Keresés

Részletes keresés

sárfi Creative Commons License 2020.12.23 0 1 206211

Lothar is szabad.

Előzmény: polovcev (206210)
polovcev Creative Commons License 2020.12.23 -1 0 206210

Pedig Kuttor, Bódog és Ferenczi is szabadok. Sőt Vitelki is, amennyire tudom :)

Előzmény: MU59 (206209)
MU59 Creative Commons License 2020.12.23 0 0 206209

Tuti, hogy nem magyar edző lesz, hanem külföldi. Akit vagy elfogadnak a játékosok vagy nem . Rogánt elfogadták, hajtottak érte.

sárfi Creative Commons License 2020.12.23 0 0 206208

Már meccs előtt tudta, hogy ez lesz az utolsó meccse.

Előzmény: polovcev (206204)
maribor Creative Commons License 2020.12.23 0 1 206207

Most allt fel a Vizmuvek kispadjarol...

Előzmény: sárfi (206202)
MU59 Creative Commons License 2020.12.23 -1 2 206206

Szerintem nem volt rossz edző ezzel a szedett-vedett , utolsó pillanatokban összeigazolt, Covid sújtotta társasággal...

Azt mondta, hogy megtiszteltetés volt Újpesten edzőnek lenni, azt kívánja a csapatnak, hogy érje el Európát, magyarul kívánt mindenkinek kellemes ünnepeket, szimpi csávó..lelkes .

Az okoról nem, beszélt, azt mondta, a vezetést kell megkérdezni.

Előzmény: polovcev (206204)
polovcev Creative Commons License 2020.12.23 0 0 206205

Az optimizmusod megnyugtat. :)

Előzmény: Miller a sör (206201)
polovcev Creative Commons License 2020.12.23 0 2 206204

Éppen gondolhatunk, még az is lehet, hogy tényleg megtörténik. Viszont a klub ikonok edzői szereplése igencsak neccses próbálkozás, mert ha ők bebuknak, akkor azt szurkolók sosem felejtik el. 

 

 

 

Amúgy mit mondott Rogan? Én a sípszó után lekapcsoltam a közvetítést, mert sosem nézek stúdió észosztást. 

 

 

Mellesleg tényleg nem volt egyszerű meccs, és hálások lehetünk a ZTE-nek, hogy ők legalább akartak támadni és nem álltak be védekezni, mert ott elfogy a tudomány. Különösen örülök annak, hogy Tallo betalált, ideje volt. Ja és ne feledkezzünk el a karácsonyi csodáról, aminek köszönhetöen képesek voltunk szögletből betalálni.

Előzmény: sárfi (206202)
sárfi Creative Commons License 2020.12.23 0 2 206202

Azért leírom, a libások ellen az ifi állt ki, a diok meccs nélkül vitték el a 3 pontot, ez után 2 meccsünk x lett mert elfogyott az oxigén a 60. percben, ha ezeket figyelembe vesszük akkor simán dobogó. egyébként Véberre nem gondoltok ?

Előzmény: Miller a sör (206201)
Miller a sör Creative Commons License 2020.12.23 -4 0 206201

Engem meglepett, de örvendetes. Dupla 0 volt a csávó, ilyen szar edzőt bárhonnan, bármikor hozunk.

Előzmény: A Sporttárs (206200)
A Sporttárs Creative Commons License 2020.12.23 0 1 206200

Úgy tűnik, nincs edzőtök, Rogan most köszönt el élőben. Ez csak nekem meglepő?

Miller a sör Creative Commons License 2020.12.23 -3 0 206199

Ez A Gigic mekkora egy nagy kalap szar. Azonnal adjuk el Debrecenbe, hátha elbukják a feljutást :-)

Miller a sör Creative Commons License 2020.12.23 -3 0 206198

Szerencsére nem kiabáltad el! De baromi meleg volt a vége.

Előzmény: maribor (206197)
maribor Creative Commons License 2020.12.23 0 1 206197

206176!

wizardry8 Creative Commons License 2020.12.23 0 1 206196

Tudtátok hogy van Góóól2 című műsor?

Itt Hajdú B. István elmondja mi volt a meccsen.

Végre rájöttem hogy a meccs alatt miért nem azt mondja mi történik a pályán! Hanem a statisztikát.

Hiszen akkor nem lenne miről beszélnie a Góóól2-ben ha már meccsen elmondta volna.

Aha-aha-ha-ha-ha.

sárfi Creative Commons License 2020.12.23 0 3 206195

Juventus / Napoli: Az Olasz Olimpiai Bizottság (CONI) kedden elfogadta a Napoli labdarúgócsapatának fellebbezését, így pótolják a Juventus elleni bajnoki találkozót, illetve a déli csapat visszakapta a büntetésből levont egy pontot. A nápolyi klubot azért marasztalták el korábban, mert a szövetség szerint nem volt jogos az indokuk, hogy október 4-én koronavírusos esetekre hivatkozva nem álltak ki a címvédő Juventus elleni rangadóra. A meccs három pontját 3-0-s gólkülönbséggel a torinóiaknak ítélték.

polovcev Creative Commons License 2020.12.22 0 1 206194

Az más. 

 

 

Olyan ez a magyar foci valóság, mint a kisgyerekek élete. Mindenre van egy egyszerű válasz. Rövid, tömör  mindenféle apelláta és kérdés nélkül. A gyerekek számára ez a szülői -"Mert én azt mondtam!", a magyar labdarúgás számára pedig a NER.

Még egy-két megnyert választás és a Bibliában Isten helyét átveszi a NER. 

 

 

Előzmény: Skywalker. (206193)
Skywalker. Creative Commons License 2020.12.22 0 0 206193

Azért, mert NER cég

Előzmény: polovcev (206192)
polovcev Creative Commons License 2020.12.22 0 1 206192

A Diók sorsa attól is függ, hogy meddig húzódnak a tárgyalások. Mert ha csak februárban veszik át őket, akkor nekik harangoztak. Most őszíntén, nem mintha nem érdemelnék meg, az elmúlt 5 évben folyamatosan a 9-10. helyen dekkoltak. Az olyan csapatok amelyek folyamatosan a kieséssel kacérkodnak általában mennek is lefelé. Sajnálnám őket, inkább menne a Kövesd meg a Felcsút, de amíg nem mi megyünk le, addig nem érdekel.

 

 

Amúgy a Hell már biztos vagy ez még pletyka kategória? Kiváncsi vagyok mi célból ugranak bele a magyar futball feneketlen lyukába. Lehet, hogy a Red Bull sikerei motiválják őket? Felépíteni egy kelet-európai futball birodalmat ? :) 

Előzmény: Törölt nick (206191)
polovcev Creative Commons License 2020.12.21 0 0 206189

Jut is eszembe, ma 20.00-tól Újpest-Fradi futsall mérközés. Az FHTV youtube oldalán közvetítik amennyiben érdekel valakit. Mondjuk a chat funkció kikapcsolását azért javaslom, mert tele lesz idiótákkal. :)

Miller a sör Creative Commons License 2020.12.21 -7 2 206188

Sárfi gyógyszerre ivott, most éppen a detoxban van, és onnan kér mindenkitől elnézést!

Ne álmodozzatok, a belga nem fog pénzért igazolni, továbbra is hulladék nigger és dél szláv szarokkal akar erősíteni. Kb az utolső fordulóig kieső jelöltek leszünk. A nagy kérdés a, hogy ki fog még rajtunk kívül részt venni a versenyben. A Honvédra nem számíthatunk sokkal erősebb a keretük mint a tabella második felének, tavaszra össze kapják magukat egészen biztos. A ZTE, DVTK, Budafok,Mezőkövesd négyes lesz szerintem esélyes mint mi. Az optimizmusom egy Mezőkövesd, Budafok kiesést vetít előre....remélem bejön!

Előzmény: Seejay (206186)
ligula Creative Commons License 2020.12.21 0 1 206187

sárfi kolléga dobta föl, de sztm nem gondolta át eléggé.

Előzmény: Seejay (206186)
Seejay Creative Commons License 2020.12.21 -1 0 206186

Nem is értem , kik találták ki ezt a dobogót ? Viccnek is erős ...

Előzmény: ligula (206185)
ligula Creative Commons License 2020.12.21 -1 0 206185

Örülök, hogy ennyivel optimistább lett itt a hangulat, csak egy kis győzelem kellett hozzá amit egy szép egyéni villanással hoztunk. Ezen kívül én nem látok semmi fejlődést. Majd ha nyerünk három meccset zsinórban jobbak ellen, az már jelent valamit.

Sztm ugyanaz a sz.r csapat vagyunk mint eddig, csak megvertük a még nálunk is gyengébbet. Jelen állás szerint ilyen nálunk is gyengébb csapat kettő van, kb ez a szerencsénk. A dobogó meg egy vicc ezzel a kerettel :)

polovcev Creative Commons License 2020.12.21 0 0 206184

Ezzel nem tudok vitatkozni. Egyrészről örülök, hogy Csongvai révén végre saját nevelés is lehetőséget kap, de még ha ő és Katona be is vállna, az akkor is középtávú megoldás. Mitrovic nem volt rossz az első meccsein, de ő, akárcsak Szakály, nem mai gyerek, ráadásul egymás helyén és nem egymás mellett játszanak, ami azért behatárolja a kombinációs lehetőségeket. Rácz meg Bjelos pedig eltűntek, fogalmam sincs arról, hogy sérültek-e vagy esetleg eligazoltak már.

 

Kellene tehát 3 középpályás (ezek közül 1 minimum támadókp.), lehetőleg olyanok akik rendelkeznek a megfelelő rutinnal, de van bennük még minimum 3-4 év. Teljesen mindegy mennyire tehetséges 20 évest hoznak ide, az nem fog tudni azonnal segíteni. Nekünk pedig azonnali segítség kellene, nem pedig a jövő nagy igéretei. 

 

Szerintem erre még a belga is hajlandó lenne, viszont figyelembe véve a múltbeli igazolásaink hatékonyságát félek megint csak pad melegítők érkeznek. 

Előzmény: Seejay (206183)
Seejay Creative Commons License 2020.12.21 0 1 206183

A mai futball a középpályán dől el .  Nekünk az nincsen . Szűrni , támadni , labdát tartani lépes kp nélkül súlytalan egy csapat   ,nem tudunk a játék képén , és az iramán változtatni . Tegnap Szakályon látszódott hogy bár nem fiatal , de minőségi játékos volt valamikor . Onovonak van még helye , a többiek a nullával egyenlőek . 

Előzmény: polovcev (206182)
polovcev Creative Commons License 2020.12.21 0 1 206182

A dobogót kicsit erősnek érzem, de meglátásom szerint azért több van ebben a keretben. A jelenlegi helyezésünk azért is rendkívül idegesítő, mert a csapat helyenként (olyan 15-30 percre meccsenként) képes lendületes, kombinatív, már-már szép focit mutatni. Nyilván ez nem kompenzálja a felált védelemmel szembeni töketlenkedést és a védelmünk hajmeresztő húzásait.

Ez utóbbit különösen nem értem. A mérközések két harmadát lehozzák nyugodt, stabil játékkal, segítik egymást, jól lépnek ki etc. A maradék harmadban pedig mintha a megye III-at nézném. Amint az ellenfél ütemet vált támadásban megcsuklunk hátul és csak a Jóisten meg az aktuális kapus tart minket versenyben. Tudom, hogy ezért állnak ott és tökéletes védekezés sem létezik, de egy Paks/Budafok/Várda rohamot azért illenék elhárítani az aktuális luftok nélkül. A szezon elején még csak ráfoghattuk arra, hogy a teljes védelmünk új és sosem játszottak együtt, de mostanra azért már illene némileg stabilan állniuk.

 

Az meg különösen idegesítő, hogy a rugott gólok után mennyire képtelenek tartani az eredményt. Nebojsa utolsó két évében ugyanez volt. A találat után visszaálltunk tartani az ereményt, de gyakorlatilag mindig rácsesztünk. Itt jegyzem meg, hogy az a csapat amely pl. a 65. percben beáll védeni az egy gólos vezetést, az meg is érdemli, hogy pontokat bukjon.  

 

Banai pedig hű követője az újpesti kapusok gyakorlatának, rendkívűl szép védések, parádék mellé mindig befér egy mellényúlás, csúnya kifutás. Tegnap az első félidőben ahogy elsuhant a beivelt labda mellett/alatt, az hátborzongatóan deja vu érzést keltett. Ettől függetlenül tény, hogy nélküle lent állnánk a tabella alján.

 

 

 

OFF: 

A Diósgyőr meg rohadjon meg, hogy nem volt hajlandó halasztani, az szerintem egy biztos 3 pont lett volna ide. A ZTE nehezebb falat lesz, bár lehet fejben már karácsonyoznak.  

 

 

Előzmény: sárfi (206178)
Seejay Creative Commons License 2020.12.21 0 2 206181

Önmagunkhoz képest egészen elviselhetően játszottunk , szóval ez már nem fos volt , hanem valami , ami attól keményebb .  Ettől függetlenül ezt a Rogant fel kell ültetni a Balkán IC-re a Keletiben , és nagyokat integetni neki  . Úgy hallottam télen el is takarítják , de nem tudom kit ültetnek a helyére . Eltelt 10 év , és csak bójapakolgatók , vizesfiúk ültek a padunkon . Persze ehhez hozzátartozik , hogy magára valamit adó edző vagy a managere utánanéz annak hogy mit vállal el , és le sem ülne a belga fc kispadjára , mert meglátják hogy 4-5 helyen lyukas a csapat , meg menetközben eladja a nyomorult tulajdonos a fél brigádot , szóval akinek számít a renoméja , az tudja hogy ebbe nem szabad belevágni .  Attól tartok előbb fog a sz.r kirügyezni , mint hogy megszabaduljunk ettől a senkiházi belgától .  Nem volna jó kiesni , de lehet egy szétesés tulajváltást hozna , és elindulnánk felfelé ,ugyanis néha egyet hátra kell lépni ahhoz , hogy kettőt léphess előre .  Minden jobb ennél , mint hogy lógunk bele a semmibe , és évi 20-25 meccsen a kiesés elkerülése ellen harcolunk , vagy csak a középmezőnyben szenvedünk . Változás kell , amihez új magyar kormányközeli tulajdonos volna jó .Persze politika így meg úgy , de lássuk be , évtizedek óta nem tud a magyar futball meglenni a politika nélkül , mert életképtelen , fejlődésre alkalmatlan . Ilyen Tolnaival , Roderickel nem vagyunk előrébb , aki belevég évi 6-700 milliót , ebből csak addig lehet vergődni , amíg meg nem húzzák feletted a vonalat .  Jó lenne ha a NER-nél sem az 5 utcás , városnak hazudott falvakat fejlesztgetnék , hanem lehetne egy erős Újpest , Fradi ,DVSC , DVTK versenyfutás , abban még néző is lenne . Mert hiába van a makiknak lassan több csillaga mint foga , a magyar futball semmit nem profitál ebből az egycsapatos bohóckodásból . Erre csak a Népligetben élvezkednek , ők fejlődnek , közben az igazi riválisok akiknek a jó szereplése hozná a rangadókat és a nézőt , azok csak dögledeznek . Ez így nem működik , így nem lesz soha jó bajnokság , és foci !

sárfi Creative Commons License 2020.12.21 0 3 206180

Minek neked a szám ?  A kötözködés az nélkül is megy neked.

Előzmény: maribor (206179)
maribor Creative Commons License 2020.12.21 -5 1 206179

Megadnad a dilered szamat? Ezt az anyagot en is kiprobalnam.

Előzmény: sárfi (206178)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!