Keresés

Részletes keresés

csuppancs Creative Commons License 2012.10.04 0 0 162698

muzsa, köszi a biztatást, én is ebben reménykedek és próbálok pozitívan hozzáállni a dologhoz. Csak az most a bosszantó, hogy még mindig nem jött meg rendesen -doki szerint ez Clostynál előfordul-, és így még nem is tudom hívni, hogy mikor csinálja meg a HSG-t. Ha már azt tudni fogom, akkor könnyebb lesz, mert arra koncentrálok hogy mikor kell menni, aztán az eksönökre, utána meg a tesztelésre. :) A múltkor mikor rákszűrésen voltam, volt érett petesejtnek nyoma mindkét oldalon, tehát a gyógyszer tutira hat, az nem lesz probléma. Amúgy meg sikerülni fog, tudom, mert így lesz és kész. :D

 

Megszoktad már a kis cunás gondolatát? Ha publikus, írd már meg végül hogy fogadták anyósodék. Ha nem, akkor meg azt, és nem kérdezem többet. :) Lassan át kell tegyelek a sikertáblába. Látod, mondtam hogy így lesz. :D

Előzmény: muzsa (162697)
muzsa Creative Commons License 2012.10.03 0 0 162697

csuppancs, sajnálom, hogy nem jött össze, DE: nekem Iván akkor sikerült spontán, amikor a HSG-t megcsinálták. Egy petevezetőm el van záródva, a másik előtt üldögélt egy polip, vagy valami. Ezt állapította meg a HSG-n az orvos. Polipot két hét múlva hiszteroszkópiával eltávolították. És az az egy szabad utacska elég volt 2 hónappal később... valójában elsőre összejött, mert a hiszteroszkópia után 1 hónapot pihenni kellett... úgyhogy fel a fejjel!!!

Előzmény: csuppancs (162696)
csuppancs Creative Commons License 2012.10.03 0 0 162696

Katus, maradj hát. Ha Te elmész, már csak egyedül maradok, magam miatt vezessek táblázatot? Meg hát egyébként is. :)

Nem is tudom mit reméljek. Ha nem átjárható, akkor érthető hogy miért vagyunk sikertelenek, de ha meg átjárható, akkor mi van? A doki kilátásba helyezett egy újabb műtétet probléma esetére, de nem tudom, hogy akarom-e. Abban bízok, hogy ha van is akadály, azt kimossa a folyadék és aztán összejön a baba. Nem tudom, vagy nem akarom feladni az a helyzet, hiába tudom hogy le kéne rendeznem magamban a dolgot. :)

A műtétet is nem magam miatt nem, hanem a kisfiam miatt, tavaly is baromi nehezen viselte a dolgot. Ha esetleg 1 éjszakás kalandként megúsznám, akkor még talán, de tavaly is úgy indult a dolog. Lombik jöhetne még szóba -persze mindez csak akkor, ha van elzáródás-, de azt meg nem igazán akarom. Na mindegy, majd meglátjuk, remélem a jövő pénteken tudok menni, utána okosabbak leszünk. Addig meg nem harapdálom a farkamat. :D

Ha megírod a címed, küldök Neked homeos bogyót, bár még 2houndsnak is lógok, de pótolom, ígérem, csak bolondokháza volt a cégnél.

Katus27 Creative Commons License 2012.10.03 0 0 162695

Sziasztok!

 

Csuppancs! Tegnaptól kérnék szépen egy új ciklust. Nem is tudom, hogy maradjak-e még, csak ronton a statisztikát. :( 

 

Remélem neked jót mutat a HSG.

 

Katus

csuppancs Creative Commons License 2012.10.02 0 0 162694

Nekünk megint nem sikerült, úgyhogy most egy HSG jön. :S

Allia Creative Commons License 2012.10.01 0 0 162693

Muzsa, jaj de jó! :-)

Előzmény: muzsa (162684)
vasbab Creative Commons License 2012.10.01 0 0 162692

muzsa: gratula a kislányhoz, majd meglátjátok milyen jó egy kiscsaj a háznál :)) a fiúk is odáig lesznek a hugitól ;) 

 

Cori: itt is gratula Marcihoz! :)

muzsa Creative Commons License 2012.09.30 0 0 162691
Dejooo!!! Gratulalok!!!
Előzmény: coriella (162689)
franciacsibe Creative Commons License 2012.09.30 0 0 162690

Coriella, innen (most mar readonlybol) is hatalmas gratula a fiadhoz!!

Előzmény: coriella (162689)
coriella Creative Commons License 2012.09.30 0 0 162689

Nagy gratula, muzsa! Nekünk pedig a héten megszületett a kisebbik fiúnk. :-)

Előzmény: muzsa (162684)
csuppancs Creative Commons License 2012.09.28 0 0 162688

Kedves muzsa! A régi "ismerősök" már érdeklődtek, hogy a család hogyan fogadta, meg egyáltalán, de ugye aki nem jár erre... :)

Szívből gratulálok a kiscsajszihoz!

muzsa Creative Commons License 2012.09.28 0 0 162687

hát izé. azt hiszem, hogy nagyon fiúban gondolkoztunk...

de megszokjuk a gondolatot:)))))

Előzmény: Fogár (162686)
Fogár Creative Commons License 2012.09.28 0 0 162686

hű de klassz!!! akkor gondolom nagy az öröm!

gratulálok,problémamentes babavárást nektek!

(és közben irigykedem picit...nálam 2lány után a 3. is lány lett :P )

 

Előzmény: muzsa (162684)
2hounds Creative Commons License 2012.09.28 0 0 162685

:)

Előzmény: muzsa (162684)
muzsa Creative Commons License 2012.09.28 0 0 162684

sziasztok, már kissé kilógok a sorból, de ha valaki régi ismerősöm erre kóricál: ezúttal lányunk lesz, és minden oké vele a chorionbiopszia szerint. :)

Előzmény: nusi81 (162683)
nusi81 Creative Commons License 2012.09.28 0 0 162683

Nem tudom, hogy mi lehet, de elvileg a beágyazódásnál lehet vérezni, bár inkább pecsételő. Mondjuk, hogy még csak jövő héten kellene megjönnie, és vérzel. Hát passz. Doki?

Előzmény: lammirima (162681)
lammirima Creative Commons License 2012.09.28 0 0 162682

Ja igen és iszonyú nehéz kivárni azt az időt,hogy megjönnön vagy ne az a bizonyos pár nap.Apám!Idegölő.Este leszerettem volna támadni a párom,mert....:)De nagyon fáradt volt és inkább aludni szeretett volna,délelőttös és még a náthát is elkapta tőlem és kezdi megfertőzni.Így maradtam egyedül és néztem az alien 3-at:)És bosszankodtam magamban.:)

lammirima Creative Commons License 2012.09.28 0 0 162681

Sziasztok4

hát köszönöm szépen az eddigi sgítségeteket:9Hát én csak bizakodni akarok és szeretnék,mert nagyon vágyunk már az apróságra és főleg az is rá tesz,hogy barátnőmmel elkalandoztunk,hogy jajj,de jó lene ha sikerülne!!!:)Mert mint kiderült hugoméknál tavasszal kopogni fog a gólya,hozza a kistesót:)És hogy miylen jó lenne ha a két tesó vagyis én is terhes lennék és ketten mennénk végig közben.Az biztos,hogy nagyon közel kerülnénk együtt és együtt mehetnénk mindenhova és hatalmas ajándék lenne a családnak,hogy nem sok eltéréssel 2 unokát is hozhat a nyuszi:)

De míg nem tudom,hogy mi is van addig ne mmerek ebbe belemenni teljesen,mert sokszor összeroppantam már a pici kérdés miatt.

Nem tudomkonkrétan,hogy mi is van ,mert csajok ha szabad így mondani még mindig jelen van ez az izé:(Tegnap délelőtt nagyon görcsölt a hasam azt hittem,hogy amenzes jön meg,de nem,csak kicsivel "sűrűbb" volt a vér pár órára,de kora délutánra a görcsölés elmúlt és enyhült a mennyiség.és még most is van csak gyengén.annyira nem tudom,hogy mi van már már kezdek "megijedni",hogy baj van.vagy valami már van.De remélem pici van a dologban.

A pocakosoknak meg őszintém szívből grautálok és nagyon sok egészséget kívánok:)

nusi81 Creative Commons License 2012.09.27 0 0 162680

Szia!

Én egyáltalán nem vagyok tapasztalt, hiszen most várom az első babámat, egyelőre én is minden információt csak szedegetek össze. De nekem peteéréskor volt, hogy annyira kívántam a páromat, hogy már ő mondta, hogy cica, ma ne :) És ebben a pár napban jött össze a pocaklakó. Úgyhogy én a helyedben nem mondanék ellent a vágyaimnak :) De sajnos én a tüneteidből nem tudom megmondani, hogy mi lehet. :( Viszont kíváncsian várom, hogy megjön-e. Írj majd

Előzmény: lammirima (162678)
Mikolt Creative Commons License 2012.09.27 0 0 162679

vegulis ha szeded a gyogyszert, lehet, hogy csokkentette annyira a prolaktinodat, hogy sikerul teherbe esni... amig egy nonek mehe es nemi elete van, eshet teherbe.

 

ha nem jon meg a menzeszed a rendes idoben, csinalj egy tesztet.

Előzmény: lammirima (162678)
lammirima Creative Commons License 2012.09.27 0 0 162678

Elvileg simán lehet peteérés,de még a megtermékenyülés is.jövőhéten aktuális lesz a következő ciklus ha jön:(Amúgy sajnálatos módom Norplolac nevezetű gyógyszert szedek.Azért kérdezlek titket,mert a barátnőm így tudta meg,hogy babát vár.Mármint ugyanezek a tünetei voltak.Csak én meg nem hinném,hogy nálam is ez lenne. orvosom kizártnak tartja,hogy spontán teherbe essek.bár hallottam csodákat.Szóval ezért érdeklődöm és nem merem kinyítni a számat a férjemnek.Ja igen és 2 napja nagyon kívánom a házas életet.Szóval fogalmam sincs mi is van.talán ti "tapasztaltabbak vagytok.Én is érésre gonolok,de másik felem meg azt mondja,hogy most talán!!!!!!De a teszt még korai lenne szerintem!?

És bocsánatot kérek tőletek ha nagyon rossz helyen vagyok,csak nem merek orvoshoz menni.

Előzmény: Fogár (162677)
Fogár Creative Commons License 2012.09.26 0 0 162677

hát én erre lehet inkább peteérés idejét tippelném...bár nem írtad hol tartasz a ciklusban...de a nyálkázás inkább sztem ovuláció idején erősebb...

amúgy milyen gyógyszert szedsz?

Előzmény: lammirima (162676)
lammirima Creative Commons License 2012.09.26 0 0 162676

Sziaasztok!

 

bocsánat,hogy így betolakodok hozzátok!

szeretném megkérdezni,hogy lehetséges,hogy terhes vagyok?Igaz immár a férjemmel 3 éve lassan küzdünk egy csöpségért és most iszonyú tüneteim vannak,de a rengeteg negatív teszt miatt nem merek hozzá nyúlni.

persze beteg vagyok,de ez hosszú lenne elmesélni.szeretném megkérdeni,hogy olyan tüneteim vannak hétfő úta,hogy nyúlós,véres nyálkáám van,reggelre elmút,de ideges lettem ma délutánra és erre megint görcsöl ott lent a hasam és megint előjött a nyálka.Mintha menstruálnék olyan a görcs,de vér totál nem jön.Utána néztem és elvileg lehetséges dátum szerint pocak berci.és még annyi,hogy gyógyszer ellenée is duzzadtnak érzem a melleim és "égetnek" is.Meg hol szédülök és előjön az émelygés is olykor és ilyenek.szerintetek lehetséges?párommal nem merek erről beszélni.Vagy várjunk még a menzes idejére az esetleges teszttel,vagy nem kell?vagy mit tegyek szerintetek?mi lenne a helyes,nem szeretnék sokadjára csalódni.

 

köszönöm nektek az esetleges segítséget.

nusi81 Creative Commons License 2012.09.20 0 0 162674

De jó mam! Átérzem a helyzeted, kb egyidősek lehetünk. Mindenképpen írj majd, hogy mi volt a dokinál! Nagyon kíváncsi vagyok, én okt. 1-ére kaptam időpontot. :)

Előzmény: mam31 (162671)
muzsa Creative Commons License 2012.09.19 0 0 162673

kis szerencsével már szívhang is lesz. nekem 6+5-nél már volt.

Előzmény: mam31 (162671)
csuppancs Creative Commons License 2012.09.18 0 0 162672

Ez jó hír! Én 6+3-nál voltam a másodiknál és akkor már látszott a petezsák embrióval. Asszem szívhang is volt, de erre nem esküszöm. :)

mam31 Creative Commons License 2012.09.18 0 0 162671

köszönöm,hogy érdeklődtetek

igen-erősődő két csík-már vagy 5-6tesztet ellőttem-asszem a mai volt az utolsó,mert 1,5hét múlva már időpontom van orvoshoz

addigra leszek a mensitől számolva 6+2napos terhes-remélem nem lesz korai a látogatás

 

szerintetek?mi lesz látható?

csuppancs Creative Commons License 2012.09.15 0 0 162670

Dejóóó! :)

Előzmény: nusi81 (162669)
nusi81 Creative Commons License 2012.09.14 0 0 162669

Nem bírtam tovább, csináltam még egy tesztet, gyönyörűséges pozitív. Most már én is elhiszem! Juppiii :)

Előzmény: csuppancs (162666)
Mikolt Creative Commons License 2012.09.14 0 0 162668

nagyon szépen köszönöm! írok.

Előzmény: franciacsibe (162667)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!