Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280099

Az volt a példázat lényege, hogy Olics nem volt kiugróan tehetséges, viszont az egész életét arra tette fel, hogy top játékos legyen és pl. edzések után is, mint az őrült a sprinteket nyomatta. És, ha nem is lett világklasszis, de azért elég magas szinten játszott. (Egyébként 23 volt 2002-ben.)

 

Van Persie-ről is úgy nyilatkozott, hogy a testvére sokkal nagyobb tehetség volt, de lógósabb, nem olyan céltudatos, elszánt és alázatos. Belőle nem is lett semmi. Bár lehet, hogy ezt Nistelrooij-ról mondta, a lényegen nem változtat, dolgozott az illető világsztárral meg a testvérével is, és az alapján mondta, amit mondott. Tehát a mentális erő kulcskérdés, szerintem ebben vagyunk a legjobban lemaradva.

 

 

Előzmény: verkri (280096)
bilon21 Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280098

hogy 30 évesen is futtatta vele a sprinteket, hogy gyorsuljon, és futotta szó nélkül. fejlődött.

utána leigazolta a bayern.

 

valami ilyesmi. nem emlékszem pontosan.

Előzmény: verkri (280096)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280097

"A 20 év alattiaknál vb-bronzot nyerő magyar válogatottból egy játékos sem jutott el olyan magasra, mint az izlandiaktól ugyanabból a korosztályban."

 

Lehet, hogy újságíró írta, ezért nem érted, de ha nagyon akarnád, azért megérthetnéd. Helyesen így hangzana a mondat:

 

"Az U20-as vb-n bronzot nyerő magyar válogatottból egy játékos sem jutott el olyan magasra, ahová (ugyanabból a korosztályból) az izlandiaktól többen is."

Előzmény: losik (280090)
verkri Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280096
Mit példálózott vele? Mert én még emlékszem arra az Olicra, aki a 2002-es VB-n gólt lőtt az olaszoknak. Hány éves lehetett akkor? U21 körüli.
Előzmény: bilon21 (280091)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280095

Kedvenc mondatom azoktól akik néhány hónapja külföldön játszanak:
- Rámpakoltak x kiló izmot.
Ezt addig itthon nem tudták megtenni ? Vagy egy ilyen egyszerű feladat elvégzéséhez is Akadémia és milliárdok kellenek ? Totális csőd minden téren, ide tényleg minden pénz kár, ablakon kidobott az összes.
Igen hagyjuk a fenébe az egészet, aztán aki komolyan gondolja, hogy focista lesz az tegye fel rá az életét. Ha majd lesz ilyen játékosból több, akkor talán lesz egy jó válogatottunk.
A másik út a profizmus, de ott el kellene zavarni mindenkit, kurva sok pénzbe kerül, nem ennyibe mint most. Ez csak aprópénz dobálása egy feneketlen kútba.

Emi2 Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280094

Én ezt még mindig nem értem. Egyel több komolyabb nemzetközi meccs, amivel egy lépéssel közelebb tud egy labdarúgó kerülni a nemzetközi mezőnyhöz. A játékosok érdeke ez, nem kizárólag a szövetségi kapitánye! Még Csábi is nagy vonalakban fel tudja azt a kezdőt tenni a pályára, akik odavalók. Vagy az sem rossz ha kizárólag csak otthoniak játszanak, így mondjuk megduplázzak az eddigi komoly meccseik számát. És fejlődnek! De ők helyette edzegetnek a klubjukban, mondjuk az sem hátrány, nem azért...

Előzmény: MZ/Y (280086)
bilon21 Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280093

átvett

Előzmény: bilon21 (280092)
bilon21 Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280092

vagy külföldi mentalitást etvett magyar.

pl. Dárdai.

Előzmény: Emi2 (280075)
bilon21 Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280091

ilyen alapon, hagyjuk a fenébe.

 

mondjuk szerintem, ha átalakítják, és nem csak a kicsiknél kezdik, hanem a többi korosztálynál is változtatnak, akkor a 15-16..de akár a 17 éveseknél is lehet látványos sikert elérni...

gondoljunk bele, hogy Gera mikortól kezdett komolyabban focizni. És nem csak a tehetsége miatt.

De pl Moniz is példálózott a 30 éves Olic-csal.

sosem késő...csak akarni kell...

Előzmény: Fradista Utazó (280088)
losik Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280090

A 20 év alattiaknál vb-bronzot nyerő magyar válogatottból egy játékos sem jutott el olyan magasra, mint az izlandiaktól ugyanabból a korosztályban.

 

Én ezt a mondatot mondjuk nem értem. Posztonként? Vagy az izlandiaktól mindenki feljebb jutott, mint mondjuk Koman/Németh/Megyeri?

Előzmény: Frizuravarjú (280085)
Fradista Utazó Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280089

>Egyáltalán van pénze akár egy klubnak is egy európai középcsapat szintre?

Nincs. Nemzetközi összevetésben még a Videoton vagy a Fradi is fájdalmasan csóró kiscsapatnak számít, a többiekről nem is beszélve.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (280087)
Fradista Utazó Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280088

>Egy klubelnöktől se hallottam még, hogy ezt mondaná: Új alapokra helyezem az utánpótlást, és szakítok az eddigi módszerekkel.

Világos. Az utánpótlás átalakítása legkorábban 6-8 év múlva hoz bármi értékelhető eredményt. Addigra meg lehet, hogy nem is az lesz az elnök, aki most.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (280087)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280087

És így is marad a 8-1, a 3-0, meg a 0-2 ellenére is. Mitől javulna valami, ugyanazok nevelik őket.
Egy klubelnöktől se hallottam még, hogy ezt mondaná: Új alapokra helyezem az utánpótlást, és szakítok az eddigi módszerekkel. de miért is tenné, ez a közeg még mindig alkalmas milliós fizetésekre, és semmit nem kell tenni. Majd pont ezek az emberek fognak hívni valami okostojást, hogy az majd lefikázzon mindent, és beleköpjön a levesükbe. Egyáltalán van pénze akár egy klubnak is egy európai középcsapat szintre? Mert ott azért költeni kell a nagycsapatra és az utánpótlásra is rendesen. Egyik klubvezető sem ebbe az irányba indult el, ráadásul ha anyagilag nekik ez jó, miért tolna bele évi 2-3 millió eurót a fiatalokba ? Az kockázatos biznisz, ott bukni is lehet. Ráadásul sok csapatnál az első garnitúrának se jut ennyi. Nemhogy a fiatalokra.
Felesleges lett a délibábok kergetése, sajnos nálunk a foci nagyon elment egy olyan irányba, aminek semmi köze nincs ehez a sporthoz. És a jelei sem mutatkoznak annak, hogy olyan aki tehetne valamit, az hajlandó is lenne csinálni valamit.

Előzmény: verkri (280084)
MZ/Y Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280086

Bizonyított külföldit nem sok csapat engedhet meg magának. Kb. 0 a számuk.

Talán jóval meg ott lennénk, mint a raklapszám hozott légiósokkal.

 

A válogatott más kérdés, oda azt kellene, de én azért nem haragszom a mamlaszra, mert nem csaptak le gyorsan egy munkanélkülire. Mellesleg, ha megteszik, akkor most éppen ezért lennének ekézve. 25 év baszakodás után én tudok várni pár hónapot egy szövkapra.

 

És ugye ebből következik, hogy bohóc szövkappal bohóc meccset játszani nálam nem pálya.

Előzmény: Emi2 (280075)
Frizuravarjú Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280085

A 20 év alattiaknál vb-bronzot nyerő magyar válogatottból egy játékos sem jutott el olyan magasra, mint az izlandiaktól ugyanabból a korosztályban. 

 

Én nem értem mi a probléma, nyilvánvalóan mi leszünk 2017 Izlandja. Szegény albánokat meg nem irigylem, jól megszívták ezzel a győzelemmel.

Előzmény: verkri (280084)
verkri Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280084
De ezt nyilvánvalóan nem a pár napos válogatott összetartáson kellene megtanulniuk. Az U21-esek, ahogy korábban írtam, már profi játékosok, akiknél ennek készségszinten kellene működni. Ha nem működik, azt jelenti, hogy egy újabb félrenevelt generációról van szó.
Előzmény: nagyanyo5:0 (280079)
MZ/Y Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280083

Ha a hollandok tényleg tudják azt, hogy az embereik egyszerre több helyen is vannak, azt mindenféleképpen tanuljuk el. Ha a kapuson kívül mindenki megtanulja, akkor már minimum 20 mezőnyjátékosnyian leszünk. Persze legjobb lenne, ha a kapus is tudná ezt, ott a 3 helyen egyszerre lenne a cél.

Előzmény: nagyanyo5:0 (280082)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280082

Így van! A hollandok a kérdésre azt mondták, hogy mi az, hogy csatár? Mindenki védekezik és mindenki támad, egyszerre több helyen is! Vagy ez, vagy nuku lóvé! Persze hozzá teszem, hogy így a foci nem igazán szép, hacsak nem a világ élvonalbeliek játsszák. A tegnapi ifi foci is inkább grundfoci jelleggel bírt!:(

Előzmény: kannibál Kovács (280080)
kannibál Kovács Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280081

Még egy gondolat, némileg védve az U21-et: nem állunk jól, de ne feledjük, hogy a sportág első számú szuperhatalma és két, nálunk sokkal dinamikusabban fejlődő kis ország van a csoportunkban (ahol nem pofáznak, hanem dolgoznak), valamint Albánia, amelyik már nagyon régóta nem az a könnyen verhető futballcsürhe, aminek mi az agyhalott álmainkban gondoljuk.

Persze ettől még Róth tényleg rossz edző...

kannibál Kovács Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280080

Nemcsak a spanyoloktól lehetett mindezt tanulni, hanem a németektől is. Heynckes hónapok óta mást sem szajkóz, mint azt, hogy a Bayern eredményességének záloga a szélsők védőmunkájának feljavítása volt. Erre mi mit csinálunk? Ahelyett, hogy erősítenénk a középpályás védekezést, inkább meggyengítjük létszámban a csapatrészt (a románok elleni meccs óta egy szűrővel játszunk), nem védekeztetjük az irányítót és a szélsőket, és betesszük ezt a lomha állat Bödét, mert ugyebár magyar csapat nem védekezik, hanem támad, a büdös úristenit neki!

 

 

Egyébként nem tudom, hogy a kétcsatármániában szenvedő Szakma felfogta-e, hogy a német és spanyol futballforradalom eredményeképpen a csatársor, mint külön csapatrész megszűnt? Ma az egyszem csatár - ha egyáltalán van ilyen a pályán - a támadó különítmény egyik alkatrésze.

Előzmény: nagyanyo5:0 (280079)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280079

A fiataloknak meg kell tanítani, hogy hogyan lehet egyszerre 3 játékosnak az ellenfél játékosát sikeresen megtámadni! Az albánok is ez tették, a románok és a hollandok is és ezt mind a spanyoloktól tanulták!

divaoni01 Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280078

Akkor hazai focinkban épp lila szabadságharc dul.

 

Az eredményei a szokásosak.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (280066)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280077

érti ő, csak értetlenkedik.

Előzmény: Elrontottam a nickváltást (280054)
m1710 Creative Commons License 2013.11.15 0 0 280076

Ez a pitiáner féltékenykedés öli a válogatottat, bomlsztja a csapat egységet a hangulatot

 

ez a csapat ezét is bukott a selejtezö sorozat végén

 

A MLSZ kutya kötelessége, hogy "üzemeltesse" a válogatottat, a kudarc után is

ez morális kérdés is

most kellet volna megmutatni, hogy van kompetencia

 

 

de behuzni a farkat az egyszerüb

meg büntetéseket osztogatni futoszallagon.

Előzmény: Zigfeld (280065)
Emi2 Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280075

Esetleg külföldről??

Előzmény: MZ/Y (280074)
MZ/Y Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280074

Lehet, ez a kórus esett olyan szarul a vezérnek, hogy megálmodik végre valamit.

 

De azt nem tudom, ha valamilyen csoda folytán hirtelen eltűnnének az oda nem valók, honnan akasztanánk le minimum egy tucat keringésmentes szakembert. Általában 1-et sem tudunk mondani, mikor valamelyik csapat kispadjára "keresünk".

Előzmény: Nóbádi iz der (280073)
Nóbádi iz der Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280073
Emi2 Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280072
Előzmény: Beaverfieldmarketplace (280066)
MZ/Y Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280071

Egy csapatnyi védőnk sincs, mégis kit kellett volna kipróbálni?

Tegyük fel, kipróbáljuk, aztán jön a szövkap és az életben a válogatott közelébe sem kerülnek.

Pár év múlva meg az marad meg, hogy mennyi 1x-es válogatott van, mer' az ügynökük elintézte.

 

Felelősség és vezető (szövkap) nélkül szimpla bohóckodás lett volna.

Előzmény: m1710 (280058)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280070

Akinek a Tankcsapda énekese írta az indulóját:)
Az újpesti szivatást a TAO pénzek elosztásánál kellene keresni.
Azért mert állítólag egyedül ők léptek fel mint klub a regisztráció ellen. Ettől függetlenül a szar edzők - játékosok igaz. De egy klub sem a jegybevételeiből él Magyarországon. A tévépénz, a TAO és a harmadik, amiről nem beszélünk, mert nálunk nem létezik ilyen pénzből él ma minden klub. Persze csak szerintem, meg gondolom azért sokak szerint.

Előzmény: __Feyd (280067)
Az ellopott futár Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280068

Megnyugtattál, akkor azért vagyunk olyan szarok mostanában, mert lázadunk! Nem azért mert évek-óta szar szemét edzőink vannak és a tulajdonosunk egy belga hímringyó aki baszik épkézláb játékosokat venni.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (280066)
__Feyd Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280067

 Magyarország egyik legnépszerűbb és legeredményesebb klubjában

 

Bocs, ez most melyik csapat?

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (280066)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280066

Na ez az albán U21 meccs gyönyörű volt. Szerencsére nem láttam.
Amúgy most lett vége a Csányi és az MLSZ nélkül rendezett ankétnak Debrecenben.
Annyit értelme volt csak, hogy felbasztam az agyam.
Itt semmilyen változás nem lesz, sőt tragédia ami zajlik. Kósa és Szima kicsit oldottabb volt mint szokott, és néha kottyintottak el dolgokat, de mindketten főkolomposok benne. Mondhatjuk azt, hogy nem mondták ki, de folyamatosan arra utaltak, hogy igazából leszarják a nézőket, csak a TAO pénzt kapja meg a csapat, és ebben nyalni kell az MLSZ seggét. Azt próbálták elhitetni - magyarázni, hogy ettől a démoni szervezettől függ az egész. Állítólag az Újpestet nagyon megszívatták, mert lázadni mertek.
Teljesen bizonyossá vált, hogy Magyarország egyik legnépszerűbb és legeredményesebb klubjában rengeteg alkalmatlan ember tölt be vezető szerepet. Milyen lehet a többi, szarabb helyeken ? Mondjuk Hemin még ők is nyíltan nevettek, de volt itt Leisztingerezés, Várhidizés, Kubatovozás, Deutschtomizás minden. Az viszont tetszett, hogy volt valami pali a stadionprojectből aki készült kisfilmmel meg a tököm tudja mivel, olyan figyelemelterelő propagandával, de az ultrák mondták, hogy kösz öreg, de ez most kurvára senkit nem érdekel, inkább a lényeges dolgokról beszéljünk. A regisztrációt minden klubtulajdonos elitéli, és állítólag a kormány nem ilyet akart, csak az MLSZ túlbuzgó, de nem avatkozhatnak vele politikailag, mert kizárnak minket mindenhonnan.
Volt még sok minden, állítólag Moniz is megy a levesbe.
Az ultrákat pedig arra bíztatják, hogy fogjanak össze az ügyükért, lesz ingyenügyvéd, és menjenek a bíróságra.

Zigfeld Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280065

A Magyar valogatott szakmapolitikai okokbol nem jatszik baratsagos meccseket a kozeljovoben.

1. 

Ha ideiglenes kapitannyal nyernek, akkor lathato, hogy Egervari tudatlan.

2.

Ha ideiglenes kapitannyal veszitenek, akkor meg van kerdojelezve amit szajkoznak a fejlodesrol

 

Egyszerubb nem jatszani es akkor nincs gond, nincsenek kerdesek, es szepen nyugisan elhal az egesz.

Valogatott, en igy szeretlek. -)

Austin_Powers Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280064

"Egy meccs alapján, és sokkal többet nem láttam a Kispesttől, azt is megállapítottam, hogy néhány színesbőrú légiós egész használhatónak tűnik."

 

És a többi két játékos?

Előzmény: A Sporttárs (279550)
Emi2 Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280063

Gondolom ez így mindenkinek kényelmesebb. Mámint ha nem játszunk. 

Előzmény: kannibál Kovács (280061)
hami77 Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280062

nem az volt a kérdés, hogy meg tudják e oldani, az volt a kérdés, hogy mi értelme az adott peremfeltételek mellett?

Előzmény: kannibál Kovács (280061)
kannibál Kovács Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280061

Más országok meg tudják oldani: az íreknél már van új kapitány, a csehek pedig folytatják az ideiglenes kapitánnyal.

Előzmény: hami77 (280050)
m1710 Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280058

A Magyar válogatotnak focizni kellet volna, nem pedig KI hátrálni, két barátságos meccsröl

 

kilehetettvolna probálni játékosokat, Két ideiglenes szöv kappáros irányitásával DE sajnos a  42f"zako láz" elkapta a mlsz-t, (jaj milesz ha kikapunk) egyszerüen begörcsöltek ezis bizonyitsa alkalmatlanságukat.

nevetséges tutyimutyi korrupt egylet

 

 

 

Nóbádi iz der Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280057

Terveim szerint holnap lesz egy cikk Róthról a blogon, addig remélem ez a szakállas hajléktalan rendelkezik annyi gerinccel, hogy lemond és eltakarodik a futballpályák környékéről.

MZ/Y Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280056

Most olvasom, hogy tudta, de azért előtte 3 pontot várt. Aha.

Előzmény: MZ/Y (280036)
csinborasszó Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280055

Róth Anti takarogggyyyy!

Elrontottam a nickváltást Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280054

Azért tán még te is érzed a különbséget aközött, hogy valakit határozott céllal válogatnak be (ti. mert fiatal, kettős állampolgár és szeretnénk, hogy ha lesz belőle valaki, akkor nálunk lenne válogatott), és aközött, amikor mindenféle ügynökök és egyéb sötét figurák nyomására kerülnek be olyanok, akik más válogatottba amúgy se mehetnének.

 

Ráadásul egy olyan játékosról beszélünk, aki posztján egyedüliként állandó kezdő egy olyan bajnokságban, amit azért jegyeznek is valahol, ráadásul nem kiesőjelöltben, hanem egy igazi veretes BHK-ban.

 

De az egész finnyás nyamnyogás ott bukik igazán, hogy tényleg az égadta világon semmit nem veszíthetünk a behívásával. A hozzáállásod kb. olyan, mintha a földön találnál egy kaparós sorsjegyet, de nem vennéd fel, mert úgyis kicsi az esély a nyerésre.

Előzmény: losik (280037)
Emi2 Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280053

Én ez ügyben nem érzem Sanyibá felelőségét (ha van egyáltalán ez ügyben bárkinek), neki a feladata volt (lett volna), a mindenkori legjobb játékosokat összeválogatni, és ebbe azt gondolom most még nem fért bele Otigba, de lehettek volna segítők, akik erre figyelhettek volna. Viszont ebben nem látom a problémát, mert ezt egy bizalomnak kell felfogni, és annak, hogy kinyilvánítjuk, hogy számítunk rá (megfelelő teljesítmény után persze), semmi több. Ez nem hátsó szándék, ez inkább egyenes! Ez most lehet kicsit zagyva lett... 

Előzmény: losik (280037)
cassano71 Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280052

Azért örülni sincs túl sok okunk hogy egy albán csapattól lazán kikapunk EB-selejtezőn 2-0-ra. Azon szoktam nevetni mikor itt Kleinheislert látják sokan a jövő megmentőjének, biztos azért mert még nem látták játszani. Rendes srác, megy mint a gőzmozdony, de esze az sajnos gyakorlatilag semmi nincs a játékhoz, semmi nem lesz belőle nemzetközi szinten soha, ez van.

Előzmény: kannibál Kovács (280043)
samyadler Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280051

http://t7.hu/0wsn

 

Ajánlom MINDEN fociszerető szíves figyelmébe!

hami77 Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280050

mégis mi értelme lenne egy, vagy két barátságos meccsnek? előszöris valszeg az a csábi lenne az mb szövkap, aki andorra ellen elért egy nyögvenyelős 2:0-t sanyibá szellemi örököseként. gyaníthatóan kb. ugyanazokkal az emberekkel, tehát újakat semmiképp nem próbálna ki. de ha mégis, akkor abból max azt lehetne leszűrni, hogy azok is ugyanolyan szarok, ha komolyanvehető taktikai utasítások nélkül küldik ki őket.

ha nem ő, akkor viszont ki? akkor azon kéne köröket futni, hogy ki legyen az mb. szövkap. valamelyik magyar? vagy valamelyik mb1-es csapat edzője? de melyiké? és ki vállalná? jó eséllyel senki, így jöhet a kismészöly, vagy rocsó. ez jó lenne?

 

a barátságos meccsek arra kellenek, hogy a szövkap. ki tudjon próbálni játékosokat, akikről úgy gondolja, hogy beleillenek a saját elképzeléseibe. ha nincs szövkap., nincs saját elképzelés se.

Előzmény: A Sporttárs (280045)
Emi2 Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280049

Nem értek egyet! Nagyon nem!

Előzmény: hami77 (280046)
verkri Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280048

Szalai például 7 U21-es válogatott meccsen 6 gólt szerzett. Kevés meccsen játszott, de hát most sem azokkal van a gond, akik nem játszottak. Az utánpótlás meccsek közül az U21 már számít, mivel azon már felnőtt, "profi" mezőny szerepel, a válogatott előszobája. Láthatóan ott már nem is tudjuk tartani a lépést, már a Németh, Koman stb. generációnak sem sikerült.

Előzmény: kannibál Kovács (280043)
A Sporttárs Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280047

Helyes, de ki lehet Bogdán vagy Szalai a mai vesztesekből? Remélem, legalább a Bobál tesók eljutnak odáig. A Radó, Kovács vonulatnál egyelőre inkább hazai hájpot érzek csak.

Előzmény: kannibál Kovács (280043)
hami77 Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280046

egyetértek.

Előzmény: MZ/Y (280044)
A Sporttárs Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280045

Kissé megint olyan "próféta dörgedelmei a bűnösök felett" a stílusod, de alapvetően abban egyetértek, hogy a magyar válogatottnak is játszania kellene, még ha valszeg akkor meg bőven lenne min fanyalogni a pályán látottak miatt. A mi sztárjaink ilyenkor már (meg nyáron, meg általában tét nélkül) nem szeretnek annyira.

 

A szövetség "most nagyon, nagyon alaposan keressük a kapitányt, felelőtlenség lenne játszani!" kommunikációja nevetséges.

Előzmény: kannibál Kovács (280041)
MZ/Y Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280044

Kapitány nélkül én sem sok értelmét látom.

Előzmény: kannibál Kovács (280041)
kannibál Kovács Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280043

Megjegyzés: a mai U-meccsekből nem kell tragédiát csinálni, mert a fiataloknál nem ez számít. Bogdán, Dzsudzsák vagy Szalai nem sok vizet zavart korosztályos válogatott játékosként, mégis nemzetközi kaliberű spíler lett belőlük, míg az "egyiptomi hősök" nagy része egyedülállóan nagy tehetség volt a korosztályában, és némelyikük ma örül, ha labdába rúghat valami falusi Bárszelónában.

MZ/Y Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280042

Azért a szomszéd szeretője anyja öccse kutyájának a sétáltatója beválogatása, meg egy potenciális jó játékos beválogatása biztonségi okból más kategória.

Előzmény: losik (280037)
kannibál Kovács Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280041

Az elkövetkező napokban a törökök, a hollandok és az észtek is pályán lesznek majd felkészülési meccseken. A törökök kettőt is lenyomnak. Érdekes, hogy ezek az országok nem pofáznak, rinyálnak és picsognak. Nem dobálóznak nagypapakorú sztáredzőkkel, nem pihennek és nem is verik a farkukat. Ehelyett inkább dolgoznak. Pedig a törököknek (öt éve Eb-bronzérmesek) vagy az észteknek (két éve pótselejtezősök) legalább akkora megaláztatás volt az Egynyolcország elleni csúfos meccsek sora, mint nekünk Bukarest.

 

Nincs kapitányunk? De miért? Amikor 2010-ben kirúgták Koemant, akkor kevesebb idő is elég volt az új maestro megtalálásához.

Csak ideiglenes kapitánnyal tudnánk kiállni? Na és? A cseheknek is az van, mégis pályán lesznek.

 

Magyar foci --> lócitrom.

A Sporttárs Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280040

Otigba ma komoly motivációt kaphatott, hogy magyar válogatott legyen. Bár aligha ezen múlik. De az U-19-esek is szépen hozták a papírformát.

A Sporttárs Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280039

Nem, elbasztam. Balotelli jobb csatár Crouchnál véleményem szerint.

Előzmény: Törölt nick (279967)
A Sporttárs Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280038

Magyarán faszán átértékelhetjük az ún. nagy tehetségeinket. Akik már profin tudnak a hazai bajnokikon esni-kelni, 11-est és sárga lapot reklamálni és cselezni. Persze nem mentem fel a szakmai stábot sem, de amíg nem tudnak védekezni (is) a madárcsontú klasszisjelölteink, addig felejtsék el a karriert.

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: tol (280033)
losik Creative Commons License 2013.11.14 0 0 280037

Értem én,  csak itt lázadoznak sokan, hogy akárki lehet válogatott. Aztán ugyanezek be akarnak válogattni valakit, csak azért, hogy esetleg két év múlva bevállik. Szerinted nem látna át a szitán? Hogy azért kap valaki ellen egy félidőt, hogy idekössük. Főleg most, hogy kiderült az álítólagos figyelés. Amúgy amíg ez nem derült ki, addig itt a topicban is sokkal kevesebben akarták őt válogatott mezben látni. Most meg ezért is Sanyi bá a felelős, hogy nem látta előre ezt a helyzetet és nem adott neki egy félidőt.

Előzmény: Emi2 (279992)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!