Keresés

Részletes keresés

mennyi?husz! Creative Commons License 2007.11.26 0 0 3835
koszonom de azert a helyzet az,hogy nem volt ez igy az az elejen jo 3 honapja...akkor egyaltalan nem volt ra hajlando. ahogy forditva..azt se engendte, hogy kinyaljam. edekes azert...msot meg ! :)) az ez elotti bnom csinalta szint ugy viszont az elottiek nem. azt is mondthatnam, hogy egalba vagyok ilyen teren, persze most mar semmikeppen nem maradnek olyan mellett aki erre nem kepes vagy ha kepes is latom rajta, hogy undoroik tole es csak miattam csianlja. aaz nem kell. de a lanyed, hogy ha ilyennel jonnek ossze aki nem az masban is prud es nekem is vissszakene fognom magam nem csinalhatnam azt amit "akarok" ami jon magatol... 
Előzmény: kodzsekfej (3821)
cartier51 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 3834
volt parom igazan szeretett szopni es elvezettel le is nyelte.  a mostani szopik szereti is de nem nyeli le
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 3833
Ha nem tudod az asszonyod meggyőzni valahogy, sokáig lesz harmadik az életetekben:)
Előzmény: Törölt nick (3831)


Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 3832
Ahány ház, annyi szokás..:)
Előzmény: kodzsekfej (3828)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 3831

Hát Filokám itt egy olyan asszonyról van szó, aki nemcsak nem szopik, hanem nem is nyalhatom.  Jó mi?  Amikor kézzel lát el, ahogy mondod, lepkét fog, s jól elirányitja a lövést, nehogy bárhol is kapjon belőle....

 

Ugyan akkor, el tudom képzelni, s remélem, mással nem így lenne, de hallani sem akar róla...

 

Találtam nem egy hölgyeményt akik igen is szeretik adni, kapni, végig, s nem kell sem engedélyt kérni, sem könyörögni...

Előzmény: filodom (3830)
filodom Creative Commons License 2007.11.26 0 0 3830

Nem egyedi,hogy az asszony az embernek nem teszi,mert az olyan "kurvás"...nem csak az az egyetlen nő,akit elvett az ember,az nem csinálja neki,de olyan is van,hogy csak annak nem,aki elvette-pedig azelőtt esetleg...

Nekem pl,az első komoly barátnőm nem nagyon szerette,tessék lássék kényszeredetten csinálgatta,de illúzióromboló volt,ahogy odakészült egy törölközővel,és minden gyanus rándulásra-mozdulatra "lepkét akrt fogni"...

De mikor szakítottunk,két hónap múlva egy céges évzáró bulin összekavarodott valakivel,akihez felment...a "nem lesz semmi,csak alszunk" naív elképzelést helyből nem kommentálom...aztán a pasi eccercsak "csinálni kezdte"...(tőle magától tudom,később elmesélte)kérdezem tőle,hogy,lecsúszott,vagy megfordult...?-Ja,tudom,azt akarod hallani...igen,csináltam neki...de nem végig!

De azért csak-csak bedobta amit tanult,és amire fél évig tartott megtanítani,és csak kényszernek érzett,azzal kérés nélkül fényezni magát...

Előzmény: Törölt nick (3829)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.25 0 0 3829

Hát jóóó nektek...

 

Előzmény: kodzsekfej (3828)
kodzsekfej Creative Commons License 2007.11.25 0 0 3828

Nekem sincs okom panaszkodni, de azért nem teljesen így működik nálunk.

Például nem szokta követelni soha (pedig az nagyon tetszene, én is mindig követelem a puncinyalást), nem szokta órákig húzni, nem szokott pár perc múlva egy újba belekezdeni és nem engedi az arcára. Viszont amúgy nagyon profin csinálja, és vagy a mellére engedi, vagy a szájába. Utóbbi esetben íztől függően kiköpi vagy lenyeli. Aztán teljesen a lankadásig csókolgatja, simogatja. Végülis magamat is szerencsésnek tartom.  :)

Előzmény: ch.van (3822)
ch.van Creative Commons License 2007.11.25 0 1 3827

Elég sok ilyenről hallok, hogy pont az asszony az, aki nem csinálja..vagy ezt, vagy azt..Én pl. nem tudnék olyan társat magam mellett tudni, aki nem elégít ki "ott" is maximálisan..

Persze a szeretőnek is meg van a maga varázsa:)

Előzmény: Törölt nick (3825)
namib Creative Commons License 2007.11.25 0 0 3826
Én sem bírtam mindig a szopást, de valahogy rákaptam az ízére. Ha rá gondolok akkor összefut a nyál a számban -azt olvastam egyszer, hogy akkor szereti az ember igazán- eszembe jut az a pihe-puha bőr tudjátok ti hogy mennyire finom, selymes? Teljesen lázba jövök még a gondolatától is. Valahogy rá kell vezetni a párod, igazán nem tudom hogyan. Ha ennyire elzárkózik puhítani kellene, talán próbáld még mielőtt teljesen feladod.
Előzmény: Törölt nick (3823)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.25 0 0 3825

Az....mert arra kenyszerit hogy szeretot keressek, tartsak, annak minden kockazataval eguytt...s masfelol, ezen oromoket asszonyom magatol is megtagadja...

 

De ugy velem, minden mas no, akivel valaha voltam 1X vagy tobbszor...egyszeruen orulten szerette adni s kapni...az elso s egyetlen aki elzarkozik, sajnos, az asszony...

 

Hat igy van...

Előzmény: ch.van (3824)
ch.van Creative Commons License 2007.11.25 0 0 3824
Ajjajj...Szar ügy..
Előzmény: Törölt nick (3823)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.25 0 0 3823
Sajnos nem a válasz.  6 éve ismerem az asszonyt...s nem hajlandó bármilyen formában az orálisra....pedig ő is megérdemli. (Én mással be tudom pótolni..)
ch.van Creative Commons License 2007.11.25 0 0 3822
Nálatok nem így működik:))?
Előzmény: kodzsekfej (3821)
kodzsekfej Creative Commons License 2007.11.25 0 0 3821
Adj hálát a sorsnak; igazán szerencsés ember vagy.  :)
Előzmény: mennyi?husz! (3820)
mennyi?husz! Creative Commons License 2007.11.21 0 0 3820
en szerencses vagyok aktualis partnernommel mert szereti de nagyon. neha szoszerint koveteli! akar oraig is kepes kenyeztetni majd par perces pihenes utan ismet. mar attol felizgul h szophat. az arcara is elvezhetek es le is nyeli nem undorodik tole. aranyos nagyon. szoval szereti! :)
Soulok Creative Commons License 2007.11.21 0 0 3819
és most hogy  állsz hozzá?
Előzmény: Törölt nick (3811)
Sütii Creative Commons License 2007.11.19 0 0 3818

 Sajnállak ha ilyenek a tapasztalataid.

 

Nekem pont az ellenkezője. Szerinjtem a nők többsége szeret cumizni, leggalábbis a kapcsolatok elején. Az már más kérdés hogy nem mindenki szereti ha a

szájába jutnak az örökösök. De viszont vannak akik kifejezetten azt kívánják

és élvezettel kóstolgatják. És én is szeretem ha ezt teszik!

Előzmény: Saturnalia (3816)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.18 0 0 3817

 Az előző barátnőm imádott szájjal kényeztetni, -de a gondolatától is írtózott, hogy egyszer is le kelljen nyelnie! Az együttlétünk öt éve alatt mindössze egyszer mehettem el a szájában, -amikor egy erdőben történt kirándulásunk alkalmával iszonyúan megkívánta az orális kényeztetésemet, -és miközben csinálta, -példálóztam Neki, hogy talán a szokatlan helyszín miatt ,de iszonyúan volna hozzá kedvem... Nem is mondta, hogy engedi, (-hiszen tele szájjal jólnevelt lány nem beszél!) , csak mikor megszokásból szóltam, hogy vigyázzon,- akkor meglepetésemre nem vette ki! Szegénykém, kb. a második lövésnél öklendezve köpködött, és minden megjátszás nélkül láttam, hogy szabályosan hányingere lett!

 Szóval ilyen "kategóriájú" lány is létezik! Érdekes volt még Nála, hogy nem nagyon kedvelte a puncinyalást ( igen, ilyen is van!), és előjátékként az izgatta fel, ha szopogathatott engem! Furcsa, hogy ha ritkán én kényeztettem nyelvvel, szemmelláthatóan feszült volt, és görcsös, - de ha a szájába vehette a "Rudimat", akkor kb. 10 másodperc alatt fölizgult, és készenállt a befogadására...

 A Vele töltött évek alatt rájöttem, hogy nálam a lányok szopása akkor is lehet tökéletesen kielégítő, -ha nem teljesen csinálja végig szájjal. Tökéletesen ismerte a reakcióimat, hisz majdnem végig szemkontaktusban voltunk, és képes volt annyira az utolsó pillanatban kivenni, amikor már teljesen mindegy volt nekem, hogy hova megyek el, és egyszerűen nagyívben letojtam, hogy az történetesen pl. papírzsepi  a kezében! :)

 Úgyhogy sikerült úgy kényeztetnie, hogy semmiféle hiányérzetem nem volt a kapcsolatunk alatt, -hiszen mindíg látszott Rajta, hogy szívesen csinálja, és profi módon! Pedig volt már előtte tapasztalatom olyan csajjal, aki mindíg végig engedte, és mégsem csinálta olyan jól!

 De az már egy másik történet... :)

 

Saturnalia Creative Commons License 2007.11.18 0 0 3816

Szerintem sok lány nem szeret szopni, mert undorítónak tartja a farok bevételét. Pláne a mag lenyelését.

Aztán vannak akik szeretnek szopni, de nem tudnak jól...

Végül az elenyésző kisebbség szeret is, tud is szopni...

Ezek a nők kevesebben vannak, mint akik elvárják férfiparnerüktől, hogy alaposan kinyalja őket. Tehát vannak olyan nők, akik nem szopnak, csak nyalatnak...

john07_doki Creative Commons License 2007.11.18 0 0 3815
Jó. Mondjuk azt, hogy IS.
Előzmény: Törölt nick (3813)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.16 0 0 3813
jó..akkor mondjuk úgy, hogy a génekben van..
Előzmény: john07_doki (3812)
john07_doki Creative Commons License 2007.11.16 0 0 3812

Mondasz valamit, de azért...

 

Ott van mindjárt a múlt, az emlékek. Hogy a nőt kivel hozza össze a sors, csak függ az illető neveltetésétől, nem? (ide vagy oda, ezzel, vagy azzal nem mehet el, titkolni kell ha mégis, stb...)

Egy-két kellemetlen alkalom során, ill. azt köetően kialakulhat benne még akár az undor is.

Én például elmondhatom, hogy az egyik ex-em egyházi iskolába járt. Ennek ellenére - vagy annak köszönhetően? - olyan fergeteges és színes szexuális életünk volt, hogy még.

 

Igen, a társaság. A barátok a barátnők, az osztálytársak, kollégák... de akkor is van (volt) egy alap.

 

És szerintem a vérmérséklet - nevezzük így - is a szülőktől függ...

Előzmény: Törölt nick (3811)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.16 0 0 3811

Vérmérséklet is...

Társaság is...

..és, hogy milyen partnerekkel akadsz össze..

A neveltetésnek szerintem semmi köze hozzá. Nekem se mondta anyám, hogy szopni tessék jányom...Sőőőt.:)

Előzmény: Soulok (3808)
Tutymo Creative Commons License 2007.11.15 0 0 3810
Először én is így voltam. Egyszerűen undorodtam a gondolattól, hogy én bármit is a számba vegyek.... Aztán egyszer rászántam magam, hogy picit csinálom. És mikor láttam, hogy ez a páromnak mekkora örömet okoz, valahogy máskép láttam a dolgot!
Előzmény: Soulok (3809)
Soulok Creative Commons License 2007.11.15 0 0 3809

Van olyan nő aki azt mondja, hogy szereti nagyon a pasit mégsem teszi meg és azt mondja, hogy semnmi köze a szeretethez.

 

Előzmény: Tutymo (3807)
Soulok Creative Commons License 2007.11.15 0 0 3808
Keresem a választ...intelligencia, vagy neveletetés, vagy mi az alapja....de tényleg érdekes, mert olyan dolog ezt, ami mellé szerintem még társulnak is dolgok....ezért is eléggé fontos kérdés.
Előzmény: mangaka73 (3801)
Tutymo Creative Commons License 2007.11.12 0 0 3807

Én csak a saját tapasztalatom tudom leírni: Én nem tudnám a páromon kívül másnak csinálni!  az igaz, hogy sokat fantáziálok, álmodozok, de abban biztos vagyok, hogy nem lennék rá képes.

 

Előzmény: john07_doki (3806)
john07_doki Creative Commons License 2007.11.12 0 0 3806

Na, igen. Éppen ezen gondolkodtam a minap. Lehet, hogy a párom más pasinak odaadóbban, nagyobb kedvvel, hével - és végig - csinálná?

Nem tudom... Valahogy nem így érzem.

És igazából azt a megközelítést sem tartom jónak, hogy finnyás lenne. Pedig elég találó ez a szó...

Előzmény: Tutymo (3805)
Tutymo Creative Commons License 2007.11.11 0 0 3805

Szerintem ez partnertől függ. Szerintem, ha valakit szeretsz, akkor mindig nagyobb kedvet érzel hozzá...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!