Creus Creative Commons License 2015.05.12 0 0 238598

17 győzelem és 1 döntetlen után jött ez a vereség. A legjobbkor. Most újra kezdhetjük 4 győzelemmel.

MZ per X Creative Commons License 2015.05.12 -1 0 238597

Ebben az évben az elsõ szögletgólt kaptuk. Látványosan, mondhatni irreálisan visszavettünk a 2. félidõben. Csak azt tudom elképzelni, hogy LE kiadta, ne alázzuk már le Pep-et.

Frankofil Creative Commons License 2015.05.12 0 0 238596

Összefoglaltat a lényeget.Nem a negyedik félidő alapján kell megítélni az elért eredményt,addigra minden eldőlt.

Előzmény: The AVE (238595)
The AVE Creative Commons License 2015.05.12 0 1 238595

Ugyan már, gyerekek. Simán lelazsáltuk a 2. félidőt, semmi motiváció nem volt, csak túlélni. Láttunk egy kifejezetten jó meccset, döntőbe jutottunk, senki nem sérült meg, piros lapot sem szedtünk be. Innentől kezdve az eredmény abszolút nem lényeges, ez a 3-2 még vállalható is. És szerintem a legnehezebb ellenfelet ejtettük ki.

3 meccs kell a triplázáshoz. Van közte 1 könnyű hazai, 1 közepes hazai és 1 valamennyire nehéz semleges pályán. Kurva jól állunk.

specialist Creative Commons License 2015.05.12 0 0 238594

tegye fel a kezét, aki ezt gondolta volna januar elejen!

dontoben vagyunk basszameg!!!! :-)

Attika30 Creative Commons License 2015.05.12 -1 3 238593

Ennyi. Amilyen formát mutatunk január ota ez a második félidő simán belefért. Főleg annak tudatában, hogy az első Bayern gól után amikor kellett megpörgettük és egyből forditottunk is. Ez éppen elég erő demonstráció volt. Jöhet az Atma majd a kupa és BL döntő :-) Gondolta ezt valaki december végén? :-)

Előzmény: Tompus999 (238582)
Cambiasso87 Creative Commons License 2015.05.12 0 2 238592

Benéztem már ide, hogy milyen ünneplés van, erre letargia :D tipikus magyarok vagyunk :) Barca telibeszarta a 2. félidőt, ennyi történt. Azért a triplázás után már remélem senki nem fog nyavalyogni, bár kitudja.

Creus Creative Commons License 2015.05.12 0 0 238591

Xavi is the first player in history to play 150 games in the Champions League

ave én Creative Commons License 2015.05.12 0 1 238590

nehogy visszahozzák az ő (mármint LE) helyére :D

Előzmény: Overtaker (238589)
Overtaker Creative Commons License 2015.05.12 -1 0 238589

Ez nekem is megfordult a fejemben, hogy a második félidő célja az volt, hogy ne rúgják ki Pepet.

Előzmény: coldplayer (238584)
Alcantara Creative Commons License 2015.05.12 -1 0 238588

LE a Suarez - Pedro cserével felkínálta Guardiolanak a méltósággal kiesést - így is lett.

Creus Creative Commons License 2015.05.12 0 1 238587

ha az első meccs Münchenben lett volna, és 3-2-re kaptunk volna ki, mindenki jó eredménynek tartotta volna. Nemhogy egy 3 gólos előny után.

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.12 0 0 238586

"félidő:V, végeredmény:H oddsz 24.00"

Nem gondoltam volna.

bluebalu Creative Commons License 2015.05.12 0 0 238585

bajnokság és 2 döntő....

én holnap a realnak fogok szurkolni...:)

coldplayer Creative Commons License 2015.05.12 0 0 238584

Azért rendes dolog volt nyerni hagyni a Bayern-t ma este! A döntőben meg sok sikert! :)

Tompus999 Creative Commons License 2015.05.12 -1 2 238582

Ne nyavajogjunk már, BL-döntőt játszunk, baszki! Szarul játszottunk, de leszarom, ívesen!

Attika30 Creative Commons License 2015.05.12 -1 4 238579

Szerintem nagyon egyszerű, "túl" nagy az előny, koncentrácio pedig semmi már. Ha muszáj lenne sokkal jobban játszanánk ahogy tettük ezt korábban is.

Előzmény: gerrardo (238576)
Overtaker Creative Commons License 2015.05.12 0 0 238578

én sem. A védekezés ultra szar végig, de az első félidőben legalább támadtunk is. Nézzük a jó oldalát, ez után nem fogjunk elbízni magunkat a döntőre.