Keresés

Részletes keresés

Teaway Creative Commons License 2007.05.03 0 0 1669
Mindenki lehet borostás, ezen semmi szégyellnivaló nincs. Ezt vki vagy elfogadja, vagy nem. De neked is el kell fogadnod magadat szőrtelenül-borostásan-szőrősen is.

"nem latott meg teljesen szorosen es ... tuti elmenne tolem a kedve."

Szerintem meg nem!
Előzmény: krisz_ta (1668)
krisz_ta Creative Commons License 2007.05.03 0 0 1668
Teaway!Az igaz,hogy teged szeret,de lehet hogy te emiatt gatlasosabb vagy es nem tudod ugy elengedni magad ahogyan szeretned.Ezzel en is igy vagyok.Nem szeretem ha hozzamer amikor borostas vagyok,szegyellem,ilyenkor inkabb hagyjuk az egeszet,ugysem elveznem.Hiaba mondja,hogy nem erdekli,nem latott meg teljesen szorosen es nem tudja mirol beszel,tuti elmenne tolem a kedve.Sajnos mar alig vagyunk egyutt a 'problemam' miatt,ezert szeretnem minel hamarabb megoldani.En teljesen megertem macuska19-et.
Előzmény: Teaway (1659)
moncsi baby Creative Commons License 2007.05.03 0 0 1667

 

Sorry, a képeket nem sikerült az előbb feltennem, remélem most már jó lesz

moncsi baby Creative Commons License 2007.05.03 0 0 1666

Sziasztok!

 

Ha már a képekről van szó, gondoltam felrakok 2 képet,ha sikerül. Én Dcarter4 testvére vagyok. A BÁRSONY lézerklinikán csinálták a fazonom végleges szőrtelenítését. Csak fél év kellett, mire sikerült rendesen fehérneműt hordanom, hogy nem bántotta a sebemet, amit okoztak. Nekik az volt erre a reagálásuk mikor visszamentem megmutatni, hogy 2 hétig, amíg járni is alig tudtam, maradjak otthon és ne vegyek fel bugyit!!!!!

A fehér a seb közepén nem más, mint a zsírszövetem:(

Szóval azt ajánlom kerüljétek el a BÁRSONY KLINIKÁT nagyon messziről!!!!!!!!

dcarter4 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 1665

Várjuk a képeket!!

 

Én is csinálok rengeteg képet a szőrtelenítések között, hogy a végén majd legyen viszonyítási alap.

Előzmény: kkb (1661)
dcarter4 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 1664

Igen, lehet...

:-))

Előzmény: Teaway (1663)
Teaway Creative Commons License 2007.05.02 0 0 1663
Szerintem Te bármelyik "oldalt" el tudod fogadtatni vele...:))
Előzmény: dcarter4 (1660)
Teaway Creative Commons License 2007.05.02 0 0 1662
"Illik berakni képeket, hogy ki hol tart, természetesen egy kis szöveggel?"

Igen, persze. Ez a többieknek is segítséget jelenthet.
Előzmény: kkb (1661)
kkb Creative Commons License 2007.05.02 0 0 1661
Sziasztok! Illik berakni képeket, hogy ki hol tart, természetesen egy kis szöveggel? Nem magamutogatás miatt, de szerintem sokan csak olvassák a topicot, nem kérdezvén, de a vizuális képek alapján, hátha valaki átlökődik a tettek mezejének holtpontján!
dcarter4 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 1660

Ezzel teljesen egyetértek!

 

Én is már az elejétől kezdve "neveltem" a páromat arra, hogy így fogadjon el, és nem is merne beszólni semmit a szőrösségemmel kapcsolatban. Tény, hogy neki is jobban tetszik, ha szőrtelen vagyok, de a sok gyulladás sem szebb, mint a szőrök.

 

Ez tényleg nem szabad, hogy a kapcsolatot megmérgezze. Ha nem fogad el így, akkor nem Ő a megfelelő társ.

 

 

Egyébként pedig pont emiatt kezdtem el a lézeres szőrtelenítést. Ezzel most esélyt látok a változásra. :-)

Előzmény: Teaway (1659)
Teaway Creative Commons License 2007.05.02 0 0 1659
Az igazi barát Téged szeret, nem pedig a szőrősséged vagy szőrtelenséged.
Előzmény: macuska19 (1658)
macuska19 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 1658

Szerinted mi lehet  a kapcsolat elromlásának az oka?!

Az hogy egyre zárkozotabbá válok a problémám miatt!

 

Előzmény: Teaway (1652)
Teaway Creative Commons License 2007.05.02 0 0 1657
"csábító a szőrtelenség, a nyaralást azért nem szívesen hagynám ki a kezelések miatt"

Nyugodtan menj el nyaralni, szőrteleníteni ráérsz utána is.

Előzmény: Gyöngyi1972 (1655)
klsderm Creative Commons License 2007.05.02 0 0 1656
Kedves Gyöngyi!

 

Nyáron lehet szőrteleníteni. Csak jó gép kell hozzá. A melanin (bőrfesték) elnyelődése a hullámhosszal csökken, és így csökken a megégés veszélye is. Kezdetben volt a rubin lézer (694 nm), majd az alexandrit (755), dióda (810), majd a Nd:yag (1064). Ahogy növekszik a hullámhossz, úgy csökken a megégés veszélye. Az IPL gépek meg 400-1 400 nm széles sávon működnek, és 400 és 580 nm között a fehér bőr is ég. Ezért itt különböző szűrőket építenek be. De milyenek ezek a szűrők? A legtöbb 640 alatt vág. Úgy hogy az üzlet megy, és nagyon megnő a megégés veszélye. És ez a kozmetikusoknak nem tananyag!

 

Kiknek készítik a szőrtelenítő gépeket? A fehér bőrű észak-amarikaiaknak vagy a skandinávoknak? Nekik is persze, de inkább a mediterrán típusúaknak (fekete szőr-barna bőr). Óriási üzlet a barna bőr szőrtelenítése, és emellett a gyártók nem mehetnek el. Nyáron nem lehet leállítani a szőrtelenítést. Tehát olyan gépeket próbálnak gyártani, amellyel nyáron is lehet dolgozni, vagyis növelik a hullámhosszt. Az energiát pedig frakcionáltan leadva adagolni, vagy más energiával (rádiófrekvencia-ELOS) a szöveteket előmelegíteni, úgy hogy az a melanint ne érintse.

 

Úgy hogy Kedves Gyöngyi jól nézzen körül, dcarter4-thívja fel, neki is elég barna bőrnél kezdtük el a kezelést, ő már 2 kezelésen túl van, van valamennyi tapasztalata.

 

Kádárdr

 

Előzmény: Gyöngyi1972 (1655)
Gyöngyi1972 Creative Commons License 2007.05.01 0 0 1655

Kedves Kádárdr Úr!

Napok óta olvasgatom ezt a fórumot az évek óta tartó problémám miatt. A hozzászólásai, a weblapja és az Önről írt vélemények alapján úgy gondolom bele mernék vágni egy hónalj+intim+teljes láb kezelésbe. Mivel igen csak közeleg a nyár, lehet-e, szabad-e a hónaljon kívül másba is belekezdeni, mert bár csábító a szőrtelenség, a nyaralást azért nem szívesen hagynám ki a kezelések miatt.

Köszönettel Gyöngyi

krisz_ta Creative Commons License 2007.05.01 0 0 1654
Kedves Doktor Ur!Koszonom az ajanlatat!nagyon szivesen elfogadom,nem veszithetek semmit,sot.Megkoszonnem ha privatban is irna,mostmar megtalalhato az emailcimem az adatlapomon.

Kriszta
Előzmény: klsderm (1647)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.30 0 0 1653
Hé, Teja, ez az én szakterületem, tiéd a nullásgép :-p)))
Előzmény: Teaway (1652)
Teaway Creative Commons License 2007.04.30 0 0 1652
"2 éve van egy barátom, és sajnos ez a probléma már a kapcsolatunkra is kihat! "

Ha pár szóban vázolnád ennek mibenlétét, az nem ártana.
A szőrt meg majd megszakértik neked a hozzáértők.
Előzmény: macuska19 (1651)
macuska19 Creative Commons License 2007.04.30 0 0 1651
Sziasztok! Én egy 19 éves elkeseredett lány vagyok! Pár hónapja észrevettem , hogy egyre jobban szőrősődik a lábam, a vállam éa az arcom, olyan szinten ,hogy rosszul érzem magam a bőrömben! 2 éve van egy barátom, és sajnos ez a probléma már a kapcsolatunkra is kihat! Úgy ézem , hogyí gy nem lehetek önmagam! Akár kihez fordultam már segítségért kozmetikushoz, bőrgyógyászhoz nem tudtak segíteni nekem!Kérlek segítsetek mit tegyek! Elöre is köszönöm!
klsderm Creative Commons License 2007.04.30 0 0 1650
Hát pont ez az, hogy nem „tuti”. Már 3x már biztosan fizetett, 3x volt kezelésen, ahol megígértek, hogy nem lesz szőre, aztán maradt minden szőrösen. Persze nekem is az az érdekem, hogy a nehezebb eseteket megoldjam, mert hosszútávon így éri meg. Én is azt akarom, hogy visszajöjjön és kérje a másik felét is. De így legalább van egy ingyenes próbálkozása. Kádárdr
Előzmény: Teaway (1649)
Teaway Creative Commons License 2007.04.29 0 0 1649
"...ahol INGYEN elvégzem a teljes intim terület felét..."

Már megbocsáss, de hülyén nézne ki...:))) tuti kérni fogja a másik felét is!
Előzmény: klsderm (1647)
Teaway Creative Commons License 2007.04.29 0 0 1648
krisz_ta a neve:)
Előzmény: klsderm (1647)
klsderm Creative Commons License 2007.04.29 0 0 1647
Kedves Krisz ta! Excel tábla. A hónalj és teljes fanszőrzet alkalmanként 40 000 Ft, míg a teljes láb szőrtelenítése 110 000 Ft. A fan+hónalj már akciós ár. Kedvezményekről csak vizit után tudok érdemben nyilatkozni. Kerestem az elérhetőségét, privátban akartam írni, de nem találtam, ezért visszaolvastam a hozzászólásait. Az 1355-ös hozzászólásában tavaly októberben írja, hogy már 3x volt kezelésen eredménytelenül (2x lézer, 1x IPL). Én sem hinnék már senkinek sem. Csak azt tudom ajánlani, hogy jöjjön el egy kezelésre, ahol INGYEN elvégzem a teljes intim terület felét, vagy az egyik lábszárát. Ha sikerül szőrtelenítenem, fizet a végén, ha nem, akkor sem vesztett semmit. Kádárdr
Előzmény: krisz_ta (1644)
krisz_ta Creative Commons License 2007.04.20 0 0 1646
koszi.
Előzmény: Teaway (1645)
Teaway Creative Commons License 2007.04.18 0 0 1645
Az árlista egy Microsoft Excel munkalap lesz, ha megnyitod.
Előzmény: krisz_ta (1644)
krisz_ta Creative Commons License 2007.04.18 0 0 1644
Doktor Ur,milyen program szukseges a honlapjan talalhato arlista megtekintesehez?Vagy esetleg megtudna mondani mennyibe kerul a teljes labak,teljes intim es honalj szortelenitese?Ha egyszerre szeretnem mind a harmat,mennyi kedvezmenyt kaphatok?
Koszonom

Előzmény: klsderm (1641)
niki121 Creative Commons License 2007.04.10 0 0 1643

Sziasztok!

Nekem mindig is gondom volt ezen a téren, mivel sötét hajú vagyok és mióta megcsináltattam egy
komplett végleges szőrtelenítést azóta sokkal könyebb lett az életem :)) de komolyan! Nem kell
bajlódnom a borotvával és az epilálóval. Először nem nagyon hittem benne, hogy igaz lehet, de
a páromtól szülinapi ajándéknak kaptam a bérletet és úgy mentem el. Lassan fél éve, hogy végetért
a kezelés és azóta egy szőrszálam se nőtt ki ott, ahol kezelték. Én a Professzőrnél csináltattam
és most nyílt egy új üzletük a Moszkva térhez közel is DrSzőr néven és most akciósak a kezelések és
valóban hatásosak. Pl: Hónalj: 7200Ft/alkalom. Bikinivonal: 7200 Ft/alkalom. Link: www.szormentes.hu
és www.drszor.hu Ha gondoljátok nézzétek meg.

vte Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1642
Hali Teaway,

4 napja voltam, pontosítok 186.000 de csak ez a lábszárak kezelése (2 láb :-) )
mert a combomon szőke, ott nem lehet.
kb annyira fáj mint a gyantázás.
nagyon kedvesek, bár ennyiért hol ne lennének...
természetesen ők azt mondták hogy ez a diódalézeres kezelés hatékonyabb, mint a IPL, és többen jöttek már hozzájuk sikertelken IPL után korrekcióra. de biztos ellenpélda is van.
egyébként az Aesthetica jóval olcsóbb mint a Bársony. Aesthetica-nál 186.000 ért max 8 kezelést kapsz, ami azt jelenti, ha 5 kell, annyit mész, de max 8 alkalmat foglal magában ez az ár. addig mész max 8 alkalommal míg tök sima nem lesz. A Bársonynál 54.000 alkalmanként, és ha 8 kéne.. akkor kiszámolhatod!
De mindegy nem akarok se reklámot se antireklámot csinálni... még a végén beperelnek... :-D

majd meglátjuk...

Üdv,
Vte
klsderm Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1641
Tisztelt Rtb!

 

Első pillantásra a legellentmondásosabb kérdés az árképzés.

 

Amikor kezdtem, nemcsak a magyar árakat nézegettem, hanem a külföldieket is. Mindenütt fix árakkal dolgoztak. Egy helyet találtam az USA-ban, ahol időre ment a kezelés. Úgy emlékszem, hogy  ¼ óra 100 dollár volt, ½ óra 200 és így tovább. Nagyon szimpatikus volt, mert semmi sumákság nem volt benne. Minden megkezdett  ¼ óra indít egy 100 dolcsit. Aztán belegondoltam.

       Mit mond az orvos: hú, de rohantam, többször kellett volna megállnom, a csontos részeken állítani az értéket, többször kellett volna egy-egy részen keresztben is végigmennem, több, frissebb, vastagabb zselé kellett volna. Többet ilyen gyorsan nem fogok dolgozni, nehogy kárát lássa a páciens.

       Mit mond a beteg: a doki végig húzta az időt, állandóan nyomogatta a gépet, lapogatta a zselét, és törölgette a kezelőfejet, mert biztos várta, hogy mikor kezdődik már meg az új negyedóra.

Ez senkinek sem jó, stopperrel ül a páciens és az orvos is.

 

Példaként véve a bajusz és comb területét. A bajusz ára 5 000-15 000 Ft-ig, míg a comb kb. 30-60 000 Ft ig terjed klinikáktól függően. A szorzó 100-as a munkára vonatkozóan, kb. 100x többet villantunk a combra. Míg az árra a szorzónk kb. 5-ös (10 ezer az 50 ezerhez). Tehát ha a bajusz a viszonyítási szám (10 000 szorozva 100-al), akkor a comb árának 1 millióba kellene kerülnie. Ha a comb a viszonyítás (50 000 osztva 100-al), akkor a bajusznak 500 Ft-nak kellene lennie. Elég nagy az aránytalanság. Hol itt az igazságosság? Sehol.

 

A fenti elmélkedéssel azt akarom érzékeltetni, hogy az árképzés nagyon rugalmas. Széles eltérések lehetnek. Én mindig lefelé kerekítek. Kérdésére válaszolva az alap a hason a csaknem teljes has szélesség kb.25 cm-es szőrösség. Olyan még nem fordult elő, hogy valakinek azt mondtam volna, hogy túl nagy a terület, fizessen többet. Trükkök persze itt is vannak. Ha egy 160-es férfi kéri a hát szőrtelenítést, akkor ebbe beleveszem a váll egy részét, meg a felkart, akár a nyakat is. Ha kétméteres, kemencehátú a delikvens, akkor ezeket külön-külön számolva összeadom, de mindig az adott árlista alatt maradva.

 

Kádárdr

 

 

Előzmény: rtb (1639)
BarryDSM Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1640
szortelen.hu :) nos ez valóban egy vidám örténet, ez egy kínai piacra szánt IPL készülék, erősen sötét szőrzetre gyártva - ezért olyan olcsóak az árak... aki ennek bedől, annak csak gratulálni tudok, viszont ne csodálkozzon ha a szokásos 6-8 alkalom helyett 11-17 alkalommal kell majd kezelésre járni.  
Előzmény: Szusika (1637)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!