Keresés

Részletes keresés

Könyvelés Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4492

Egy dologban van igazad, hogy előre kellett volna megkerdezni, ezen kívül semmiben.

 A tisztelet pedig részemről ott kezdődik, ahol Neked véget ér. Az igényre szó önmagában is gyerekes, már ne bántodj meg... Azt hiszem, ez a fórum inkább hasonlít óvodára,  mint kulturált csevegesre,  ahol az emberek megadjak egymásnak a kellő feltételeket a laza, nyugodt eszmecserere,  amiben mindenki részt vehet, anélkül, hogy veszekedés vagy bántam lenne. Ha bárkit is leszoltam volna, bantottam volna, megertenem a támadás, így nem. Most valóban tiszteletlen voltam, meg mielőtt megadom;) Szóval vegyük úgy, hogy nem is írtam a fórumba. Miután most sem célom bántani, és elmenni egyesek szintjére tudalekos hangnemmel fűszerezve (ing!!), csak.1dolog: további jó forumozast,  és eszmecserét!

 

 

Előzmény: geodo1 (4491)
geodo1 Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4491

utoljára írom le, bár már minden hitem elvesztettem, h meg is érted: nem az volt a baj, h nem írtad le az elérhetőséget. hanem az, h hencegtél vele, micsoda tökéletes helyen voltál, mennyire fantasztikus ár/érték arányú szálláshelyen és aztán ezt ennyiben hagytad.

 

ha nem akartál róla beszélni akkor nem is kellett volna előhozakodni vele csak azért, hogy a bennfentesség látszatát keltsd magad körül vagy mit tudom én mi okból. senki sem kért rá ugyanis. hanem, szépen meg kellett volna előre kérdezned a szállásadót, hogy hozzájárul-e, és csak annak birtokában előhozakodnod vele.

 

úgyhogy, itt egyvalaki van aki nem tisztelte a többieket, az pedig te vagy.

 

ezzel részemről lezártam, ignore.

 

Előzmény: Könyvelés (4489)
Könyvelés Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4490

Nyilván hiába írom, de én kaptam képet mindenről mailben, amikor felvettuk a kapcsolatot, nem megyek én sem zsakbamacskaba,  sem pénzem, sem időm rá. De aki eleve így áll hozzá, inkább maradjon a jól bevalt szallodaknal és olvasgass bőszen a tripadvisor-t;)

Előzmény: attamatta (4488)
Könyvelés Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4489

Írtam, akinek nem inge, ne vegye  magára, nem írtam nevet, nem céloztam, mindenki eldonthette...

Éppen ezért hagyom a fórumot, mert látom, itt mindenki jártas a témában...még valami: a sok utazas nem jelent automatikus tudást, és senkit nem hatalmaz fel semmire. Nem fogok hencegni, de nekem is van olyan ország, amiben jártasabb vagyok, mint itt mindenki együttvéve, és?:) Kérdezte valaki, akarok ezzel kerkedni? Nem. Az alázat teszi az utast utazova és nem turistává:) Úgy érzem, vegig tiszteltem a forumotokat, semmit nem kértem, csak kis türelmet, mert nem fogom senki elerhetoseget hasrautes-szeruen kiadni, a Tiedet sem adnam ki, csak ha rabolintasz. Akkor sem, ha Neked ezzel reklámot csinálok, mert tisztellek annyira, hogy legalább megkerdezlek.  Erről lett volna szó, de teljesen mindegy:)

 

 

Előzmény: geodo1 (4487)
attamatta Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4488

Köszi a segítséget, de nem találtam túl megnyerőnek a képek alapján, és akik ismernek, tudják, hogy egyvalami hiányzik mellőle...:)) Általában is hiányolom, ha nem adnak képet pl. a kilátásról és a környékről.

 

 

Előzmény: Törölt nick (4470)
geodo1 Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4487

ezt most honnan? te, és a fene nagy tisztelet ilyenkor hol van, ha?

de legalább néznél utána a dolgoknak, mert egy kifejezetten alapos, rendszeresen utazó, és arról be is számoló, segítőkész olvtársba sikerült betámadnod. eh.

Előzmény: Könyvelés (4485)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4486

Ne ítélkezz anélkül, hogy semmit se tudsz rólam, szerintem.ajánlottam már bőven olyan helyet a fórumon, ami nem volt az útikönyvben, de persze könnyebb egyből másra mutogatni ahelyett, hogy magadba szállnál, és észre vennéd, hogy senki nem volt se gyerekes, se nem támadott, csak egyszerűen érhetelen a helyzet.

 

Előzmény: Könyvelés (4485)
Könyvelés Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4485

Kíváncsi lennék, mely helyeket nézted meg, és hány olyat láttál, amit egyetlen útikönyv sem említ...Mert én jártam ilyeneken is. Persze ehhez nem elegendő az Algherot.csodás "beach":) Na de nem piszkalom tovább a fórumot, számomra csodás volt, a többi meg nem érdekel;) Sok utazást, szep emlékeket mindenkinek!

 

Előzmény: Törölt nick (4479)
Könyvelés Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4484

Maradj meg eme jó szokásnal:) 

Előzmény: Flower2000 (4477)
geodo1 Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4483

majd megfontoljuk, köszi.

Előzmény: Könyvelés (4480)
Könyvelés Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4482

Csodálatos, maradj is meg eme jó szokásnal! :)

Előzmény: Flower2000 (4477)
geodo1 Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4481

egyetértek. :)

Előzmény: Törölt nick (4479)
Könyvelés Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4480

Egy szó, mint száz: mindenkinek minden jót az életben, mert ilyen rugalmatlan, türelmetlen, időnként gyerekes hozzaallassal nem lehet könnyű...utazásnál meg kifejezetten előnytelen...akinek ugye nem inge, ne vegye magára!!! 

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4479

Picit fordítva sült el a dolog, a jó ajánlásból átcsapott inkább kerülendővé.

Előzmény: geodo1 (4478)
geodo1 Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4478

igen, igazad van. :) és egyetértek a végkövetkeztetésedben is.

Előzmény: Flower2000 (4477)
Flower2000 Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4477

Ezek után olyannak tűnik nekem, mintha valami szicíliai keresztapa házáról lenne szó. Még szerencse, hogy én nem akarok odamenni, nekem jó a Da Claudio is, ott legalább csomó érdekes emberrel találkoztam a világ olyan helyeiről mint pl. a Scilly island.

Előzmény: geodo1 (4476)
geodo1 Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4476

ezzel a vicces titkolózással te voltál az egyetlen, aki nem tisztelte meg a többieket, csak úgy mondom. bár vszeg ezt sem érted meg.

az olvtárs meg már megkapta a titkos infót tőled függetlenül is.

Előzmény: Könyvelés (4474)
Könyvelés Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4475

Ha még aktuális, elküldöm szívesen, ha adsz elérhetőséget, ahová küldhetem. 

Előzmény: attamatta (4454)
Könyvelés Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4474

Ami nem létezik, azt ugyebár nem is lehet érteni...annyira jó, hogy Mindenki itt ennyire okos, és tele van tisztelettel!;)

Előzmény: geodo1 (4473)
geodo1 Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4473

látom tényleg nem értetted meg, h mi volt a probléma. no de mindegy is, hajrá bennfentesség-érzés.

Előzmény: Könyvelés (4472)
Könyvelés Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4472

Sziasztok! Eddig kellett várni, ugye azért ez még senki türelmét nem tette kockára?!;) Akit érdekel, privátban küldök elerhetoseget, szívesen fogják.venni megkereseseteket, és én szívesen szolgalok infokkal,  de legközelebb este leszek itt fent.

 

Szép napot Mindenkinek! 

 

 

 

Flower2000 Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4471

Kösz. Az a legjobb, állni a bokáig érő vízben, oda nem mennek be az árusok sem, bár van jó is az árujuk közt és nem olyan gagyi mint az összes szuvenir. 40 euroért árulnak egy kis népművészeti fonott tálkát a helyiek, ami különleges dolog ott az nagyon drága, mint pl. a korall ékszerek. A sziget körül levő korallmező most ékszerként van a boltokban.

Előzmény: Törölt nick (4470)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4470

Köszi, nem feküdtünk, inkább az álló napozást próbáltuk ki, sok más helyivel együtt :)

 

Jobbulást neked.

 

Előzmény: Flower2000 (4469)
Flower2000 Creative Commons License 2014.10.11 0 0 4469

No ennek nagyon örülök, nem jött be az előrejelzés, hogy elromlik az idő. De azért vigyázzatok hogy hűvös homokra ne feküdjetek. Én lebetegedtem mire hazaértem, persze járvány is van, nem lehet tudni mi volt a fő ok.

Előzmény: Törölt nick (4468)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.10 0 0 4468

Szerintem is fura, hogy a beszámolódban is említem, hogy milyen kedvesek, mennyit segítettek, utána is megemlíted, hogy a legjobb, amit kaphattatok, de azért top secret, más ne menjen oda, nehogy menjen nekik a bolt.

 

 

Na, de mindegy, mi most itt vagyunk Alghero-ban, az idő messze túlszárnyalta az elvárásainkat nappal 30-32 fok, felhő sehol az égen, és víz is kellemes.

Előzmény: Könyvelés (4467)
Könyvelés Creative Commons License 2014.10.10 0 0 4467

Na...most már értem... ;)

Előzmény: geodo1 (4466)
geodo1 Creative Commons License 2014.10.10 0 0 4466

nem érted.

én nem azt mondom, h mondj bármit erről a szállásról (bár sztem jó sokakat megkereshetett már, nem egy nagy titok ez, meg hát csak szolgáltat vagy mi,  a jó reklám ritkán árt).

Én csak azt mondom, h ha nem mondasz akármiért is részleteket vmiről, akármiről, nem konkrétan erről, akkor az úgy fair, h nem is beszélsz róla, mert ez így eléggé visszatetsző.

Előzmény: Könyvelés (4465)
Könyvelés Creative Commons License 2014.10.10 0 0 4465

Úgy látszik, nagyon tudatlan vagyok, de okos enged...:)

 

Nem titkos az információ, de ahogy Te sem szeretnéd gondolom, ha a mail címedet ország-világ tudná, én sem fogom megadni a tulajdonosa engedélye nélkül, mert csérebe én is elvárom mindenkitől, aki tudja az enyémet, hogy maradjon is így. Ebben semmi titok nincs, ha visszajelzést kapok, hogy megadhatom, privátban meg fogom, aki szeretné...kicsit legyünk egymás iránt türelemmel, megértéssel.

Előzmény: geodo1 (4464)
geodo1 Creative Commons License 2014.10.10 0 0 4464

egy. az olvtárs nem tiszteletlen. de nagyon nem. nem is értem hogyan gondolhattad ezt.

 

kettő. de ha már tiszteletlenség.. ha vmi amolyan zárt info, akkor nem ildomos előhozakodni vele. ha nem akarsz vmiről beszélni akkor tartsd magadban.

Előzmény: Könyvelés (4463)
Könyvelés Creative Commons License 2014.10.10 0 0 4463

Köszönöm a helyre igazítást, de én sem hívok senkit így, tiszteljük egymást!:)

Előzmény: Flower2000 (4462)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!