Keresés

Részletes keresés

MU59 Creative Commons License 2020.12.15 0 0 206143

szögletet...

MU59 Creative Commons License 2020.12.15 0 7 206142

Vicc,hogy 5 percig nem tudja a csapat megtartani az előnyt. Azt se értem,miért Beridze rúgja a szögketet,az első védőn nem tudja átrúgni.

JHSZ TTL Creative Commons License 2020.12.15 0 0 206141

Attól tartok Újpesten a vezetőségben, stábtagban több a paraszt! Beridze kispad, Perosevics kezd! No comment, Balf..sz edző! Azt hiszem mi is úgy járunk mint ennek a "káprázatos" apa-fia duónak az összes csapata:zuhanás egyre lejjebb! Büntetlenül!

Előzmény: wizardry8 (206140)
wizardry8 Creative Commons License 2020.12.15 -5 6 206140

Ma este 6-kor Kisvárdára megyünk.

Közeleg a karácsony, így ott aktuális a következő nóta.

 

Pestről az Újpest,

eljött hozzátok,

parasztok,

parasztok,

...

 

tovább nem tudom

 

sárfi Creative Commons License 2020.12.12 0 2 206139

Az őszi kezdésnél Simon gólokat rúgott, vissza jött Perosevix és Beridze és egy pár meccsen hozták a gólokat, most ez a 3 játékos miért nem tud gólt. gólokat rúgni ? Ez nem csak a játékos hibája. Semmivel se legyen vereségnél egy edző elégedett, de bízom benne, hogy rosszul fordítottak. Egyébként ott látom a nagyobb hibát, hogy a betömörülő védekezés ellen nem találunk megoldást. 

Előzmény: Skywalker. (206135)
Padre Pio Creative Commons License 2020.12.12 0 5 206138

Igazat beszél "Harcolunk az Újpestért". Jó választás volt ehhez a csapathoz. Újpesten láthatóan kiválóan érzi magát az edző és a játékosok is. Afféle vállalati csapatépítő tréningnek tűnnek a meccseink. Azt remélem tudják, hogy a szezon végén vége lesz a jó világnak, ha senkit nem tudunk legyőzni!

Előzmény: sárfi (206134)
ligula Creative Commons License 2020.12.12 0 0 206137

Van Portugál játékosunk? Égés (?), de nem is hallottam róla...

polovcev Creative Commons License 2020.12.12 0 2 206136

Hála Istennek 2021-ben is ehet minket az ideg a csapat miatt, akárcsak tavaly. Rosszul is érezném magam, ha gond nélkül üldögélnénk a középmezőnyben. Mondjuk az után, hogy a Paksot és a Budafokot sem sikerült legyőzni ez a vereség korántsem meglepetés.

Hihetetlenül semmilyen focit játszunk. Igazából már abban sem vagyok biztos én mit várok a csapattól. Holott szerintem ez a keret némileg erősebb, mint a tavalyi volt. A Budafok ellen a baloldali Beridze-Antonov kettős szépen kombinált. Nem túl hatékonyan, de nem lehetett őket magukra hagyni. Ebből tegnap nem láttam semmit. Kellene még egy Tallo tipusu csatár előre, mert Pero semmilyen, Beridze pedig inkább szélső. Egyedül elöl dekkolni a mi támadó középpályás szekciónk mellett pedig inkább egy rossz vicc. Én persze nem vagyok tréner, még csak szemem sincs a játékhoz, de még számomra is fájó a kreativitás hiánya. Ráadásul ugyanazokat a cseréket lépjük meg, lassan fogadni lehetne arra, hogy Bacsa Simon helyére fog érkezni, mindenféle újítás és taktikai húzás nélkül. Ilyen alapon a pályára küldhetné a fiatalokat is, hátha elsül valamelyik lába és vág egyet 40 méterről. Rájuk legalább nem tudnak felkészülni az ellenfeleink, mert senki sem látta még őket játszani.

Ez halmozottan érvényes Gigicre meg a portugálra. Mégis minek ülnek a padon? Rohadtul idegesítő, hogy minden szezonban van 3 olyan új játékosunk akik nem ütik meg még az aktuális csapatnak a szintjét sem.  Értem én, hogy 1-2 edzés nem elég ahhoz, hogy valakiről teljes képet kapjon a stáb, de nevetségesen sokszor lövünk mellé az igazolásokkal.  

 

 

Apropó, tudja valaki mi van Bjelossal mega két Stieberrel? Mert amikor az előbbi érkezett külön kihangsúlyozták, hogy rendszeresen játszott a szerb elsőben és a Rogan korábbi játékosa. Ennek megfelelőlen legalább az ő képességeivel tisztában kellett lennie a stábnak.

 

 

Amúgy hová tűnt Király Tivadar, aki naggyá tette az Atalantát?  :) 

Skywalker. Creative Commons License 2020.12.12 0 2 206135

Már megint ott tartunk, hogy az edző szar és egy másik kéne?

Lawfaszt! Már a legelején tudható volt, hogy egy kókler. Azért van itt, mert képes belesimulni a belga féle ámokfutásba, semmi jelentősége nincsen annak, hogy milyen edzői kvalitásokkal bír, vagy hogy a meccs után milyen marhaságok jönnek ki a száján. Amíg ez a helyet áll fenn, addig nem lesz itt jobb edző de még csak egy másik sem.

sárfi Creative Commons License 2020.12.12 0 2 206134

Rogan ,, Elégedett vagyok a csapatszellemmel, és azzal, ahogy a játékosok a pályán viselkedtek, küzdöttek, de ez még nem volt önmagában elég ahhoz, hogy döntetlenre hozzuk le a találkozót., ,enjen az anyjába, 

JHSZ TTL Creative Commons License 2020.12.11 0 4 206133

Új edzőt, csapatot januárra! Biztos megint rohadt jók voltak a fiúk!Perosevics egy idióta antitalentum! Egy jó megmozdulása sem volt! Szerencsére kegyesek az ellenfelek a mérkőzések végén mert már jóval -20-on lenne a gólarányunk! Gigicset mint csatárt minek igazolták le ha vagy nem ér semmit vagy nem játszatják! Ez az "edző" Balf..abb mint Vignjevic! De hogy a cseréhez sincs semmi fogalma az tuti! Leg unalmasabb, előrejáték nélküli mérkőzésenként egy-két helyzetet kidolgozó együttes lett az Újpest!

ligula Creative Commons License 2020.12.11 0 4 206132

Annyira reménytelenül gyengék vagyunk... Kb. Banai és Beridze akik érnek még valamit. Mitro, Szakály és Tallo, mintha öregfiúk meccsen lennének. Szakály még jól el is nevetgél a csútiakkal a végén, botrányos. Ha nem lesz vérátömlesztés télen (nem lesz), kizúgunk sztm. A sok éves belga kukázás beérik...

BELABACSI Creative Commons License 2020.12.11 -1 1 206131

Add meg a címed és amint megjelenik egy kötetem kapsz egy példányt!

 

 

Viszont itt ezután nem tudunk értekezni egy jó darabig, úgyhogy vagy ma-holnap ideírod, vagy keress más módot!

 

Előzmény: itepgolab (206126)
BELABACSI Creative Commons License 2020.12.11 -2 6 206130

Nekem a WC deszkás nem címerem. Azt viselje magán akinek a belga az anyukája!

 

ISTEN ÓVJA A MENNYEI ÚjPESTET!

Előzmény: árpp (206123)
Újpest-FTC 6:0 Creative Commons License 2020.12.10 0 11 206129

Menj már vissza a topikodba: Anál kúp vagy plug van benned?

 

Előzmény: itepgolab (206126)
maribor Creative Commons License 2020.12.10 0 3 206128

Maradj mar komoly, mikor a hetero szittya ujpesti urak is komoly temarol beszelgetnek.

Előzmény: Afassa Dapapi Dapov (206127)
Afassa Dapapi Dapov Creative Commons License 2020.12.10 -11 1 206127

Nyomja? Az gagyi. Szövöttet vegyél.

És feltétlen legyen rajta a "Made in Laosz" is, nehogy valami hamisítvánnyal szúrják ki a szemed.

Előzmény: Miller a sör (206125)
itepgolab Creative Commons License 2020.12.10 -9 9 206126

Tisztelt Belaba', eloszor is az erdekelne, hogy jelenik-e meg az unnepekre valami uj novellas kotete?

Amennyiben dedikalna is a konyvet,felbecsulhetetlen ertek lenne.

 

Miller a sör Creative Commons License 2020.12.10 -10 4 206125

Állítólag Laoszban van egy gyár ami klasszikus Dózsa címerrel is nyomja. Én tuti abból veszek, azzal legalább néha nyertünk bajnokságot is.

Előzmény: wizardry8 (206124)
wizardry8 Creative Commons License 2020.12.10 0 2 206124

Mindkettő. Vietnámban naprakészek.

Előzmény: árpp (206123)
Miller a sör Creative Commons License 2020.12.10 -10 5 206122

Jól van vén,okos,pufi,házmester Béla. Majd mással foglalkozom ígérem. Téged meg meghagylak az ide látogató fradistáknak, velük mindig magas szinten tudtál vitázni :-)

(félelmetes, hogy neked még vietnami ismerőseid IS vannak, de tényleg)

Előzmény: BELABACSI (206121)
BELABACSI Creative Commons License 2020.12.10 -8 11 206121

Történetesen évekig hordtam a soproni barátaim szurkolói cuccait A-ból B-be, értsd a Soroksári úti nagykerből egy Mátyásföldi gépi hímző üzembe ahol bármire rátudták rakni a kért logót és címert. Tehát kb három nap alatt egy sima piros Blossom pólóból Brigade Sopron címeres cucc lett, ugyanezt sapkával és kapucnis pulóverrel is megcsinálták. Szóval kedves mindenhez is értő Bélabácsi ha azt képzeled, hogy Ho Si Minh város külsőn bárki tudja, hogy az Újpest címer hogy a picsában néz ki, tévedsz :-)

 

És akkor meg tudod látatlanban különböztetni a szőtt és nyomott mintát? Mert arról nem írtál, pedig az volt a lényege annak amit válaszoltam első frusztráltságtól bűzlő kötözködésedre. Vagy csak úgy mondtad, hogy csicskása voltál valakinek a textilruházati iparban, hogy félelmetesebbnek tűnjön a tudásod és mindenki igazoltnak lássa, hogy minden vállalkozó, mindet ugyanúgy csinált mint a munkaadód anno? Csak minek? Ennyire félelmetes, ha valaki van aki többet tud nálad a világ egy részéről? Az kizárt?

 

Nem kell tudniuk Vietnamban. Igaz még Kádár alatt rengeteg námi dolgozott Budapesten, és az egyik egy jó haverral egészen összebarátkozott, bizony állandó vendég volt a családjuknál (én szintén) és még az Újpest meccsekre is kijárt velünk. (Sőt az a fogorvos is keleti származású, aki évtizedekig vagy 30 helyet bérelet elkülönítetten a barátainak a mecsceinkre. Ott ültek előttünk.) Ráadásul ma már nem annyira nehéz napi híreket szerezni a világból képekkel együtt, akár az Újpestről is, akár arról is milyen maszkokat gyártanak errefelé. Aki tud magyarul kb. olyan órás meló és megtudja mi itt a helyzet maszk ügyben és ha éppen azzal foglalkozik Vietnamban..... Tudod a világ összement egy pár évtizede. Bármilyen mintát a magyar ár ötödéért megcsinálnak és lehet olcsóbb ott egy szőtt mintát megcsinálni, mint itt egy nyomottat. Én mint vállalkozó sokáig abból éltem, igaz Kína vonatkozásában, hogy keleten minden a töredéke mint errefelé. Volt olyan több száz oldalas, kemény fedeles katalógus, amit hibátlan magyarsággal, egy nyers szövegből képek csatolása mellett az magyar ajánlati ár ötödéért nyomtak meg Kínában, harminc százalék előleg átutalásával. Nem azért mert tudtak magyarul akár egy szót is, hanem mert profik voltak, a magyar ár ötödéért még a latin betűs, magyar abc-s munkában is. Ma már Kína sem olcsó, maradtak Laosz, Kambodzsa, Vietnam.


Ezzel együtt még az is lehet, itteni a megrendelője ( és az is lehet, hogy egy itt élő vietnami, mert ma is ezres létszámban kereskednek itt Budapesten, aki jár a városban, jár piacokon, tudja), mert ma már az is pillanatok alatt megy. Maszkokat ráadásul repülőn is fillérekért szállítanak, pillanatok alatt itt van, nincs súlya. Ezres-néhány ezres megrendeléstől már normális az ár, és az egész üzlet lemegy maximum egy hónap alatt.

 


Komolyan kérdezem, nem foglalkoznál valaki mással, főleg, ha ennyike az eszed és az üzleti tapasztalatod? Nekem kínos mennyire erőlködsz, hogy bebizonyítsd rólam, hogy olyasmit beszélek amiről fogalmam nincs, noha benne voltam évekig. Főleg, hogy egy indifferens dolgot hozol „bizonyítéknak”. az én hülyeségemre. És ez nem először fordul elő és nem csak az én vonatkozásomban. Máson éld ki frusztrációdat, nem én tehetek a nyomorodról! Valóban azt képzeled, hogy a legjobb, ha mindenkibe belekötsz, akibe csak tudsz? Tudod mit? Nekem ez nem annyira fontos inkább az UTE szeretete ami itt tartott eddig is, miközben ezer jobb dolgom is lenne.

 

Legyen ez a te játszótered! Nekem a magadfajta kek, frusztrált kis mitugrászokkal egy brancsba tartozásra nem nagyon van szükségem és sajnos a valaha remekül működő oldal ma alig él.  Sportszakmai viták meg szinte egyáltalán nincsenek (talán, néha érintőlegesen a fociról), hiába erőlködöm a meccsek megbeszélésével néha. Mára szinte csak a krakélerek maradtak az egész fórumban és sajnos itt is van belőlük. Olyan lett az egész mint az Újpest, széteső, lassan érdektelen. Kár érte, én sajnálom. De minden elmúlik egyszer.

Előzmény: Miller a sör (206120)
Miller a sör Creative Commons License 2020.12.09 -10 3 206120

Történetesen évekig hordtam a soproni barátaim szurkolói cuccait A-ból B-be, értsd a Soroksári úti nagykerből egy Mátyásföldi gépi hímző üzembe ahol bármire rátudták rakni a kért logót és címert. Tehát kb három nap alatt egy sima piros Blossom pólóból Brigade Sopron címeres cucc lett, ugyanezt sapkával és kapucnis pulóverrel is megcsinálták. Szóval kedves mindenhez is értő Bélabácsi ha azt képzeled, hogy Ho Si Minh város külsőn bárki tudja, hogy az Újpest címer hogy a picsában néz ki, tévedsz :-)

Előzmény: BELABACSI (206117)
Skywalker. Creative Commons License 2020.12.09 -3 10 206119

Nem tudom, milyen kifogásunk lesz akkor bármire is, de jelen pillanatban semmilyen kifogásunk nincsen semmire. Nálunk jelenleg a világon minden hullik darabokra, ti meg a rendszer agyontámogatott, agyonkényeztetett csapatát ünneplitek meg idejártok barszázni, meg egymás faszát szopni, elnyomásról nosztalgiázva. Jelen pillanatban az van, hogy a ferencvárosnál undorítóbb képződmény nincsen és mi annak örülünk, hogy ettől a kreatúrától a lehető legtávolabb helyezkedünk el! 

Előzmény: Törölt nick (206116)
BELABACSI Creative Commons License 2020.12.09 -4 13 206118

Ha kormányváltás lesz, akkor ti nagyobbat buktok mint mi. Semmi pénzt (nemhogy mint most számolatlanul) nem kaptok az államtól és az államnak dolgozó cégektől, és egyenlőek lesznek a feltételek, ti meg még fenntarthatjátok a sok ajándékba kapott durván kétszáz milliárd értékű (beleszámolva az új kézi csarnokot is, ami soha nem lesz tele) sportlétesítmény, évi minimum egy-kétmilliárdért. Nekem, jó opció.


Mi a fasznak kell itt okoskodnod állandóan? Gondolod, hogy a falusi makik károgására kíváncsi itt valaki is? Mert a többi már évek óta nem jár ide beszólogatási céllal.

 

Szóvak kuss paraszt, hogy te is megértsd!

Előzmény: Törölt nick (206116)
BELABACSI Creative Commons License 2020.12.09 -1 8 206117

Aki meg tud különböztetni egy szőtt és egy nyomott mintát, abban ez fel sem merülhet. De erre persze nem mindenki képes. Főleg látatlanban. Kötözködni viszont nagyon sokan képesek. Feleslegesen kötözködni is.

 

Alig vagyunk már páran, biztos, hogy egymást kell basztatnunk? Megbántottalak? Bocsánat! Persze, ha a kötözködés az életed....

 

...ehhhh....

Előzmény: Miller a sör (206113)
Törölt nick Creative Commons License 2020.12.09 -12 4 206116

Már várom a napot amikor eltünik a balgátok ( bár nekünk addig jó amíg van), és nálatok is betoppan egy kormánytag a csapatért. Akkor milyen kifogások lesznek? 

Az egy más kérdés, hogy közben kormányváltás lehet és buktátok ezt az opciót. 

Gondoljátok nekünk öröm székletfehérvárral versengeni a bajnokságért?

Annyira izgat fel egy derbi mint bármelyik akciósújság az Aldiból.

Nézz végig a mennyei csapatain, kik ezek?  A tradicionális klubbok élethalál harcot vívnak mert átaludták az elmúlt húsz évet. ( Mi is). 

Nincsenek jó kis főváros-vidék rangadók, nincs néző és erről nem a kormány vagy mi tehetünk hanem a klubbok. 

Basszátok ki a belgát, mindenkinek jobb lesz.

Kormányváltás lesz, Havast kinevezik valami idétlen pozicióba és megveszi nektek az egyesületet. 

Lenne legalább konkurencia, de addig...

Előzmény: Skywalker. (206111)
sárfi Creative Commons License 2020.12.09 -2 1 206115

Nikolics és Rebrov is lefeküdt a volt csapatának. Ennyi !

wizardry8 Creative Commons License 2020.12.09 -2 7 206114

Azért járnak át ide mert itt érdekes hozzászólásokat lehet olvasni. 

Kivételesen én is átnéztem oda és máris találtam egy gyöngyszemet:

 

Dinamo-FTC 1-0

Nem tudom ki volt ez a tegnapi speaker, 80. perc közepén 0-1-nel azt mondja, nem kell kitámadni, mert ha kapunk még egyet, akkor 3-t mar nem rúgunk.

Előzmény: Újpest-FTC 6:0 (206108)
Miller a sör Creative Commons License 2020.12.09 -8 6 206113

Az eszedbe sem jut, hogy kint a maszkot gyártották, itthon meg simán rányomták a lógót.....

Made in Vietnam

Előzmény: BELABACSI (206112)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!