Keresés

Részletes keresés

scruti Creative Commons License 2004.05.12 0 0 215
Ha semmi sem szükséges, akkor minden elhagyható. Akkor hol a szex? :D
Előzmény: Olvasószem (211)
scruti Creative Commons License 2004.05.12 0 0 214
Nos, ez kicsit így visszás. Tehát a szexuális kultúra a minél több dolog nélkülözését jelenti? Nálam pl a minél szélesebb hm... választékot. A korlátok nélküliséget. No meg persze a másikra való odafigyelést, mer hogy sztem ez is alap, bár ugye ez is szubjektív :P

Scruti

Előzmény: Olvasószem (210)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.11 0 0 213
Attól sem függ. A fagyinak mindegy. :)
Előzmény: Timmie (212)


Timmie Creative Commons License 2004.05.11 0 0 212
Miért van olyan, aki nem szereti? :))
Szerintem fantasztikusan jó dolog, és nem szégyellnivaló, persze attól függ ki csinálja :))
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.11 0 0 211
A szex olyan játék, ahol minden megengedett (bizonyos határon belül) a tökéletes élvezet érdekében, de semmi sem szükséges.
Előzmény: scruti (209)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.11 0 0 210
"Még egy megjegyzés: hogy kinek mi tartozik az "alapvető" dolgok halmazába, az ugye teljes mértékben szubjektív."

Igen. Szellemi szinttől függ.

"Előfordulhat hogy nálad nem tartozik bele, nálam meg igen."

Elő. Ha szerinted oralitás nélkül már nem is lehet teljes a szex, akkor fejleszd még egy picit a szexuális kultúrádat.

Előzmény: scruti (209)
scruti Creative Commons License 2004.05.11 0 0 209
Még egy megjegyzés: hogy kinek mi tartozik az "alapvető" dolgok halmazába, az ugye teljes mértékben szubjektív. Előfordulhat hogy nálad nem tartozik bele, nálam meg igen. De ettől egyikünk sem lesz jobb/rosszabb ember, a témában ugyanis nincs abszolút igazság. Még jó.
Előzmény: Olvasószem (207)
scruti Creative Commons License 2004.05.11 0 0 208
Velem is előfordult, én sem szerettem emiatt kevésbé, de szexuális értelemben nem örültem a dolognak. Ezért is választottam szét a szexuális és érzelmi témaköröket, és ezért lehetséges hogy ezek egymástól függetlenül meglegyenek. De a legjobb ha mind a három rendben van.
Előzmény: Olvasószem (207)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.11 0 0 207
"...ha az a szituáció merül föl alapvető dolgoknál hogy "na ezt nem", akkor ott gond lesz a... máshogy nem tudom írni, összhanggal."

Egy a baj ezzel. Oké, fogadjuk el, hogy az orális szex alapvető (bár ezt kétségbe vonom, hiszen volt már olyan barátnőm, aki nem szívesen csinálta, és valahogy' nem szerettem őt emiatt kevésbé). De ha alapvető, akkor sem akkora falrengető jelentőségű dolog, ami miatt megbomolhatna egy igazi összhang. Látszólagos és hazug összhang esetén persze más a helyzet...

Előzmény: scruti (206)
scruti Creative Commons License 2004.05.11 0 0 206
Lehet hogy szegénységi bizonyítvány, de Szepes Máriát még nem olvastam. Amit irtam az kizárólag saját "elmélet". Elméletgyártásban jó vagyok :) A Spanyolviaszt meg úgyis mindig mindenki feltalálja.

Ellenben azt hiszem nem kimondottan indokolt hogy magas lóról beszélj velem, úgyhogy le is szállhatsz onnan :)
Én sem azt bizonygattam hogy jó, mer evidens dolgot minek. Lefordítom amit irtam: kényszeríteni nem szabad, de ha az a szituáció merül föl alapvető dolgoknál hogy "na ezt nem", akkor ott gond lesz a... máshogy nem tudom írni, összhanggal. Tehát talán kicsit más aspektusból néztük a helyzetet.

Előzmény: Olvasószem (205)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.11 0 0 205
Szemeden ülsz? Nem az orális szexet ítéltem el, hanem azt, aki erre kényszerít (érzelmi zsarolással) egy olyan embert, aki viszolyog tőle. Felesleges kiselőadást tartanod arról, milyen frankó dolog az orális szex, mert tudom.

Látom, jól megtanultad ezt a "hároméle összhang"-dolgot (gondolom, Szepes Mária...). Most már csak arra kéne vigyázni, hogy ne szűkülj be belé, hogy rugalmasan szemléld. No meg kéne egy kis arányérzék is. Az oralitás kivonása nem okoz még teljes összeomlást a szexuális összhang terén, de a kényszerítés teljesen elront mindenfajta összhangot.

Előzmény: scruti (204)
scruti Creative Commons License 2004.05.11 0 0 204
Őszintén szólva nem tudom, milyen későn fedezték fel. Újra. De pl Sade-nál jóval meredekebb dolgokról is olvashatunk, úgyhogy nem hiszem hogy a huszadik század fedezte volna fel... Tehát ez nem szempont.
Még valami ami ez ellen szól. A legalapvetőbb "perverzió" az orális szex. Ha ezt meg a többi érdekesebb dolgot leválasztjuk, mi marad? Misszionárius, meg a ráfordul-elmegy-lefordul szex. Nem kétlem hogy sokáig sokan így csinálták és csinálják ma is. De egyrészt ez nem szexuális kultúra, másrészt meg nem kimondottan követendő.

Amit írtam, az pedig az alábbi okból vág témába: a szexuális összhang feltétele, hogy amit az egyik kíván, azt a másik teljesítse és fordítva. Ha az ágyban túl gyakran és túl kategorikusan hangzanak el a NEM-ek, ott valaki nem lesz boldog. Volt ilyen kapcsolatom is, meg olyan is ahol nem volt még olyan hogy "nem", egyik fél részéről se. Találd ki melyik tesz engem boldogabbá.

A szexben viszonylag kevés gusztustalan dolgot tudok elképzelni, de az orális szex abszolute nem tartozik közéjük.

pl írtál egy ilyet:

Beletartozik viszont az is, hogy semmi olyat nem követelünk a másiktól, amitől viszolyog. És nem mondjuk rá ezért, hogy "akkor nem is szeret".

Valóban, ha szeretjük (emocionális összhang, ha kölcsönös), akkor nem feltétlenül kívánunk viszolyogtató dolgot. De ha az a viszolyogtató dolog számunkra nem hogy nem az, hanem fontos, akkor lőttek a szexuális összhangnak. Én nem szívesen áldozom be az általam említett 3 összhang bármelyikét egy másikért. Nekem mind a háromra szükségem van. De én szerencsés vagyok mert megtaláltam :)

Scruti

Előzmény: Olvasószem (202)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.11 0 0 203
Ja, és az orális szex hiánya nem lehet az utolsó csepp. Legfeljebb az első. Hiszen ott van kezdettől fogva.
Előzmény: scruti (197)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.11 0 0 202
Oké, akkor azt mondom, hogy későn fedezték fel újra. Itt, Európában.

A többi része nem vág témába. Én arról az esetről kérdeztem, ahol az egyik fél kölcsönös megegyezés alapján nem "oralizál".

Előzmény: scruti (197)
az ördög ügyvédje Creative Commons License 2004.05.11 0 0 200
A lényeg, hogy borotválkozás közben meg ne vágd magad, ha már borotváltan követelték meg. Erre kell nagyon figyelni.
Előzmény: krémes (199)
krémes Creative Commons License 2004.05.11 0 0 199
Segiccség!
Megkövetelték tőlem a cunnulingust, borotváltan. Még sohasem csináltam, meg tudná valaki mondani mit lehet élvezni benne, mi jó ebben a hapsinak (mert hát inkább ugye a csajnak a jobb). Hogy ne legyen csak olyan kötelesség féle, mire érdemes figyelni, hogy ne legyen viszoilygás a vége? Kössz.
veledeuropa.hu Creative Commons License 2004.05.11 0 0 198
ja, ja...ezért kell(szerintem) az elején kitérni ilyen dolgokra..., kérdezni, mindenféle ál-prüdéria nélkül.mert abban (már) nem hiszek, hogy a "szerelem majd mindent megold..."
na ja.
nem old meg semmit.

...minGYá sirok:-))))

Előzmény: scruti (197)
scruti Creative Commons License 2004.05.11 0 0 197
Kései egy fenét :D Olvass bele a Kama Szutrába. Amugy meg ez a dolog... Igazából a lényeg az érzelmi, intellektuális és szexuális összhang. Ha mindhárom téren meg tudunk felelni a partner igényeinek, az nagyon jó. Ha nem mind a 3 esetben, még abból is lehet talán - valamiféle - kapcsolat. De az már nem az igazi. Az összhang feltétele meg az hogy kb azonos elképzeléseik, vágyaik, igényeik legyenek, és képesek azt megadni a másiknak. Ha teszemazt az én szexuális étvágyam jóval nagyobb, vagy jóval kisebb mint a partneremé, esetleg kevésbé / sokkal jobban nyitott vagyok vagy igénylem a változatosságokat, akkor ottan gondok lesznek.
Viszonylag kevés dolog elégséges önmagában a szakításhoz. Megcsalás, verekedés, ezek általában. A többi leginkább gyűlik. És majd lesz egy utolsó csepp...
Előzmény: Olvasószem (191)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.11 0 0 196
Na jó, csak a kedvedért: nem hagyjuk ennyiben.
Ugorj fel bármikor egy pofonért.
:-P
Előzmény: Törölt nick (167)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.11 0 0 194
Így van.
Előzmény: ROBIN (193)
ROBIN Creative Commons License 2004.05.11 0 0 193
aki azt mondja hogy nem szeretsz, ha nem teszed meg, az terrorizál. aki terrorizál, AZ nem szeret igazán.

namitirok Creative Commons License 2004.05.10 0 0 192
Vannak még "széplelkek", kik elvárják, aztán leszopókurvázzák azt, aki (ki)szolgálta őket!
Előzmény: Olvasószem (190)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.10 0 0 191
"...a masik kieligetese minden lehetseges eszkozzel."

Ez elég "kétségbeesetten" hangzik. Mintha tüzet kéne oltani. "Minden lehetséges eszközzel".

Beletartozik viszont az is, hogy semmi olyat nem követelünk a másiktól, amitől viszolyog. És nem mondjuk rá ezért, hogy "akkor nem is szeret".

"Amelyik no nem szopik az vagy tapasztalatlan, vagy nem szeret igazan."

Te komplett hülye vagy, barátom. Az orális szex eleve kései "találmány", volt idő, mikor még senki sem csinálta. Akkor nem is szerették egymást az emberek igazán? Nem voltak bensőséges kapcsolatok? Vagy csak mindenki tapasztalatlan volt?

Előzmény: faszvero (188)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.10 0 0 190
Ha meg van más is, ne takarózz a szopással.
Előzmény: Róka69 (187)
namitirok Creative Commons License 2004.05.10 0 0 189
Valóban nem gyengébb, sőt, ha minden igaz, egyet kell a hsz-eddel értenem.
Ha minden rendben, ez szvsz. nem ronthatja meg a kapcsolatot, viszont ha más is van ,akkor indok lehet a szakításra!
Előzmény: veledeuropa.hu (186)
faszvero Creative Commons License 2004.05.10 0 0 188
egy bensoseges kapcsolatban alapdolog a szopas nyalas, a masik kieligetese minden lehetseges eszkozzel.
amelyik no nem szopik az vagy tapasztalatlan, vagy nem szeret igazan.
kis valoszinuseget adok egy olyan kapcsolatnak, amelyben minden jo, csak eppen szopas-nyalas nincs.
Előzmény: Olvasószem (183)
Róka69 Creative Commons License 2004.05.10 0 0 187
Én sem állitottam, azért mentem máshoz mert a nagysád nem sz... ,de lehet más is egy kapcsolatban ami nem úgy mükszik ahogy kéne, ezt viszont nem itt tárgyalom ki azért irtam , van más is!
veledeuropa.hu Creative Commons License 2004.05.09 0 0 186
"...de primitiv ez a topik,
arrol regél:a nöd nem szopik.
nem szopik?hát ejnye, bejnye!
Dopeman mndja:"bumm a fejbe..."

kicsit gyenge , de nem sokkal inkább, mint amiröl szól..., mert kinek a pap, kinek a papné..., de gyanitom, ha az a legfontosabb, hogy a nöd szopjon, nos , akkor az a nö is megérdemel téged, akinek az a fontos, hogy a partnere azé' tartsa, mert szopik.
kicsit bonyolult ez meg:-(

Előzmény: Róka69 (184)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.09 0 0 185
Miért ne lenne fogalmam? Hol állítottam, hogy még nem volt olyan barátnőm, aki elvetette az orális szexet?

És mi más van mi mellett? Néha tégy alanyt és állítmányt is a mondataidba. Nem vagyok gondolatolvasó(szem).

Előzmény: Róka69 (184)
Róka69 Creative Commons License 2004.05.09 0 0 184
Szerinted primitiv, akkor csak élj igy tovább!
Ja! és ne itélkezz soha olyanról, amiröl fogalmad sincs(ha más is van mellete akkor mi van?)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!