Keresés

Részletes keresés

big l Creative Commons License 2001.02.27 0 0 712
HACKETT.NO1 !!!
Én is dobtam egy mailt neked !!
HACKETT.NO1 Creative Commons License 2001.02.27 0 0 711
lulant!

Dobotam egy e-mail't a címedre:

greenwich@freemail.hu

Előzmény: lulant (709)
Gabo_d Creative Commons License 2001.02.26 0 0 710
Sajna, most nem lehet ravenni engem erre a kazi rendelesre.

Amugy a konyv 20 fontba kerult, a belso, kemeny boritora ra van nyomtatva.

HAJRA ETO&MU!!!

lulant Creative Commons License 2001.02.26 0 0 709
Hackett!
Nosza! Rendeljunk kazit.Nem rossz otlet.A hazakuldest en meg tudom oldani a tavasszal,mert jon ki egy ket ismerosom versenyezni.Rendelni szerintem csak hitelkartyaval lehet,amit otthonrol nem nagyon mlehet elintezni.Majd megnezem mit lehet okoskodni idekint.Amugy a csak hogy egy kis nyalanksaggal szolgaljak az 5.Avenue es a 34 utca sarkan van egy boltocska,ahol eleg sokmindent lehet kapni.Ez a bolt egy ir ferfie es O itt az angol szovettseg hivatalos arusitoja.Van nala minden foldi jo,es sokkal olcsobban mint a Gardenben.Beszelgettem vele vasarnap es csak O is lesett a 6-os kolbaszonKicsit jo lett a kedvem ilyen eredmeny lattan.Az uncsitesom ferje akit mar emlitettem,hogy Arsenal szurkolo teljesen kiakadt.
Na ennyi,majd a kazit megbeszelhetnenk.Van ami engem is erdekel.
Udv mindenkinek erre a 16 pontos hetre!
Előzmény: HACKETT.NO1 (704)
Mirrmurr Creative Commons License 2001.02.26 0 0 708
Bázz, ez nem gyenge! Hatot passzolni egy olyan csapatnak, amelyik játékerejét tekintve a legnagyobbak közt van, nem semmi! Imádom Kanut és Bergkampot, de még szerencse, hogy nem voltak a pályán, így lehet, hogy egy kicsit kisebb a csalódottságuk. A formát át kell örökíteni a BL-összecsapásokra is!

Sajna nem áll szándékomban videokazikra kiadni, inkább valamilyen cuccra spórolok a MU Megastore-ból:-)

Hajrá, MU!

HACKETT.NO1 Creative Commons License 2001.02.26 0 0 707
Bocs!

Elrontottam:(

Tehát:
2000 Great Goals $29.95

Előzmény: HACKETT.NO1 (704)
HACKETT.NO1 Creative Commons License 2001.02.26 0 0 706
Ja és az egyik legszuperebb kazi kimaradt:
2000 Great Goals $29.95
Előzmény: HACKETT.NO1 (704)
HACKETT.NO1 Creative Commons License 2001.02.26 0 0 705
A Champions Again is $29.95 mint azt ti is láthatjátok.
Előzmény: HACKETT.NO1 (704)
HACKETT.NO1 Creative Commons License 2001.02.26 0 0 704
Srácok - Gabo, Mirrmurr, lulant!

Nézzétek meg ezt a - www.bigsoccer.com site'ot.Arra gondoltam össze dobhatnánk a pénzt és rendelhetnénk kazikat.Gondolom felmerül bennetek a kérdés: naés kié lenne az erdeti példány.

Nos felőlem bárkinél lehet - nekem pl. abszolut nincs rá szükségem - viszont arra igen, hogy 1x megforduljon a kezemben a cucc, mert a köv. hónapban veszek 1 szuper minőségű digitalizáló kártyát és felírom a teljes anyagot cd're - ami szuper minőségben stereo'ban kerül majd fel egy-egy korongra.

Namost a kazik ára 15, 20 és 30 usd körüli áron mozog - az durván - a mai árfolyamon számolva (1 usd=300 FT) 4000, 6000 és 9000 Forintot tesz ki - ami elég borsos - no ezért is kéne minnél többen összeállnunk.A választék félelmetes éppen ezért egyeztetni is kéne kit mi érdekel.

Ez a site 100%-ig amerikai - azt viszont nem tudom van e csomagküldés - ami egyébként az USA-területére ingyenes - mert akkor az egész lefújva.Viszont más site'on nem találtam ekkora választékot.

Végezetül leírom engem mi érdekel:

The Epic $19.95
The Treble $29.95
Champions again
United In The 70's $19.95
United in The 80's $19.95
United In The 90's $19.95
Manchester United - 300 Premiership Goals $19.95
1001 Goals $19.95
101 Premier goals $29.95
502 Great Goals $14.95
Great Premier Goals 2000 and Season Review$29.95
The Premier 500 $14.95
Premiership Goals - 1997/98 $17.95

valmint három kasszikus meccs:

Liverpool v Newcastle 1996
Manchester United v Newcastle 4:0
Newcastle v Manchester United 5:0

mindhárom $19.95

Na mit szóltok?

HACKETT.NO1 Creative Commons License 2001.02.25 0 0 703
THANX BIGY!
Előzmény: big l (702)
big l Creative Commons License 2001.02.25 0 0 702
Gratula !
:(
vvittore Creative Commons License 2001.02.25 0 0 701
Ha-ha-ha-ha-ha-HATTALKÜLDTÜKHAZAŐKET!!

Wííárdöcsempions......:-())))

ÜdV

HACKETT.NO1 Creative Commons License 2001.02.25 0 0 700
Manchester United 6:1 Arsenal
Yorke 2, 17, 22
Keane 25
Solskjaer 38
Sheringham 89

Henry 15
FA Carling Premiership

Manchester United: Barthez, Gary Neville, Silvestre, Brown, Stam,
Beckham, Butt, Keane (Chadwick 75), Scholes,
Yorke (Sheringham 75), Solskjaer.
Subs Not Used: Rachubka, Irwin, Phil Neville.

Arsenal: Seaman, Luzhny, Cole (Ljungberg 45), Grimandi,
Stepanovs, Pires, Vieira, Parlour (Vivas 69), Silvinho,
Wiltord, Henry.
Subs Not Used: Bergkamp, Manninger, Kanu.

Att: 67,535
Ref: P Durkin (Dorset).

Mit lehetne még írni erre gyerekek?Nagyon lepofoztuk szegény Arsenal't.Yorke mesterhármasa önmagáért beszél - még az is lehet, hogy Fergie kezdőnek jelöli a Panathinaikos ellen.

A meccs bővebb összefoglalóját ti is elolveshatjátok a www.skysports.com -on.

UNITED4EVER!

greffi Creative Commons License 2001.02.21 0 0 699
Minden tiszteletem a Manchesteré, én is nagyon szeretem őket, és csak azért szorítok, hogy pofozzák le a görögöket, viszont Korsósék ellen nem kéne erőltetni a dolgot, mert akkor mindketten továbbjuthatnak. Az ugye alapfeltétel, hogy Sturm-Valencia 1,X!!!! Hajrá Sturm és MU! Állati jó lenne monfjuk ez a vegeredmény a BL-csoportban:

1. MU
2. Sturm
3. Valencia
4. Panati...stb

Hajrá!

HACKETT.NO1 Creative Commons License 2001.02.21 0 0 698
Manchester United 1:1 Valencia CF
Cole 11 Brown og 86
Champions League Group A

Manchester United: Barthez, Gary Neville, Brown, Stam, Silvestre, Beckham, Keane, Scholes, Giggs (Butt 18), Cole, Sheringham (Solskjaer 63).
Subs Not Used: Rachubka, Irwin, Phil Neville, Yorke, Chadwick.
Booked: Butt, Beckham.

Valencia: Canizares, Pellegrino, Baraja, Aurelio, Carboni,
Angulo (Sanchez 65), Mendieta, Kily Gonzalez (Vicente 76), Angloma, Carew, Aimar (Albelda 89).
Subs Not Used: Palop, Deschamps, Djukic, Alonso.
Booked: Baraja, Carboni, Mendieta.

Att: 66,715
Ref: Hellmut Krug (Germany).

Ma nem fogok sokat írni, mert kikúrt dühös vagyok.Minden a papírforma szerint indult, aztán állati pechesen fejeződött be.Azért azt hozzá kell tenni, hogy a második félidőben nem akadt túl sok helyzetünk, és a Valencia nem érdemtelenül egyenlített ki.A Beckham állítólagos talpalása után a Valencia játékosok elmagyrázták mér' nem őket szertjük.Ennek ellenére ma nem úgy ment ahogy kell, ami a döntetlenben mutakozott meg, egy jól játszó Valencia ellen.Athen'ban mindenképp győzni kell(ene), mert azzal már simán megyünk tovább...

Gabo_d Creative Commons License 2001.02.20 0 0 697
Ossz-vissz egy postafiok cim van megadva, holnapra megnezem. Ez nem igazan tetszik nekem. Irjak nekik levelet, vagy mi? Legalabb egy telefonszamot megadhattak volna. Vagy egy e-mail cimet, csak van valamelyikuknek egy PC-je. Amire megtudod, hogy hol lehet jelentkezni, addigra 2 honapon es 5 levelvaltason kell tullenned...Na mindegy.
Wisey_ Creative Commons License 2001.02.20 0 0 696
HACKETT.NO1 Creative Commons License 2001.02.20 0 0 695
Nem olvastem.Elvből nem olvasom az NS-t.Azért ami info'd van róla, azt tedd fel please!

A szünetben Andy Cole góljával vezetünk!Csak így tovább!Amúgy nagyon szoros a meccs.
Fergie levitte Giggsy't.Remélem nem sérült meg!

Előzmény: Gabo_d (694)
Gabo_d Creative Commons License 2001.02.20 0 0 694
Reszemrol maradjunk Barthez-nel. Szeretem Kiralyt, szoritok is neki nagyon egy szuper szerzodesert, nagy szam lenne magyart latni a PL-be, de inkabb ne eroltessuk, nem akarok meg kulon erte is izgulni...

Olvastatok az NS-ben, hogy megalakult a hivatalos magyar Manchester United fanclub?

HAJRA ETO&MU!!!

HALI23 Creative Commons License 2001.02.20 0 0 693
Jobb lenne ha így kezdődne:
KIRÁLY
Mit szóltok hozzá?
Előzmény: HACKETT.NO1 (692)
HACKETT.NO1 Creative Commons License 2001.02.20 0 0 692
Így kezdünk:

Barthez

G. Neville - Stam - W. Brown - Silvestre

Giggs - Keane - Scholes - Beckham

Cole - Sheringham

Subs: Rachubka, Irwin, P. Neville, Butt, Chadwick, Solksjaer, Yorke
HACKETT.NO1 Creative Commons License 2001.02.20 0 0 691
Köszönet az info'ért HALI23, és utánanéztem a klub hivetelos site'ján, merthát akét hír között némi ellentzmondás fedezhető fel.Részemről ezt tartom hitelesnek - de ez természetes - amely egyezik a Big I által közölt információval.
big l Creative Commons License 2001.02.20 0 0 690
Ez megint egy jokór érkezett hír !
Akkor most HACKETT.NO1 mondja meg hogy mi is az igazság !
Előzmény: HALI23 (689)
HALI23 Creative Commons License 2001.02.20 0 0 689
SZEVASZTOK!
Hírforrás: - NB1.hu

Manchester, február 20.

A 34 éves Teddy Sheringham vasárnap bejelentette: elképzelhető, hogy a szezon végén távozik a klubtól. A csatár kontraktusa júniusban jár le, és Sheringham elmondta: „Egyelőre semmilyen ajánlatot nem kaptam a hosszabbítást illetően, holott ilyentájt már illett volna ezt legalább megemlíteni.” Ebből arra következtetett, hogy MU nem tart rá igényt a jövőben.
Valami nem ok...

Előzmény: big l (686)
big l Creative Commons License 2001.02.20 0 0 688
Most többet nem találtam !
:)
Előzmény: HACKETT.NO1 (687)
HACKETT.NO1 Creative Commons License 2001.02.20 0 0 687
Nagyszerű hír!

Teddy 98/99-es szezon óta a legnagyobb kedvencem a csapatból.

Előzmény: big l (686)
big l Creative Commons License 2001.02.20 0 0 686
Sheringham kétéves szerződést akar

Teddy Sheringham kétéves szerződést akar kötni klubjával, a Manchester Uniteddel. A jövő hónap elején kezdődnek a tárgyalások a játékos és a klub között, és akkor fogja felvázolni Sheringham menedzsere, Barry Neville a játékos feltételeit. Annak ellenére, hogy az angol csatár harmincnégy évesen már az öregebb játékosok közé tartozik, tizennyolc gólt hintett az idén, jelentősen hozzájárulva a MU idei meneteléséhez

Az angol válogatott csatár követelése érzékeny pontot érint. A Manchester Sheringhamhez hasonló korú játékosnak eleddig még soha nem ajánlott egy évesnél hosszabb szerződést, így legutóbb ő maga is tizenkét hónapra írt alá.

- A jövő hónap elejére megbeszéltünk egy találkozót a klub előljáróival. Teddy ragaszkodik a kétéves szerződéshez, de meg kell várnunk, mit ajánl a United – mondta Neville

Sheringham második virágkorának köszönhetően igen csak felszaladt az ázsiója. Ennek eredményeként mind a szigetországban, mind Európában több klub is szívesen látná soraiban. A Fulham már érintkezésbe is lépett Sheringhammel, s ezt látva, a Middlesbrough is megtette a maga 6 millió fontos ajánlatát.

Sheringham mint mindig, most is hangsúlyozta, nincs szándékában elhagyni az Old Traffordot, de ezúttal nyitva hagyja a kérdést. „Számba kell vennünk az összes lehetőséget, de a Manchester előnyt élvez. Amíg az ő ajánlatukat nem ismerjük, kár lenne bármilyen lépést tenni.”

Sir Alex Ferguson, aki legutoljára sikerrel marasztalta a nyárra Sheringhamet, ismét kiemelt figyelemmel fogja kísérni az alkudozást, és mindent elkövet, hogy megtartsa az egykori Tottenham-játékost.

- Sheringham az idényben kiemelkedően szerepel, és Andy Cole-lal együtt már most bebizonyították, hogy helyük van a csapatban. Már jó ideje napirenden volt, hogy új szerződést kínálunk Teddynek, s most eljött az ideje, hogy konkrétan lépjünk is az ügyben – mondta a United edzője.

HACKETT.NO1 Creative Commons License 2001.02.20 0 0 685
THANX!
Előzmény: big l (684)
big l Creative Commons License 2001.02.20 0 0 684
Ha van ilyen hír , már közlöm is !
Előzmény: HACKETT.NO1 (683)
HACKETT.NO1 Creative Commons License 2001.02.20 0 0 683
Mindíg kellemes élmény ilyeneket olvasni...


Előzmény: big l (682)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!