Keresés

Részletes keresés

ligula Creative Commons License 2021.01.23 0 7 206346

20 perc, nulla kettő. Ebből mészárlás lesz, ezt már nem akarom látni. Rohadj meg belga!

Seejay Creative Commons License 2021.01.23 0 0 206345

Vicc ez a kezdő. Hogy miért nem igazoltunk a középpályára , azt senki nem tudja  .

Miller a sör Creative Commons License 2021.01.22 -6 11 206344

Na tessék, tipik fradista fasz, és állítólag ezt tisztelték Újpesten is. Az idő megszépít mindent, ugyan olyan gyökér fasz volt mint a sírjál Jenő, akinél elfogultabb és szarabb sportriporter nem volt soha. (a köcsög fia jól halad, hogy túlszárnyalja)

Előzmény: Újpest-FTC 6:0 (206342)
hallaignác Creative Commons License 2021.01.22 0 1 206343

Valóban.

"A ’60-as években az Astoriát már újra Budapest legjobb szállodájának tartották. Ekkor bővült a Magyar utcai szárnnyal a szálloda, ahol 44 vendégszobát is kialakítottak. A titkosszolgálatot persze nem kerülhette ki, a „Budapest a diktatúrák árnyékban” című könyv szerzői szerint „más vendéglátó-ipari egységekhez hasonlóan a kádári titkosszolgálatok a szálloda több szobáját is ťbetechnikázták."

Előzmény: Újpest-FTC 6:0 (206340)
Újpest-FTC 6:0 Creative Commons License 2021.01.22 -3 7 206342

„EGÉSZ ÚTON EGYRÉSZT A FÉKEVESZETT IVÁS, A SZÜNET NÉLKÜLI ORDÍTÁS, KOLOMPOLÁS, KEREPLÉS. ENNEK A BANDÁNAK A FŐ HANGADÓJA A CUKORKA ÁRUS ZOLLER JÁNOS /:KALAP:/, AKI TELJESEN KICSERÉLŐDÖTT. BANDÁJA ÉLÉN MINDEN MEGÁLLÓNÁL VÉGIGJÁRTA A VONATOT ÉS KÜLÖNBÖZŐ SZAVALÓ KÓRUSOKAT SZERVEZETT, AMIK ELŐBB CSAK CSAPATUNKAT DICSÉRTE, DE KÉSŐBB AZ ELLENFELEKET, PERSZE CSAK A VASAST ÉS AZ ÚJPESTI DÓZSÁT GYALÁZTA.”

 

Ezt egy másik fradista besúgó jelentette, ezek szerint ezek a besúgók egymásról is jelentettek :)))

 

 

Az alábbi könyv ötven fradista besúgó történetét dolgozza fel:

 

https://besugnak.blog.hu/2019/12/14/avh-s_elnok_a_fradi_elen

 

Újpest-FTC 6:0 Creative Commons License 2021.01.22 -6 14 206341

Nincs, de hozzátartozik a történelemhez.  A nagy ellenállók, a nagy ellenzéki fradisták. Egy lófaszt. Pont olyan kivételezettek voltak, mint amik ma is. 

Előzmény: maribor (206337)
Újpest-FTC 6:0 Creative Commons License 2021.01.22 -1 5 206340

Hangulatjelentés volt, afféle közvélemény kutatás. De ha valaki nagyon hangosan szidta a rendszert azt ki lehetett választani. Esetleg egy-két haragost be lehetett mártani, és csodálkoztak, ha nem haladtak a ranglétrén a melóhelyen.  Nagyon sok vendéglátós, szállodás be volt szervezve, hasonló okokból. 

Előzmény: polovcev (206338)
Miller a sör Creative Commons License 2021.01.22 -9 2 206339

Azért mert a régi focis oldalakon sokan könnyes szemmel emlékeznek arra, hogy régen minden jobb volt, Kalap ettől még egy fradista fasz volt. Olvasom, hogy őt klubszimpátiától függetlenül mindenki szerette. Ezzel szemben a valóságban a C-szektorba soha nem jött be, mikor megjelent a szomszédos szektorokban kórusban énekelte mindenki: Kis kalap, nagy kalap, FASZKALAP!

Előzmény: maribor (206337)
polovcev Creative Commons License 2021.01.22 -2 5 206338

Azért beleolvasnék egy-két ilyen szektorbeli jelentésbe. Őszíntén érdekel mégis miféle releváns információkat adhattak két " földet reá" között. :)

 

 

Mondjuk ez az eset is csak azt bizonyítja, hogy jobb lett volna mindent kiteregetni a rendszerváltás után. Semmi szükség 5 évente előállni ilyesfajta "szenzációkkal". Az meg egyenesen a pofátlan gyávaság netovábbja, hogy mindenkiről csak a halála után 5-10 évvel derül ki, hogy besúgó volt.

 

 

 

OFF

Tudom, hogy ez nem hazai jelenség, a kelet -németeknék állítólag minden 8. ember besúgó volt, mégsem találni egyet sem az újraegyesülés óta. Néhány hete néztem egy dokut az egyik disszidáló sielőről. Kiderült, hogy az egyik csapattársa súgott. Mivel a sielők nem 20-as csapatokban dolgoznak meg edzenek, ezért viszonylag könnyen leszűkítették a kört. Majd rákérdeztek az illetőnél mire az beleröhögött a kamerába, hogy ő még ilyen hülyeséget életében nem hallott. 

 

Mondjuk az is igaz, hogy 1945 után több millió náci tűnt el nyomtalanul. Érdekes nézni a régi dokukat, egyetlen ember sem ismert olyat, aki csak véletlenül is szimpatizált volna a nácikkal. :)

Előzmény: wizardry8 (206336)
maribor Creative Commons License 2021.01.22 -10 2 206337

1972-ig, ha igaz. Engedjük el, kérlek, ezt a dolgot. 2021-ben nincs értelme.

Előzmény: wizardry8 (206336)
wizardry8 Creative Commons License 2021.01.22 -1 10 206336

A fradista fruttiárus Kalap besúgó volt.

 

A Megyeri úton volt egy öreg bácsi aki (nagyon finom) pogácsát árult a lelátón.

Úristen, lehet hogy ő is jelentette Kádárnak hogy aznap hány pogácsát ettem meg a meccsen???!

ligula Creative Commons License 2021.01.22 -7 3 206335

Annyira nem érted a hsz-ok lényegét... Itt a tulajdonos személye a probléma, minden szar a klubban tőle jön. A csapat melletti kiállás alatt mit értesz? Senki sem ellenszurkoló! Mindenkiből mást hoz ki az Újpest leépülése: elkeseredett dühöt, cinizmust, feketehumort, távolmaradást, kényszerű lemondást. De a vak is látja, hogy ezekkel a játékosokkal jó eredményt elérni nem lehet, tisztességeset se nagyon. És ezek a belgának köszönhetően kerültek ide! Aki felfelé lóg ki azt azonnal értékesíti a piacon, és az esetek nagy százalékában hoz helyette egy gyengébbet. Ezekért nem lehet lelkesedni... 

 

Remélem, hogy nem esünk ki, de ehhez a hozzáálláson kívül jó adag szerencse is kell. 

 

Évtizede nézzük ezt a vergődést, neked nem fáj?

Előzmény: sárfi (206334)
sárfi Creative Commons License 2021.01.22 -3 13 206334

A szurkoló jóban rosszban kiáll a CSAPATA mellett !

Miller a sör Creative Commons License 2021.01.21 -18 2 206333

Ez a frappáns vélemény megérdemelne még 3-4 pluszt :-)

Előzmény: sárfi (206331)
Ne halj meg hülyén Creative Commons License 2021.01.21 -14 2 206332

Ha ebben a csapatban bízol akkor hülyébb vagy mint az a hozzászólásaidból látszik. Igazolások és szerencse nélkül kiesésre van ítélve az Újpest.

Előzmény: sárfi (206331)
sárfi Creative Commons License 2021.01.21 -2 16 206331

Ez van, ez várható mikor csak mi nem álltunk be a sorba. Ha mi lennénk a 12. N csapat akkor sem volnánk biztonságban. Én bízok a csapatban. 

Miller a sör Creative Commons License 2021.01.21 -19 2 206330

A Diósgyőr már választ is adott arra a kérésre, hogy maradnak-e a kiesés elleni harcban. Úgy tűnik ez már csak minket, a Budafokot és talán az Egerszeget érinti. Szép tavasz elé nézünk.

Ugyanitt kérdezném a belga barátokat, hogy elégedettek az új igazolásokkal? Szerintem egy olyan csapatnak aki nem akar kiesni pont ennyi minőségi játékost kell igazolni.

Seejay Creative Commons License 2021.01.20 -1 1 206329

polovcev írta : "Őszíntén remélem, hogy végre olyas valakit hoznak, aki valóban segíthet, mert tele van a hócipőm a telenként idehozott használhatatlan padozókkal. "

 

  Pont ez a baj hogy nem . Én azt hallottam , hogy olyanok jöhetnek , mint ez a Fressagne . Lehet akár jó is , de nem feltétlen azonnali erősítés , márpedig nekünk az kell , mert közel a vonal .  Inkább fél éve csapatnélküliek , eltérő edzettségi állapotúak jönnek. A szerződéses játékosért pénzt kell adni , amit a belga nem szeret ,  a szerződések meg nyáron járnak le többnyire .  Lehet hogy bérkeretet szabadítanak fel  , de amíg nem hajlandó pénzért igazolni a belga , addig csak lutri játékosok jöhetnek . Ez a baj . 

Előzmény: polovcev (206328)
polovcev Creative Commons License 2021.01.20 -1 5 206328

A felkészülés valóban igazi optimizmussal tölt el. :) Bár azt se feledjük, hogy a felkészüléseink évek óta csúfosak. Egyik kínos vereség a másik után. Remélhetőleg a német tanul belőlük ezt-azt. Mondjuk ezt nem a Vidi ellen fogjuk megtapasztalni, az is biztos. Persze igencsak kellene minden pont, de lássuk be, sokra nem számíthatunk. Aztán hátha meglepnek és itt fogok mea culpázni a mérkőzés után.

 

 

Rácz viszont nem nagyon hiányozni. Ebben a szezonban pályára sem lépett és tavaly sem mutatott sokat. Oenning potenciális igazolásokról beszélt, ezért ezzel a húzással is a bérkeretet bővítettük. Őszíntén remélem, hogy végre olyas valakit hoznak, aki valóban segíthet, mert tele van a hócipőm a telenként idehozott használhatatlan padozókkal. Akkor inkább dobálják be a fiatalokat.  

Előzmény: JHSZ TTL (206324)
Seejay Creative Commons License 2021.01.20 -15 4 206327

Beszédes , hogy bármit leírsz jön a mínusz . Még ha tényekről is van szó . Csak nem a csakfocihoz hasonló , unatkozó, fogyatékos netkommandó ? 

sárfi Creative Commons License 2021.01.20 -3 3 206326

Néha logikailag elég gyenge a mutatvány !

Skywalker. Creative Commons License 2021.01.20 -2 0 206325

Szerintem a belga

Előzmény: Seejay (206320)
JHSZ TTL Creative Commons License 2021.01.20 -1 3 206324

Három nappal a rajt előtt jól állunk erősítésileg: bukott edző mínusz Rácz elküldése! Minden rendben, nem állunk szar helyen.A felkészülési meccseinek meg kifejezetten előremutatóak voltak!Mondjuk nem is kellenek névtelen hetedosztályú külföldiek! Csányi megmondta sok a pesti csapat...Ebben úgy látszik  a belga partner lehet.

Újpest-FTC 6:0 Creative Commons License 2021.01.19 -4 3 206323

Az állampárt pártállami csapatának szurkolói járnak ide olvasni és minuszozni. Külön nickjük van az újpest topikra, láthatjátok, kevesen merik vállalni az eredeti nicket. Meg persze a juve, barca, bayern topikra is van külön ninckjük. 

 

Gerinc, na az nincs.

 

polovcev Creative Commons License 2021.01.19 -2 5 206322

Nekem két nickem van. Ez és a "polovcev vagyok". Eszem ágában sincs többet csinálni, értelme se lenne. A második akkor készült, amikor a fradisták kitiltottak onnan. Viszont akkor is úgy választottam, hogy mindenki tudja kivel is tárgyal. 

 

 

Minuszozni pedig nem szoktam. Ha nem értek egyet valamivel, azt leírom ide. Még veled is eltárgyalgatok, pedig benyomhatnék egy mínuszt, vagy "letílthatnálak". Ugyanakkor szerintem egy fórum a vitából él. Ugyanez vonatkozik a politikai rendszerre. Ha nem lehet más véleményt megfogalmazni, az szimplán elnyomás.

 

Tőlem anyázhattok engem, megkérdőjelezhetitek az őszíntésegemet és a komolyságomat, sőt akár az épeszűségemet is. Nem változtat semmin. Nem félek a konfliktustól és nem hatnak meg a gyerekes vádak sem.

 

 

 

Vannak olyan vélemények amivel nem értek egyet, de ezeket már ezerszer kifejtettem. Azt is leírtam már többször, hogy miért nem vagyok elégedett a tulajdonossal. Számomra ő legfeljebb a jobbik rossz és gyakorlatilag csak azért, mert nem része a NER-nek. Előfordúlt az is, hogy megvédtem, de legfőképpen azért, mert nem hiszem, hogy a klub minden nyavajáját a nyakába lehet verni. Bőven vannak alkalmazottak a klubnál, akik mutathatnának némi önállóságot vagy kreativitást. Pl.: a kommunikáció terén.

 

 

 

 

A minuszozást én sem értem, bár feltételezem, hogy vannak olyan olvasóink, akik nem szeretnek belemenni az adok-kapokba. Esetleg néhány kriptofradista nyomogat, hogy ellentétet szítson.  :)

Előzmény: Miller a sör (206319)
hallaignác Creative Commons License 2021.01.19 -3 9 206321

Vannak olyanok, akiknek sok nickjük van. Érdekelne hogy mi a véleményed rólunk. Bruhaha Ez nagyon szomorú.

Előzmény: Miller a sör (206319)
Seejay Creative Commons License 2021.01.19 -18 1 206320

Megelőztél . Ezt én is meg akartam kérdezni , hogy ki nyomogatja itt kényszeresen a mínuszokat , főleg hogy milyen alapon ,  mikor pl tényeket , vagy tényekre alapozva írsz neki/nekik.

Előzmény: Miller a sör (206319)
Miller a sör Creative Commons License 2021.01.19 -18 1 206319

A kérdés természetesen Polovcevhez is szól. Kettőtök közül valamelyik 5 nicken nyomja a DK-ban. Van egy nyilvánvaló baromság, mármint, hogy a szurkolók hülyék a belga fasza. Ketten vagytok ezen az állásponton, minden más fórumozó ezt faszságnak tartja. A mínusz illetve plusz jelek viszont mindig négyesben támogatnak titeket, illetve húzzák le a nektek ellentétes véleményt. Egyszerűen nem jön ki a matek, úgy, hogy aktívan max 10-12 ember látogatja a fórumot.

Természetesen lehetséges, hogy Sárfi-Polovcev ugyanaz (Finkel az Einhorn, Einhorn az Finkel.....már ha értitek)

 

Miller a sör Creative Commons License 2021.01.19 -12 1 206318

Sárfi, elárulod hány nicked van itt a DK-n?

Skywalker. Creative Commons License 2021.01.19 -17 2 206317

milyen szekérről van itt szó? mikor szaladt ez a szekér utoljára? és mikor fog legközelebb? van itt még szekér egyáltalán? egy gyötrelem kimenni a meccsekre, semmi inspirációt nem érez az ember erre

csak ég a fejünk és legszívesebben a pokolba kívánnánk az egészet, hát egy GAZEMBER MOSSA A PÉNZT rajtunk keresztül, hol van itt bármi, amiért lelkesedni kéne?!?

szerintem teljesen érthető, ha ENNEK már alig van ember, aki képes volna szurkolni

Előzmény: polovcev (206316)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!