Keresés

Részletes keresés

mash Creative Commons License 2001.01.29 0 0 610
remélem ezt a nicket is kivágják innen!

megsugom barátom se Belgiumban, se Hollandiában nem árulnak szar MU-s cuccokat!
A helyieket nyomatják!
Ajax, Feyenord, Anderlecht, válogatott mezek!
Amit árulnak, azok meg nagyon gagyi olcsó szar, nem hivatalos mezek, ezért nemhoztam én onnan semmilyen cuccot, mármint csapat cuccot!!!

Na mindegy, ezt se úgysem érted meg!
EGy kis hüje vagy és hüje maradsz!

Előzmény: Mr. Watson (609)
Mr. Watson Creative Commons License 2001.01.29 0 0 609
Mi van csak nem fel ment a pumpa! :)

Bőrkobak!

Nem, nem felejtettem el.De azt sem, hogy basztál hozni.Pedig simán keresehettél volna a business'en, mer' kint a belgáknál akkor már szarér-hugyér árulták a cumót.És nulla volt a kockázat, mert egy ilyen mezt bárhol el tudnál adni, de ebbe most nem menjünk bele.

Lényeg a lényeg:

már sokadik alkalom, hogy lepaktálsz a modikkal, és elintézed,hogy töröljenek.Rajta kaptlak gecó ne tagadd!

Ez vagy te!Egy árulkodós kis szar senki.Úgy is vissza fogják állítani újra a nick'jemet ezt jobb ha tőlem tudod.

Mert senkinek sem ártottam itt.Az+ hogy mindenhol mindenkinek bemondom a frankót, alkotmányos jogom öregem!

És senki nem akadájozhat + ebben!

Vili?

Hülye spicli!

Előzmény: mash (607)
Wisey_ Creative Commons License 2001.01.29 0 0 608
mash Creative Commons License 2001.01.29 0 0 607
pöcsfej!

azt már elfelejted, mikor MU mezt akartál velem vetetni???
Akkor jó lettem volna, mi???
Nevetséges kis fasz vagy!

Előzmény: Mr. Watson (606)
Mr. Watson Creative Commons License 2001.01.29 0 0 606
Itt vagyok kispatak!

Nemrég rakattam rendbe a gépem gecó - megdöglött a trafó(!).

Mostanába minden sz@r bekrepál és átkerül a másvilágra.Előbb a Jimmy, most a trafóm.

Kopaszgenya!

Haladjá' a korral, aztán segítsd meg ezt a világot - nomeg ezt a kocsmát - azzal, hogy eltávolítod magad az élők sorából.

Hidd el senki nem fog sírni utánad, plusz még az átlagintelligencia is emelkedik egy kicsit.

Érthető vagyok?

Előzmény: mash (605)
mash Creative Commons License 2001.01.29 0 0 605
Hackett barátotok hol van ilyenkor???
Bujdokol???
Gabo_d Creative Commons License 2001.01.29 0 0 604
Sajnos ma lattam az osszefoglaloban, mit muvelt Fabien. Nem volt sipszo, O meg annak ellenere, hogy DiCanio mar 2 meteres kozeleben volt, csak a kezet emelgette a partjelzonek. Vicc...

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Ernesto Serra Creative Commons License 2001.01.28 0 0 603
A hülye Barthez miatt esett ki a MU a kupából, ez nem tanulta meg, hogy akkor kell abbahagyni a játékot, amikor a bíró belefúj a sípjába?? A végén nagy volt a tűzijáték, csak éppen elképzelés nélkül lődöztek a Manchesteriek
Mirrmurr Creative Commons License 2001.01.19 0 0 602
El kell ismerni, Barthez remek kapus, de...
Bosnich néha OK volt, néha nem, ugyanígy Van Der Gouw, Barthez sokat sérült. Hogy miért épp a Chelsea-t választja valaki, az rejtély.
Nagyon jó lenne már egy igazi, szimpatikus, tekintélyt parancsoló gólkíper. Amolyan Schmeichel-típusú hegyomlás. Javaslom Király Gabit!

Hajrá, Manchester!

big l Creative Commons License 2001.01.18 0 0 601
Én nem vagyok nagy ManUtd fan így hát nem tudom !
Talán azért mert a 3. számú kapus volt csak !
Nem tudom ........
Előzmény: Wisey_ (600)
Wisey_ Creative Commons License 2001.01.18 0 0 600
Igen, de minek? :-(
Előzmény: big l (599)
big l Creative Commons License 2001.01.18 0 0 599
Mark Bosnich a CHELSEA-be igazólt , ingyé !!
Mirrmurr Creative Commons License 2001.01.18 0 0 598
Üdv!

Az irodám immáron elkészült, két hét után. Mit gondoltok, milyen színu? Igen, igen, piros. Igaz, hogy a plafon fehér, de hát a MU is gyakran játszik piros-fehérben. Van egy kis enyhe kupi-hangulata a szobának, de ennyi még elmegy:-)

Hajrá, MU!

__Tibi Creative Commons License 2001.01.17 0 0 596
A Canal+ svéd illetve norvég csatornája.
Ez a Thor muholdon van, és egy d2mac dekóder kell hozzá.
Előzmény: Hackett (594)
Wisey_ Creative Commons License 2001.01.17 0 0 595
itt találsz párat
Előzmény: Hackett (593)
Wisey_ Creative Commons License 2001.01.17 0 0 592
Névjegykártyáid is? Mármint nem személyes emlék (ilyet senkinek sem kívánnék ;-)), hanem a netről... Elég morbid...
Előzmény: Mr. Watson (591)
Mr. Watson Creative Commons License 2001.01.17 0 0 591
Jópofa!

Nekem is van pár Chelsea Headhunters'es banner'om.Jobbnál jobbak...

Előzmény: Wisey_ (590)
Wisey_ Creative Commons License 2001.01.17 0 0 590



Bocs, de nagyon aranyos :-)
Gabo_d Creative Commons License 2001.01.14 0 0 589
ManUtdFan!

Eloszor is koszi a beszamolokat!

Lenne egy kerdesem, amire a valasz lehet, hogy mas topicban mar elhangzott toled, de felteszem. Amikor Ti fogtatok a Premierligas meccseket nehany eve, akkor ez mivel tortent? Olvastam, hogy valami belterivel, de le tudnad majd irni mi az tul. keppen? Mennyibe kerul? Mennyi az elofizetes? Honnan lehet beszerezni? Raersz a valasszal boven, mert a kozeljovoben meg nem szandekozunk elni vele. De latva, hogy mindenki nezi a meccseket, csak en nem, azert elgondolkoznek a dolgon...

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Mr. Watson Creative Commons License 2001.01.14 0 0 588
Bradford City 0-3 Manchester United
Sheringham 71, Giggs 74, Chadwick 87
FA Carling Premiership

Bradford City: Walsh, McCall, Jacobs, Atherton, Molenaar, O'Brien, McKinlay, Jess, Windass, Blake (Saunders 66), Ward.
Subs Not Used: Davison, Myers, Lawrence, Beagrie.
Booked: Molenaar.

Manchester United: Barthez, Gary Neville, Irwin, Stam (Brown 65), Silvestre, Phil Neville (Chadwick 65), Beckham, Keane, Solskjaer (Cole 76), Sheringham, Giggs.
Subs Not Used: Van Der Gouw, Greening.

Att: 20,551
Ref: A Wiley (Burntwood).

Kötelező feledat teljesítve.A Teddy Sheringham ismét góllal mutatkozott be, de ami enneél is nagyobb öröm számora: Chadwick ismét remekül játszott és ezúttal gólt is tudott
szerezni.Az sem mellékes, hogy a Fulham elleni F.A. Cup találkozón csodálatos kényszetítő után nyomott egy gólpasszt a Teddynek.Én mondom érdemes odafigyelni a srácra, mert méltó utódot vélek benne felfedezni.Van még efy-két technikai hibája, na és ahogy elnézem van mit erősödnie, de mindent egybevéve hatalmas tehetségenek tartom, aki előtt nagy övő áll(hat).

A meccs embere egyébént Giggs lett, aki pazar formában van, s teljesítményét egy góllal sikerült megfejeli.

Gratulálunk!

Ezzel a győzelemmel 11 ponttal megyünk, és csodák csodája a Sunderland lépett a nyomunkba, a nagy riválisnak tartott Arsenal már csak a harmadik.

UNITED4EVER!

totelcamp Creative Commons License 2001.01.12 0 0 587
Én egyszer írtam Kluivertnek és tényleg visszaírt, úgyhogy próbáld meg. Probléma csak ott, hogy nekem ez az icons.com kb. 3 hónapja nem jön be.
Előzmény: Gabo_d (586)
Gabo_d Creative Commons License 2001.01.11 0 0 586
TTamas!

Ez Stam hivatalos honlapja, ahol erdemes korulnezned, mert pl. e-mailt is lehet irni, amire a honlapon valaszol Jaap. Biztos van valami postacim is feltuntetve...

http://www.icons.com/JS/home.html

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Mr. Watson Creative Commons License 2001.01.11 0 0 585

David Beckham megerősítette a szóbeszédet: szívesen maradna a Manchester United együttesénél. A Manchester és az angol válogatott középpályásának szerződése másfél év múlva lejár, nem véletlen, hogy a bajnokcsapat szorgalmazza a hosszabbítást. A klub vezetése nem lenne szűkmarkú, hiszen hetente 70 ezer fontot fizetne a Spice Boynak.

David Beckham ezzel a fizetéssel a legjobban fizetett Manchester-játékos lenne, jelenleg a csapatkapitány, Roy Keane keres a legtöbbet, heti 52 ezret. Az ír válogatott erőssége mellett Giggs, Andy Cole és Jaap Stam se panaszkodhat. A Reuters korábbi értesülése szerint Beckham felesége, Victoria nyomására foglalkozott a távozás gondolatával. Ám a játékos szerdán este nyilatkozott a klub televíziójában, hogy még nem beszélt az egyesület vezetőivel szerződésének meghosszabbításáról.

"Ám maradni szeretnék" - tette hozzá. David elmondta, szerződése meghosszabbítását vagy távozását elsősorban a sajtó fújta fel. "Minden orgánum azzal foglalkozott, hogy Victoria nyomást gyakorol rám azzal, hogy nem érzi jól magát Angliában. Azt sehol nem olvastam vagy hallottam, hogy a döntésemben az is szerepet játszik, hogy én itt nőttem fel. Arról meg egyáltalán nem tudok, hogy Victoria egyszer is említette volna, hogy elhagyná Manchestert. Ő nekem mindig azt mondta, hogy boldog itt Manchesterben. Ebből láthatják az emberek, hogy nem akar elszakítani a klubtól, ilyet soha nem tenne."

Ryan Giggs tárgyal klubjával az új szerződéséről. A wales-i válogatott a a következő szezon végén szabadon igazolható lesz, de maradni akar az Old Traffordon.

Forrás: www.sporthirek.hu

Mr. Watson Creative Commons License 2001.01.11 0 0 584
Sajnos semmiféle erre vonatkozó információm nincsen!

Sorry!

Előzmény: TTamas (583)
TTamas Creative Commons License 2001.01.10 0 0 583
Nem tudja valaki Jaap Stam cimét?
Előzmény: Hackett (578)
totelcamp Creative Commons License 2001.01.10 0 0 582
...és a rossz elnyerte méltó büntetését. Azért időközbe cserélhetnél kezet is, tudod jobbot balra, de úgy hogy ki ne gyere a ritmusból.
Előzmény: Mr. Watson (581)
Mr. Watson Creative Commons License 2001.01.10 0 0 581
Hi!

Egy jóideig ez lesz a nickem, mer' Hackettet letiltották.

A qrva anyjukat!

UNITED4EVER!

big l Creative Commons License 2001.01.08 0 0 577
Jaj de jó nekem is !!!
Éppen most kötötték be a haveroméknál az UPC-t , vagyis én is látok P.L.-ás meccseket !
Nem tudod a következő forduló Arsenal-Chelsea
közvetití az UPC ?

Előzmény: Hackett (575)
big l Creative Commons License 2001.01.06 0 0 576
Az nem is olyan rossz hogy egy ideig ingyé nézel P.L. meccset !
:))

Köszi !

Előzmény: Hackett (575)
big l Creative Commons License 2001.01.06 0 0 574
Összesen mennyiért lett UPC-D ?
Mármint mennyi ft ?
:))
Előzmény: Hackett (573)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!