Keresés

Részletes keresés

Barthez Creative Commons License 2001.05.20 0 0 995
Nekem nem jön be az az olda, amit adtál.
Nem lehet, hogy elírtad a címet?
Ha igen, akkor még egyszer írjad le.
Előzmény: hackett1977 (993)
Barthez Creative Commons License 2001.05.20 0 0 992
Én MU szurkoló vagyok és kedvenc játékosom Paul Scholes.
Azért küldtem le a MU csapatát, hátha valakinek ezzel újat adok.
Egy MU szurkoló hol találhat a weben MU híreket?
Előzmény: hackett1977 (991)
Barthez Creative Commons License 2001.05.20 0 0 990
A MU jelenlegi kerete a www.carlignet.com szerint.

Squad Details
Goalkeepers
Fabien Barthez
Andy Goram
Bojan Djordjc
Raimond Van Der Gouw

Defenders

Gary Neville
Phil Neville
Denis Irwin
Ronny Johnsen
Jaap Stam
David May
John O'Shea
Michael Clegg
Ronnie Wallwork
Mickael Silvestre
Wes Brown


Midfielders
David Beckham
Paul Rachubka
Jesper Blomqvist
Ryan Giggs
Nicky Butt
Roy Keane
Paul Scholes
Luke Chadwick
Paul Teather
Jonathan Greening
Mark Wilson
Quinton Fortune

Strikers

Andy Cole
Teddy Sheringham
Dwight Yorke
David Healy
Danny Webber
Darren Fletcher
Ole Gunnar Solskjaer


Manager
Sir Alex Ferguson




karesz4 Creative Commons License 2001.05.19 0 0 988
Üdv Mindenkinek!

London, 2001. május 19., szombat (MTI) - Sir Alex Ferguson, a Manchester United vezetőedzője a következő idény után végleg megválik a klubtól.
A skót szakemberről korábban úgy hírlett: más funkciót vállal majd az együttesnél, amelyet 1986. novembere óta irányít.
Az 59 éves tréner döntésének hátterében a klubvezetéssel való véleménykülönbségek állnak. Az utóbbi időben több vitája támadt a játékosvásárlásra szánt pénzekről és saját leendő feladatköréről.
- Nem tudom, dolgozom-e még valaha edzőként. Van néhány ajánlatom, a következő hónapokban alaposan végiggondolom őket - közölte Ferguson, akit a Press Association brit hírügynökség szerint az FC Barcelona szeretne szerződtetni.

Karesz

Mirrmurr Creative Commons License 2001.05.17 0 0 986
Tegnap úgy hallottam a hírekben, hogy Davidsot 16 hónapra tilthatják el. Nem semmi. Kár érte, nem hiszem el, hogy ő maga szedett valamilyen ajzószert. Emberi hulladéknak azért nem nevezném, hiszen kioktatott néhány ellenfelet az EB-n is. Biztos vagyok benne, hogy eltiltása után is hasonló lendülettel folytatja a játékot, mint most.
Henrik Larsson az a színesbőrű gyerek hosszú hajjal? Nagyon jó volt az EB-n, üdvözlöm az őt leigazolni kívánók szándékát. A kora kit érdekel, ha jó, jöhet. Újabb példa arra, hogy nem a kor számít: McAllister. Láttátok tegnap? Zseni volt!
Degec007 Creative Commons License 2001.05.16 0 0 984
Solksjaer térdműtéte

Ole-Gunnar Solksjaer térdműtéten esett át, ezért a Manchester United labdarúgója hathetes kényszerpihenőre szorul. Így nem játszhat a norvég válogatott júniusi találkozóin. A csatár lábából kisebb cisztát távolítottak el kedden.

- A Bulgária elleni április 25-i barátságos mérkőzés után erős fájdalmat éreztem, amely a következő bajnokit követően fokozódott. Végül csak az operáció segített, amely szerintem nagyon jól sikerült. Remélem, hogy ezzel megszűnnek a gondjaim, s egészségesen kezdhetem el a nyári felkészülést - mondta Solksjaer.

A továbbjutásra már gyakorlatilag esélytelen norvég válogatott június 2-án Kijevben az ukránokkal, majd négy nappal később Oslóban a fehéroroszokkal játszik világbajnoki selejtezőt. Az együttes 5 mérkőzésen mindössze 2 pontot szerzett, s hátránya 11 pont az éllovas lengyelekkel szemben.

Degec007 Creative Commons License 2001.05.16 0 0 983
A MU nyerte a bajnokok mérkőzését

A Manchester United 2-0-ra győzött a Celtic Glasgow vendégeként a skót együttes volt kiválóságának, Tom Boydnak a tiszteletére rendezett barátságos labdarúgó-mérkőzésen. A mérkőzés ünnepeltje, a 35 éves Boyd 1991-ben igazolt a Chelseatől a glasgowi klubhoz. Az ünnepi eseményt a skót, illetve az angol bajnok remek játékkal tette emlékezetessé.

A találkozó előtt egyperces tiszteletadással emlékeztek a kedden elhunyt Bobby Murdochra, a Celtic 1967-es BEK-győztes csapatának klasszisára.

Celtic Glasgow (skót)-Manchester United (angol) 0-2 (0-1)
Glasgow (Parkhead), 57 268 néző
Gólszerzők: Silvestre (25.), Djordjic (88.)

A bajnok Manchester United egyébként új játékost szerződtetett: legalább egy millió fontot ajánl Sulley Ali Muntariért, a ghánai U20-as labdarúgó-válogatott 16 és fél éves sztárjáért. A tinédzser a múlt héten járt az Old Traffordon, s tudása lenyűgözte a világhírű klub illetékeseit. Az M.U. még a június 17-én kezdődő korosztályos világbajnokság előtt meg akar állapodni Muntari együttesével, a Liberty Professionals-szel. A 17. születésnapját augusztus 27-én ünneplő ghánai futballista stílusát Ryan Giggséhez hasonlítják a szakértők.

big l Creative Commons License 2001.05.16 0 0 982
Davids búcsút mondhat a focinak

A Juventus holland légiósa, Edgar Davids a második doppingrostán is fennakadt. Az Olasz Olimpiai Bizottság (CONI) jelentése szerint a második ellenőrzés is anabolikus szteroidok jelenlétét mutatta ki a futballista szervezetében.

A leleteket a CONI doppingellenes bizottsága kapja meg, s vizsgálja ki az ügyet. Utána a futballszövetség és a liga dönthet a szankció mértékéről, amely vélhetően eltiltás lesz. Már csak azért is, mert az idényben két Perugia-játékost már elmeszeltek hasonló szerek szedése miatt.

Hát lehet hogy ő sehova nem megy !

Előzmény: hackett1977 (980)
KaZe Creative Commons License 2001.05.16 0 0 981
És mit szólnátok Larssonhoz?


"A Manchester United skót menedzsere, Sir Alex Ferguson kivetette a hálóját a svéd Henrik Larssonra, a Celtic Glasgow csatárára. A skót bajnokságban idén 35 gólt szerző Larsson szerinte ideális párja lehetne a holland Van Nistelrooynak, aki már két hete aláírt az angol bajnokhoz. A Celtic állítólag 15 millió fontot kérne a svédért, ezt az árat korrektnek tartja „Fergie”, aki Denis Law-hoz hasonlította Larssont. "


Én örülnék neki, szerintem nagyon jó csatár egyedül miatta szurkolok a Celticnek. Kellene már egy-két olyan játékos akik jó gólátlagot produkálnak. Én nem mondom, hogy Cole és Yorke nem jó csatárok csak ha a csapatnak nem megy akkor nekik nagyon nem és ha rossz passzban vannak akkor...

Minden jót!

KaZe
gaRRy Creative Commons License 2001.05.14 0 0 979
A Corriere dello Sport hírei nem túlságosan mérvadóak. És akkor még finom voltam.
Előzmény: big l (976)
big l Creative Commons License 2001.05.14 0 0 978
Ugye olasz nem kell :))
Előzmény: hackett1977 (977)
big l Creative Commons License 2001.05.14 0 0 976
Manchester: Sheringham marad, Montella jön?

A Manchester United az angol bajnokságot már megnyerte, a Bajnokok Ligájából már kiesett, így van idő szép csendesen a jövőt tervezgetni. Alex Ferguson például szeretné megtartani Teddy Sheringhamet, annak ellenére, hogy a holland van Nistelrooyt már szerződtette a klub, s most felbukkant a jelöltek listáján a római Montella is.

Sheringham: menjek vagy maradjak?

Teddy Sheringamet kétszer választották az év játékosának Angliában, ám mivel az idény nagy részét a kispadon töltötte, a 35 éves futballista a távozás gondolatával foglalkozik. A szezon végén lejár a szerződése, s nincs is hiány ajánlatokban, már kereste volt csapata, a Tottenham és a feljutó Fulham is. Alex Ferguson, a Manchester menedzsere viszont maradásra akarja bírni játékosát.

- Tárgyaltam már Teddyvel, s neki is megmondtam, nem akarok lemondani róla - nyilatkozta egy brit lapban a szakvezető. - Szép éveket töltött itt, lőtte a gólokat, gyűjtötte a címeket, ezért nem szeretném, ha most elhagyná a klubot. Tudom, több ajánlata is van, de bárhogy is dönt, biztosan jól választ.

- Valóban szerződést kínált a Manchester - ismerte el Sheringham. - Én jeleztem a kifogásaimat, most nincs más dolgom, mint várni a választ. Sokáig azonban nem akarom húzni, minél előbb dönteni akarok a jövőmről.

Montella távozna

A Corriere dello Sport című olasz sportlap szerint a Manchester United megvenné Vinzenzo Montellát, a Roma olasz válogatott csatárát. Az újság szerint 22.5 millió fontot kér az itáliai klub a támadóért, aki eddig 11 gólt szerzett az idei bajnokságban, mégis távozni szeretne a klubtól, mert Batistuta és Delvecchio mögött csak ritkán jut lehetőséghez.

A Roma elnöke, Franco Sensi viszont határozottan kijelentette: a 26 éves futballista nem eladó!

mash Creative Commons License 2001.05.13 0 0 974
2nd Half
Southampton 2-1 Manchester United
Brown 10'
Pahars 15'
Giggs 70'

remélem meglepetés lesz a vége

valleyboy Creative Commons License 2001.05.11 0 0 970
Úgy is állhattak volna, hogy egy kopasz golyó fejű - egy hajas baba :). Olyanok ezen a képen, mint valami lesoványkodott kerületi rugby csapat.
Előzmény: Gabo_d (955)
Attilio Creative Commons License 2001.05.08 0 0 969
ha kedvenced akkor azt is el tudod fogadni ha nevelő vagy felfedező egyesületéhez visszaigazol karrierje végén !
Előzmény: hackett1977 (958)
Gabo_d Creative Commons License 2001.05.06 0 0 968
A Preston "csak" 36.000 fontot kap, a maradek 100.000-et akkor, ha a 12 eves gyerek legalabb 10 meccset jatszik az elso csapatban.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2001.05.05 0 0 966
A mai kezdo: Barthez, Irwin, Wallwork, Johnsen, P Neville, Beckham, Stewart, Butt, Chadwick, Cole, Sheringham.
Subs: Giggs for Stewart, Silvestre for P Neville, Van Der Gouw for Barthez

Orulok, hogy Ferguson jatszatta a ket kiemelt nevet. Igazan megerdemlik azt az ermet, mert ezek szerint meglesz a szukseges meccsszam ahhoz, hogy kaphassanak. WdGouwnak 3, Johnsen-nek 2 meccsen valo szereples kellett a Derby elleni derbi elott.

A redcafe.net-en a Player of the season szavazason Barthez vezet Teddy elott. En Teddy-re lottem egyet.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

xabi Creative Commons License 2001.05.05 0 0 965
Akkor csak nem tudnak már úgy koncentrálni, meg nem a "standard" kezdő játszik
Előzmény: hackett1977 (964)
xabi Creative Commons License 2001.05.05 0 0 963
Lehetséges, hogy odaadják a pontokat a Derbynak???
Szvsz erről van szó
Előzmény: hackett1977 (962)
Degec007 Creative Commons License 2001.05.04 0 0 957
Kije fekete?
Gabo_d Creative Commons License 2001.05.04 0 0 956
Tudtatok, hogy Giggs felig fekete? Giggs neger felig...azt hittem leszedulok a szekrol. O mondta, hogy sosem tagadta, de nem is verte a mellet emiatt. A kinezetem(feher bor) miatt mindenki meglepodik, mikor megtudja-mondta Giggs.

A genetika csodaja ez, hisz a feketek genetikailag dominansok. Az kicsit durva, ha valamelyik kozeli rokona fekete, mert latszania kene, bar a gondor haj, es az Arsenalnak lott szolo utan felmeztelen felso testen lathato fekete szorzet arulkodo jelek...:-))

Beckham-nek meg ez az Eichmann-os pulcsija...ahhh. En sem ismertem volna fol egybol.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2001.05.04 0 0 955
Jaja, tuti ez az utolso Umbro.
Van egy feher kombinacio is:


Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

xabi Creative Commons License 2001.05.04 0 0 954
OFF
Hack! Please küldd már el a szurkolásokat, mert még nem kaptam meg!
Thanx
Előzmény: hackett1977 (953)
redsquadkerékpárszervízRt Creative Commons License 2001.05.04 0 0 952
Nagyon állat. Mondjuk nem ilyenre gondoltam, de most már mindegy. Kösz.
Előzmény: pilóta007 (950)
pilóta007 Creative Commons License 2001.05.04 0 0 951
Ha volt már, vagy nem jó akkor sorry...
Előzmény: pilóta007 (950)
pilóta007 Creative Commons License 2001.05.04 0 0 950
Előzmény: redsquadkerékpárszervízRt (947)
Mirrmurr Creative Commons License 2001.05.04 0 0 949
Ez a mez k*rva jól néz ki!
Előzmény: Gabo_d (946)
Mirrmurr Creative Commons License 2001.05.04 0 0 948
Hack!

"Szal én jobban örülnék a hollandnak, már csak azért is, mert szegény Newcastle igencsak meggyengülne ezzel"

Bocs, de ezt a mondatodat értelmeztem félre, elkerülte figyelmemet a holland szó, de persze így már rendben is van. Mégegyszer bocs!
Brit csapatba legjobb a brit játékos, ez is igaz. Rivaldo valszeg megy a Milanba (bár, mióta a három holland nem játszik ott, nekem semmit nem jelent az a klub). Rivaldo műfaultjai és nyilatkozataival kapcsolatos megítélésében differenciák mutatkoznak, de hát ez nem baj, nem vagyunk egyformák:-)
A lényeg, hogy a Manchester újra a topon legyen minden tekintetben!

Hajrá, Manchester!

Előzmény: hackett1977 (945)
redsquadkerékpárszervízRt Creative Commons License 2001.05.04 0 0 947
Halló. Vagy hi.

Sürgősen szükségem lenne egy jo felbontású nem túl kicsi MU-logora, és most így fél egy tájékán nagyon nincs kedvem keresgélni, úgyhogy légyszi tegyetek már be ide egyet. Kösz.

Hálából:


For ever and ever,
We'll follow the boys,
Of Man United,
The Busby Babes.

Hello, hello, we are the the Busby boys,
Hello, hello, we are the the Busby boys,
And if you are a City fan,
Surrender or you'll die,
We all follow United

Bár biztos nem mondtam újat.

Gabo_d Creative Commons License 2001.05.03 0 0 946

To celebrate their centenary year next year, Manchester United have launched a new reversible gold/silver coloured kit.

Designed by 17 year old United fan Liam Craine, the new strip, which will be used as second or third choice to the traditional red design, has been produced by Umbro before they are replaced as the club's kit designer by Nike.

The Ł303m deal with US sportswear giant Nike begins in August 2002 and will run for 13 years.

The new gold shirt will be available to the public from the 17th of July at a cost of Ł39.99 for adults and Ł29.99 for children.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!