Keresés

Részletes keresés

dog07 Creative Commons License 2009.12.25 0 0 314
Találtam egy tipust amivel lehet ki is békülnék: HTC Tytn II. És találtam hozzá extra kapacitású akksikat is licitálós oldalakon. Nem tudom ki ismeri a típust. Ez a szétcsúsztatós technika mennyire megbízható kb 2 éves készülékek esetében(normális használat mellett)?Mik az esetleges hibajelenségek ennél a típusnál? Előre is köszönöm!
tyler3333 Creative Commons License 2009.12.25 0 0 313
de egyszerűbb gugliba keresni,már rég meg van a használati leírás,meg stb.
a bökkenő csak az hogy ott sincs részletezve hogy hogyan tudok felmásolni bármit is.
de azért kösz.
kellemes ünepeket neked is.
mindenkinek kellemes ünnepeket. boldog új évet. :)
Előzmény: StMiklos (312)
StMiklos Creative Commons License 2009.12.25 0 0 312
Szevasz!
Hm.. Gugli.. ca. 1 perc. http://atd.hu/files/ATD%20GP438,528%20Manual(Hu).pdf
/// Nem egyszerűbb ott megkerestetni? ///
Kellemes ünnepeket! Üdv: StMiklos
Előzmény: tyler3333 (311)
tyler3333 Creative Commons License 2009.12.25 0 0 311
Sziasztok segítséget szeretnék kérni.
vettem egy ATD gp 528-as gps készüléket.
az lenne vele a problémám hogy nem tudom hogy hogyan kell rá másonli zenéket, filmeket.
van hozzá egy sd kártya, de azon rajta van a navigációs rendszer.
ha összedugom usb kábelel akkor csak a kártya tartalmát mutatja.
elvileg van egy flash memóriája ami 2gb-os.?

tudtok segíteni?

előre is köszönöm.
solnok71 Creative Commons License 2009.12.25 0 0 310

Szisztok!

 

Ha szerettek sakkozni: www.pocketgrandmaster.com

Ha hosszabb ideig szeretnétek tartani a PDA -tok akkumulátorát feltöltve , hálózattól, autótól függetlenűl, (vagy nincs ilyen töltési lehetőség mindig kéznél), akkor ajánlok venni egy napelemes töltőt ,én már rendeltem egyet az Ebay-en Hong-Kongból, 7 Ł, kb.2500 Ft.                                  K.P. 

StMiklos Creative Commons License 2009.12.25 0 0 309
Üdv Néked is!
Amiért "tollat ragadtam", az az, hogy ez kérdés pontosan van fogalmazva, hiánytalanul ott van az információ, ami a válaszhoz szükséges, és a maga nemében ritka, mint a fehér holló!
Válasz gyanánt egy reklámféle szöveg jut eszembe: cégünk gyorsan, olcsón, jól dolgozik. Ön ebből kettőt választhat.
Úgy gondolom a Te igényidre, az idő fogja meghozni a megoldást, saccra évente 30%-t esik a hason tudású készülékek ára.
Nekem van PDA-m, mindent tud /a "Tiedhez" hasonlítva/, 2 kivétellel: képernyője 2,8", igaz az VGA, és nincs billentyűzete. Arra jó, ha valami fontos üzenetet várok /és nem vagyok otthon, vagy éppen rossz a net/, akkor van valami a kezemben, ami alkalmas erre, de tény, hogy nem öröm vele ezt tenni.
Sikert a vásárláshoz, türelmet, ha az kell hozzá, Kellemes Ünnepeket, üdv: StMiklos
Előzmény: dog07 (308)
dog07 Creative Commons License 2009.12.23 0 0 308
Üdv mindenkinek!
Létezik olyan PDA, vagy okos-telefon, amin van wifi, érintőkijelzős, kb 3 napig bírja az akksija nem agyon-nyomkodva(úgy legalább 1-1,5 napig), legalább 2 megás kamerával(lehetőleg nem fixfocusos) rendelkezik, van teljes értékű internetböngészője, qwerty billentyűzete(nekem ezek a telefon alól kicsúsztathatóak bejönnek-megmarad a képernyő teljes felülete képernyőnek), memóriakártyával legalább 4 gigáig bővíthető, és még navigációnak is elmegy a teljesítménye alapján,- és most jön a legcsúnyább része:D- és 50 ropiba belefér használtan.vagy ha olcsóbb az sem baj:D ja, és azért a kijelzője normális méretű legyen.Elmondom azt is mit szeretnék. Internetezni, Messengerezni routerről.
És telefonálni GSM hálózaton.
Netbook-kal is ki lennék békülve, ha lehetne vele telefonálni, és nem hagynák ki belőle az optikai meghajtót(írót), és legalább 1 napig lehetne velük netezni mindenféle vezetékek nélkül. De úgy gondoltam annyi pénzért amennyibe kerülnek Qwerty billenytűzetes PDA-t is lehet talán venni, és az sokkal kompaktabb, sokoldalúbb, talán tovább is bírja. Köszönöm a tanácsokat( a leoltásokat is tanácsnak veszem:D, úgyhogy csak hajrá).Szívesen fogadok minden építő jellegű kritikát.Előre is köszönöm, és nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
pocok1970 Creative Commons License 2009.12.21 0 0 307
Ide tettem fel egy magyar ubook olvasót.Csak a kártyára kell másolni és már megy is.

http://data.hu/get/1997350/uBook.rar.html
Ha valakinek még kellene...

Előzmény: pocok1970 (306)
pocok1970 Creative Commons License 2009.12.21 0 0 306
Nézd meg a reggelt emailfiókodat.
farkzoli Creative Commons License 2009.12.21 0 0 305
Most jött el az ideje, hogy elolvasd a használati útmutatót :-))
Előzmény: solnok71 (303)
farkzoli Creative Commons License 2009.12.21 0 0 304
Az ubook reader ismeri az rtf-et is.
Előzmény: solnok71 (302)
solnok71 Creative Commons License 2009.12.21 0 0 303
Na még van probléma: 1. A rátöltött programot a hátulján való kikapcsolás után letörli.                 2. Ha újra bekapcsolom feladatokat kell megoldani, hogy tudom-e kezelni a cerkácal a gépet. Elöször nem tudtam mit kell csinálni, mert német, most meg zavaró-unalmas. Ezt nem lehet kiiktatni? Kösz: Kálmán Péter
solnok71 Creative Commons License 2009.12.21 0 0 302
Szia! Kösz a sok könyvet. Ha kiválasztok egy könyvet és letöltöm, kapok egy undorító winrar file-t, ami kibontva több másikat is tartalmaz. A könyv-file-t bemásoltam valahova a PDA-ra, a world ki is nyitja, de nem tudom scrollozni, lehet hogy nagy neki, le is fagyott szerintem. Hogy kell ezt csinálni, meg tudnád mondani lsz.? Van v.mi Ebook reader programom is, de nemigen ismerem, meg német is.
Előzmény: pocok1970 (301)
pocok1970 Creative Commons License 2009.12.21 0 0 301
Például itt is van egy pár könyv!

http://www.myotherdrive.com/dyn/ls/758.423306.30112008.99152.6a64dy


Előzmény: solnok71 (297)
pocok1970 Creative Commons License 2009.12.21 0 0 300
Ezt szoktam nézegetni,ez is rendben.
Tegnapelőtt takarítottam a pda-n. (töredezettségmentesítés,registry cleaner,...)
Két napja nem merül.Jó lenne,ha így is maradna!
Köszönöm a segítségeteket!
Előzmény: farkzoli (299)
farkzoli Creative Commons License 2009.12.20 0 0 299
Nincs ötletem,de a futó folyamatokat, memória/procizabálást ezzel meg tudod nézni részletesen is:
http://www.dotfred.net/TaskMgr.htm
Előzmény: pocok1970 (296)
farkzoli Creative Commons License 2009.12.20 0 0 298
Ha jól sejtem, *.cab filét töltesz le, és ezt zippeled ki.
Valóban tömörített cucc, de ez a pda telepítőformátuma is.
A cab filet másold a pda-ra, és ott indítsd el, települni fog.
Előzmény: solnok71 (295)
solnok71 Creative Commons License 2009.12.20 0 0 297
Szia! Honnan lehet könyveket letölteni? K.P.
Előzmény: pocok1970 (296)
pocok1970 Creative Commons License 2009.12.20 0 0 296
A helyzet az,hogy magyarítás nincs rajta,mert olvastam,hogy ez sok galibát okozhat.
A megvilágítás 10 %-on üzemel állandóan,tehát ez is kilőve!
PocketMechanik-kal szoktam a ramot takarítani,igaz régen csináltam,most ezt pótoltam,hátha...
Az activesync-et kell állandóan bezárogatnom,mert az autómatikusan indul resetelés után. Olvastam valamikor,hogy ezt le lehet tiltani.Hogyan kell?
Wifi, GPS persze ki van kapcsolva,azok nagyon eszik az áramot!
Az a legfőbb gondom,hogy néhány napig jó,tehát keveset zabál,aztán gondol egyet,és
100%-ról lemerül egy fél nap alatt annak ellenére,hogy nincs használva.
UBook-ot szoktam rajta olvasni minden nap,de az nem lehet a ludas.
Van valakinek ötlete,mit nézzek meg rajta?
Előzmény: farkzoli (294)
solnok71 Creative Commons License 2009.12.20 0 0 295
Sziasztok! Most az a problémám hogy ha "Winrar" formátumban töltök le egy programot egy file-halmazt kapok és nem tudom mit kezdjek vele, hogy lesz ebből egy exe. program, amit futtathatok. Kösz:    Kálmán Péter
farkzoli Creative Commons License 2009.12.19 0 0 294
Az acbPowerMeter progival (free) lehet pill./átlagfogyasztást mérni.
Wm6-nál működött.
Ezzel szűkíthető a kör.
http://www.acbpocketsoft.com/
Gps vevő, wlan nincs feleslegesen bekapcsolva?
Használsz valami feladatkezelőt, pl. tMan?
Előzmény: pocok1970 (292)
StMiklos Creative Commons License 2009.12.19 0 0 293
Szevasz!
Csak általában lehet valamiféle választ adni..
A magyarítás, ha van rajta, igen sok probléma forrása. Van-e rajta program, ami gondoskodik a már nem használt programok RAMból történő tényleges kitakarításáról, mert a kevés szabad RAM is okozhat fagyást?
Gyári új, adatait teljesítő akkumulátor os lemerül ca. 3,5 óra alatt magas háttérvilágításnál.
Aztán olykor külön-külön hibátlanul futó programok is össze tudnak akadni...
Üdv: StMiklos
Előzmény: pocok1970 (292)
pocok1970 Creative Commons License 2009.12.19 0 0 292
Üdv a fórumozóknak!

Lenne egy problémám,hátha tudtok segíteni!

Adott egy airist620 WM6.1-es oprendszerrel.
Tudnátok tanácsot adni,hogy miért fagyogat sűrűn,és miért merül le egy nap alatt az aksi,annak ellenére,hogy alig használom?
Párszor már azt is észrevettem,hogy saját magától bekapcsol,senki nem nyúl hozzá.
(lehet,hogy ettől merül le)
Mit lehetne csinálni vele?
Segíthetnétek!

Előre is köszönöm!

pocok
StMiklos Creative Commons License 2009.12.19 0 0 291
Ez igaz.. Úgy hívnak: Szentmiklósi
Na sok sikert... Googlival keress olyanformán, hogy freewareppc, pocketfreeware, rengeteg van...
Üdv: StMiklos
Előzmény: solnok71 (290)
solnok71 Creative Commons License 2009.12.19 0 0 290
Szia! Hurrá, sikerült! Kösz Mikikém szent vagy.
Előzmény: StMiklos (289)
StMiklos Creative Commons License 2009.12.19 0 0 289
Szevasz!
Kommunikációhoz telepíteni kell az ActivSync4.5 programot XP alá, és a WinCfs-t totalcommander kiegészítőként kell feltenni. Nem emlékszem milyen sorrendben, egyik nem megy a másik nélkül. WinCfs "telepítés": TotalCommander...beállítások..általános beállítások...beépülők.. *.vfx vagy megtalálja, vagy Te mutatod meg neki hol van..
Ezután már fogja látni hálózati meghajtóként a kütyüt, lehet rá másolni, törölni, akármit.
Egyébként, ha felrakod a memóriakártyára, esetleg kel nyomni egy SoftResetet, onnan is indítható vagy telepíthető.
Előzmény: solnok71 (288)
solnok71 Creative Commons License 2009.12.19 0 0 288

Kösz a választ... Vettem hozzá egy pc kábelt is, de nem ismeri fel mint külső hardvert, mert nincs telepítő CD-m hozzá. Önállóan meg nem akarja "telepíteni". Tudsz segíteni? Kösz.

Előzmény: StMiklos (287)
StMiklos Creative Commons License 2009.12.18 0 0 287
Szevasz!
Google... meg még sok oldal, olykor regelés után..
http://www.freewarepocketpc.net/ppc-tag-game.html
http://freewareppc.com/games/games.shtml
Üdv: StMiklos
Előzmény: solnok71 (286)
solnok71 Creative Commons License 2009.12.18 0 0 286

Üdv! Új Medion mdppc 15 tulaj vagyok. Lehet rá ingyenes játék programokat letölteni? Kösz: K.P.

Zödmez Creative Commons License 2009.12.18 0 0 285
Sziasztok!

Hozzájutottam egy használt Hewlett-Packard iPAQ H2215-ös PDA-hoz valószínüleg Microsoft Windows Mobile 2003 for Pocket PC Premium Edition (Ozone) Op. rendszert használ, csak az a baj,
hogy angol nyelvű. Szeretném magyarosítani.
Tudna valaki segíteni?
A Neten már körülnéztem, teláltam is egy pénzes magyarítást, 35$-ért. Csak az a baj, hugy 2003-mas progi és elérhetőséget nem találtam. Nincs kedvem fizetni a semmiért. Ha valaki megtudná hekkelni, az is érdekelne.

Boldog Békés Karácsonyt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!