Keresés

Részletes keresés

papamu Creative Commons License 2001.04.09 0 0 792
Martin O'Neillt, a Celtic Glasgow labdarúgócsapatának edzőjét tartja a legideálisabb megoldásnak a MU kispadjára Gary Lineker. Az egykori kiváló csatár jelenleg a sport.telegraph.co.uk című angol lap publicistája, aki hétfői cikkében kifejtette: Sir Alex Ferguson visszavonulása után O'Neill lenne a legalkalmasabb a manchesteri kispad betöltésére.

Az Ajax-Psv meccsen a kamera többször is mutatta FERGIT!Örülnék ha a MU-ba jönne Nisterlooy!
Hajrá Man Utd!

Degec Creative Commons License 2001.04.09 0 0 791
tényleg a védelembe kellene erösödni + a csatárok is csinálhatnának valamit mert ha igy marad akkor nem fogunk újra BL-t nyerni:((
delta09 Creative Commons License 2001.04.09 0 0 790
Off:
HACKETT77!
Manchester-i elmenybeszamolo az arenal-os topicban. A stadion gyonyoru!!! :-)))
big l Creative Commons License 2001.04.09 0 0 789
A Sunday People értesülése szerint minden akadály elhárult a holland Ruud van Nistelrooy manchesteri debütálása előtt. A PSV Eindhoven csatárjának átigazolása korábban sérülése miatt híusult meg. Vasárnap Alex Ferguson Hollandiába utazik, hogy a tranzakció részleteit megbeszéljék.

Az angol bajnokkal kapcsolatos újdonság, hogy Jaap Stam és Ryan Giggs után Paul Scholes is rövidesen alákanyarintja nevét az új, öt évre szóló szerződésen. A középpályás 11.7 millió fontért tesz hűségnyilatkozatot.

papamu Creative Commons License 2001.04.07 0 0 788
Két hét múlva nem röhögsz majd...
Hajrá Man Utd!
Előzmény: Goran (783)
big l Creative Commons License 2001.04.07 0 0 787
M.U.: Sheringham az egyéves ajánlatnak is örül

Teddy Sheringham elégedett azzal, hogy a Manchester United újabb egy évig számít játékára. A 35 éves labdarúgó korábban kétéves hosszabbítást szeretett volna, de a mostani ajánlatot is elfogadhatónak tartja.
- Nem okoz gondot, hogy egy évet kínáltak. Az én koromban már megfelel az a tempó, hogy évről-évre újítjuk meg a szerződést - mondta a válogatott játékos a Manchester Evening News című napilapnak.
Az 1999-es BL-döntő egyik hőse 1997 nyarán a Tottenham Hotspurtől igazolt az M.U.-hoz, s a 2000-2001-es szezonban már 20 gólt szerzett.

Gabo_d Creative Commons License 2001.04.05 0 0 786
Latod ManUtdFan!

Az az atkozott technika... En bezzeg rongyosra nezem azt a 10 percet az otvar, kozepkori szintet kepviselo szalagon.:-)))))

A meccset eloben sikerult megneznem a Championsban. Volt egy aranyos leanyzo Vodafone-os mezben, O emelte a hangulatot. A Bayern drukkerek tobben voltak.:-((

Sok ujdonsagot nem tudok mondani. Enyhe trauma aztan eroteljes bizakodas. Ezt eltem meg a meccs utan en is. Erdekes a Juve nekem is eszembe jutott, de nekem meglepo modon a donto ugrott be. Akkor 90 perc alatt forditottuk meg a meccset. Most ugyanazt kell elkepzelni, csak 180 perceben. Kint a masodik felidoben fogjuk oket megverni. Mar latom a cimlapokat...

Kellemes meglepetes volt megint Silvestre jateka. Elore tenyleg nagyon jo, ugyesen cselezi be magat. Mindenki latja, hogy a tamadas nem megy. Beckham menjen ki a szelre, es fusson fel s ala!!!!! Ne akarjon mar betolodni kozepre, ne akarjon egyvonalba maradni a Keane-Scholes duoval! Higyjetek el, ez mostansag a legnagyobb hiba. Elol pedig nem nagy meglepetes, hogy nem vagyunk golerosek, mikor a ket szelsonk nem hozza a tole elvarhato beadasokat. Giggs az elejen jol kavart. Ami azert nagyon tetszett, az a jatekosok felfogasa. Igaz mi ezt mar megszokhattuk, de elmeny volt nezni, hanyszor tortent labda elvesztes, majd aki elvesztette, az szerezte vissza. A letamadasos jatek az elso felidoben -ami a Leeds-nek 3 golt hozott- nagyon a helyen volt, am a masodik 45 percben a Munchen dominalt.
En is -mint huszabi- zavarba hozhatonak tartom a vedelmet, de ez most nem rajtuk ment el. Golokat kellett volna rugnunk...

Hat, sikerult huszadszorra elmondanom nekem is ugyanazt.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Mirrmurr Creative Commons License 2001.04.05 0 0 785
Gorankám, jobb lenne, ha megvizsgálnád, melyik nemzet(ek) fiai alkotják hőn szeretett csapatod. Aztán nézd meg, hol van a német válogatott a világ élvonalához képest. Én megmondom, van Angliának is bepótolnivalója, de Németország aztán meg főleg igyekezhet levetkőzni ezt az antifocit.
Adio!

Hajrá, MU!

Előzmény: Goran (783)
HACKETT77 Creative Commons License 2001.04.04 0 0 784
Látod Huszabi!

Ezért nem érdemes ezekkel sportszetrűnek lenni.Ha one kedved olvasd el a gyerek adatait!

És ez paraszozik.Egy faszcibáló szántó-vető bajor agrárfattyú.

Kisfiú te Gorán!

Feküdjél le korán!

Ja és ne gyere ide többet!!!!!!!!!

Megértetted geciköpet?!?!?!?!?!?!?

Goran Creative Commons License 2001.04.04 0 0 783
Azt hiszem, ölég egyértelmű volt tegnap este, melyik nemzet fiai futballoznak jobban. Auf vieder sehen, MU!
He-he-he
Előzmény: HACKETT77 (782)
HACKETT77 Creative Commons License 2001.04.04 0 0 782
Úgy legyen!
Előzmény: huszabi (781)
huszabi Creative Commons License 2001.04.04 0 0 781
Ez szép volt!

Látod, tudsz te így is reagálni.

A meccset hál'Isten nem láttam, de az a véleményem az általam idén látott jó néhány ManU meccs alapján, hogy leginkább a védelmetek szorulna egy kis erősítésre.
A két Neville Bros. sajnos az idei évben egymást múlja alul, Irwin se lesz már fiatalabb és Silvestre is jobb előre mint hátra. Az egyetlen biztos pont Stam és néha Brown.

A Bayern is azzal tudja megnyerni az igazán húzós meccsiet, hogy remekül megszervezi a védekezését már a középpályától kezdve.

Azért remélem a visszavágón ezt a véleményemet a United megcáfolja majd!

C'MON ENGLAND!!!

Előzmény: HACKETT77 (776)
HACKETT77 Creative Commons License 2001.04.04 0 0 780
Most hogy valamelyest túltettem magam a tegnapi vereségen egy jó hírt közölnék:

Ryan Giggs 2006-ig szerződést hosszabbított.Ez azt a tévhitet igyexik megcáfplni, amely szerint a csapat Fergie távozása után széthullásra ítéltetett.

Ez mindenképp pozitív hír.

KaZe Creative Commons License 2001.04.04 0 0 779
Bocsi most látoma a sajtóhibát. Tehát helyesen:

A bajorok a 2000--2001-es BL-ben hazai pályán hatból öt meccsüket megnyerték, mindössze a Helsingborg tudott gól nélküli döntetlent elérni az Olimpiai stadionban. A bajorok az elitligában öt mérkőzés óta nem kaptak gólt odahaza ..."


Egyébként az NS lapján így volt fenn.


KaZe
KaZe Creative Commons License 2001.04.04 0 0 778
Én is nagyon el vagyok kenődve. A Bayernnek nagyobb helyzetei voltak (de én csak az összefoglalót láttam )"Aligha vitás, hogy a gól nélküli döntetlen inkább a Bayern München számára kedvezõbb, hiszen a bajorok a 2000--2001-es BL-ben hazai pályán hatból öt meccsüket megnyerték, mindössze a Helsingborg tudott gól nélküli döntetlent elérni az Olimpiai stadionban. A bajorok az elitligában öt mérkõzés óta nem kaptak gólt odahaza ..."

Nemzeti Sport
EZ MÁR NEM TART SOKÁIG!
Szerintem éppen itt az ideje, hogy valaki bevegye Kahn kapuját! Egyébként nekem is a Juventus elleni meccsek jutottak eszembe. Már alig várom a visszavágót.

Kiütjük a Münchent !
Mirrmurr Creative Commons License 2001.04.04 0 0 777
Feleim!

Nagyon el vagyok keseredve, mert borzalmasan nehéz lesz akár egy gólt is bepréselni Münchenben. Nem értem, mi okozta azt a tökölést, ami a támadások befejezésénél volt tapasztalható. Őszintén szólva jóval korábban behoztam volna Cole helyére Sheringhamet, Andy gyerek egy csöppet szétszórt volt. A második félidő egyértelműen a Bayerné volt, ők viszont gólra tudták váltani egyik helyzetüket. Hiányoztak Scholes pontos lövései, míg mezőnymunkája csodás volt. Kár is sorolni, egyedül a támadások befejezésével voltak gondok. Stam zseni.
Borzasztóan nehéz lesz, de tovább KELL jutni! Emlékeztek annak idején a Juve-Manchester visszavágóra? Abból kell erőt meríteni.
Mindent bele és

HAJRÁ, MANCHESTER!

HACKETT77 Creative Commons License 2001.04.04 0 0 776
Manchester United 0-1 Bayern Munich
Sergio 86
Champions League Quarter Final

Hát mit is mondjak...nagyon de nagyon nehéz dolgunk lesz, ha komolyan tovább akarunk jutni.Bevallom őszintén, én még most is ebben gondolkodom, bár a reális esélyeink ezzel igencsak lecsökkentek.Pedig nem fociztunk rosszul, de a befejezésekkel elég nagy gondjaink voltak.Sokminden mást most nem nagyon szernék ide írni, mert nagyon magam alatt vagyok, és rettentően el vagyok keseredve...

Gratulálok a Bayern'nek!

belady Creative Commons License 2001.04.03 0 0 775
Félidőben 0-0, de jobb a MU!!!!
HACKETT77 Creative Commons License 2001.04.03 0 0 774
Mind1!

Azért köszi az info't.Viszont erős a gyanúm hogy ők azok - aminek nagyon örülök(nék).

Előzmény: KaZe (772)
HACKETT77 Creative Commons License 2001.04.03 0 0 773
Rövidesen kezdünk.Íme a várható kezdő-csapat:

Barthez

Gary Neville, Brown, Stam, Silvestre,

Beckham, Keane, Scholes, Giggs,

Cole, Solskjaer.

Subs: Van Der Gouw, Irwin, Butt, Sheringham, Phil Neville, Yorke,

KaZe Creative Commons License 2001.04.03 0 0 772
HACKETT77!



Már rémlik valami,de az az igazság, hogy én még nem vagyok klubtag. Csak egy embert ismerek az elnököt (őt sem személyesen). Tehát nem tudok választ adni a kérdésedre.

Sajnálom.

KaZe
HACKETT77 Creative Commons License 2001.04.03 0 0 771
Kár volt ezért OFFolnod.Inkább olvasd el a Keir Rednadge féle szakkönyvekben, miként értékelték(ik) az ANGOLO.K. ezt a két megelázó vereséget (3-6 & 1-7).
Előzmény: isz-akos (770)
isz-akos Creative Commons License 2001.04.03 0 0 770
HACKETT77
Ajánlom most a tv2-öt...az angolok égnek otthon a MAGYAROKTÓL
hoppáá GOOOOOOOOL Hidegkuti...mostmár 2-6 :-)
HACKETT77 Creative Commons License 2001.04.03 0 0 769
Gabo!

Ekkora szívást gecó!Gondold el, tegnap kimentettem a file't, de a könyvtárban - ahová az utsítsá szólt - nem találtam meg.SUXX!Pedig micsoda 10 perc volt.NAGGYON állat, hogy már New York is képvisel minket.Méghozzá elég rég, az egyik srác mindha azt említette volna, hogy már yoo 10 éves múltra nyúlik vissza a New York'i Branch múltja.Amúgy kb. én is azóta vagyok United rajongó.

Előzmény: Gabo_d (765)
HACKETT77 Creative Commons License 2001.04.03 0 0 768
KaZe!

Azokra, akik a '99-es BL meccsen a Juventus és a Bayern ellen ott ültek a Magyar Televízió stúdiójában.Volt ott egy ANGOL illetőségű, feltehetően már régebb óta Magyarországon élő Simon - ejtsd szájmon - nevű M.U.F.C. rajongó.Na rájuk gondoltam.Ők is tagjai a Branch'nek?

Előzmény: KaZe (766)
Mirrmurr Creative Commons License 2001.04.03 0 0 767
Ma a Manchester-zoknimban vagyok, ha hiszitek, ha nem, ez következett mára. Este egy jó kondizás után egy kiadós Jókai bableves társaságában fogom követni az eseményeket, bízom benne, hogy többgólos MU siker születik. Remélem, Barthez nem szövi bele a játékba a szokásos kis hülyeségeit, hanem odafigyel végig. Giggs meg fogja bolondítani a Bayern védelmét.

Hajrá, Manchester!

KaZe Creative Commons License 2001.04.03 0 0 766
Ez az a Simon féle Branch? - Nem tudom sajna mire gondolsz :(



KaZe

Gabo_d Creative Commons License 2001.04.03 0 0 765
:-))) jol van, latom, hogy a technikai hatterem a 21.szazadban mar nem allja meg a helyet...

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

HACKETT77 Creative Commons License 2001.04.02 0 0 764
Huhhh!

Én is felvettem.Itt one a wincsimen :).Még a hétenvégén megvettem a TV & Video digikártyát, úgyhogy az analóg cuccok helyett én már digiben nyomulok.Ezt csak úgy dicsekvés képpen említettem meg.

Előzmény: Gabo_d (762)
HACKETT77 Creative Commons License 2001.04.02 0 0 763
Köszi a yoo tanácsokat KaZe!

Még a héten postázom a levelet.

E-mail'ben már feltettem a kérdést, de felteszem itt is:

Ez az a Simon féle Branch?

Előzmény: KaZe (761)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!