Keresés

Részletes keresés

HACKETT.77 Creative Commons License 2001.04.23 0 0 922
Igen pontosan erre akartam célozni...
Előzmény: Degec (921)
Degec Creative Commons License 2001.04.23 0 0 921
davidsnak most van ez a dopping ugye ugyhogy nem hiszem hogy lesz belöle valami
HACKETT.77 Creative Commons License 2001.04.23 0 0 920
Igen ez már várható volt.Korrek lépésnek tartom Kenyon'tól az hosszú távú stratégiát.Nem véletlen hogy a Barca meg akar válni a braziltól.Ennyi pénzt ilyen korú futballistáért nem érdemes kiadni.A United mindíg is hosszú távon gondolkozott, azt hiszem ez is a sikereink egyik záloga.

Node ki szerepel még a várólistán?

Előzmény: HACKETT.77 (919)
HACKETT.77 Creative Commons License 2001.04.23 0 0 919
A további részletek itt.
Előzmény: HACKETT.77 (917)
Degec Creative Commons License 2001.04.23 0 0 918
Ruud van Nistelrooy, a PSV Eindhoven labdarúgója átesett a kötelező orvosi vizsgálaton, nincs panasza, így még ezen a héten szerződést köthet a Manchester Uniteddel. Az viszont valószínűtlen, hogy az FC Barcelonát erősítő Rivaldo is az angol klubhoz szerződik, mert Peter Kenyon, a klubot működtető gazdasági társaság elnöke öregnek tartja.

A 24 éves holland válogatott csatár, aki szerdán világbajnoki selejtezőn lép pályára Ciprus ellen, 27 millió dollárért szerződik a szigetországba.
Van Nistelrooy már egy évvel ezelőtt megállapodott az angol bajnokcsapattal, de akkor súlyos sérülése miatt nem jött létre az üzlet.

A Bajnokok Ligája negyeddöntőjében kettős vereséggel búcsúzó M.U.-nál még nem fejezték be a vásárlást, s a brit sajtó az elmúlt héten a 29 éves Rivaldót is a lehetséges új játékosok közé sorolta. Peter Kenyon azonban leszögezte, hogy hosszú távú megoldásokat keresnek, így a brazil aranylabdás szóba sem jöhet.
- Új labdarúgók érkeznek a klubhoz, de nem "egyszezonos csodákra" vágyunk. Lassan lejár Rivaldo ideje, így túlságosan kockázatos lenne a megvásárlása. Új átigazolási rendszert vezetünk be, aminek az a lényege, hogy 28 évesnél idősebb játékos szóba sem jöhet. Mi nem csak Sir Alex Ferguson utolsó szezonjára készülünk - mondta Kenyon.

Rivaldo azért még 3 évet lenyimhatna:(

HACKETT.77 Creative Commons License 2001.04.23 0 0 917
Hát megtörtént az első szenzációs vásárlásunk:

Ruud Van Nistelrooy Ł19 millió -ért (ami új BRIT rekord) már a mienk.A holland 5 éves szertződést írt alá, s rövidesen csatlakozik álmai csapathoz: a Manchester Unitedhez.

Íme minden ídők tíz legnagyobb igazolása a szigetországra vonatkozóan:

név - honnan - hova - ár

Ruud van Nistelrooy PSV Eindhoven Man Utd £19million
Rio Ferdinand West Ham Leeds £18million
Alan Shearer Blackburn Newcastle £15million
Jimmy Floyd Hasselbaink Atletico Madrid Chelsea £15million
Dwight Yorke Aston Villa Man Utd £12.6million
Tore Andre Flo Chelsea Rangers £12million
Sylvain Wiltord Bordeaux Arsenal £12million
Emile Heskey Leicester Liverpool £11million
Sergei Rebrov Dynamo Kiev Tottenham £11million
Jaap Stam PSV Man Utd £10.75million

HACKETT.77 Creative Commons License 2001.04.23 0 0 916
KaZe!

Kösz az info't.

KaZe Creative Commons License 2001.04.23 0 0 915
Hali!

Íme néhány exkluzív kép Münchenből:





A képeket nem én készítettem!
Aki a többire is kíváncsi (egyenlőre még nem sok) látogasson el ide:
Magyar Man Utd Rajongói Klub

Minden jót:KaZe
prince Creative Commons License 2001.04.22 0 0 914
OFF,bocs

Hackett

Köszi a mailt,megkaptam a hanganyagot!

Előzmény: HACKETT.77 (913)
HACKETT.77 Creative Commons License 2001.04.21 0 0 913
Mindenki!

Légyszi olvassatok bele ennek a bianconeri'nek a hozzászólásaiba az ANTI-HACKETT77 topic'ban.

Kiderült hogy valójában ki is ő.

Spingár Olivér Creative Commons License 2001.04.21 0 0 912
Nincs meg valakinek a MU 12. játékosának a képe? Biztos fönt van valahol a Bayern meccs előtti csapatkép. Azt keresem! Remélem tudjátok miről beszélek.

Üdv.:
OliBLOOD

mash Creative Commons License 2001.04.21 0 0 911
Finished
Manchester United 1-1 Manchester City
Sheringham 70'
Howey 82'

http://www.eurosport.com/footbl/Match.asp?LangueID=0&MatchID=3039

HACKETT.77 Creative Commons License 2001.04.21 0 0 910
Ezek szerint igen!Én örülök neki, mert Nakata nem egy M.U.F.C. szintű futballista. A Rivaldo'ra transfer're viszont kíváncsi leszek.
Előzmény: Degec (909)
Degec Creative Commons License 2001.04.21 0 0 909
akkor Nakata kilőve?
Degec Creative Commons License 2001.04.21 0 0 908
Hidetoshi Nakata menedzsere pénteken bejelentette: immár bizonyosra vehető, hogy pártfogoltja nem lesz a Manchester United játékosa. A japán sztár - mint arról beszámoltunk - mintegy két hete árulta el, hogy komoly tárgyalásokat folytat a MU és a PSG vezetőivel, ezt most cáfolta menedzsere, Mina Fujita, sőt, hozzátette: minden egyéb híresztelés - Parma, Fiorentina - csak kitaláció. Azt azonban nem tartotta szerencsésnek, hogy akarata ellenére visszatartanak egy olyan játékost, aki saját klubjában nem jut szóhoz, mert ezzel tönkre tehetik annak karrierjét.
(im)

nb1.hu

Mirrmurr Creative Commons License 2001.04.21 0 0 907
Hanem a Nike:-(
Előzmény: Degec (904)
mash Creative Commons License 2001.04.21 0 0 906
900!
mash Creative Commons License 2001.04.21 0 0 905
899!
Bayern!
Degec Creative Commons License 2001.04.21 0 0 904
Ugyemléxem asztat mondotta a K.Jenci a B&M meccsen ,hogy a következő idénytől nem az umbro nyomatja a mezeket a M.u. nak
HACKETT.77 Creative Commons License 2001.04.21 0 0 903
Mirrmurr!

Kösz az infot!

Megmondom őszintén enegem egyedül a videokazik és egy új hosszú ujjú (a változatosság kedvéért) hazai mez érdekelne Shernigham 10 felirattal.

Csak sajna jelenleg nincs rá keret:(

Előzmény: Mirrmurr (902)
Mirrmurr Creative Commons License 2001.04.21 0 0 902
Ne add fel! Én meg azon gondolkodom, hogy abba kéne hagynom ezt a kiegyensúlyozott hangvételt, mert k*rvára nem befolyásolja egyes emberek hülyeségtől elhomályosult látásmódját. Az biztos, hogy elég kiábrándító vitatkozni a szellemi sivatagokkal.

Hanem! Leárazás van a MU Megastore-ban! Karóra Ł10, nagyon király ágytakaró és párna Ł15. Most erősen tanakodik a pénztárcám:-)
Irány a ManUtd Megastore !

Hajrá, Manchester!

HACKETT.77 Creative Commons License 2001.04.21 0 0 901
Már megin'!

De ettől a pillanattól nem fogalakozom a provokátor geciköpettekkel.Higyjenek amit akarnak, írjanak amit akarnak én nem megyek ilyen topic'okba lejáratni magam.Magam is el csodálkozom azon, - hogy én aki megválogatom a társaságom(!) - ilyen senkiházi divatdrukkerekkel képes vagyok mocskolódni.

Mától szarok a primitív agyukra.

Előzmény: Mirrmurr (900)
Mirrmurr Creative Commons License 2001.04.21 0 0 900
ManUtdFan!

Megint eltiltottak? Mi ez a . a nevedben?

Előzmény: HACKETT.77 (899)
HACKETT.77 Creative Commons License 2001.04.21 0 0 899
Kola!

Fel tudtad venni a két meccset?

Montoya6 Creative Commons License 2001.04.21 0 0 898
Hülye MU, elvitték a Tippmixet!
Kola Creative Commons License 2001.04.21 0 0 897
Manchester United - Manchester City 1-1

Két büntetőből csak egyet sikerült berúgni, így csak döntetlenre futotta a Manchester Unitednek a városi rivális ellen.
A 61. percben Brownt lökték meg a 16-oson belül, ezért járt a jogos büntető, de Scholes a kapufára rúgta, így elmaradt a vezetés.
Ezután Solskjaer és Keane veszélyeztetett többször távoli lövésekkel, de a gólt csak a következő büntetőből sikerült elérni.
A 71. percben Solskjaert buktatták a a 16-os vonalán belül. így ismét jöhetett a büntető.
Ezúttal Sheringham lőtte, és bár Nash beleért, hárítania nem sikerült, így vezetett a United.
A 84. percben egy szöglet után Howey fejelt a kapuba, és ezzel egyenlített a Manchester City.
A 85. percben Keane agyonrúgta Haalandot, így kiállították. Hát tényleg elég csúnya volt Tibi.
Utolsó percben Giggs hagyott ki egy hatalmas helyzetet...
Hát, azért illett volna nyerni, de a Bayern elleni vereség azért benne volt még a levegőben.

Mirrmurr Creative Commons License 2001.04.21 0 0 896
Nincs valakinek egy kép róla esetleg?
Előzmény: PG23_d (893)
__Tibi Creative Commons License 2001.04.21 0 0 895
Nem igazán lehet magyarázatot találni arra amit Keane csinált:-(
Csúnya volt.
Előzmény: Kola (894)
Kola Creative Commons License 2001.04.21 0 0 894
1. félidő után:
Manchester United - Manchester City 0-0

Az első 10 percben két hatalmas Man. City helyzet maradt ki.
Lőttek egy kapufát, és még üres kapuba sem tudtak betalálni.
A félidő további részében azonban szinte már csak United helyzetek voltak.
Scholes lövései és Beckham pontrúgásai jelentettek veszélyt.
Egy kb. 28-30 méteres szabadrúgás után Beckham centikkel lőtt a bal kapufa mellé.
Nash nem nagyon védhette volna.
Érdekes volt, hogy Barthez többször jött ki majdnem a félpályáig, és onnan indított, az egyik ilyenből Beckham át is emelte a kapust,
de sajnos a kaput is.
A félidő végén még volt egy tűzijáték, ha jól láttam Philip Neville hagyta ki a legnagyobb helyzetet.
Nah..nézem a 2. félidőt...

PG23_d Creative Commons License 2001.04.20 0 0 893
Szasztok!
Sajnálom ezt az elbukott meccset, de ennyi alamizsna jár a németeknek is. Mielőtt még végleg elmegy a kedvük a focitól :-)
A hiradóban mutattak egy érdekes szitut a meccsről, pontosabban az előtte történtekről. Egy szurkoló a legnagyobb nyugalommal besétált a pályáról a csapat öltözékében és beállt a játékosok közé fényképezkedni. A fotósoknak ebből semmi nem tűnt fel. Knézi elemezte az esetet, azt mondja az ő figyelmét egy osztrák kolléga hívta fel.
Kiváncsi lennék honnan jött az ötlet, hallottatok róla valamit? Szerintem fogadás volt :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!