Keresés

Részletes keresés

ligula Creative Commons License 2021.04.25 0 4 207240

Mennyire jól írtad, én is így vagyok vele. Az Újpest olyan nekem mint a drog, nem tudok lejönni róla. Már a mötöká meccs előtt mondogattam magamban, hogy ez az utolsó év ( kb 5 éve ezt mondom), nem foglalkozom vele tovább mert sokkal több a bánat, szégyen, és a megaláztatás mint az öröm. Több, mint negyven éve vagyok lila, annak is születtem. Az Újpest életem végéig velem marad. De a nyomorék belga talán nem (...).

Előzmény: Miller a sör (207238)
Seejay Creative Commons License 2021.04.25 0 4 207239

Vagy az eredeti klub , vagy semmi .  Amúgy meg elmehet a picsába a kormány is , aki hangoztatja mennyit tesz a magyar sportért , az ország minden zugában milliárdokkal jelen vannak , itt meg hagyják ezt a züllesztő folyamatot . Különben is ha tőlük nem jön befektető , akkor eleve halott az egész . Külföldiből meg csak rossz példa van Magyarországon .  Aki ma el tud vinni egy nb1-es klubot a hátán , annak ma mind köze van a NER-hez. Mondhatnám úgy is , hogy a vagyonos emberek betagozódtak , vagy ott váltak igazán azzá . 

Előzmény: szittyavezír (207237)
Miller a sör Creative Commons License 2021.04.25 -1 4 207238

Kizártnak tartom, hogy ez bárhol a világon egy valós alternatíva lenne. A magam nevében beszélve, ha holnaptól azt mondanák, hogy az Újpesti Szurkolók FC az a klub akit támogatni kell pont ugyan úgy leszarnám őket mintha Vízművek SE-nek hívnák. Ha a ma ismert klub megszűnne akkor köszönném szépen, hogy végre megszabadulok az évenkénti 20-25 bosszankodástól szemben az évenként 5-10 örömmel és keresnék magamnak más hobbit (természetesen csapatot nem)

szittyavezír Creative Commons License 2021.04.25 -3 0 207237

Igen, ezért írtam, hogy a konklúzió az volt, hogy egy új klubot kell alapítani (ahogy a vízilabdások). Őzéékről sok mindent hallottam és bár ők is ellenérdekeltek a belgával, elhiszem, hogy nem lehet vele megállapodni. Neki minden olyan kezdeményezés, ami 3. utas, konkurencia, ergo tűzzel-vassal írtani fogja. De akkor is kell alternatíva, mert jelenleg a belgának ez vonal alatti történet, akkor is, ha pénzbe kerül - sokáig húzhatja.

 

A kerületben lévő apátia miatt a széthúzást nem tudom értelmezni. Persze lesznek, akik kimennek a belga meccsére, de ennek már nincs tétje.

Új zászló alatt kell egyesíteni a csalódott szurkolókat, amiről mindenki az elejétől tudja, hogy gerilla marketing! Amikor vége, akkor kontinuitív módon az eredeti klub folyatatja működését. Akkor el lehet kezdeni építkezni. De...

ha nem lesz nyomás alá helyezve az ÚFC, akkor a belga ezt 20 évig is húzhatja... (úgy tűnik a tiltakozó akciókkal nem mentek semmire!)

 

Előzmény: Seejay (207236)
Seejay Creative Commons License 2021.04.25 0 4 207236

Az UTE vezetése Őze Istvánnal legalább akkora szar , mint a belga féle Újpest . Őzéék tönkretették a legandás BEK győztes vízilabda szakosztályt, majd mikor lett valamennyi pénz inkább alapítottak Magyarországon teljesen népszerűtlen curlinget és építettek curlingcsarnokot  , azon kívül semmi lobbi érzékük , akaratuk nincsen tenni az újpesti sportért.  Mások inkább összefogtak , megalapították úgymond jogutódként a vízilabdás UVSE , akiről mindenki tudja hogy 100%-ban Újpest , de nem használhatja az Újpest nevet sem , az UTE inkább perre ment velük . Itt van ez a címerkérdés is , amiben nekik is szerepük van . Egyszerűen bohózat  . 

A támogatásokról meg annyit , hogy míg más az országban multicsarnokot , meg uszodát kap  , addig Újpesten lefestik a régi penészes falakat , meg új nyílászárókat kapnak a létesítmények . Ennyire korrektek az újpesti sporttal manapság , de a klub elöljárói is nullák.  Elég csak megnézni a Szusza stadion felújítását . Igazi gány, trágya meló már másodszor , de még mindig omladozik . 

Láttál már olyan felújítást ami után hiányzik vagy 1500-2000 szék a stadionból , és le kell zárni rangadókon a megmaradt helyek felét ?  

Ilyen közegben szerintem lehetetlen alkotni , egy harmadik újpesti klub pedig nem illene bele a képbe , csak még nagyobb széthúzást szítana , nem beszélve róla , hogy az UTE vezetése is teljesen alkalmatlan . 

Kellene ide is egy Kubatov , aki az újpesti egyetemes sport felett őrködik , de ide valamiért nem nevez ki ilyeneket a politika , és pénzeket sem küldenek , pedig nem nagy mutatvány fejlődni  ,ha van hátszél .

Ezzel nagyképűen villognak is pár kerülettel odébb. Márpedig az újpesti sport megérdemelné hogy kapjon valamit , számos magyar Európa -Világ , és olimpiai bajnokkal vitte, és viszi messzire Magyarország hírnevét . 

Előzmény: szittyavezír (207235)
szittyavezír Creative Commons License 2021.04.25 -5 0 207235

Van a szomszédban egy lila szurkoló. Évekkel ezelőtt már arról beszéltünk, hogy fel kell építeni egy árnyékklubbot alulról. Ma már Nb2-3 körül lenne. 

Jó esetben Ute néven futna (ha az egyesület is partner), ha nem akkor meg ki kell találni! Egyeztetni kell a szurkolói társaságokkal és úgy kezelni, mintha az lenne a jövőkép.

Gondolom a belgánsk van vmi szerződése a stadion használatra ( de nem hinném, hogy az övé...), de szép lassan bevinni az új csapatot a Szuszába. Ott lennének szurkolók a belgánál nem, a politika is mögé állna. Szemmel látható, hogy a NER nem akar osztozni külföldivel a tortán.

Ez értéktelenné tenné a belga klubbot, de nyílván a kiesés verne legjobban oda neki!

 

ez sok éves munka lenne, de ha már elindult volna, lehet szemmel látható lenne!

Így talán ki lehetne kènyszeríteni a klub ’visszavételét’.

Vélemény?

Seejay Creative Commons License 2021.04.25 -1 4 207234

Ezen az elméleten mindig elgondolkodok . Ki nyerné a választásokat ? Az mszp ? A dk? lmp ? Lassan össze kell fogjanak , hogy egyáltalán bejussanak a Parlamentbe .  Nézz végig a magyar politikai "eliten" , és síró vagy röhögőgörcsöt fogsz kapni . Ha Orbán 400 évig él , mint egy kibaszott varjú , akkor addig fog politizálni amíg akar , mert egyszerűen  az ellenfelei nullák , hiába vannak neki is bőven hibái  .

Ezt a belgát meg olyan gyorsan el kell takarítani innen ahogy csak lehet . Ha lehetne fidesz után 400 millióból középcsapatot csinálni , neki mindig lenne rá 350-e. 

Előzmény: Miller a sör (207232)
Miller a sör Creative Commons License 2021.04.25 0 5 207233

Jó, de ti könnyen vagytok, hogy egy ekkora szellemi géniusz mint Kósa ott van kéznél a városban. Gondold el, hol tartanátok ha a csengeri örökösnő valóban adja a pénzt, veletek kezdődött volna a szuperliga szervezése.

Előzmény: hallaignác (207231)
Miller a sör Creative Commons License 2021.04.25 0 4 207232

A választások miatt előállhat az a kurva paradox helyzet, hogy lehet jobban járnánk ha a belga geci maradna. Ha bukik a Fidesz akkor csúnya világ jön a NER csapatokra (tehát kb mindenkire). A fradin kívül mindenkinek gondjai lesznek.

hallaignác Creative Commons License 2021.04.25 0 0 207231
Előzmény: Miller a sör (207230)
Miller a sör Creative Commons License 2021.04.25 0 0 207230

Hallgatlak.....

Előzmény: hallaignác (207229)
hallaignác Creative Commons License 2021.04.25 0 0 207229

20%-ért tudok egy tuti megoldást.

Előzmény: Miller a sör (207228)
Miller a sör Creative Commons License 2021.04.25 0 0 207228

Sajnos én sem vagyok optimista a tulajdonos váltással kapcsolatban. Ráadásul még egy kurva fontos tényező van.....jövőre választások.

1: marad a belga, újabb év a kiesés szélén billegve. 70 %

2: végre valaki megveszi a klubot NER közelből, viszont a Fidesz bukja a következő választást, szét esik az nb1 támogatási rendszere és mi két pad között a földre esünk. 20%

3 végre valaki megveszi......                                          a Fidesz nyeri a következő választást, marad minden így, egy leszünk a NER csapatok közül 3-6 hely, mindenki boldog. 10%

Seejay Creative Commons License 2021.04.25 0 4 207227

Amíg nincs rá szándék , hogy a csapat 8-10 fős magja együtt maradjon mondjuk 2-3 évet ,addig itt nem lesz előrelépés .  Most ha elmegy pl Beridze , Croizet  ,Onovo , addig játszik a helyükön Bacsa , Csongvai , Bjelos . Októberig 20 pont hátrány , utána hiába hoz 10 éve a Romában , meg a WestBrom-ban játszó , de két éve csapatnélkülieket , azokkal örülsz ha a téli felkészülés már rendben lesz, hogy bent tudja maradni .

Egy Újpest nem erre való , vegye meg a Kisvárdát , vagy a Mezőkövesdet .  

Előzmény: nzsolt18 (207226)
nzsolt18 Creative Commons License 2021.04.25 0 4 207226

Pont ezt akartam még írni, hogyha nincsen ez a covid szar amit megintcsak az FC kezelt a "legprofibban" az egész mezőnyben, még dobogó is lehetett volna ezzel a brigáddal. 

Persze ez nem minket minősít hanem a többieket.

Ez a csapat lehetne alap ha valóban épitkezni akarna. Bár ezt soxor láttuk már a 10év alatt. És igen, ez sem lesz az. Marad a szokásos módszer, eladni akit lehet aztán kezdeni mindent előlről. Csak erre előbb utóbb nagyon rábasszunk. Mindig azt hisszük hogy nincs lejjebb, de van! 

Előzmény: Seejay (207221)
Seejay Creative Commons License 2021.04.25 0 0 207225

utószerelő=autószerelő

Seejay Creative Commons License 2021.04.25 0 6 207224

Nem tudsz , nem kinevezett elnök , hanem tulaj . 7 milliárdot kér .  Barcelonában lakik , kb évente 2-3x van Pesten inkognitóban .  Ha mindenkit eldádázol a klubházban az ügyveztőtől a portáson át , a takarítónőig , akkor is övé marad a klub .  NER liga van már az nb1 nb2 -ben az Újpestet meg kerülik jó messze . Nem nagyon merik rátenni a kezüket az Újpestre , fosnak az utószerelő pártigazgató úrtól , aki szintén érintett .  

Előzmény: Völgyvidéki (207222)
polovcev Creative Commons License 2021.04.25 0 0 207223

Ne legyél komolytalan. Mégis hogyan? Ebben az országban népi-szurkolói harag még vezetőt nem üldözött el. S nem is fog soha. Ha valaki megveszi a klubbot, akkor távozik. Aztán bizakodunk, hogy a következő tulaj jobb lesz.

Előzmény: Völgyvidéki (207222)
Völgyvidéki Creative Commons License 2021.04.25 0 0 207222

Nem tudtok valahogy megszabadulni tőle?

Előzmény: Seejay (207221)
Seejay Creative Commons License 2021.04.25 0 0 207221

Voltak azért itt jó játékosok , csak ez a fillérbaszó féreg eladogatta őket . Ha az utolsó 3 meccset megnyerjük , most mindenki azt mondaná mekkora csoda ez a keret . Közben meg dehogy is . 

Lehet hogy 3-4 jó nyári igazolással összeállna normális csapattá , de mindannyian tudjuk , hogy a használhatókból még eladogat a buzi 3-at a nyáron , szezon elején még kettőt , majd hoz fél éven belül 8 futballistát , kb havonta kettőt , de olyanokat , hogy a Transfermarkt sem ismeri .  Semmilyen csapatot nem épít ez a féreg , csak cserélgeti a játékosokat . Ez a második legnagyobb baj , azon kívül , hogy ő az Újpest "tulajdonosa" .

Előzmény: nzsolt18 (207219)
nzsolt18 Creative Commons License 2021.04.25 0 2 207220

Jön fel a Debrecen és a Vasas is.

Jövőre -ha bent maradnánk valami csoda folytán- mi leszünk az nb1 bohócai!

Ezzel a tulajdonosi hozzáállással úgy fogunk kiesni minta Kaposvár.

és megdöntjük az idei, legtöbb nb1es kapott gól után a legtöbb vesztett mérkőzés/szezon csúcsunk is. 

Szal ha idén vége az nb1nek lehet az idegrendszerünk még jobban is jár.

Az meg, h a buzi eltakarodik végre, erős utópiává vált szépen csendesen. Én már ebben sem hiszek. Talán a 2od osztály  segíthet benne. De vérmes reményeket itt sem táplálok. 

nzsolt18 Creative Commons License 2021.04.25 0 2 207219

Én már nem aggódom, ha másodosztály lesz tökmindegy, legalább befejeződik ez a rémálom, és a helyére kerül a WC deszka is.

Hogy szakadna meg az a büdös bunkó belga buzi!

Évek óta nem nyerünk, 2 éve még gólt sem rúgunk a makiknak. 

Az első 5 fordulóban összeszedünk 10-15 pont hátrányt, mert várja a buzi h ingyen igazolhasson valami mentálisan szétesett hulló csillagot. akiket meg pénzért és/vagy időben hoz, na azok 99% is kuka v sérült v nigéria alsó reménysége.

A fiataljaink örök reménységek, a buzi reménykedik, h még sokáig lesz valami ifi pénz, mimeg hogy sérülés vagy lapok miatt nem tudnak játszani.

 

btete Creative Commons License 2021.04.25 0 1 207218

Ez innentől nagyon meleg, nem is meleg forró.

A következő meccsek várható eredményei:

Ma : Honvéd-Mezőkövesd talán X , ez a meccs sok mindent befolyásol.. Ha a Honvéd nem nyer sz...ban van.

32.forduló:

Zete- Kisvárda: fix 1-es

Budafok-Honvéd : fix 2-es

Dió-Ujpest: sajnos fix 1-es (ne legyen igazam)

Fagyi-Mezőkövesd: talán 1-es

 

Ez lesz az állás az utolsó forduló előtt:

Mezőkövesd 39

Zete: 39

Újpest: 38

Honvéd: 37

Dió: 35

 

Az utolsóban:

Dió-Vidi: fix 1-es

Honvéd-Fagyi: leadják nekik ?

Ujpest-ZTE: a Zete már biztos bennmaradóként játszhat ez lehet jó is

Mezőkövesd-MTK. fix 1-es

 

Ha a Honvéd ma nem nyer akkor a győzelmek számában már nem tud minket megelőzni. nekünk van abszolut a legrosszabb gólkülönbségünk, de először a győzelmek száma számít.

A Budafokkal már nem számoltam a Paks szerintem ma veri őket, mert hajtanak a 4.helyre.

 

 

 

Miller a sör Creative Commons License 2021.04.25 0 2 207217

Remélem jól érzékelem az ironiát. Ennyire kibaszott szar meccset régen játszottunk.

Előzmény: wizardry8 (207216)
wizardry8 Creative Commons License 2021.04.25 0 0 207216

Milyen gyalázat? Az volt a különbség hogy Varga Roland 2x berúgta a helyzetet. Amire Beridze meg Tallo képtelen volt.

Szerintem maga a meccs sokkal színvonalasabb volt mint a PL és BL meccsek többsége.

Látjátok ezért akarja Perez megmenteni a focit a Szuperligával.

 

Előzmény: JHSZ TTL (207209)
maribor Creative Commons License 2021.04.25 0 3 207215

Előzmény: Miller a sör (207214)
Miller a sör Creative Commons License 2021.04.24 0 3 207214

Ez is mennyire magyaros már, hogy ezeket a buzi Diókat is most kezdik el megmenteni, hónapok óta ismert a fideszes háttér, akkor lebundáztak volna négy-öt fordulót most senkinek nem tűnne fel semmi. Így persze kilóg a lóláb, de ki a faszt zavar ez Magyarisztánban.

Skywalker. Creative Commons License 2021.04.24 0 0 207213

Fasza, lesz megint tétje a meccseinknek. Covid 3. hullám helyett most meg itt egy tonna lap..., szórjuk a pontokat, a kiesőjelöltek meg feltámadtak. Egy nyomorult pont kéne, de csak lehet izgulni megint az utolsó pillanatig! :D

ligula Creative Commons License 2021.04.24 0 1 207212

Most Szakálytól megtudhattuk az okokat: most jött ki az egész éves (!) fáradtság és fejben már a kupadöntőre készülnek. Beszarás ez a duma.

Miller a sör Creative Commons License 2021.04.24 0 1 207211

Kibaszott szar az állományunk. Nincs három játékosunk aki akár csak az 5 évvel ezelőtti csapatba beférne. A kupadöntő egy motivált, bírók és MLSZ által támogatott Vidi ellen szégyenteljes lesz. Az a Vidi ami évközben rúgott nekünk 14 gólt, egy szokásos ötöst fog baszni nekünk mi meg nézhetjük megint a 163 bohóc örömködését.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!