Keresés

Részletes keresés

Mr. Watson Creative Commons License 2001.01.29 0 0 606
Itt vagyok kispatak!

Nemrég rakattam rendbe a gépem gecó - megdöglött a trafó(!).

Mostanába minden sz@r bekrepál és átkerül a másvilágra.Előbb a Jimmy, most a trafóm.

Kopaszgenya!

Haladjá' a korral, aztán segítsd meg ezt a világot - nomeg ezt a kocsmát - azzal, hogy eltávolítod magad az élők sorából.

Hidd el senki nem fog sírni utánad, plusz még az átlagintelligencia is emelkedik egy kicsit.

Érthető vagyok?

Előzmény: mash (605)
mash Creative Commons License 2001.01.29 0 0 605
Hackett barátotok hol van ilyenkor???
Bujdokol???
Gabo_d Creative Commons License 2001.01.29 0 0 604
Sajnos ma lattam az osszefoglaloban, mit muvelt Fabien. Nem volt sipszo, O meg annak ellenere, hogy DiCanio mar 2 meteres kozeleben volt, csak a kezet emelgette a partjelzonek. Vicc...

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Ernesto Serra Creative Commons License 2001.01.28 0 0 603
A hülye Barthez miatt esett ki a MU a kupából, ez nem tanulta meg, hogy akkor kell abbahagyni a játékot, amikor a bíró belefúj a sípjába?? A végén nagy volt a tűzijáték, csak éppen elképzelés nélkül lődöztek a Manchesteriek
Mirrmurr Creative Commons License 2001.01.19 0 0 602
El kell ismerni, Barthez remek kapus, de...
Bosnich néha OK volt, néha nem, ugyanígy Van Der Gouw, Barthez sokat sérült. Hogy miért épp a Chelsea-t választja valaki, az rejtély.
Nagyon jó lenne már egy igazi, szimpatikus, tekintélyt parancsoló gólkíper. Amolyan Schmeichel-típusú hegyomlás. Javaslom Király Gabit!

Hajrá, Manchester!

big l Creative Commons License 2001.01.18 0 0 601
Én nem vagyok nagy ManUtd fan így hát nem tudom !
Talán azért mert a 3. számú kapus volt csak !
Nem tudom ........
Előzmény: Wisey_ (600)
Wisey_ Creative Commons License 2001.01.18 0 0 600
Igen, de minek? :-(
Előzmény: big l (599)
big l Creative Commons License 2001.01.18 0 0 599
Mark Bosnich a CHELSEA-be igazólt , ingyé !!
Mirrmurr Creative Commons License 2001.01.18 0 0 598
Üdv!

Az irodám immáron elkészült, két hét után. Mit gondoltok, milyen színu? Igen, igen, piros. Igaz, hogy a plafon fehér, de hát a MU is gyakran játszik piros-fehérben. Van egy kis enyhe kupi-hangulata a szobának, de ennyi még elmegy:-)

Hajrá, MU!

__Tibi Creative Commons License 2001.01.17 0 0 596
A Canal+ svéd illetve norvég csatornája.
Ez a Thor muholdon van, és egy d2mac dekóder kell hozzá.
Előzmény: Hackett (594)
Wisey_ Creative Commons License 2001.01.17 0 0 595
itt találsz párat
Előzmény: Hackett (593)
Wisey_ Creative Commons License 2001.01.17 0 0 592
Névjegykártyáid is? Mármint nem személyes emlék (ilyet senkinek sem kívánnék ;-)), hanem a netről... Elég morbid...
Előzmény: Mr. Watson (591)
Mr. Watson Creative Commons License 2001.01.17 0 0 591
Jópofa!

Nekem is van pár Chelsea Headhunters'es banner'om.Jobbnál jobbak...

Előzmény: Wisey_ (590)
Wisey_ Creative Commons License 2001.01.17 0 0 590



Bocs, de nagyon aranyos :-)
Gabo_d Creative Commons License 2001.01.14 0 0 589
ManUtdFan!

Eloszor is koszi a beszamolokat!

Lenne egy kerdesem, amire a valasz lehet, hogy mas topicban mar elhangzott toled, de felteszem. Amikor Ti fogtatok a Premierligas meccseket nehany eve, akkor ez mivel tortent? Olvastam, hogy valami belterivel, de le tudnad majd irni mi az tul. keppen? Mennyibe kerul? Mennyi az elofizetes? Honnan lehet beszerezni? Raersz a valasszal boven, mert a kozeljovoben meg nem szandekozunk elni vele. De latva, hogy mindenki nezi a meccseket, csak en nem, azert elgondolkoznek a dolgon...

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Mr. Watson Creative Commons License 2001.01.14 0 0 588
Bradford City 0-3 Manchester United
Sheringham 71, Giggs 74, Chadwick 87
FA Carling Premiership

Bradford City: Walsh, McCall, Jacobs, Atherton, Molenaar, O'Brien, McKinlay, Jess, Windass, Blake (Saunders 66), Ward.
Subs Not Used: Davison, Myers, Lawrence, Beagrie.
Booked: Molenaar.

Manchester United: Barthez, Gary Neville, Irwin, Stam (Brown 65), Silvestre, Phil Neville (Chadwick 65), Beckham, Keane, Solskjaer (Cole 76), Sheringham, Giggs.
Subs Not Used: Van Der Gouw, Greening.

Att: 20,551
Ref: A Wiley (Burntwood).

Kötelező feledat teljesítve.A Teddy Sheringham ismét góllal mutatkozott be, de ami enneél is nagyobb öröm számora: Chadwick ismét remekül játszott és ezúttal gólt is tudott
szerezni.Az sem mellékes, hogy a Fulham elleni F.A. Cup találkozón csodálatos kényszetítő után nyomott egy gólpasszt a Teddynek.Én mondom érdemes odafigyelni a srácra, mert méltó utódot vélek benne felfedezni.Van még efy-két technikai hibája, na és ahogy elnézem van mit erősödnie, de mindent egybevéve hatalmas tehetségenek tartom, aki előtt nagy övő áll(hat).

A meccs embere egyébént Giggs lett, aki pazar formában van, s teljesítményét egy góllal sikerült megfejeli.

Gratulálunk!

Ezzel a győzelemmel 11 ponttal megyünk, és csodák csodája a Sunderland lépett a nyomunkba, a nagy riválisnak tartott Arsenal már csak a harmadik.

UNITED4EVER!

totelcamp Creative Commons License 2001.01.12 0 0 587
Én egyszer írtam Kluivertnek és tényleg visszaírt, úgyhogy próbáld meg. Probléma csak ott, hogy nekem ez az icons.com kb. 3 hónapja nem jön be.
Előzmény: Gabo_d (586)
Gabo_d Creative Commons License 2001.01.11 0 0 586
TTamas!

Ez Stam hivatalos honlapja, ahol erdemes korulnezned, mert pl. e-mailt is lehet irni, amire a honlapon valaszol Jaap. Biztos van valami postacim is feltuntetve...

http://www.icons.com/JS/home.html

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Mr. Watson Creative Commons License 2001.01.11 0 0 585

David Beckham megerősítette a szóbeszédet: szívesen maradna a Manchester United együttesénél. A Manchester és az angol válogatott középpályásának szerződése másfél év múlva lejár, nem véletlen, hogy a bajnokcsapat szorgalmazza a hosszabbítást. A klub vezetése nem lenne szűkmarkú, hiszen hetente 70 ezer fontot fizetne a Spice Boynak.

David Beckham ezzel a fizetéssel a legjobban fizetett Manchester-játékos lenne, jelenleg a csapatkapitány, Roy Keane keres a legtöbbet, heti 52 ezret. Az ír válogatott erőssége mellett Giggs, Andy Cole és Jaap Stam se panaszkodhat. A Reuters korábbi értesülése szerint Beckham felesége, Victoria nyomására foglalkozott a távozás gondolatával. Ám a játékos szerdán este nyilatkozott a klub televíziójában, hogy még nem beszélt az egyesület vezetőivel szerződésének meghosszabbításáról.

"Ám maradni szeretnék" - tette hozzá. David elmondta, szerződése meghosszabbítását vagy távozását elsősorban a sajtó fújta fel. "Minden orgánum azzal foglalkozott, hogy Victoria nyomást gyakorol rám azzal, hogy nem érzi jól magát Angliában. Azt sehol nem olvastam vagy hallottam, hogy a döntésemben az is szerepet játszik, hogy én itt nőttem fel. Arról meg egyáltalán nem tudok, hogy Victoria egyszer is említette volna, hogy elhagyná Manchestert. Ő nekem mindig azt mondta, hogy boldog itt Manchesterben. Ebből láthatják az emberek, hogy nem akar elszakítani a klubtól, ilyet soha nem tenne."

Ryan Giggs tárgyal klubjával az új szerződéséről. A wales-i válogatott a a következő szezon végén szabadon igazolható lesz, de maradni akar az Old Traffordon.

Forrás: www.sporthirek.hu

Mr. Watson Creative Commons License 2001.01.11 0 0 584
Sajnos semmiféle erre vonatkozó információm nincsen!

Sorry!

Előzmény: TTamas (583)
TTamas Creative Commons License 2001.01.10 0 0 583
Nem tudja valaki Jaap Stam cimét?
Előzmény: Hackett (578)
totelcamp Creative Commons License 2001.01.10 0 0 582
...és a rossz elnyerte méltó büntetését. Azért időközbe cserélhetnél kezet is, tudod jobbot balra, de úgy hogy ki ne gyere a ritmusból.
Előzmény: Mr. Watson (581)
Mr. Watson Creative Commons License 2001.01.10 0 0 581
Hi!

Egy jóideig ez lesz a nickem, mer' Hackettet letiltották.

A qrva anyjukat!

UNITED4EVER!

big l Creative Commons License 2001.01.08 0 0 577
Jaj de jó nekem is !!!
Éppen most kötötték be a haveroméknál az UPC-t , vagyis én is látok P.L.-ás meccseket !
Nem tudod a következő forduló Arsenal-Chelsea
közvetití az UPC ?

Előzmény: Hackett (575)
big l Creative Commons License 2001.01.06 0 0 576
Az nem is olyan rossz hogy egy ideig ingyé nézel P.L. meccset !
:))

Köszi !

Előzmény: Hackett (575)
big l Creative Commons License 2001.01.06 0 0 574
Összesen mennyiért lett UPC-D ?
Mármint mennyi ft ?
:))
Előzmény: Hackett (573)
Gabo_d Creative Commons License 2001.01.06 0 0 572
azt hittem mar muveszlelek vagy:-)))

Gabo_d Creative Commons License 2001.01.06 0 0 569
/a mob.szam ha minden igaz benne foglaltatott az MU logos SMS-ben/

Te krealtad?Hany oras melo???:-))
Ha egyszer nagyon raersz,es van kedved csinalhatsz a Drukkerkocsmas Manchester fanoknak valami egyseges op.logot.Vagy a DK-s angol fanoknak,vagy valami ilyesmit...

Gabo_d Creative Commons License 2001.01.06 0 0 566
elkuldtem,mert kozben rajottem,hogy a honlaprol kell
Igen az 1napos-bol szedtem le.A galeriabol en sem tudtam,csak,ha az 1napot a 3 honapra allitottam.Nehez igy ratalalni a keresett logokra,de kereso programmal mar megy...
Gabo_d Creative Commons License 2001.01.06 0 0 563
a 777-rol,a te altalad feltett Man Utd002--by Hackett-et

ha at tudom kuldeni neked,akkor kuldom,csak mondd hogy hogyan kell

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!