Keresés

Részletes keresés

csirip46 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82569
ANITAZSUZSA. Én is szorgalmasan szoktam nézegetni a képtáradat. A "kombiné" mintás pulcsid különösen tetszik!!! Jó a mintája, a szinösszeállitása. Szép!Ha jól emlékszem, itt a topikon is osztatlan sikert aratott :-)))
Most, hogy mondod, hogy van még 1-2 db a hajócskából, és megköszönném ha küldenél, mert - - egy életem, egy halálom -- hát megpróbálnám a hajócskázást. Legfeljebb elmerülök:-)
Előzmény: Anitazsuzsa (82561)
pmárti Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82568

Jolimama!

Küldtem a képeket a hajócskákról! Puszi Márti

olimama65 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82567

Egy bébi-takaró horgolására kaptam megbízást és ezzel kapcsolatban a segítségeketek szeretném kérni. Ha valakinek meglenne az alábbi bébi-takarónak a horgolási mintája, kérem szépen, hogy küldje el nekem. Előre is köszönöm. Úgy néz

ki, hogy ez lesz a kiválasztott.

 

Május16 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82566
ANITAZSUZSA gyönyörű munkákat láthattunk. Köszönet érte MÁJUS 16 Marika
népviselet Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82565

 

Köszönöm a kinagyított részletet. Így lényegesen jobban

látszik.  Éva

Előzmény: TJucus (82549)
népviselet Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82564

 

Most éppen egy tűfestéses terítőn dolgozom, de nem akar elkészülni,

mert ez mellett dolgozom is. Néhány dolgot felraktam a képtármaba

is, amik mostanába készültek. Éva

Előzmény: Jolimama (82553)
Jolimama Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82563
Anitazsuzsa, valóban nagyon ritkán írsz nekünk.
Én szoktam látni a képtáradat, mert ha teszel fel valamit, nekem jön értesítés róla. Nagyon szépeket készítesz.
Látod, arra nem is emlékszem, hogy Te is mondtad a hajócskát. Az meg nem jut eszembe, hogy kinek a hozzátartozója készített. Páran akkor vettek is belőle.
Előzmény: Anitazsuzsa (82561)
olimama65 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82562

Sziasztok! Szép Napot!

Egy órája értem haza munkából, csak most tudtam idejönni, hogy köszöntsem a névnaposokat. Visszaolvasni még nem tudtam, de látom, hogy 3 oldal van megint. Láttam TJucus és PMártika, hogy írtatok. Köszönöm a jókívánságot, rámfér, remélem nem lesz nagyon komoly a gond és megjavul a szemem, hogy tudjak még horgolni.

MARGITMAMA! Margitmama2! Pörsike! és minden Margit névre keresztelt topiktársamnak ÖRÖMÖKBEN, EGÉSZSÉGBEN,BOLDOGSÁGBAN eltöltendő NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT kívánok ezzel a képeslappal. (Nem tudom, hogy megjelenik-e kép, elnézést ha nem, nem az én hibám)

 

Anitazsuzsa Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82561
Kedves Csirip és Mindenki!

Annak idején tényleg készített valakinek az apukája ilyen fa hajócskákat. Akkor nekem is készített egy asztalos ismerősöm jó pár darabot. Fel is ajánlottam, hogy szivesen küldök bárkinek ingyen, aki kér, de nem akadt rá jelentkező, ezért nem is erőltettem.
Még van belőle, tehát újból felajánlom. Egy pici gond van vele, a rést kicsit meg kell tágítani, mert nagyon szorul. Egyébként jól működik.

Más:

Minden topiklakó Margitnak boldog névnapot kívánok!!


Egyébként én is ügyködöm, még mindig a vásárra készítek ezt-azt, ha valakit érdekel, megnézheti a legújabbakat is


itt

Elég ritkán írok Nektek, de azért itt vagyok és figyelek.
Üdv mindenkinek!

(Anita)Zsuzsa
Előzmény: csirip46 (82529)
csirip46 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82560
JUCUS. Csodaszép lett a képed és milyen apró xszemmel csináltad. Hogy birta a szemed?
Az esküvő meg csodálatos lehetett.
Visszatérve a képfelrakásra. A lényeg, hogy a gépedről nem tudod feltenni, csak képtárból. Felrakod a képtáradba és onnan simán -- megjelenited a képet, utána jobb egérrel rákatt a képre. Akkor megjelenik egy tábla. Ott a kép cimének másolására rákatt. Felmész a nyaralóba. Ott rákatt a KÉP feliratra -- jobb egér --- megjelenik a tábla -- beilleszt katt. -- és ha csillag van a kép feliratnál, akkor ujra rákatt. a KÉP feliratra, hogy a szöveg résznél megjelenjen a bezáró imp. felirat.
Itt nem is tudtam megnézni a felrakott képeket csak "részletekben". Az xszemesed meg egyszer sem jelent meg nekem, csak most (((
Előzmény: TJucus (82550)
erzsimami Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82559

MARGITMAMA, MARGITMAMA2 és Pörsike!

 

Boldog névnapot nektek, és minden Margitnak.

 

Jolika! Csipkeverést csak egy nap tanulunk egy héten, nekem az idő igen korlátozott a munka miatt. Szerintem majd csak hétvégén tudok gyakorolni. Egyenlőre nincs mit mutogatnunk, illetve nekem, Pörsike jobban ráér, többet tud gyakorolni.

Mmaca Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82558
Örülök, hogy odaért, ha valami nem világos kérdezzetek, ha tudok válaszolok
Előzmény: Jolimama (82554)
Csopi47 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82557

Kedves Margitok!

 

Névnapotok alkalmából kívánok nagyon jó egészséget, sok örömet az életben!  

Május16 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82556
Jolimama köszönöm,hogy szóltál igen átnézem és ami kétszer vann fenn kitörölöm. MÁJUS 16 MARIKA
Előzmény: Jolimama (82551)
Jolimama Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82555
Erzsimami, hogy haladtok? Összebarátkoztál már a verőkékkel? Bemutató mikor lesz:-)
Bátrak és ügyesek vagytok.
Jolimama Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82554
Mmaca, köszönöm a szabásmintát, megkaptam. Hétvégén tovább adom a Lányomnak.
Jolimama Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82553
népviselet-Éva, örülök, hogy látlak. Ritkán j ársz felénk. Miken dolgozol mostanában?
Előzmény: népviselet (82522)
Jolimama Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82552
Jucus, ez közelről is nagyon szép.
Előzmény: TJucus (82549)
Jolimama Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82551
Szép napot Neked is Május16-Marika, alakul a képtárad. Van benne olyan, ami többször is fennt van, azokat ki tudod törölni, amelyik felesleges, a piros x-re kattintva.
Előzmény: Május16 (82548)
TJucus Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82550

Természetesen minden rejtőzködő Margitot, Margót nagyon sok szeretettel köszöntök.

 

 

 

TJucus Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82549

Szép Napot! Most értem haza a dolgozásból és vásárlásból.

 

Népviselet, Éva! Köszönöm a szép szavakat. Kongréra, ill. Aida kongréra varrtam, szerintem a legkisebbre, és igen, X szemmel. Tényleg jó apró szemű, de így szép.

Teszek fel egy részletet, hátha abból jobban látszik, Meg megpróbálok egy jobb fényképet készíteni róla. Igaz, már üveg alatt van, de hátha sikerül. Nekem mindig a fényképezéssel van bajom, nem igazán profi a gépem.

 

Pmárti! Neked is köszönöm és mindenkinek, aki elismeréssel szólt a műveimről. Ezekre most tényleg büszke vagyok.

A kalap viszont nem az én érdemem, azt Nusa követte el, őt illetik a szép szavak. Én csak "feldobtam a jelenlétemmel". :-)))

 

A terveim?

Mint már mondtam, már viszket a tenyerem, úgyhogy elő is szedtem a mintagyűjteményt, valamit muszáj alkotnom. Tervben van egy nyári kardigán, magamnak, az esküvőn a keresztlányom kunyerálta, hogy horgoljak neki is újjast, 25 éves a drágám, az sem kis méret, és még van egy-két dolog amire vágyom. Ja és a párom farkas képe.

És mindjárt itt a karácsony, azt meg ugye mondanom sem kell.

Úgyhogy terv az van bőven. De most csak módjával.

 

 

 

 

 

 

Íme egy részlet, itt talán jobban látszik az X szem.

 

 

 

 

 

 

Most megyek vacsorát készíteni, gyümölcsleves lesz és krumplis tészta. A levesnek meg még meg kellene hűlni.

Előzmény: népviselet (82522)
Május16 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82548
SZÉP NAPOT MINDENKINEK! Külön köszöntök minden MARGIT nevű topiktársamat.  Azokat is akik jelenleg fenn   vannak és hozzászólnak a napi eseményekhez. Én még most jöttem bekukkantani! MÁJUS 16  Marika
Jolimama Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82547
Szia Ircsi, örülök, hogy meg is szólaltál. Érezd Magad továbbra is jól köztünk, és találj még sok elkészíteni valót nálunk.
Jolimama
Előzmény: ircsi61 (82542)
Jolimama Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82546
b.mackó-Margó, ha Te is Margit vagy, természetesen Neked is szól a köszöntés. Név szerint még össze szedni sem igen tudtam, hogy kinek a nickneve alatt húzódik a Margit név.
Előzmény: bmacko (82539)
ircsi61 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82545
   na csak gondolom sikerűl most :)
perzsi Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82544

Szép napot Mindenkinek!

 

Minden kedves Margit nevű topiktársamnak sok boldogságot kívánok névnapja alkalmából!

 

Marizsu! Gratulálok az eljegyzéshez!

Rece-fice! Nagyon jó a kép!

TJucus! Nagyon szép az íífjú pár. Sok boldogságot kívánok Nekik. A kalap tényleg nagyon szép.

Andus1975! Aranyos a lapos hölgy!

Jolimama! Sikerült feltennem képet a nyaralóba.

ircsi61 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82543
A kép lemaradt meg kell tanuljam hogy műkődik
ircsi61 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82542

Minden Margitnak aki olvassa

Boldog NÉVNAPOT..

Saját virágommal kőszőntelek titeket  ..(remélem sikerűl felraknom )

 

Nagyon régen olvaslak titeket és bevallom sok jo őtletett ellestem innen a zoknikőtés a hobbym..de csináltam kosárkákat amit innen tanultam el ..

 Sajna nyáron nem sok idő van erre

 

Most ha nem haragusztok meg egy nem régen beindult panziot (szálláshelyet ) ajálanék a figyelmetekbe  ...ha ne talán erre vezet az utatok Erdélyben ,Székelykeresztur kőrnyékére ...ezt a sogorom inditotta be én vagyok  a vendégfogadó és szeretném ha minél tőbb vendég fordulna meg itt

www.bagyipanzio.extra.hu

 

Mindenkinek Kellemes napot

Ircsi

 

Maria46 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82541

Szép Napot Mindenkinek!

 

Margitmama  és a többi Margit   Boldog Névnapot Mindnyájatoknak!

Mmaca Creative Commons License 2009.06.10 0 0 82540

Szép napot mindenkinek!

Szirmok! Nagyon köszönöm a nyakkendő mintát, és otthon majd lehorgolom. Hát hogy ma-e azt nem tudom, mert egy láda borsó vár kifejtésre. Jobb is lehetett volna, de valami megtámadta, szakértő kolléga szerint fuzárium.

 

A nénapi köszöntéseket köszönöm és viszont kívánom minden Margitnak, Gittának, Grétinek, sőt Ritának is, még akkor is ha már külön napjuk van a naptárban. Ha kihagytam valakit, elnézést kérek!  

 

 

 

 

 

Előzmény: szirmok (82515)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!