Keresés

Részletes keresés

HACKETT77 Creative Commons License 2001.03.28 0 0 748
Gabo!

Ha teheted hétfőn mindenképp nézd meg a UEFA által kiadott BL összefogléalót.A UNITED New York'i szurkolóiról lesz egy röpke riport - mint az a beharangózóból kiderült.Reggel 6-kor kelnek hogy láthassák élőben a fiúkat.Nem semmi.Mindenkin az új Vodafone'os mez feszült munícióval a kezükban egy kivetítő előtt.Vannak egy páran, bizonyítandó hogy a klub számára már az új világ sem szűz terület.

Gabo_d Creative Commons License 2001.03.28 0 0 747
huszabi!

Lattad a Halal 50 oraja cimu remekmuvet? Epits fel egy anlogiat a hozzaszolasod es a film cime kozott...:-))))))

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

huszabi Creative Commons License 2001.03.28 0 0 746
Még 84 óra...
Előzmény: HACKETT77 (745)
HACKETT77 Creative Commons License 2001.03.28 0 0 745
Hello drága United rajongó barátaim!

Mostanság nagyon magatokra hagytalak, dehát sok mostanság a teendőm, de ígérem: hamarosan teljes gőzzel újra üzembehelyzem magam.

Gabo_d Creative Commons License 2001.03.24 0 0 744
Nagyon diplomatikus valaszt adtal.:-))
Hogy miert nem szimpi? Sajnos a legfobb indokom az, hogy:"csak". Tenyleg nem tartozik a kemenyvonalas balerinak koze, akik egy boka osszekoccantas utan rohammento utan kialtanak, meg kuzd is, technikas is, gyors is. Tudnek neked mondani meg 120 focistat akirol tudom, hogy jo, csak nem szimpatikus.
Meg tudod regebben irtam ezt a "Manchester sztarokat nem vesz, hanem csinal" elmeletet, emiatt sem szorgalmazom, hogy jojjon.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Mirrmurr Creative Commons License 2001.03.24 0 0 743
Bárkit, akinél Rivaldo jobb. Amúgy miért nem szimpatikus? Nekem nagyon is az, az amúgy cseppet sem topformában levő Barcát hónapról hónapra ő cipeli a vállán. Az alábbi cikkből számomra nem egyértelmű, hogy annyira biztos a barcelonai jövője Rivaldonak. Tárt karokkal várom:-))

Hajrá, Manchester!

Előzmény: Gabo_d (741)
big l Creative Commons License 2001.03.23 0 0 742
Rivaldo nem eladó


A csütörtök reggeli lapértesülést mely szerint a Manchester United már árajánlatot is tett Rivaldóért sietett gyorsan cáfolni mind Joan Gaspart a katalán klub elnöke, mind az MU kommunikációs igazgatója Paddy Harverson. Gaspart szerint nem a pénzzel van baj, itt érzelmekről van szó.

Bár hozzátette, hogy még 65 milió is kevés lenne a világ legjobb játékosáért.
Gaspart: " A Barca azt szeretné ha Rivaldo maradna és ezt így gondolja ő is."
Ezzel egy időben Paddy Harverson az MU kommunikációs igazgatója is nyilatkozott, cáfolta, hogy a manchesteri klub 22 millió angol fontot ajánlott volna Rivaldóért. Tehát úgy látszik, legalábbis ezekben a percekben (2001 március 22. 16:29), hogy minden marad a régiben és Rivaldo továbbra is a katalán csapat játékosa marad.

Szerdán még a katalán klub elnöke Joan Gaspart úgy nyilatkozott, hogy nem hagynak elmenni a csapattól olyan játékost, aki nem szeretne távozni. Kérő persze egyre több akadt, így hírbe hozták Rivaldót a Milannal, a Lazióval és a Manchester Uniteddel is.
A csütörtök reggeli Daily Star viszont már tényként közölte, hogy az MU megtette vételi ajánlatát, 22 millió angol fontot szánnak Rivaldo megszerzésére.
Az angol átigazolási rekordnak ígérkező ajánlatra az érintett Rivaldó úgy reagált, hogy rá nézve hízelgő az ajánlat. Ezt a játékos hivatalos weboldalának nyilatkozta, azt pedig már korábban kijelentette, hogy csak három európai klub kedvéért volna hajlandó elhagyni az FC Barcelonát, ezek a Juventus, az AC Milan esetleg a Manchester United. Rivaldo elmondta még, hogy amikor aláírta új szerződését Barcelonában, akkor megfontolt döntést hozott.
A nyáron egyébként valóban megkereste a Barcelonát az AC Milan és a Lazio is, ám Rivaldo nem akart Olaszországba szerződni, mivel gyerekei Barcelonában angol nyelvű iskolába járnak, ezért úgy gondolta, hogy neki és családja számára egy Premier Liga-szerződés volna a legkedvezőbb.

Ezek szerint nem jön hozzátok !

Előzmény: Mirrmurr (740)
Gabo_d Creative Commons License 2001.03.23 0 0 741
Rivaldorol: nekem egy cseppet sem szimpatikus, de tudasa megkerdojelezhetetlen. Jo focista, de ne jojjon Manchesterbe. Kit raknal ki a csapatbol?

HAJRA ETO&MU!!!

Mirrmurr Creative Commons License 2001.03.23 0 0 740
Hát senkit nem érdekel, hogy Rivaldora szemet vetett ismét a Manchester? Szemléljük reálisan: a Barcának zseton kell kiszemeltjei vásárlásához, ehhez állítólag még Rivaldot sem szégyellnék eladni. Rivaldonak jelenleg jól érzi magát Barcelonában, de többször kijelentette, megtisztelőnek érzi egy ilyen nagymúltú klub érdeklődését és mint tudjuk, a fizu nála sem mindegy. A magam részéről nagyon örülnék, ha Rivaldo magára húzhatná a vörös mezt, hogy ne mondjam, vágyaim netovábbja lenne.
Lehet véleményezni!

Hajrá, MU!

big l Creative Commons License 2001.03.22 0 0 739
Goram az MU-é

A BBC rádió információi szerint a Manchester United leigazolta a 36 éves Andy Goram kapust a skót Motherwelltől. A 100 ezer font értékű hálóőr biztonsági tartaléknak érkezik az Old Traffordra, arra az esetre, ha Fabien Barthez és Raimond van der Gouw is képtelen csapata rendelkezésére állni. Jelenleg a francia és a holland is sérüléssel küzd, Barthez a legjobb esetben a Bayern München elleni BL-negyeddöntőre épül fel, ám előtte, március 31-én a „vörös ördögöknek" még meg kell mérkőzniük a Liverpoollal a bajnokságban.

Zacskó Creative Commons License 2001.03.16 0 0 738
Manchester-Bayern király meccs lesz!
Hajrá Manchester!
(bár szegény Bayern is megérdemelné már a kupát...:))
Gabo_d Creative Commons License 2001.03.16 0 0 737
"Ha mar egyszer belevagtunk, menjunk a nehezebb uton..." -Martin Edwards

Ma kiderult, hogy iden is aktualis ez a mondat.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

big l Creative Commons License 2001.03.13 0 0 736
fellebbezés Gary Neville ügyében

A Manchester United fellebbezést nyújt be az Angol Labdarúgó Szövetséghez (F.A.), mert túlzottnak tartja Gary Neville két mérkőzésre szóló eltiltását és 45 ezer dolláros büntetését. A válogatott védő a West Ham United elleni kupamérkőzésen sportszerűtlenül viselkedett a partjelzővel szemben.

- Sokkolt bennünket a döntés - nyilatkozott a The Guardian lapnak Scott Duxbury, a játékos ügyvédje. - Gary nagyon csalódott. Úgy gondoljuk, hogy a bizottság nem egyformán ítéli meg a különböző eseteket.

A január 28-i találkozón - melynek tétje a legjobb 16 közé jutás volt - a manchesteriek hazai pályán 1-0-ás vereséget szenvedtek és kiestek. A fegyelmi határozat indoklása szerint Neville a lefújást követően meg nem engedett hangnemben kritizálta a partjelzőt és többszöri felszólításra sem kért bocsánatot.

Mirrmurr Creative Commons License 2001.03.08 0 0 735
Hát, nem ezt vártam, hanem biztos győzelmet. Scholes zseni, sokadjára ment meg minket az utolsó percekben.
A NS újból igazolta köcsög f*szságát, az online cikkben egyszerre szerepel a beszámoló végén, hogy egygólos MU győzelem született és a meccs döntetlennel zárult. Gratulálok! Ahhoz sincs tehetségük, hogy a sablont rendesen átírják.
Pablito Aimart azonnal le kell igazolni + Dárdai Palit + Király Gabit. Utóbbiról érdekes megjegyzés a Hertha topicban, hogy (K.G.) tudomása szerint nyáron viszi az Arsenal. Nem kéne lemaradni róla, ez a Barthez nagyon b*ssza a csőrömet.

Hajrá, Manchester!

big l Creative Commons License 2001.03.08 0 0 734
Gratula !!
Előzmény: HACKETT77 (733)
HACKETT77 Creative Commons License 2001.03.08 0 0 733
Panathinaikos 1-1 Manchester United
Seitaridis 25, Scholes 90

Bővebben holnap...

big l Creative Commons License 2001.03.07 0 0 732
Én ezt már régebbe nis halottam !!!
Előzmény: HACKETT77 (731)
HACKETT77 Creative Commons License 2001.03.07 0 0 731
Tegenap hallottam a Eurosport Eurogoals c. műsorában a hírt, miszerit Sir Ferguson még mindíg igényt tart a PSV csillagára Van Nistelrooy'ra.Azért utánanézek, hátha egy hihető forrás is meg erősíti.
big l Creative Commons License 2001.03.05 0 0 730
Remélem sikerülni fog !!!
Köszi !!
HACKETT77 Creative Commons License 2001.03.04 0 0 729
lulant!

Elolvastad az e-mail't amit küldtem?

greenwich@freemail.hu

HACKETT77 Creative Commons License 2001.03.04 0 0 728
big I!

Azért <b>mert</b> nem zárod be.

Azért mert nem zárod be.

Előzmény: big l (724)
HACKETT77 Creative Commons License 2001.03.04 0 0 727
big I!

Azért <b>mert</b> nem zárod be.

Azért mert nem zárod be.

Előzmény: big l (724)
HACKETT77 Creative Commons License 2001.03.04 0 0 726
Képek a tegnapi összecsapásról:






big l Creative Commons License 2001.03.04 0 0 724
Csak azt nem értem hogy miért lessz az összes szöveg kiemelve , mikor csak egy bizonyos szó elé és után rakom !? Erre még rá kell jöjjek hogy yo legyen !
Lásd példa a Forma 1 2001 topickba !
Bocs ez off volt !
Előzmény: HACKETT77 (723)
HACKETT77 Creative Commons License 2001.03.04 0 0 723
Nincs mit!
Előzmény: big l (722)
big l Creative Commons License 2001.03.04 0 0 722
ezt is köszönöm !!
Előzmény: HACKETT77 (721)
HACKETT77 Creative Commons License 2001.03.04 0 0 721
eCCerűen!

<b>Arsenal</b>

Előzmény: big l (720)
big l Creative Commons License 2001.03.04 0 0 720
Hackett77 !!
Hogyan csinálod hogy vastag legyen a betű ?
Ezt már mailbe küld el :))
HACKETT77 Creative Commons License 2001.03.04 0 0 719
Leeds United 1-1 Manchester United
Viduka 84, Chadwick 64
FA CARLING PREMIERSHIP

Leeds: Martyn, Mills, Harte, Radebe, Ferdinand, Bowyer, Dacourt, Batty, Matteo, Keane, Viduka. Subs: Kelly, Kewell, Robinson, Smith, Bakke.

Manchester United: Barthez, G Neville, Brown, Stam, Irwin, Beckham, Scholes, Butt, P Neville, Sheringham, Solskjaer.
Subs: May, Yorke, Rachubka, Greening, Chadwick.

Referee: G Barber (Tring)

Man of the Match: Dacourt

Ezzel a döntetlennel 16-ról 14 pontra olvadt az előnyünk, ami nem nevezhető katasztrofálisnak.A meccs góljait magam is láttam, és örömtelim, hogy az általam oly nagyra tartot Chadwick ismételten eredményes tudott lenni.Stam esküszik arra, hogy Viduka találatát les pozíció előzte meg, mindenesetre nekem nem tűnt fel, igaz csak fél pillanatot láthattam a szituból.A negatív hír, hogy Wes Brown ismét szerzett egy öngólt, amit a bíró les miatt érvénytelenített.Hál' Istennek!

További negatív hír, hogy Giggsy térdsérüléssel bajlódik, úgyhogy nem utazik jövő szerdán Athénba.
Remélem nélküle is kvalifikáljuk magunkat a legjobb 8-ba, ahogy tette azt a Leeds Brüsszelben.

UNITED4EVER!

HACKETT77 Creative Commons License 2001.02.28 0 0 718
lulant!

Az e-mail't amit küldtem feltétlen olvasd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

greenwich@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!