Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.10.10 0 0 212
Én is nézem, de sajnálnám, ha későbbre tennék a túl "hiteles" beszéd miatt.

Amúgy elképesztő, hogy milyen sok nő van ezen az örsön, nem tudom vajon ez általános-e.
Előzmény: Kzella (210)
Piszkozat Creative Commons License 2007.10.10 0 0 211
Én mondjuk nem azért nézem, hogy támogassam a hazai filmipart, hanem mert bejött a sorozat :o) (jó, csak kekeckedek :)

mindenesetre bárki bármit mond, szidja, hogy nem történik semmi.. szerintem nincs igaza.. igenis szépen mennek a szálak, egy kellemes vasárnap esti néznivaló..
Előzmény: Kzella (210)
Kzella Creative Commons License 2007.10.10 0 0 210

 Nem bánom mit irtok továbbra is nézni fogom.Támogassuk a hazai

 filmipart,legalább ennyivel.

Pudingocska Creative Commons License 2007.10.10 0 0 209
Szerintem is kell bele a csúnya beszéd.
Előzmény: ovits (208)
ovits Creative Commons License 2007.10.10 0 0 208
Szerintem kell bele a csúnya beszéd. Anélkül nem lenne hiteles.
Ami gáz pl a Barátok közt. Nem rendszeresen nézem, de a már-már irodalmi magyarságú párbeszédekbe hirtelen bekerül egy-egy -oda nem illő- "burkolok egy melegszenyát" stílusú mondat.
A média beszédkultúra javítását pedig kezdjék el a népszerű beszélgetős műsorokban...
Előzmény: Törölt nick (207)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.10 0 0 207
A médiának kötelességei is vannak. Legalább annyi hogy ne rontson a beszédkultúrán, igazibul azonban inkább emelhetné azt, ha becsülné önmagát annyira.
Előzmény: Törölt nick (206)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.09 0 0 205
Nem vagyok rendőr, de sem a családban, sem a dolgozóban nem divat a közönséges beszéd.
Nem kívánom hallani a tv-ből sem. Talán meg lehet mutatni anélkül is a valót.
Előzmény: Törölt nick (204)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.08 0 0 203
Ahol én előfordulok nem jellemző.
És nem akarom, hogy a tévén keresztül legyek kénytelen ilyen élményben részesülni, mert a szövegírók lementek békába.
Előzmény: Cooper ügynök (201)
krapek77 Creative Commons License 2007.10.08 0 0 202
nekem eddig tetszik a sorozat pedig nembírom a gagyit
Cooper ügynök Creative Commons License 2007.10.08 0 0 201
Ne legyünk már álszentek, az utca embere így beszél. Ennyi.

Vagy neked ez tetszene? :)
Előzmény: Törölt nick (200)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.08 0 0 200
"...A trágárságok hitelesebbé teszik. Kellenek. Épp csak a 12-es karikát kéne 16-osra cserélni...."

Elég szégyen az a forgatókönyv írókra nézve, hogy trágárság és durvaság kell ahhoz, hogy hiteles legyen.
Lehet használni szalonképesebb, de azonos tartalommal bíró kifejezéseket, pl cseszd meg.
Ha későbbre teszik én biztos nem nézem , mert koránkelő vagyok.

Nekem Stoll változatlanul nem hiteles, és már a Meseautóban sem bírtam elhinni neki a milliomos szerelmest.
Itt is a szőke renőrcsajszi, és a ducibb járőr ( még nem vagyok annyira fan, hogy tudjam a neveket) az igazán átélt figura.
Szurkolok nekik hátha összejönnek.
Előzmény: Cooper ügynök (190)
Aszusz Creative Commons License 2007.10.07 0 0 199
biztos valami veszélyes csóka lebzsel a környéken, akit nem tudnak csak úgy elkapni. Ezért helyezték őt oda, és pont oda.

MÁs: Zsuzsa szerint valamelyik kollega figyelheti Bordást. Vajon tudja, hogy tényleg így van? Buci most biztos ugrani fog erre...
Előzmény: Tharsis (198)
Tharsis Creative Commons License 2007.10.07 0 0 198
Szerintem nem tudja. az viszont egyre jobban érdekel, hogy mi az istent akarhatnak Bordástól a fakabátok? Vagy az NBH?
Előzmény: Aszusz (195)
Heesh Creative Commons License 2007.10.07 0 0 197
Most nemazért, de ennél egy buszsofőrnek is izgalmasabban telik 1-1 napja :)
Aszusz Creative Commons License 2007.10.07 0 0 196
Szerintem lesz valami ebből az iskolás-ügyből, talán a szekrényes bandát is elkapják majd, meg a dílereket is keresik. De ez még csak most kezdődött.
Előzmény: Heesh (194)
Aszusz Creative Commons License 2007.10.07 0 0 195
Vajon a Zsuzsa tudja, hogy az ő lakása is be van kamerázva?
Heesh Creative Commons License 2007.10.07 0 0 194
PL. üldözhetnének drogdílereket, autótolvajokat, betörőbandát, ilyen azért itthon is akad. Nem kell feltétlenül lövöldözés meg robbanáshegyek, autózuzás orrba-szájba, én már beérném futással, bunyóval, esetleg kis autósüldözéssel. Főleg, hogy a nagy kommandósról szól végülis az egész, akkor valamit mutasson már a tudományából. Elnézve ezt a produkciót, túl vannak fizetve a rendőrök :)
Előzmény: Aszusz (188)
Aszusz Creative Commons License 2007.10.07 0 0 193
Értem én, hogy manapság ilyen a közbeszéd, csak nem örülök neki. 16-os karikával és kicsit később kéne adni.
Előzmény: Cooper ügynök (190)
Tharsis Creative Commons License 2007.10.07 0 0 192
Az se volt semmi, amikor kúrta a Bordás régi haverja az asszonyt, az meg bemegy összepakolni. :D
Előzmény: Cooper ügynök (189)
Tharsis Creative Commons License 2007.10.07 0 0 191
Szerintem ez volt a legjobb rész eddig. Volt benne minden, de főleg a már megszokott jó dumák, és némi magyaros akciózás.
Én még mindig úgy állok a dologhoz, hogy nem várok semmit, nem hasonlítgatom semmihez, talán ezért is jön be. És valljuk meg, a sok hatásvadász amcsi sorozat mellett, jó egy ilyen 'szocreálnemtörténiksemmi' sorozattal is zsibbasztani az agyat.
Cooper ügynök Creative Commons License 2007.10.07 0 0 190
A trágárságok hitelesebbé teszik. Kellenek. Épp csak a 12-es karikát kéne 16-osra cserélni.
Előzmény: Aszusz (188)
Cooper ügynök Creative Commons License 2007.10.07 0 0 189
"Nicsak, megvan a piros pulcsim!"

"Rögtön kiveszek egy hét szabadságot, hogy sajnáljam magát..."

Azért a 12-es karikához képest szépen röpködtek a gecik meg a bazdmegek. A családi erőszakos jelenet nem volt rossz, de amúgy túl sok a szappanopera és az üresjárat.

Ja, a mai rész alcíme lehetett volna az is, hogy "miért nem alkalmasak nők utcai járőrnek". :)
Aszusz Creative Commons License 2007.10.07 0 0 188
Könyörgöm, milyen akciókat? Ez Magyarország!
Itt az az "esemény", ha a kutya nem engedi be a mentőket a nénihez, meg amikor az ember veri a zasszonyt. Meg Palika, aki leszedi a kerékbilincset.
Szerintem majd előkerül ez a titkosszolgálati szál, és akkor talán - TALÁN! - lesz több akció is.
De ennyi pénzből nehéz full akciósorozatot csinálni. Nem vagyok otthon a számokban, de szerintem a 24 egy epizódja többe kerül, mint itt az egész sorozat (akkor is, ha a színészek bérezését nem számoljuk bele). Marad a párbeszéd. Kevesebb trágárságnak egyébként én is jobban örülnék.
Előzmény: Heesh (185)
totti86 Creative Commons License 2007.10.07 0 0 187
A StohlBuci azt monda hogy a nyolcadik résztől kezve nem bírta lerakni a forgatókönyvet. Én addig mindenképp kitartok.
Előzmény: Heesh (185)
Heesh Creative Commons License 2007.10.07 0 0 186
Cobra 11-et nem szeretem. Ott már átestek a ló túloldalára keményen. A 24 az teljesen más téma, műfaj, én ezt a Harmadik Műszakhoz hasonlítanám, az is a zsaruk (meg mentősök stb) mindennapjait mutatja be, ezért gondoltam, hogy ahhoz hasonló lesz, dehát ez 0 eddig. Ot tazért akcióztak a rendőrök, voltak ügyek, OK, ez nem Amerika, de azért valami akció itthon is akad sztem.. Sztem sok nézőt fog veszíteni, ha nem keményítenek be.
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (183)
Heesh Creative Commons License 2007.10.07 0 0 185
Az nekem is tetszene, ha tényleg arról szólna a film, hogy na most akkor ő bekeményít, és sorra csinálják az akciókat a környéken, vagy ha nem is sorra, de azért valami legyen már, elvégre bűnügyi sorozat, sőt, akciósorozat elvileg, nem Columbo tipusú film. De ez egyikbe se esik bele, ez egy dög unalmas, eseménytelen film. Hát amilyen egy magyar film szokott, káromkodás az van benne.
Előzmény: Aszusz (184)
Aszusz Creative Commons License 2007.10.07 0 0 184
Ízlések és pofonok. Nekem tetszik, annak ellenére, hogy nincs sok akció benne. Bár, amennyit lehet tudni a folytatásról, annak alapján lehet, hogy pörgősebb lesz.
Nekem maga az alaphelyzet tetszik, hogy a menő kommandós az eldugott körzetben, a mai magyar valóságban mit kezd magával. És jók a párbeszédek, meg a karakterek is általában.
Előzmény: Heesh (181)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.10.07 0 0 183

4 rész lement, érdemi akció nélkül.

 

Önmagamat tudom ismételni, ez egy lélektani krimisorozat. Nem a Zakcióról szól.

Neked a Cobra 11 való vagy a VIP Pamela Andersonnal...

Előzmény: Heesh (181)
Heesh Creative Commons License 2007.10.07 0 0 182
Ugye csak vicc volt? Ez meg a 24 nem említhető 1 lapon.. De nagyon nem.
Előzmény: Alpári Gnác (11)
Heesh Creative Commons License 2007.10.07 0 0 181
Hát nem sok volt. Rettenet gagyi ez a film. Ki volt az a hülye, aki erre pénzt adott?? Most nemazért, de 4 rész lement, érdemi akció nélkül. A múlt részben pl. 1 sem volt. +hycomat zsaruk, a rosszfiúk majd jókat röhögnek rajtuk :)
A Linda ennél 100-szor jobb volt, ott tényleg a "bűnüldözésről" szólt a film. Ha meg tényleg ennyire eseménytelen a zsaruk élete, akkor ne a mindennapjaikat mutogassák, hanem 1-1 ügyet vigyenek végig 1 vagy 2 részben. De ez a nihil egy rakás szar, gyak. arról szól a film, hogy egymás háta mögött kavarják a szart.
Amikor elindult a film, én is nagy reményekkel álltam hozzá, azt gondoltam, egy harmadik műszak tipusú pörgős kis sorozat lesz. De végülis nem kellett csalódnom a magyar filmiparban, hozzák a megszokott (szar) formájukat ezzel a filmmel is..
Az elsó 2 részben még azt mondtam, OK, majd jobb lesz, majdcsak több akció lesz. Aztán a 3.-ban 0 akció volt, és ez a 4. is egy rakás szar volt. Innentől már nem táplálok hiú ábrándokat, hogy valaha is lesz egy izgalmas rész.
Előzmény: Aszusz (178)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!