Kedves Nikon és nem Nikon felhasználók! Itt lehet sörösüveget törni egymás fején, ha valaki nem ért egyet a másik véleményével fotózás ügyében. Értelmes megbeszéldének indul, kérem, értelmes emberek értelmes hozzászólásaival emeljék a Korcsma színvonalát... Sértődni lehet, de nem érdemes.
Kérem a tisztelt italozókat, hozzászólásban megjelenő, később látható képet csak indokolt esetben illesszetek be nagy méretben.
A Korcsmalakóknak fenntartott galéria itt érhető el.
Ide tölthetőek fel, nézhetőek meg a tagok képei.
A vadászok egy-két hétig végezték az előkészületeket. Ha egy medve minden másnap ugyanazon a helyen, ugyanabban az időpontban talál valami fincsi harapni valót, akkor ugyebár visszajár.
Nos ilyen helyzetekben lőtt Nicolae. Természetesen fedett magaslesről.
Fel kéne állítani egy fotós netrendészetet talán, és a káros tartalmakat ki kellene törölni. A szerzőjét meg közmunka mellett fotós elméleti képzésre kellene ítélni.
Nem, Kádár rendesen vadászott. A biztonságiaknak meg fölállt a szőr a hátán, mert cserkelni szeretett, és balhézott velük, hogy kussban kellene követni őt. A kikötött vadak a kárpáti géniusz jellemzője volt.
Anyám, borogass! Ez katasztrófa, ennyire tudatlan emberek tartanak írásban fotósulit?!
Ez a firkáló, annyira hülye, hogy az egyes állításaival foglalkozni sem érdemes. Nem is idézek tőle, mert a győzike só szellemi színvonalánál nem hinném, hogy pallérozottabb lenne.