Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

emtiza Creative Commons License 2009.11.12 0 0 55
Megrendeltem és ma kaptam meg a 3 autót. A feladási dátum 10.-e volt.
Előzmény: smcqueen (54)
smcqueen Creative Commons License 2009.11.12 0 0 54
Sziasztok!

Olvastam, hogy 10-én lesz az első postázás, én viszont még most sem kaptam meg az első két autót. Valaki, aki megrendelte, megkapta már őket?
Téboy1 Creative Commons License 2009.11.11 0 0 53

Hali Srácok! (Kedves Kollégák!)

 

Megérkezett a triumvirátusos képem!  ;)

 

Csoki bácsi Creative Commons License 2009.11.11 0 0 52
Maszkolgatással megoldható (főleg maszkoló folyadékra gondolok).
Jó kérdés a festék, ha lámpabúrással kenem le, akkor az nem lesz túl szép a piros alap miatt, ha meg sima sárgával, az túlságosan elütne... :-S Valahol a kettő között.
Előzmény: pedrito77 (51)
pedrito77 Creative Commons License 2009.11.10 0 0 51
Ha nem veszed ki a lámpát, akkor szerintem nem tudod megcsinálni szépre az index elkülönítést sem. Hogyan tervezed? Citromsárga "lámpabúra" festékkel rákensz a pirosra kívülről?
Előzmény: Csoki bácsi (50)
Csoki bácsi Creative Commons License 2009.11.09 0 0 50
Ki kellene venni a hátsó lámpákat a krómkerethez, de ezt egyelőre nem tervezem, fontosabb, hogy az irányjelző elkülönüljön.
Előzmény: pedrito77 (49)
pedrito77 Creative Commons License 2009.11.09 0 0 49
A sárvédőívek is krómdíszlécesek voltak... Meg a hátsó lámpákra is meg lehet kockáztatni a krómkeretet. Rossz ezek nélkül látni, de hát a csomagolást védeni kell! :-) 
Előzmény: Csoki bácsi (48)
Csoki bácsi Creative Commons License 2009.11.08 0 0 48
A Ladánál a küszöblécet kellene megfesteni, a hátsó lámpán az irányjelzőt, a C oszlopon a szellőzőrostélyt, az elefántfüleket, plusz a homlokfali irányjelző sincs rendben. Esetleg még a motorháztetőn a szellőzőnyílásokat.
A Waresznál pedig szintén a hátsó irányjelzőket és a jól megtárgyalt kupakokat lehetne festegetni :-))
Előzmény: Tarjáni (45)
szega Creative Commons License 2009.11.08 0 0 47
Igen, 2000-ért nagyon rendben vannak.
De most voltam kint a börzén, ahol a külföldön már megjelent modelleket is árulták, szép pénzért (4500-5500 Ft). Vettem egy Volga M22 kombit, ez csak az orosz szériában jött ki, kérdéses, hogy idehaza lesz-e?
A vaterá-n 5500-tól indulnak, és ott aztán könnyen elszabadulnak az árak. De mindenki maga dönti el, hogy mennyit ér neki egy adott típus.
Előzmény: Szamarazoli (46)
Szamarazoli Creative Commons License 2009.11.08 0 0 46
Köszönöm szega a kimerítő választ..megnyugodtam..jó lenne egy ilyen kiskocsi még akár 2000-ért is, ha belegondolok, hogy máshol mennyiért fosztogatják....(hokimodell, Hevesi Krisztián)...
Tarjáni Creative Commons License 2009.11.07 0 0 45
Küszöbdíszléc hiányzik a modellről ugye?
(Többi trivi)
Előzmény: Csoki bácsi (44)
Csoki bácsi Creative Commons License 2009.11.07 0 0 44
Egy irányjelzőt, egy díszlécet és egy szellőzőrostélyt nem odavaló színnel festeni elég nagy durvaság lenne... :-))
Előzmény: Téboy1 (42)
Téboy1 Creative Commons License 2009.11.07 0 0 43
Igen,erre gondoltam....  Tényleg dísztárcsa szerepel rajtuk,mint a Ladákon,majd ezt váltotta fel a Wartburgon a kupak.... Remélem nem tévedek,bárminemű kijavítás szívesen fogadok,bár nézzétek el nekem,akkor még tökmag voltam...
Előzmény: Tarjáni (33)
Téboy1 Creative Commons License 2009.11.07 0 0 42

Kedves Csoki bácsi!

 

Mint modellező arra hívnám fel figyelmedet,hogy igyekezz minél eredetibb festést adni nekik,nehogy elrontsd egy nem odavaló színnel!

B.GY Creative Commons License 2009.11.07 0 0 41

Sziasztok!

 

Köszönom a kimerítő választ.Akkor várok türelemmel.Remélem a posta nem teszi tönkre a csomagot.

 

Üdv.Gyuri

Előzmény: Téboy1 (40)
Téboy1 Creative Commons License 2009.11.07 0 0 40

Kedves Kolléga! (Lásd alább...Más HSZ-ásából magoztam ki,amit leírt,de nyugodj meg!)

 

"Kedves ...!

 

A postai levelezőlapok folyamatos érkezés és feldolgozás alatt vannak. Az első postázás november 10-én lesz. A megrendelése alapján a csomagjában akkor a 2 és 3.számot, valamint az ajándékposztert és versenymotor modellt fogja találni.

 

A postázások fix időpontban havonta vannak, amikor az adott hónapban megjelent két számot postázzuk, így nem érdemes megvennie újságosnál. Ugyanúgy hozzájut a lapokhoz a havonta történő postázásban.

 

(...)

 

Üdvözlettel:

Retróautók a keleti blokkból Ügyfélszolgálat"

 

Üdv: Téboy1

Előzmény: B.GY (37)
JumboJet Creative Commons License 2009.11.07 0 0 39
Vaterán lehet kapni ezt,meg másféle modelleket is ebből a sorozatból.

Szerintem a veréb drágán méri....
JumboJet Creative Commons License 2009.11.07 0 0 38
Én is vettem a ezeröcsis példányból. Ezért a bevezető árért megérte. A modell tetszetős kidolgozású,nyilván nem Herpa minőség,de bőven elfogadható. Viszont a bal első lámpát mintázó műanyag még a dobozában kiesett,mint a bal hátsó ablak is. Viszont a hozzá kapott pravda,már annyira nem tetszett. Csípázom az űrkutatást meg a kezdeti próbálkozásokat is,de szerintem jobban bele lehetett volna mélyülni az autó műszaki dolgaiba,változataiba stb.... Veszem a következő számokat is.
B.GY Creative Commons License 2009.11.06 0 0 37

Sziasztok!

 

Előfizettem az újságra,de még nem hozták ki.Állítólag az első meg a második számot küldik egyszerre.Nem tud valaki valami infót,hogy a rendeléstől számítva mikorra várhatom?Vagy írjak egy levelet a kiadónak?

 

Üdv.Gyuri

Csoki bácsi Creative Commons License 2009.11.06 0 0 36
Én festegetni fogok, ha időm engedni. A Ladán is több alapvető részletet kell kijavítani, amik nélkül bűn lenne eltenni...
Előzmény: pedrito77 (31)
szega Creative Commons License 2009.11.06 0 0 35

Most az M21 jön, aztán a GAZ-69. Skoda majd később, de nyilván lesz az is. Nézd meg a lengyel oldalt http://www.kultoweauta.pl/, az ott szereplő modellekből válogatnak majd. Nyilván Syrena Bosto nem lesz idehaza, de Skoda logikusan igen.

 

Ezek nem Ixo Ist minőségű modellek, de nagyon megérik az árukat.

Előzmény: Szamarazoli (34)
Szamarazoli Creative Commons License 2009.11.06 0 0 34
Sziasztok

Csak nemrég szereztem tudomást erről a sorozatról, egészen véletlenül: a Skodaclub honlapját nézegettem, és ott egy tag rakott fel képet egy újságról. lila volt asszem és a címlapon egy 120-as Skodri díszelgett, és adtak hozzá egy modellt is , méghozzá egy nagyon szépen kidolgozott Ixo modellt, ha jól néztem....
Igazából egy kérdésem is lenne: ott az újságon az volt , hogy 3.szám...örültem is mint majom a farkának, mondom végre lessze egy emlékem gyerekkorom kedvenc kocsijáról..gondoltam veszek belőle egyből ötöt legalább..:) de most tudtam meg hogy a 3-ik számban a fekete 21-es Volga lessz.....most akkor mi van????Skoda mégsem lessz egyáltalán? ki tud erről valamit? Borzasztóan sajnálnám ha mégis pont az maradna ki a sorozatból, mert szerintem pont az volt a KGST autók egyik oszlopos tagja...nemmellesleg mai napig a kedvencem..:(

Kössz szépen
Zoli
Tarjáni Creative Commons License 2009.11.05 0 0 33

Igen:

De mi újság a sorozattal?
Megjelent a GAZ?

Előzmény: soonó (32)
soonó Creative Commons License 2009.11.05 0 0 32
Nekünk a 1980-as kupakos volt. De volt ám ott még valami extra. Minden kerékanyán is volt kupak, juhééé! :-)
Előzmény: Tarjáni (24)
pedrito77 Creative Commons License 2009.11.05 0 0 31
Az még nem is baj, ha nincs megfestve. Azt nem szeretem, amikor rosszul van megfestve. Nekem a Lada c-oszlopánál van ilyen gondom. Nagy a dilemma: Bontsam ki és legyen tökéletes, vagy őrizzük a csomagolást egy nem tökéletes makettel...
Előzmény: Csoki bácsi (29)
pedrito77 Creative Commons License 2009.11.05 0 0 30
Ámen! :-)
Előzmény: Téboy1 (28)
Csoki bácsi Creative Commons License 2009.11.04 0 0 29
A kidolgozottsága talán nem fog romlani, de egyre többet lehet (kell...) majd festegetni. Néztem az M21 Volga előzetes képét, komplett ezüst díszcsíkokat lehet házilag felfesteni (legalábbis kép alapján az esőelvezetők biztosan nincsenek megfestve).
Előzmény: Téboy1 (28)
Téboy1 Creative Commons License 2009.11.04 0 0 28

Srácok!

 

Nem hinném,hogy romlani fog,mivel "terjeszteni" akarják liszensz alapján,és sztem a gyártó sem járulna hozzá sz@r dolgokhoz...

Csoki bácsi Creative Commons License 2009.11.02 0 0 27
Majd kiderül :-)
Előzmény: pedrito77 (26)
pedrito77 Creative Commons License 2009.11.02 0 0 26
Igaz kicsit félek, hogy idővel romlani fog a kidolgozottságuk, de legyünk optimisták! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!