Keresés

Részletes keresés

MSTS Creative Commons License 2002.02.17 0 0 119
Jah a Nohab...Nem próbáltátok Trainz alatt?
én megcsinálom ,csak ha kész lesz kéne a *.im file.
Minden jog a tietek:) És dícséret.
MSTS Creative Commons License 2002.02.17 0 0 118
Matiz teljesen igazad van ,hogy a Trainz lassu es az MSTS nem!
Viszont a tervezes sokkal jobb a Trainzben.
Nekem vhogy nem tetszik a Route Editor az MSTSben.
Remélem a Trainz problémája elfoszlik pár upgrade után, vagy te veszel jobb procit pár hónap után :)
Az igaz, hogy ha játszom akkor inkább az TSal.
Egyenlőre.
De nem látom a fejlesztés irányvonalát.
A pálya leképzését viszont ugyanolyan technológiávak oldották meg. Attol nem lassabb.
Lehet 1000km is akkor is ugyanolyan a sebesség itt is-ott is.Itt az a lényeg,hogy az egyszerre leképzett pályát milyen gyorsan rakja a monitoromra:)
No meg az a Menetrend nagyon hiányzik.
Aszem maradok a Trainznél...az MSTS-hez már van egy pár route úgy is.
Avval inkább játszom:)

Matiz lassan azért upgradeelned kell a gépeden:)
De lassan nekem is :O (1.33Mhz)

Előzmény: Törölt nick (117)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.13 0 0 117
Nekem jott egy mail, hogy indul a nagyuzemi forgalmazasa a jateknak!

MSTS, allat a palyad, de az a baj, hogy az en gepem mar a meglevokre is keves :) Ugyhogy lemondtam a Trainz-rol. Gondold meg, a Train Simulator vagy 200km-nyi palyat tart fejben es nem szaggat, a Trainz nehany kilometertol behal egy jobb gepen is...az MSTS-ben kell belefogni a palyaszerkesztesbe, sikergyanusabb, akar meg Bp hatarain kivulre is eljuthatsz! :)

MSTS Creative Commons License 2002.02.12 0 0 116
Magyarországon, ill europában nyáron kerül forgalomba. Addig sajnos marad az internet vásárlás.
Én már három hete várom a mikuláscsomagot:(
Előzmény: 32nick (115)
32nick Creative Commons License 2002.02.12 0 0 115
Szasztok!
Tudja valaki, hogy lesz-e magyar forgalmazója a Trainz-nek? Szeretném itthon megvásárolni.
MSTS Creative Commons License 2002.02.11 0 0 114
ÓóÖö??Úú??ÉéÁáÍí

Azem az o'' betümmel baj van...

Sorry

MSTS Creative Commons License 2002.02.11 0 0 113
Matiz egyetértek, de azt azomban be kell látni,hogy vannak közöttük igen kiemelked? darabok (nem csak a vonatok) Tudom nem igazán oda valóak!
Előzmény: Törölt nick (110)
MSTS Creative Commons License 2002.02.11 0 0 112
Sajnos még nincs meg aszem senkinek.
Én kb 1-2 hét múlva felrakom nektek, de cd-key-t szerezzetek ,mert külömben nem fog menni!
Előzmény: daVe (111)
daVe Creative Commons License 2002.02.08 0 0 111
A service pack-ről nincs valami infótok? Letölthető valahonnan? (Sajnos nekem "elveszett" a CD kulcsom.) Egyáltalán fel lehet telepíteni a feltört változatra?
Úgy láttam, elég sok hasznos javítást tartalmaz, ezért nagyon jó lenne megszerezni.

Üdv:
daVe

Törölt nick Creative Commons License 2002.02.06 0 0 110
Egyet mondok, el kellene törni a kezüket, ellene vagyok minden ilyennek!!!!!
Előzmény: MSTS (108)
MSTS Creative Commons License 2002.02.06 0 0 109
Hali alllllll!
Hungary map part 2:)
Pictures frissítés http://trainz.sw.hu
Véleményeket ide: trainz@warez.hu
MSTS Creative Commons License 2002.02.04 0 0 108
Ha kellenek jellegzetes magyar vagonokról képek akkor ezt nézd meg :)
Texturának remek.
http://www.h-graf.hu/
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.28 0 0 107
MSTS: Az AURAN JET a sajat termekuk; jobb lett volna, ha ok is a DirectX-re alapoznak. De ahhoz licenszelni kellett volna, es az egy valag penz gondolom..igy inkabb irtak egy engine-t maguknak...
Előzmény: MSTS (106)
MSTS Creative Commons License 2002.01.28 0 0 106
Találtam egy kis összehasonlítást az MSTS-el és trainz-el.

AMD 1.2, 512MB, 7200rpm WD vinyó, GeForce2

1024 x 768, detail sliders at 4/5 msts:35-40fps teainz:less than 1 fps - doesn't run

1024 x 768, detail sliders at 1/5 msts:60+ fps trainz:2-3 fps

800x600, detail sliders at 4/5 msts:60+ fps trainz: 7-8fps

800x600, detail sliders at 1/5 msts:60+ fps trainz: 9-10fps

Annyit még hozzá tesz az illető,hogy idáig semmi baja nem volt a játékokkal, minden jól futott, tehát a hiba az auran kódjában van.
Remélhetőleg az auran tudja a problémát és a v2.0-ban, vagy még előbb, optimalizálja a kódot.

Reméljük!

bgabor66 Creative Commons License 2002.01.24 0 0 105
Na Hi!

Valaki tud segíteni Nohab-témában, bármilyen hasznos tanáccsal modellezési tippel, műszaki adattal, tokkal vonóval!
egyébként 3dsmax4-gyel csinálom, jelenleg az orr-résszel szenvedek!
bgabor66@freestart.hu

MSTS Creative Commons License 2002.01.22 0 0 104
Gondoltam megveszem a trinzt.

Az Auran lapjan kb.14.500 FT + kb. 1.500 postaköltség
,ha légi úton kéred. Ez igy kb. 16.000 Ft.
Jó is lett volna,ha nem néztem volna meg a terjesztő lapját.
A Strategy First-nél 12.000 Ft, postaköltséget nem említ pedig tuti van. Itt mondjuk csak február 12.én jelenik meg. Kivártam volna,ha meg tudtam volna rendelni.
Mi kis szeretett firstünk elfelejtette felvenni a Hungary szócskát a Country résznél:(
,így aztán most nem veszem meg. 4 ezer Ft külömbség azért sok.
Az auran includolja a service pack 1-et is...természetesen, és pl nem tudom mi (lesz) a külömbség az auran,és a strategy verziói között?

De ettől még megveszem csak idő kérdése.
Írtam a supportnak egy levelet,hogy nem kéne hungaryba is lehetőve tenni a rendelést?.Még várom a válasz, ha egyáltalán lesz válasz!

Találtam tegnap egy layoutot ami nagyobb project.
http://www.thebrooklynyard.com/layouts.html

Trabant a király auto!
Screenshot:
http://trainz.luvr.net/projects/tolaris/45/trabis1.jpg

Zip:
http://trainz.luvr.net/projects/tolaris/45/trabants.zip

HPD-152 Creative Commons License 2002.01.18 0 0 103
Kipróbáltam a demót! :)))

Nagyon király! Jó karikásak a szemeim miatta, bakter... egész éjjel vontozgattam :)

Térképek:
Jővő héten hazautazom és körbekérdezősködöm térképészetileg mit lehetne tenni.

Előzmény: MSTS (102)
MSTS Creative Commons License 2002.01.18 0 0 102
Király a lap köszi.
Sajnos nem igazán frissek a térképek, de amit nem ismerek,arra tökéletes :) abból meg van egy pár.Kelenföld nem így néz már ki:(
Ez a srác tuti fasutas családból származik:)
Bár nekem is van egy haverem aki úgyszintén papa mama , és a srác maga, de még ők sem tudták a térképeket megszerezni:)

Thx

Előzmény: HPD-152 (100)
fant0mi Creative Commons License 2002.01.17 0 0 101
Fuuuu, ez az oldal nagyon rulez! :)
Előzmény: HPD-152 (100)
HPD-152 Creative Commons License 2002.01.17 0 0 100
Sziasztok!

Még nem volt szerencsém ehez a programhoz, de amit így a neten láttam belőle meggyőzött. Most töltöm le a demo verziót, remélem mihamarabb a teljeshez is hozzájutok.

Ami miatt viszont írok nektek:

A pályakészítéshez nem tudom mi kell, de találtam egy érdekes honlapot. Hátha találtok rajta használható információt (pl.: kelenföldi p.u. rajza)

http://www.tar.hu/bayzs

Előzmény: bgabor66 (98)
MSTS Creative Commons License 2002.01.16 0 0 99
Szal kijött a service pack 1, de mivel nekem is a "hivatalos amerikai" verzió van meg:) ezért nem tudom leszedni mert serial kell hozzá.
Tehát aki összefut vele dobja fel vhova plz.

Mondjuk én megvenném,de még nem is forgalmazzák:(
Amerikából meg rendelje meg aki akarja, aztán majd ha vmi porblémám van, ott reklamálhatok. :O

bgabor66 Creative Commons License 2002.01.14 0 0 98
Figyelem mindenki!

Elkezdtem csinálni a Tapolca-Akarattya vonalat.
Ha valaki tud bármiben segíteni, kérem írjon!
bgabor66@freestart.hu
Eddig Akarattya alagúttól Káptalanfüredig van meg!

MSTS Creative Commons License 2002.01.14 0 0 97
Egyébként egy kocka mérete aszem 740x1400 Real Scaleban ! Nem azons hosszúak...de ez látszik is. Haszáljátok a vonalzot a szerkesztőben.
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.14 0 0 96
Állath :-))))
Előzmény: MSTS (95)
MSTS Creative Commons License 2002.01.14 0 0 95
Ha vkit érdekel feltettem néhány képet a készülő Magyar mapról A már sokat említett Bp Déli - Székesfehérvár útvonalról. Persze nincs még kész csak Kelenföldig. Ha ránézel a képekre megérted,hogy miért ilyen lassú a folyamat!

http://www.tar.hu/trainz

bgabor66 Creative Commons License 2002.01.13 0 0 94
Üdv mindenkinek!
A Trainzhez most készítek egy marha nagy pályát.
Ez egy képzeletbeli magyar szakasz, legyen mondjuk a 666-os vonal. Eddig kb. 20 km-t csináltam meg, és van 3 állomás, de amúgy a pálya nincs kidíszítve, ha valakit érdekel, akkor elküldöm: bgabor66@freestart.hu. Ja, egy Trainz "építőkocka" kb 720*720 méteres
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.11 0 0 93
Nem, szerintem nem fog siklani. De a Bp-i teherpályaudvarokat meg lehetne gyártani....

Mikor megyünk rajzolni Ferencvárosba? :-)

Előzmény: MSTS (92)
MSTS Creative Commons License 2002.01.11 0 0 92
Én úgy oldottam ,meg,hogy ne csusszanak ki a váltóknál,hogy a dölésszögét vettem kissebbre.
Ezzel,csak az a baj,hogy nagy a helyigénye egy váltónak.

Kint voltam Kelemföldön 2 1/2 órat bazze rajzolni. A pöcsöm is lefagyott mire a 30 vágány váltóit átláttam:) de sikerült, úgyhogy lesz vmi eredmény nemsokára. Ha vki segitene Bp déli - Székesfehérvár vonalon azt nagyon megköszönném,mert az én emlékezetem kb érdig tart aztán azt sem tudom mi hol.
Szeretném az egész város vasútvonalát megoldani, de az nagy falat nekem. A vidékit is de azt csak kis részben ismerem, Arra is van ember gondolom pl. Matiz:)?

Írtam a keresztválokkal lejebb egy két sort.
Nektek hogy mükszik ez a cucc?
Nekem azt a baj ,hogy ha mindkét irányból egyenest szeretnék a váltón az tuti nem az lesz. Lesz benne egy törés, és ez nagy sebességgel kisiklást eredményez. ??

torrente Creative Commons License 2002.01.11 0 0 91
Matiz!

Tök jó a gurító domb,de ha hosszabb kocsit gurítok,vontatok azok mindig kisiklanak,a váltóknál.Miért van ez?Kis sebességnél is.Nem vagyok akkora vonatbuzi mint luc72,én csak nagyonminimális hobbi szinten foglakozom a vonatokkal,ezért kérdezek néha hülyéket.

Az alaplemez bövítéssel mi is (én+Tjoe) jót szoptunk míg rájöttünk.

Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.09 0 0 90
Meretet nem tudsz adni neki, az alaplemezt bovitheted ugyanekkora darabokkal. A Terrain fulnel van egy advanced gomb..

AKINEK VAN KESZ LAYOUT-JA, NEM OSZTANA MEG??

Előzmény: luc72 (89)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!