Keresés

Részletes keresés

codi1993 Creative Commons License 2021.03.06 -4 0 1669

Tóth Eszternek meddig van szerződése? Debrecenben eltudnám képzelni. 

maedros Creative Commons License 2021.03.06 -1 1 1668

Óvári hírekben elég jól értesült az illető, ráadásul névvel fényképpel van ott, míg pl a Fradis pzr-t csak sejti a szurkolók többsége, hogy kicsoda. (Amúgy az előrejelzései szintén jók!) Az nso-n baktert meg csocseszt meg az ellenérdekelteken kívül a csapatuk szurkeszei is "ütnék" (:D), bár néha a "kapanyél" náluk is elsül, pl előbbi Háfra győri igazolását elég korán feldobta, utóbbi meg Lukács Vicáét...

Előzmény: Süni2 (1649)
maedros Creative Commons License 2021.03.06 0 5 1667

Pásztorral se sokat tud kezdeni Elek, jó helyen van Petra Debrecenben!

Előzmény: hatosfalat (1665)
temcsaba Creative Commons License 2021.03.06 0 2 1666

Szerintem is jó a lista. Be is teszem Siriánt. Ne kelljen annyira visszamenni, ha be lehet írni valaki mást is majd.

Köszi

Győr
Érk: Háfra Noémi (FTC), Schatzl Nadine (FTC), Linn Blohm (Nagybánya), Crina Pintea (CSM Bucharest), Jelena Despotovic (DVSC), Ryu Eun Hee (Paris 92)
Táv: Puhalák Szidónia (?) Görbicz Anita (befejezi), Beatrice Edwige (Rostov), Eduarda Amorim (Rostov)

FTC
Érk: Hársfalvi Júlia (Siófok), Szöllősi-Zácsik Szandra (MTK)
Táv: Háfra Noémi (Győr), Schatzl Nadine (Győr)

Móvár
Érk: Mistina Kitti (Békéscsaba), Tóth Gabriella (Siófok), Michaela Konecná (Sokol Poruba), Csekő Brigitta (Győr)
Táv: Herczeg Lili (Siófok), Horváth Bernadett (befejezi), Simona Szarková (Siófok); Sirián Szederke (Siófok)

Siófok
Érk: Herczeg Lili (Móvár), Simona Szarková (Móvár), Malin Holta (Sola), Lakatos Rita (Vác), Wald Kíra (Szombathely); Sirián Szederke (Móvár)
Táv: Szikora Melinda (Bietigheim), Camille Aoustin (Besancon), Hársfalvi Júlia (FTC), Gnonsiane Niombla (Paris 92), Tóth Gabriella (Móvár)

Vác
Érk: Ballai Borbála (FTC), Schatzl Natalie (DKKA), Ferenczy Fruzsina ,(DKKA), Pásztor Bettina (Kisvárda), Világos Diána (Győr)
Táv: Lakatos Rita (Siófok), Sanja Radosavljevic (Krim), Triffa Ágnes (?), Szabó Laura (?)

MTK
Érk:
Táv: Szekerczés Luca (Thüringer HC), Szöllősi-Zácsik Szandra (FTC)

DVSC
Érk: Korsós Dorina (Metzingen), Planéta Szimonetta (Chambray Touraine), Szabó Nina (Kisvárda)
Táv: Jelena Despotovic (Győr), Elke Karsten (Molde), Vantara-Kelemen Éva (befejezi)

Kisvárda
Érk:
Táv: Szabó Nina (DVSC), Pásztor Bettina (Vác)

DKKA
Érk:
Táv: Ferenczy Fruzsina (Vác), Schatzl Natalie (Vác)

Fehérvár
Érk:
Táv:

Érd
Érk:
Táv:

NEKA-SZISE
Érk:
Táv:

Szombathely
Érk:
Táv: Wald Kíra (Siófok)

Békéscsaba
Érk:
Táv: Mistina Kitti (Móvár)

hatosfalat Creative Commons License 2021.03.06 -3 0 1665

Ezek szerint Siófokon marad Jezic és jön Sirián.

Vácon szintén megvan a két beálló, elvileg Debrecenben is (bár én mindig reménykedni fogok Tóviziben).

Óváron hiányzik egy beálló még az élcsapatok közül, illetve nagyon remélem a Fradi is igazol, ha Pásztor távozni fog.

És akkor még ott van Szabó, akinek nem jelentették be az új csapatát. 

RnD Creative Commons License 2021.03.05 -2 8 1664

"Junior EB döntőjére elfogyott erőben, már akkor le volt maradva a korosztályában az erőnlétben. Azóta a lemaradás nőt..."

Ez a vélemény nekem nem tűnik megalapozottnak.

Előzmény: bandineee (1660)
bandineee Creative Commons License 2021.03.05 -2 0 1663

Helyben néztem, nem hallottam a riportert...

Előzmény: van_Persil (1662)
van_Persil Creative Commons License 2021.03.05 -4 2 1662

Támadnia és védekeznie is kellett sérülten is, messze ö volt a legjobban kizsigerelve. Nem szabadott volna megvezetettned magad a riporter vargaákos által, aki ahol csak tudott, ott rúgott bele, felnagyítva a hibáit, a jó megmozdulásaikor meg sunnyogott.

codi1993 Creative Commons License 2021.03.05 -1 2 1661

Jól emlékszem volt valami váll/könyök  sérülése az Eb alatt.

bandineee Creative Commons License 2021.03.05 -4 1 1660

Junior EB döntőjére elfogyott erőben, már akkor le volt maradva a korosztályában az erőnlétben. Azóta a lemaradás nőt. Sorozatterhelésben használhatatlan. El kellene dönteni milyen irányba akarja vinni az életét.

Előzmény: RnD (1659)
RnD Creative Commons License 2021.03.05 -3 6 1659

"Albek decemberben volt 19 éves! Azok, akik ennyi idős korukban BL-csapatban voltak húzójátékosok...."

Nem hiszem h bárki is BL-csapatban akarta Albeket látni rögtön. Inkább valahol az NBI közepén, kezdésnek...

Előzmény: van_Persil (1655)
RnD Creative Commons License 2021.03.05 -3 6 1658

"...Szerinted melyik hollandot vitték haza mert nem játszott?"

Hülye kérdés. A hollandoknál nincs profi kézilabda bajnokság, nem lehetett volna visszavinni sehova.

Előzmény: Bamberg58 (1653)
RnD Creative Commons License 2021.03.05 -3 6 1657

"Kellermann alig játszik. Szerintem ő is távozók között lesz...."

Alig...? Egyáltalán nem, szegény ott ül a kispadon és írja a statot. Korrektebb lett volna Gyurkától ha már augusztusban megmondja neki h nincs rá szüksége, és akkor az ETO talált volna neki egy másik csapatot kölcsönbe.

"...Szederke kevesebb szerepet kapnak idén...."

Ezt sem értem, odaigazolt aztán azóta alig kap lehetőséget, de már szeptember óta, mintha valami junior beálló lenne.

Előzmény: Süni2 (1649)
Igazság80 Creative Commons License 2021.03.05 -1 3 1656

Jó úton jár Albek, eleinte úgy tűnt, hogy nem fog játszani tényleg, de a legutóbbi meccsén már a leggólerősebb volt és lehozott egy 9/8 mutatót.  Ha valamikor, akkor most fixálhatja a helyét a csapatban...

Előzmény: van_Persil (1655)
van_Persil Creative Commons License 2021.03.05 -2 2 1655

Albek decemberben volt 19 éves! Azok, akik ennyi idős korukban BL-csapatban voltak húzójátékosok, néhány kivételtől eltekintve 30 éves korukra kiöregedtek/leamortizálódtak. Előtte a jövő, nem most kell megváltania a világot.

Előzmény: Trombozis4 (1654)
Trombozis4 Creative Commons License 2021.03.05 -1 2 1654

Albek Anna testalkata, dinamikája és az, hogy balkezes komoly lehetőséget rejt magában. Minden edző szeretne egy balkezes jobbátlövőt, aki védekezésben hármas. Szerkezeti szempontból ez aranyat ér. Világviszonylatban sincs túl sok ilyen játékos és Albek képességei adottak arra, hogy idővel a legjobbak közé lépjen. Persze még van hova fejlődnie, de ilyen magas játékosoknál nem is 20 éves korban várjuk az áttörést. Náluk a megfelelő mozgáskoordináció kialakulásához több időre van szükség.

Bamberg58 Creative Commons License 2021.03.05 -2 2 1653

Eddig arról volt és van szó, hogy inkább mások is menjenek ki. Egyébként meg játszik! Ha nem játszana annak oka van vagy lenne. Szerinted pikkelnek rá vagy mi? Keressünk neki azért egy helyet és nyomjuk be valahová?  Most akkor a légiós élet sem jó meg az itthoni langyos vïz sem? Semmi nem jó?
Ha nem tudná kiharcolni a helyét azért van mert nem elég tehetséges és szorgalmas, semmi értelme tömni őket állami pénzzel.

Kortársai itthon rohamosan fejlődnek? Ja, nem.. 

A sport nem jótékonysági intézmény. Aki fiatalon tehetség az majd felnőttként is tuti jó lesz? Albeknek jól láthatóan vannak mozgáskoordinációs gondjai és más téren sokat kell még fejlődnie. 
Szerinted melyik hollandot vitték haza mert nem játszott?

Előzmény: szabopalesz (1650)
van_Persil Creative Commons License 2021.03.05 -3 3 1652

Ekkorát hazudni te sem szoktál...

"TUSSIES: Kohorst, Roth (1) (beide Tor) – Zapf (4/2), Pandza , v. Wetering (3/1), Degenhardt , Albek (8/4), Niederwieser (3), Weigel (2), v. d. Baan (4/2), Brøns (4), Haggerty (1), Korsos (7), Becker, Symanzik

Ketsch: Moormann, Wiethoff (beide Tor) – Hermann, Feiniler (3), Haupt (4), Brand (2), Sommerrock (2), Marmodee (1), Fackel, Reuthal (6/4), Winnewisser, Möllmann (1), Engelhardt (4), Eckhardt (1)
Zeitstrafen: Pandza, Degenhardt (2), Symanzik – Haupt, Brand 7-Meter: 9/9 – 4/5 (Reuthal scheitert an Kohorst)
Schiedsrichter: Markus Kauth & Andre Kolb"

jamaica2 Creative Commons License 2021.03.05 -3 1 1651

MTK jó választás lenne Annának.

szabopalesz Creative Commons License 2021.03.05 -2 0 1650

Albek NEM játszik a Metzingenben, még a gyenge csapatok ellen sem. Akkor inkább jöjjön haza, pl. az MTK-ba. A nemjátéknál minden jobb.

Előzmény: Bamberg58 (1648)
Süni2 Creative Commons License 2021.03.05 0 2 1649

Abban a bizonyos FB-csoportban írt erről egy helyi szurkoló, és én is szóba hoztam itt. Durva lenne, bár idén elég bő keretük van.

Kellermann alig játszik. Szerintem ő is távozók között lesz.

Lili és Szederke kevesebb szerepet kapnak idén, de Szarková hiányozni fog nekik.

Előzmény: schanc (1647)
Bamberg58 Creative Commons License 2021.03.05 0 3 1648

Minek kéne Albeket hazahozni? Olyan kitűnő edzőink vannak? Nem Mocsai mondta, hogy pont ebben a korban fizikumban is leszakadunk? Harcolja ki ott a helyét! Ismeri a közeget, nyelvet, magyar ajkú vezetői vannak és versenyre van késztetve. Nem kell pátyolgatni. Tudom többen vannak a posztján, de ettől eltekintve Németország jó hely. A holland fiatalok is gyakran innen lépnek feljebb.

Előzmény: szabopalesz (1644)
schanc Creative Commons License 2021.03.05 -1 0 1647

Mintha olvastam volna korábban valahol, hogy az Óvárból 10 körüli távozó lesz.

Látva a híreket, lassan tényleg összejön :O

Herczeg, Sirián, Szarková együtt mennek Siófokra.

Előzmény: Süni2 (1646)
Süni2 Creative Commons License 2021.03.05 0 1 1646

Közben Siriánt is bejelentették Siófokon.

A közleményből kiderül, hogy Jezic jövőre is náluk játszik.

Süni2 Creative Commons License 2021.03.05 0 0 1645

Köszi! Hasznos lista! 

Előzmény: sosavp (1639)
szabopalesz Creative Commons License 2021.03.05 -2 0 1644

Már csak Albek Annát kellene valakinek hazahozni. Én ezt jó váltásnak gondolom Lili részéről.

Előzmény: schanc (1642)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.03.05 -1 0 1643

Jó lista, kösz.

Egy apró megjegyzés, bár lényegtelen: Rju tavaly Párizsból visszaigazolt Koreába. 

schanc Creative Commons License 2021.03.05 -1 0 1642

Herczeg Lili Siófok? Erről lemaradtam... :O

G-T15 Creative Commons License 2021.03.05 -1 0 1641

Én a közel 30 éves játékos pályafutásom alatt megtanultam, hogy minden meccs más. Kaptunk úgy ki, hogy sokkal jobbak voltunk mint az ellenfelünk és aznap mégis ők nyertek. Egy kis bírói felfogás is belejátszott ebbe, viszont inkább az aznapi forma. Úgy érzékeltem meg, hogy alapvetően ez nem bajnoki osztály függő. Persze a nőknél figyelembe kell venni, hogy bizonyos napokon vagy visszaesik a teljesítményük vagy jobbak lesznek. Igyekeztem ezt dolgot finoman megfogalmazni. Úgy gondolom, hogy a meccs napi rutint is meg kellett változtatni, mivel a vendéglátóhelyek zárva vannak. Nincs kávézgatás, megfelelő étkezés út közben. Ami vendég csapatokat más irányba zökkenti. Mondjuk ennek ellenkezőjét bizonyította a Debrecen múlt héten. Náluk úgy látszik, hogy a távolabbi utazás erőt adott. Gondolom a BL csapatoknál is felvetődnek ilyen megoldandó feladatok, viszont ők azért egész jól megoldják ezt. 

G-T15 Creative Commons License 2021.03.05 -1 1 1640

Nem nézem a Fradis topic-ot, mert aki mondani akar nekem valamit tudja hol talál a kerületben, mivel 9. éve lakom itt. Régebben is és mostanában is megköpködték ebben a topic-ban azt, aki nem használ ékezeteket a beírásánál. Én ezután írtam azt amin rugózol. Talán egyszer megérted, mert a rám tett és inkább rád vonatkozó jelzőid egyelőre kevés reménnyel táplál.

Előzmény: újprimavis (1632)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!