 0 184
A ManU-ban nem volt kezdő -többek közt-:Beckham,Giggs,Cole.
A végén beálltak de akkor már elment a hajó.
Jay-X Creative Commons License 2000.09.26 0 0 183
MUF!!!
Olvasd a válaszom a bckormend.hu-n!!!!
Ritka nagy seggfej vagy!!!!!

Gyuri

_Zoltán_ Creative Commons License 2000.09.24 0 0 180
Adni fog UEFA-Kupát, spanyol bajnokikat, olasz bajnokságot(ezeket élőben) és összefoglalókat az angol Premier League küzdelmeiből. A riporter Kaplár F. József, Gundel Takács Gábor, az MMM egykori műsorvezetője ill. egy szőke leányzó lesz. Tehát az biztos, hogy nem fog közvetíteni angol meccseket.
Előzmény: ManUtdFan (178)
__Tibi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 179
A Sport1 programjának a bemutatója már itt megy. Csak összefoglalók lesznek angol meccsekről.
Előzmény: ManUtdFan (178)
__Tibi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 177
Nem cagyok Chelsea fan, bár csípem őket is. Az Everton-on és az Arsenal-on kívül, minden angol csapat okés nálam. Az angol focit szeretem, úgy egészében. Leülök és nézem a meccseket.
Előzmény: huszabi (172)
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.09.23 0 0 176
Van egy rossz hírem a számodra:a Sport1 csak összefoglalókat fog adni. Ezt a mostani beharangozójukban is hangúlyozták.
Előzmény: ManUtdFan (174)
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.09.23 0 0 173
Off:nekem is jön.
On:Nem vagyok Chelsea-drukker, csak szimpatikusabb, mint az MU. Nagy-Britanniából nekem skót a favorit csapatom, mégpedig a Rangers. Angliából a Tottenham számít kedvencemnek. De a Glasgow iránti rajongásom erősebb.
Előzmény: huszabi (172)
huszabi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 172
Off: Nem hallottam,de ha igaz is majd csak meg lehet oldani ezt is.
Nem feleltél a kérdésemre.
Előzmény: __Tibi (171)
__Tibi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 171
Off:jön! Nekem legalábbis.
Hallottad a rossz híreket a Premierről. Az irdeto-nak állítólag meg vannak számlálva a napjai. Kártyacserét akar a Premier végrehajtani az év végéig. Még jó, hogy most vettem:-(((
Előzmény: huszabi (170)
huszabi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 170
Off:Kártya
On: Ez a Flo nem semmi.
Egy kérdés (nem rosszindulatból):Hogy tudtok olyan angol csapatnak drukkolni,ahol nincs is angol? ( Na jó,néha van egy-kettő). Én imádom az angol focit,de így...
Remélem a Ranieri nem lesz ennyire "internacionalista".
Off: Superdom jön Nektek?
Előzmény: __Tibi (168)
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.09.23 0 0 169
Szerintem tőlem kérdezték, Tibi! Mellesleg már 3-3.
Előzmény: __Tibi (168)
__Tibi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 168
Season-nal megy Neked vagy kártyád van? Bocsi az off-ért.
Előzmény: huszabi (167)
huszabi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 167
Az volt.
Előzmény: _Zoltán_ (164)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!