Keresés

Részletes keresés

szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 125
szóval ott voltál, kár hogy sikerült beszervezzenek egy olyan kiváló sportolót mint amilyen te voltál.
szégyeld magad
Előzmény: -balazs- (123)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.10 0 0 124
Az "intelligens" logikádból megint arra lehet következtetni, hogy a gyurcsány tehet az egészről.
Előzmény: szaltósGera (61)
-balazs- Creative Commons License 2007.11.10 0 0 123
Sajnos nincs igazad. Bár így lett volna és akkor gyorsan tisztázódna ez az egész.
Gyárfás és Ági mond valamit viszont ami a papíron van, aláírva, az egész mást bizonyít. Ebből kell kiindulni mert ez a fő bizonyíték. A vágyaink, az álmaink, hogy hogyan szerettük volna ha mindez történik, nem lényeges egy most már jogi ügyben.
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (118)
14-69 páncélvonat Creative Commons License 2007.11.10 0 0 122
Kár, hogy egy ilyen remek sportoló pályafutása így ér véget. Biztos jó UNICEF-nagykövet lesz belőle.
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.11.10 0 0 121
Öreg te úgy csúsztatsz és hazudsz, és olyan tájékozatlan vagy az ügyben, hogy ihaj. Kovács lebukott? Hol? Mikor? Pozitív volt a tesztje? Bajsza nőtt?
Előzmény: -balazs- (112)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 120
Ki az a Turi egy Tiszeker Ágihoz képest aki ott se volt?:)))
lol
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (118)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.11.10 0 0 118

Egyelőre ott tartunk, hogy a sportoló mond valamit, az ellenőrök az ellenkezőjét. Se Te, se én nem vagyunk abban a pozicióban, hogy igazságot tegyünk. Inkább azzal foglalkozzunk ahol nincs ellentmondás a két fél között, mert ott van a lényeg.

 

Tévedés: egyelőre ott tartunk hogy a helyszínen jelenlévők közül mindenki ugyanazt mondja (Kovács, Turi). Emellett nyilatkozott még a MACS főnök, aki a helyszínen ott se volt és abból a jegyzőkönyvből tájékozódott, amelynek kitöltése Kovácsék szerint azért történt úgy ahogy, mert össze vissza beszéltek az ellenőrök. Amúgy telefonon mégis a helyszínen volt a MACS főnök, hisz felhívták őt a pingvinező munkatársai, mert lövésük sem volt mit kell csinálni, és a beszámolók szerint ő adta a végső megnyugtatást. A helyszíni ellenőröket nem hallottuk még, bizonyára nem is fogjuk, a főnökük bizonyára kínosan ügyel majd rá, hogy nehogy megnyilatkozzanak.

Előzmény: -balazs- (90)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 116
nem érted... na mindegy
Előzmény: hypertension (114)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 115
neked nem osztottunk lapot, provokátor
Előzmény: Törölt nick (113)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.10 0 0 113
Ne törődj vele. A DK bohóca, csak löki a hülyeségeit.
Előzmény: -balazs- (72)
-balazs- Creative Commons License 2007.11.10 0 0 112
http://en.wikipedia.org/wiki/Doping_%28sport%29

Ennek a wikipedia cikknek az alján van egy felsorolás jelentősebb dopping esetekről. Annyiból érdekes, hogy nagyon nagy nevek vannak rajta. Áginál, Fazekasnál és Annusnál nagyobb nevek. Szóval szerintem mindenhol buknak le nagy emberek és csak innen, kis hazákból tűnik úgy, hogy minket magyarokat jobban szekálnak...
Előzmény: kicsisyl (74)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 111
ha objektíven statisztikailag nézem akkor a nagy nemzetek sportolói jóval kevesebbszer akadnak fenn doppingvizsgálaton, vagy ha fenn is akadnak páran akkor is utólag (pl. Marion Jones), mint a kis nemzetek sportolói, pedig a nagy nemzetek jóval több világsztárral rendelkeznek... szerintem Hingisre is rászálltak...
Előzmény: -balazs- (72)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.10 0 0 110
Gyárfás valóban egy undorító alak (úszó EB, Cardiff), de Ágit most nem igazán lehet megvédeni.
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.11.10 0 0 108

Azt Kovács is tudta, hogy kevés, a hozzáértés ahhoz kellett, hogy tisztán, érthetően elmondják neki a jogszabályi következményt: ha most aláírja ezt a jegyzőkönyvet és kilép az ajtón, akkor kapáltak neki. Nem ez történt, hanem megnyugtatták, menjen csak bátran, ez az egész papírosdi formaság. Utolólag meg mindent tagadnak a hivatalnokok, naná, a jegyzőkönyve a saját marhaságaikat jóhogy nem írják be.

Előzmény: hypertension (86)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.10 0 0 106
Szerintem Kovács Ági nem olvasta el, hogy mit írt alá. Felelőtlenül aláírta ezt a nyilatkozatot, és ezért el fogják tiltani. Nem néztem volna ki belőle, hogy ennyire naív.
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 105

Inkább akadnak olyan dolgok is amikben nincsennek átfedések:-)

Előzmény: hypertension (102)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 104
Hnalátod, mert a pasiknak ez egyszerűbb..... nekem a 20. is egy kínszenvedés volt..:-)
Előzmény: -balazs- (100)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 101
Én többször próbáltam, egyszer sem könnyű....úgyértem a pasiknak egyszerűbb....szal érted..
Előzmény: hypertension (98)
-balazs- Creative Commons License 2007.11.10 0 0 100
13 éves rutinnal a hátad mögött már nem az. Nekem az első kínszenvedés volt. A tizediket már egy tömött stadion közepén is meg tudtam volna csinálni.
Előzmény: kicsisyl (96)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 99

eh:-D

 

Már akkor legyintettem az Olimpia tisztaságára, amikor Kina kapta a 2008-as rendezés jogát.:-(

Előzmény: hypertension (97)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 96
Megjegyzem, kvanehéz közönség előtt 75ml-t pisilni......
Előzmény: hypertension (86)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 94
Fogadunk??? Majd meg ne lepődj, ha olyan számokban nyernek érmeket, aranyakat, amikben idáig csak eredményecskéket értek el.
Előzmény: hypertension (89)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 93
csak egyszerűen rosszindulatú...
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (87)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 92

...és milyen nagyok, gyorsak lesznek....... 20-at így első tippre.

 

Legjobb piac most a kínai... úgy tutujgálják őket, ahogyan nem szégyellik.

Előzmény: szaltósGera (80)
-balazs- Creative Commons License 2007.11.10 0 0 90
Egyelőre ott tartunk, hogy a sportoló mond valamit, az ellenőrök az ellenkezőjét. Se Te, se én nem vagyunk abban a pozicióban, hogy igazságot tegyünk. Inkább azzal foglalkozzunk ahol nincs ellentmondás a két fél között, mert ott van a lényeg.

Kenterissel a hasonlat csak annyiból igaz, hogy a görögök a saját nemzeti hősük vétsége előtt nem hunytak szemet és nem csináltak ebből nemzeti kérdést.
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (78)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 88
még jó, hogy az anticsoport betartotta és ura volt a helyzetnek...
most vagy ennyire hülyék vagy tényleg behúzták a csőbe Ágit, más lehetőség nincs
Előzmény: -balazs- (81)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.11.10 0 0 87
Kovács elmenekült? Motorra ugrott? Kocsiba szállt és csapot papot otthagyva elszáguldott? Te szándékosan vagy ilyen hülye, vagy alapból?
Előzmény: hypertension (79)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 85

Kínát..............????? Soha! Őket nem fogják piszkálni soha. Lesznek villámgyor futóik, törpe, lilliputi tornászaik, benga úszóik, vagy 20aranyuk és persze töktiszták lesznek....akár csak az Amerikaiak.

 

Amikor Egért megverte '95-ben az a benga kinai lány, akkor azért vették őt elő (az Olimpia után), mert pofátlanul nagydarab volt.

Előzmény: hypertension (77)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 84
először a hatóságok tartasák be a játékszabályokat és ha nem tudják megfelelően tájékoztatni a sportolót, mi lesz ha aláírja a papírt, akkor páros lábbal kéne őket kirúgni és csak utána kéne Ágit felelősségre vonni...
Előzmény: hypertension (71)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.11.10 0 0 83

Nem kételkedem a WADA tisztességében.

 

Ebben senki sem kétkedik igazán, egyes alkalmazottak hozzáértésében viszont egyre jobban...

 

 

Előzmény: hypertension (77)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!